FK Željezničar

Moderator/ica: insider

Tristan10
Kontakt:

PostPostao/la Tristan10 » 13 jun 2019, 21:27

AtlaZ WroteColonNije ti ovo trebalo Amare... Jedan je Ivica! :cry:

Pa sto Ivica Osim nije nikad pohvalio nasu igru, nase sportske rezultate, bilo sta sto je vezano za fudbal? Eno juce je isto Zdenko Jelic sve rekao sto se tice nase igre i o igracima koji su protutnjali kroz nas klub. Tu lezi kljucni problem. Sta bi Amar trebao, da prihvati njihove uvjete, gdje su oni iznad njega pa ga sutnu ko ostale? E Pa ne moze tako, u normalnim uvjetima oni bi samo bili sponzori kao ostale firme i tu njihov dodir sa klubom stopira.

HongKong
Kontakt:

PostPostao/la HongKong » 13 jun 2019, 21:35

megamixovci se navukli na forume. Bila skupstina, za dva dana opet skupstina toliko prilike da sve iznesu sto imaju pred najvecim organom kluba, levati objavljuju po forumima neke svoje zakljucke. :lol: Nije im dosta sto su sjebali klub i svukli ga u rang Krupe pa bi i dalje da se sprdaju s imenom najtrofejnijeg kluba. **** mater u picku. Kad je klub bukvalno bio pred gasenjem i kad je 90% raje bolio **** za Zelju, kad nam je bod iz Orasja bio kao polufinale kupa uefa, kad nismo mogli boda s gostovanja donjeti nije bilo ovih velikih "navijaca" nego su se pojavili kad je bruka love dosla u klub. Onda se Amar vratio i ulozio svoje pare da se klub izvuce i vrati tamo gdje mu je mjesto, tad mu nisu iz supka izlazili likovi poput danana i avlamija. Senad Misimovic grobar kluba kojeg ne treba vise ni s kartom pustiti na stadion. Koliko je para od kamata iznio iz kluba zadnjih godina?
Cuva Bog Zelju svog!
Stilic Semir unosi nemir!
Moj Zeljo

Zeljo92
Kontakt:

PostPostao/la Zeljo92 » 13 jun 2019, 21:50

Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 13 jun 2019, 21:52

E tri, cetiri sad :D
1921

Cevap
Kontakt:

PostPostao/la Cevap » 13 jun 2019, 22:19

Osim13 WroteColon
Cevap WroteColonPogledajte Svrakin zadnji instagram story slučajnost ili ne ?

Zaključan mu profil, šta je objavio?

On i sin mu u plavom obojica i plava srca okolo

Tristan10
Kontakt:

PostPostao/la Tristan10 » 13 jun 2019, 22:32

Ubjedljivo najveci budzet je prijasnja uprava imala, ubjedljivo, i nije bila u stanju na terenu da obezbijedi Evropu. Al tad je bilo ma to su samo sportski rezultati, to je jedna sezona.

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 13 jun 2019, 22:32

Pa đe sam ja bio na tom Alpašinu
Ezekiel 25:17

"tata zagorio sam daj da te opalim "

kerimatomic1921
Kontakt:

PostPostao/la kerimatomic1921 » 13 jun 2019, 22:47

Pokazite malo postovanja prema sinisi i njegovoj porodici. Bar je toliko zalsuzio.

Na stranu sto ja mislim da mu vise nije mjesto u zelji. Previse izgubljenih borbi, utice to na mentalitet.
“Nek’ crknu dusmani, mi smo najjaci.” - A.O.

Zeljo92
Kontakt:

PostPostao/la Zeljo92 » 13 jun 2019, 22:52

Satro prijetili im pa pobjegli iz kluba...

Edit:
Vidjet cemo na skupstini sta je bilo oko tansfera Bekrica.
Zadnja izmjena: Zeljo92, dana/u 13 jun 2019, 22:53, ukupno mijenjano 1 put.

Tristan10
Kontakt:

PostPostao/la Tristan10 » 13 jun 2019, 22:53

Streberi sa drugog foruma pjenu :urnebes: Dobro je Amar rekao, ako neko ima nesto konstruktivno da kaze, kako se moze pomoci klubu, neka kaze, najlakse je srati. Nikad se u istoriji kluba nije desilo da jedna uprava povuce sve uposlenike iz jednog kluba, to je covjece sabotaza kluba. I ono bi sada preko medija da seru i "prate" neci rad. :guz:

Cevap
Kontakt:

PostPostao/la Cevap » 13 jun 2019, 22:58

2009 nismo otisli u Evropu a uzeli smo titulu
Amar je spominje i vjerovatno zna ako hoće da se izvade za evropu mora bit titula

Zeljo92
Kontakt:

PostPostao/la Zeljo92 » 13 jun 2019, 23:04

Fakat.

HongKong
Kontakt:

PostPostao/la HongKong » 13 jun 2019, 23:08

Joj lobotomaca sto mlate praznu slamu. Ubi megamix nekom patetikom, dici se najtrofejniji klub a ker mu izlija po forumu pise da su kupljene titule, pa se poslije priduzio ostatak psece grupe. Kao najuredjeniji klub, a zivili od megamixovih pozajmica za koje je uredno sebi i kamatu isplacivao. Samo mi nije jasno sta su uspjeli dokazati onim dokumentima koje lijepe po forume, valjda clanovi skupstine koji su i dalje za megamixa. Vjerujem da danan ima spisak koga je od misketovih uspio ugurati u skupstinu preko foruma. Lobotomci tacno ograniceni kao balkon. Pare od Bekricevog transfera uplacene na Amarov racun i ljudi naveli kao razlog da mu se vrati neki dug. Valjda su trebali reci na sudu e nama bio racun blokiran pa smo htjeli da vas zajebemo. :lol: Kakvi bolidi majko moja.
Realno bolje da Amar uzme odma 10 miliona iz kluba nego da misketovi streberi i kerovi opet prave talove sa slovenskim, srbijanskim menadjerima i slicnim probisvjetom. Koliko li su oni miliona iznjeli iz kluba raznim kanalima? Ostavili dugove i blokadu kluba na svim nivoima.
Najvece zlo nakon rata koje je snaslo klub.
Cuva Bog Zelju svog!
Moj Zeljo

Topnikus
Kontakt:

PostPostao/la Topnikus » 13 jun 2019, 23:09

Nije to vise onaj Amar. Vidi se to. Niti su to ona vremena. Zaboli me sto misli da je najbitniji I svemoguc. Nisi, Zeljo je veci od svih vas. I nisi Bogom dat. Ne stima nam nI omladinski pogon a on dovodi Klepaca kojem familije drzi pola komsiluka., itd itd... mi svi budale i slijepi. Nisam amarovac ni misketovac **** vas obojica! ZELJOVAC!

Tristan10
Kontakt:

PostPostao/la Tristan10 » 13 jun 2019, 23:14

Topnikus WroteColonNije to vise onaj Amar. Vidi se to. Niti su to ona vremena. Zaboli me sto misli da je najbitniji I svemoguc. Nisi, Zeljo je veci od svih vas. I nisi Bogom dat. Ne stima nam nI omladinski pogon a on dovodi Klepaca kojem familije drzi pola komsiluka., itd itd... mi svi budale i slijepi. Nisam amarovac ni misketovac **** vas obojica! ZELJOVAC!

Uredu, ti se Zeljovac. Ali sto onda nebi Amaru dali podrsku kad su prijasnji imali dugi niz godina? Sto je Petrovic zasluzio podrsku a ne Amar koji ima puno vise titula od njega?

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 13 jun 2019, 23:16

Ovo vezano za tuzbu i ove pare Amaru. Fino kao sto je i rekao neka svako svoj interes brani na sudu. Ako ima papir nek mu klub isplati kako je najpogodnije za klub, ako nema pak dokaze i to ne treba ni fening dati iz kluba. To vazi za bilo koga da trazi nesto od kluba. Preko suda pa kako se tamo odluci. Ovo ostalo mi se pretjerano i ne svidja. Isti kalup kao i Misimovic samo malo opustenije prica. Fazon ja sam najbolji, to je tad bilo lose, sad je bolje. Samo jos da izgovore:”Zeljo je samo moj, mars svi od njeg.” Ja postujem i njihov trud i uspjeh i vrijeme ulozeno u Zelju, ali ne znam. Uradili su mnogo, a uz sav uspjeh napravili i stetu sto se tice podjela, amtosfere i svega. Zeljo nije jednako dva covjeka i nece nikad biti. Samo reci nek nam je Bog na pomoci i u buducnosti da nam da neke sposobne ljude koji bez puno pametovanja i neke izlozenosti “mahali” pomognu Zelji.
1921

HongKong
Kontakt:

PostPostao/la HongKong » 13 jun 2019, 23:20

Iskoristio bih priliku da pozdravim mog brata Fanzija jer vidim da cita. Poruka primljena. Naravno da se ono nije odnosilo na njega ni, sada vec tamo rijetke, stare zeljovce. Pogledaj oko sebe i vidi ko sta pise, gdje je i sta radi stara ekipa i kada su prestali pisati na lobotomiji. Vjerujem da si dobro skontao ko je potpirivao podjele medju navijacima Zelje i ko ti je moderator. Ja sigurno nisam, pa ako skontas sifru javi se da vidis ko sam i sta sam potpirivao.
Cuva Bog Zelju svog!
Moj Zeljo

Topnikus
Kontakt:

PostPostao/la Topnikus » 13 jun 2019, 23:22

LjoZee WroteColonOvo vezano za tuzbu i ove pare Amaru. Fino kao sto je i rekao neka svako svoj interes brani na sudu. Ako ima papir nek mu klub isplati kako je najpogodnije za klub, ako nema pak dokaze i to ne treba ni fening dati iz kluba. To vazi za bilo koga da trazi nesto od kluba. Preko suda pa kako se tamo odluci. Ovo ostalo mi se pretjerano i ne svidja. Isti kalup kao i Misimovic samo malo opustenije prica. Fazon ja sam najbolji, to je tad bilo lose, sad je bolje. Samo jos da izgovore:”Zeljo je samo moj, mars svi od njeg.” Ja postujem i njihov trud i uspjeh i vrijeme ulozeno u Zelju, ali ne znam. Uradili su mnogo, a uz sav uspjeh napravili i stetu sto se tice podjela, amtosfere i svega. Zeljo nije jednako dva covjeka i nece nikad biti. Samo reci nek nam je Bog na pomoci i u buducnosti da nam da neke sposobne ljude koji bez puno pametovanja i neke izlozenosti “mahali” pomognu Zelji.

Upravo to! Nebitni are amare I ti i miske. Ajd napravite posao. Uspjeh bar pola ko c.zvezda ili sta znam... 4 si u najgoroj ligi na svijetu I pun price. Ja, ja, ja ave ostalo ****. Ne moze tako

UBIPITAR
Kontakt:

PostPostao/la UBIPITAR » 13 jun 2019, 23:23

Topnikus WroteColonNije to vise onaj Amar. Vidi se to. Niti su to ona vremena. Zaboli me sto misli da je najbitniji I svemoguc. Nisi, Zeljo je veci od svih vas. I nisi Bogom dat. Ne stima nam nI omladinski pogon a on dovodi Klepaca kojem familije drzi pola komsiluka., itd itd... mi svi budale i slijepi. Nisam amarovac ni misketovac **** vas obojica! ZELJOVAC!

Cuj ne stima OP,pa sto otjera Grande onda Dogana,nije mu valjo,znao je on kako treba voditi OP.
Za ove ublehase je on Svemoguci sto se fudbala tice.
Dezerter je vojni bjegunac, pripadnik neke vojne formacije koji bez naređenja napušta dužnost, položaj, najčešće u namjeri da se nikad ne vrati.

Dezerterstvo u pravilima vojne službe mnogih država predstavlja jedan od najtežih prekršaja discipline !

plavousrcu
Kontakt:

PostPostao/la plavousrcu » 13 jun 2019, 23:29

Odlican intervju. Ko je shvatio shvatio je, ko nije nikad nece. Koliko moras biti debilan i bezobrazan da kazes Amar krade Zelju. Ko je izazvao podjelu navijaca? Ko dva dana pred skupstinu izbacuje na forumu papire od Bekricevog transfera i s tim pokusava nesto napraviti. Idioti glupi da su pare leglena Zeljin racun bile bi proslijedjene negdhe drugo sto nam tad nije odgovaralo. Zna ptica na grani da su radi blokiranih racuna kluba legle na Amarov racun. I kao on sebi uzeo. Kako smo funkcionisali bolesnici jedni bolesni. Najtuzniji dan u istoriji kluba je dan kada je Ublehas Misimovic krocio na Grbavicu. Jedemo i jest cemo jos dugo godina njegova ****.

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: invincible1921 i 23 gosta.