FK Željezničar

Moderator/ica: insider

irfo
Kontakt:

PostPostao/la irfo » 16 jun 2019, 12:15

Osim13 WroteColon
irfo WroteColonEh koga dovesti, to je pitanje sad :kafa:

4 ili 44 :think: :mrgreen:

trebamo im mi forumasi poslat uslove, ostanak bogicevica i barem jedan crnac u ekipi :kafa:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Tristan10
Kontakt:

PostPostao/la Tristan10 » 16 jun 2019, 12:33

Treba i na ovom forumu oformiti izbori igraca po pozicijama, pa da navijaci glasaju :urnebes:

Bezideja
Kontakt:

PostPostao/la Bezideja » 16 jun 2019, 14:05

Siljka do neki da na sva zvona tjerali, pjano raskopcani. A sad je Siljak dobar, sigurno ga treba vratiti u klub :lolno: Najjaci su. :roll:

Dobar kaze potrosio u kafani 60 milja al donio 2 miliona. Kakvi su ono debili Boze ti mene sacuvaj..
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 16 jun 2019, 14:24

Lik je bio uz bivse pa da bi se ulizao novim pljuvao bivse, a sad pljuje nove dok su mu bivsi onako. Ne kazem da je bilo ko dobar, ali brate ne mozes mijenjati price kako ti odgovara za 6 mjeseci. On je trebao otici kad su bivsi otisli, a kad vec nije tad sad obavezno sa ovim sadasnjim da se pokupi i 29. sa noge na nogu.
1921

Bezideja
Kontakt:

PostPostao/la Bezideja » 16 jun 2019, 14:29

Pa neki dan kad su dosli ljutito pricao o staroj upravi, kako su odveli cijelu administraciju, kako ima dugova, kako su pare Šabana potrosene. Sta sam danas sve procitao sta je pricao, ja ne znam koje ovdje lud.

Pa ovo sve treba rastjerat oko kluba sto je bilo.. Nema druge..

Topnikus
Kontakt:

PostPostao/la Topnikus » 16 jun 2019, 14:32

Siljak je poceo da prica svasta. Vjerujem da je istina jer vidi da je odletio. Ako ima 5 posto istina a ima sigurno nek se kupe ovi svi. Nihada I cijela ekipa. Lazu nas da je dobro, Amar prica ginuli svi za klub siljak kaze marke nisu dali I da smo dostigli dno. Zasto nas lazete amare, nihade?

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 16 jun 2019, 14:37

To da li laze ili ne trebali bi da znaju oni sto su bili na Skupstini. Svakako i ovi trebaju letiti. Mislim ne bih Badzaka dirao i nekog ko ima potencijala u Upravi, a ko nije nista pripomogao noga. Istina ili neistina ovakvi ljudi kao Siljak, Nihad nam ne trebaju. Siljak kako se vrijeme mijenja tako i on mijenja misljenje, a Nihad mlati u prazno. Jedan je otisao pa je vakat i Siljku.
1921

Bezideja
Kontakt:

PostPostao/la Bezideja » 16 jun 2019, 14:38

Amar nema veze s ovim.

Dokoljenko

PostPostao/la Dokoljenko » 16 jun 2019, 14:41

Topnikus WroteColonSiljak je poceo da prica svasta. Vjerujem da je istina jer vidi da je odletio. Ako ima 5 posto istina a ima sigurno nek se kupe ovi svi. Nihada I cijela ekipa. Lazu nas da je dobro, Amar prica ginuli svi za klub siljak kaze marke nisu dali I da smo dostigli dno. Zasto nas lazete amare, nihade?

Samo malo ukljuci mozak. Znam da je tesko ali napregni se.

Od cega je klub zivio zadnjih sest mjeseci?
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Bezideja
Kontakt:

PostPostao/la Bezideja » 16 jun 2019, 14:42

Dokoljenko WroteColon
Topnikus WroteColonSiljak je poceo da prica svasta. Vjerujem da je istina jer vidi da je odletio. Ako ima 5 posto istina a ima sigurno nek se kupe ovi svi. Nihada I cijela ekipa. Lazu nas da je dobro, Amar prica ginuli svi za klub siljak kaze marke nisu dali I da smo dostigli dno. Zasto nas lazete amare, nihade?

Samo malo ukljuci mozak. Znam da je tesko ali napregni se.

Od cega je klub zivio zadnjih sest mjeseci?

Od para sto je Senad obezbjedio i ostavio u amanet :zzz:

Topnikus
Kontakt:

PostPostao/la Topnikus » 16 jun 2019, 14:43

Da li je taj selimovic napustio klub skroz ili nije?

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 16 jun 2019, 14:47

Topnikus WroteColonDa li je taj selimovic napustio klub skroz ili nije?

Mislim da jeste. Usvojili su njegovu ostavku jucer.
1921

Dokoljenko

PostPostao/la Dokoljenko » 16 jun 2019, 14:49

Topnikus WroteColonDa li je taj selimovic napustio klub skroz ili nije?

I mrs sa teme! Ovo je pdf najtrofejnijeg kluba a ne najnetrofejnijeg. Kozoyeb.

Ono se naslo zakuhavat.
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

plavousrcu
Kontakt:

PostPostao/la plavousrcu » 16 jun 2019, 14:53

**** vas Siljak vise i sta neko pise. Neka pise 10 budaletina sta pisu. Ima li sta za Ermina zna li neko?

HongKong
Kontakt:

PostPostao/la HongKong » 16 jun 2019, 14:59

Fakat se pretjeruje. Admine regulisi ovo obraza ti.
Drago mi je sto donekle proslo ovo oko uprave i sada se mozemo okrenuti sklapanju tima za narednu sezonu. Rijesiti se jos par ovih levata koje smo navukli, dovesti 4-5 dobrih igraca koji nam mogu pomoci i juris. Vjerujem da ce za dvije sedmice jos neki ljudi uci u UO, potrebni su nam jaki ljudi i pravi Zeljovci koji mogu pomoci klubu u ovim ne bas lagodnim vremenima. Ne sumnjam ni najmanje u Amara i ekipu, to ce doci na svoje bez ikakve dileme. Vidjet cemo sta ce nam donjeti naredne sezone. Ova liga je takva da ti treba stabilnosti, sto manje turbulencija i u vrhu si sigurno. Dobra stvar je sto neko vrijeme necemo mijenjati trenera i necemo vise dovoditi kamione igraca, tjerati isto toliko. Ovi sto su tu od prosle sezone su dosta i upoznali, ima tu par igraca koji mogu igrati u prvih 11. Stevanovic, Sipovic, Hajdarevic, Ramovic, Veselinovic, Krpic. To je vise od pola ekipe. Ako ostane Rodin onda i on. Pojacati se na nekoliko pozicija i to je to.
Vjerujem da ce raja sada malo podrzati klub ispred nekih pojedinaca koji su, nadam se, zavrsili svoju epizodu u klubu. Podrska je potrebna klubu i kada smo svi ujedinjeni nema prepreke koju ne mozemo preci.
Cuva Bog Zelju svog!
Stilic Semir unosi nemir!
Moj Zeljo

StrikeWarzone
Kontakt:

PostPostao/la StrikeWarzone » 16 jun 2019, 15:04

Selimovic se juce gospodski pojavio na prozivci,on Badzak,Dzubur i mali Brkovic ako se ne varam :)

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 16 jun 2019, 15:10

Jel Selimović u ulozi igrača il onako bio na prozivci, slabo me šta može više iznenaditi
Ezekiel 25:17

"tata zagorio sam daj da te opalim "

plavousrcu
Kontakt:

PostPostao/la plavousrcu » 16 jun 2019, 15:17

HongKong WroteColonFakat se pretjeruje. Admine regulisi ovo obraza ti.
Drago mi je sto donekle proslo ovo oko uprave i sada se mozemo okrenuti sklapanju tima za narednu sezonu. Rijesiti se jos par ovih levata koje smo navukli, dovesti 4-5 dobrih igraca koji nam mogu pomoci i juris. Vjerujem da ce za dvije sedmice jos neki ljudi uci u UO, potrebni su nam jaki ljudi i pravi Zeljovci koji mogu pomoci klubu u ovim ne bas lagodnim vremenima. Ne sumnjam ni najmanje u Amara i ekipu, to ce doci na svoje bez ikakve dileme. Vidjet cemo sta ce nam donjeti naredne sezone. Ova liga je takva da ti treba stabilnosti, sto manje turbulencija i u vrhu si sigurno. Dobra stvar je sto neko vrijeme necemo mijenjati trenera i necemo vise dovoditi kamione igraca, tjerati isto toliko. Ovi sto su tu od prosle sezone su dosta i upoznali, ima tu par igraca koji mogu igrati u prvih 11. Stevanovic, Sipovic, Hajdarevic, Ramovic, Veselinovic, Krpic. To je vise od pola ekipe. Ako ostane Rodin onda i on. Pojacati se na nekoliko pozicija i to je to.
Vjerujem da ce raja sada malo podrzati klub ispred nekih pojedinaca koji su, nadam se, zavrsili svoju epizodu u klubu. Podrska je potrebna klubu i kada smo svi ujedinjeni nema prepreke koju ne mozemo preci.

Ramovic moze kukuruze brati ako Ermin ostane. Ne znam samo na osnovu cega se on cijeni. Ne razumijem.

Zeljo92
Kontakt:

PostPostao/la Zeljo92 » 16 jun 2019, 15:22

Znal neko u koliko sati je trening danas?
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

kerimatomic1921
Kontakt:

PostPostao/la kerimatomic1921 » 16 jun 2019, 15:28

Trebali bi momci sa juga jednu pretsezonsku bukvicu ocitati igracima, pogotovo pojedincima. Trenirajte, spremajte se i ostavite zadnji atom snage na terenu. Opomenuti ih za ove novonastala sarajevske poroke i poruciti im da vise nema zajebancije. Nije vam Amar jadni Oda da ga ismijavate, pojedinci!!!

Nadam se prikljucku 5 igraca i Ermina, te da se odstrani ubleha Zaim. Kako se prica, Amar mislis da Asim moze pomoci. Nisam njegov fan ali nemamo taj luksuz da toliko tjeramo.

Skupstine su pri kraju, uhvatite se posla svi kolektivno, nema vise sprdancije sa imenom kluba.
“Nek’ crknu dusmani, mi smo najjaci.” - A.O.

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.