FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 26 jun 2019, 17:15

Evo nece vise repka na Grbavici igrat :lol:
:wave:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 26 jun 2019, 17:16

Al kad se sjetim price za Kostica. Nasi pravnici rade na tome da Kostic bude u klubu sto prije.
Zamalo covjek zbog pravnika ne zavrsi karijeru, :urnebes: :mrgreen:
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dokoljenko » 26 jun 2019, 17:19

Nastavi niz Šefe!

Šampioni 2001-2002
Osvajači kupa 2001-2003
Super kup 2001

slika

Šampioni 2010-2012-2013
Osvajači kupa 2011-2012

slika

Šampioni 2020-2021-2022...

slika

Amar Amar Osim Osim!

Mi smo Željini Željo je naš!
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kerimatomic1921 » 26 jun 2019, 17:19

Bezideja je napisao/la:Al kad se sjetim price za Kostica. Nasi pravnici rade na tome da Kostic bude u klubu sto prije.
Zamalo covjek zbog pravnika ne zavrsi karijeru, :urnebes: :mrgreen:
Bez uvrede tebra, ima li sta ljepse i pametnije da spomenes?
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 26 jun 2019, 17:20

kerimatomic1921 je napisao/la:
Bezideja je napisao/la:Al kad se sjetim price za Kostica. Nasi pravnici rade na tome da Kostic bude u klubu sto prije.
Zamalo covjek zbog pravnika ne zavrsi karijeru, :urnebes: :mrgreen:
Bez uvrede tebra, ima li sta ljepse i pametnije da spomenes?
Ma ima, nego mi nadođe slucajno danana mi..
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kerimatomic1921 » 26 jun 2019, 17:21

Ma reko lijepo nam, evo ide zakotrljalo se, sklapaju se kockice. Kome je vise do prazne price i prepucavanja... idemo naprijed.
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 26 jun 2019, 17:25



Nadam se vise ovakvih najava da ce biti pred tekme u buducnosti :opaopa:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
braco
Postovi: 8714
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 26 jun 2019, 17:28

irfo je napisao/la:Evo nece vise repka na Grbavici igrat :lol:
:wave:
Čitav stadion da im yebe familiju u prvom kolu, pogotovo onoj kujici Pilavu!
KO JE ELMIR PILAV? - OD PREVODIOCA I SUDIJE DO GOSPODARA

23.09.2017


Fudbalsku javnost BiH, u prvom redu posle neverovatnog pisma sudije sa FIFA znakom Banjalučanke Tanje Račić, interesuje i zanima ko je prvoprozvani za negativnosti Elmir Pilav, direktor Odelenja za takmičenje Fudbalskog saveza BiH? Račićeva je iznela niz teških optužni i kvalifikacija od kojih se normalnom čoveku diže kosa na glavi. Ali...

U Savezu je, na početku svog mandata, Elmir Pilav bio prevodilac i sudija premijerligaških utakmica. Ostaće zapamćeno da je bio prevodilac predstavnika UEFA Švajcarca Marsela Benca 2010. godine na sastancima sa tadašnjim čelicima FS BiH, novinarima i predstavnicima klubova kada su najavljeni rušenje Tročlanog Predsedištva i uvođenje sankcija „krovom“ Savezu. Fudbalska javnost u Banjaluci i Republici Srpskoj ga je upamtila pre osam godina kada su ga posle prvenstvene utakmice pretposlednjeg kola odigrane 16. maja 2009, na Gradskom stadionu između Borca i Slavije (1:1) po terenu jurile najvatrenije pristalice banjalučkog kluba „Lešinari“, a spasao se samo neverovatnim sprintom i begom u svlačionice. Tada je u njegovu zaštitu stao drugoprozvani u pismu Račićeve Salem Prolić, a javnost je vrlo brzo saznala da se radi o kumovskim vezama. U Premijer ligi BiH počeo je da sudi 2007. godine i za deceniju je avanzovao skoro do neprikosnovenog gospodara nad sudijama, takmičenjem i klubovima.

Dolaskom na vlast Komiteta za normalizaciju u FS BiH uspon Elmira Pilava u Savezu je išao meteorskom brzinom. „Pokupio“ je mnoge važne funkcije što je očigledno bila zahvalnost od strane Elvedina Begića, tadašnjeg predsednika Komiteta za noralizaciju, a danas predsednika FS BiH protiv kojeg su podignute brojne krivične prijaveu Tužilaštvu BiH. U jednom trenutku je bio sudija na „A“ listi Premijer lige BiH, a ujedno i prvi čovek koji je vodio brigu o takmičenju. U svim normalnim državama to bi bio klasičan sukob interesa, ali ne i u nelogičnoj zemlji tri naroda i dva entiteta.

Jakim uporištem među sudijama i diplomatskim prevođenjem sa engleskog za unapred pripremljenu oligarhiju, Pilav je sticao sve više poverenje čelnika Saveza, pa je nakon kontroverznog „slučaja Emir Alečković“, kada je jedan od najboljih sudija i internacionalac iz Sarajeva suspendovan nakon priče koja je još uvek pod velom tajne, postao lider u BiH sa FIFA znakom. „Zaradio“ ga je, slučajno ili ne, upravo 2010. godine kada je pod posredstvom UEFA i FIFA rušena postojeća vlast u FS BiH i postavljala, mimo Dejtonskog sporazuma, nova garnitura ljudi dovedenih za ruku, predvođena budućim predsednikom Dinom Begićem.

Podrškom predsednika Begića postao je nazaobilazna ličnost na sastancima sa klubovima i fudbalskim partnerima, preuzeo u potpunosti brigu o takmičenju postavši direktor za Premijer ligu BiH, a onda i jedan od najmlađih kontrolora suđenja na utakmicama Evropske fudbalske unije. Paralelno je obavljao i funkciju sekretara stručnog štaba „A“ reprezentacije BiH, sedeo je na klupi pored selektora Safeta Sušića i Mehmeda Baždarevića i još niz „sitnih“ funkcija u kancelarijama FS BiH. Ujedno, obavlja i jednu od najvažnijih funkcija u FS BiH, preko njega idu svi kontakti Saveza iz Sarajeva sa UEFA i FIFA i kadaode na put, administracija uglavnom „stoji“ dok se ne vrati iz inostranstva, ili sa „zadatka“.

U poslednje vreme Elmir Pilav se dovodi u vezu da bi mogao da preuzme funkciju generalnog sekretara umesto Jasmina Bakovića, kada bi i zvanično postao prvi saradnik i desna ruka predsednika Elvedina Begića. Rođen je u Sarajevu 23. oktobra 1980. godine.

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 26 jun 2019, 17:29

Kad svi vide da nama tesko je i kada Zeljo ti redas poraze.... Al' na pipremama Brkinim :mrgreen: ...
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 26 jun 2019, 17:34

Da je kako napraviti maskotu lutvo u dresu Zelje, iso bi ko halfa :D

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dokoljenko » 26 jun 2019, 17:36

Neka znaju svi Manijaci da se Begić kune pred svjedocima, kako Željo dok je on predsjednik saveza neće biti prvak!

FK Željezničar - FK Borac

Svi na Grbavicu!
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
braco
Postovi: 8714
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 26 jun 2019, 17:42

Dobijemo li pozitivnu odluku CAS-a neće mi biti veće satisfakcije nakon dugo vremena! Ne jer ćemo igrat evropu nego samo ovim kerovima u savezu da se u usta poseremo sa tom odlukom!

Avatar
onsarh
Postovi: 199
Pridružen/a: 22 jun 2019, 13:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la onsarh » 26 jun 2019, 17:43

Dokoljenko je napisao/la:Neka znaju svi Manijaci da se Begić kune pred svjedocima, kako Željo dok je on predsjednik saveza neće biti prvak!

FK Željezničar - FK Borac

Svi na Grbavicu!
Izvor? ako je istina sada je barem zvanicno sa kim bitku bijemo ;)

I javi se na pp
Slava rodu, slava Svarogu, Slava Perunu, SLAVA SLAVENSKOM RODU !

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 26 jun 2019, 17:44

Dokoljenko je napisao/la:Neka znaju svi Manijaci da se Begić kune pred svjedocima, kako Željo dok je on predsjednik saveza neće biti prvak!

FK Željezničar - FK Borac

Svi na Grbavicu!
Ima da ga otrujem kad mi sjedne.... Tintu cu mu sipat u mus od borovnice majku svoju je*o.... Ako je istina treba ga zapaliti :oops:
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BosniaBoston » 26 jun 2019, 17:52

Dokaz razlike u velicini gradskih klubova je ta sto za jedan navijaju dokazani kriminalci i bosnjacka satro elita(Begic,Izetbegovic,Memo Haljevac,Sanela Jenkins) a za druge umjetnici i ugledni sportisti(Dzeko,Tifa,Sejo Sexon,Goran Bregovic,Mesa Bazdarevic)
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

ZaZelju
Postovi: 1356
Pridružen/a: 09 avg 2014, 23:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ZaZelju » 26 jun 2019, 18:00

BosniaBoston je napisao/la:Dokaz razlike u velicini gradskih klubova je ta sto za jedan navijaju dokazani kriminalci i bosnjacka satro elita(Begic,Izetbegovic,Memo Haljevac,Sanela Jenkins) a za druge umjetnici i ugledni sportisti(Dzeko,Tifa,Sejo Sexon,Goran Bregovic,Mesa Bazdarevic)
Ne smijemo zaboraviti da je humanitarac, Almir Cehajic Batko, zeljovac.

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 26 jun 2019, 18:05

Ne zaboravljaj najveceg gospodina koji nije vise tu dugo.... Pimpek
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 26 jun 2019, 18:11

Joj Sanele mi da nam nije blokiran račun šta bi tel tad bilo :lol:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HongKong » 26 jun 2019, 18:11

Evo sad je problem sto smo poceli dovoditi igrace, propadamo :lol: Jucer propadali jer nemamo para da dovedemo igrace.
Ma **** savez oni su **** obicni.
Jedva cekam prvu tekmu, sigurno ce dolina biti puna, atmosfera kao nekad, a u takvim uslovima ne mozemo izgubiti. Dovodimo momke koji znaju sta znaci ovaj klub, bez nekih laznih booomova i ojebina koje dodju da uzmu lovu i ispale se.
Onda ga savez moze samo duvati, nema vise zajebancije s klubom radi neke pomoci.
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
GOAT
Postovi: 4690
Pridružen/a: 14 jul 2018, 03:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GOAT » 26 jun 2019, 18:13

Eric
Stevanovic-Sipovic-Bogicevic-Stanic
Bojo-Mujezinovic
Alispahic-Ramovic
E.Zec
Krpic
23

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.