FK Željezničar

Moderator/ica: insider

irfo
Kontakt:

PostPostao/la irfo » 12 avg 2019, 16:00

kerimatomic1921 WroteColon
LjoZee WroteColonU srijedu prijateljska na Grbavici protiv NK Kiseljaka.

@irfo ubice nas ovaj ritam srijeda-subota

taman predahnuli prosle sedmice :zviz:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

UBIPITAR
Kontakt:

PostPostao/la UBIPITAR » 12 avg 2019, 16:15

Raja samo da vas zamolim,nemojte upisivati bodove unaprijed,svakog protivnika maksimalno ozbiljno shvatiti i respektovati.
Idemo iz tekme na tekmu,ovo je ekipa u stvaranju,i svaku tekmu moramo dati maximum i nismo još toliko jaki da dobijemo nekog sa 80% snage.
Dakle,
ZAPJEVAJMO JAKO,PJESMA NEK ODJEKUJE,
LJUBAV PREMA TEBI,NIKADA NE PRESTAJE!!!
Dezerter je vojni bjegunac, pripadnik neke vojne formacije koji bez naređenja napušta dužnost, položaj, najčešće u namjeri da se nikad ne vrati.

Dezerterstvo u pravilima vojne službe mnogih država predstavlja jedan od najtežih prekršaja discipline !

Dokoljenko

PostPostao/la Dokoljenko » 12 avg 2019, 16:46

Grbavica puna i svi pjevaju... :bih:

slika

Dajte prijedloge za avatar, postavite koju sliku pa da izaberemo brzinski. Moj prijedlog je Jug i Manijaci.

P.S. Kada izaberemo, je li moze ovde moderacija da postavi link na vrh stranice, da se vidi i da olaksamo svima?
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Admir74
Kontakt:

PostPostao/la Admir74 » 12 avg 2019, 16:59

Svakom protivniku respekt, danas svi igraju lopte, i nemojte da unaprijed upisujemo bodove, pobjede razbaljivnja i to. Daleko smo od te konstante igara, ali smo na dobrom tragu toga. Hajde da mi budemo uvijek pravi, od rukovodstva kluba do igrača i navijača, pa će rezultati doći, a vidimo danas kakonje to kada imamo koheziju, i nemojte da se ikad više i po kom osnovu dijelimo, molim vas..

kerimatomic1921
Kontakt:

PostPostao/la kerimatomic1921 » 12 avg 2019, 17:05

Ma samo pilati naopako i prenositi pritisak sa ekipe na sve okolo. To je Baka najbolje radio svojevremeno. Svaki press se vrtio samo oko njega, niko se nije osvrtao na ekipu. Drago mi je sto je javnost sad za sad vise fokusirana na Amarove “budalastine” na konferencijama nego sto zabadaju nos u odnose unutar ekipe. Ja da se pitam protiv svakoga bi se deklarisali kao autsajderi.
“Nek’ crknu dusmani, mi smo najjaci.” - A.O.

ammimr
Kontakt:

PostPostao/la ammimr » 12 avg 2019, 18:29

Ponukala me je zadnja utakmica protiv Čelika da napišem nešto.Mislim da je ipak za Željinu temu
Navijači i simpatizeri Čelika su pokazali svima kako se ne radi na utakmici a ni poslije nje.Jedan praznik fudbala se pretvorio u linč na Amara Osima.Bacanje flaša na čovjeka nikad nije sportski,to je sramota.Tu sramotu sad peru napadima na sudije što ih čini još gorim.Opravdavati "pokušaj"nanošenja težih tjelesnih povreda,pitao sam pravnika,je još veći zločin a nama pokazatelj kako se nikako ne smije raditi na terenu.Teren,za koji se skuplja novac na sve moguće načine,nije mjesto za flaše,hamburgere,baklje i da ne zaboravim tenisicu ili ti ga patiku koja je ubačena sa istoka.Sad se nadam da će biti kažnjeni primjereno i drastično da se ovakve budalaštine nikad i nigdje više ne ponove jer je nezamislivo šta bi se desilo da je neko pogođen onim flašama.
Isto tako moje nadanje se odnosi i na ostale navijače a naročito na navijače Želje da ne dozvole ovakve ili slične stvari u svojim redovima.pozdrav za sve!!

samoposmatram
Kontakt:

PostPostao/la samoposmatram » 12 avg 2019, 20:39

Koja milina Zeljo prvi a u prvoj postavi Osmankovic, Sadikovic i legenda nas Stanic.
Amare ponudi Beganovicu da igra za kikiriki. On bi odma pjeske krenuo iz Tuzle. Ako ne sad sjeti ga se do godine.
Momak pravi razliku na terenu svaki put.
Sami sebi dovoljni, nikom drugom povoljni, ideološki pogubljeni, nepristojni čak i vulgarni
puni mržnje prema svakom, koji isto ne misli

to smo mi forumasi

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 12 avg 2019, 20:47

slika

Zapratili Vukotica :hmmmmm: :D
1921

Admir74
Kontakt:

PostPostao/la Admir74 » 12 avg 2019, 21:10

Sorry na offu. :tralala: :guz:
Poznato vam je da se navijači FK Sarajeva popularno nazivaju "Pitari", ali mali broj ljudi zna historijsku pozadinu tog nadimka. FK Sarajevo, čije je orginalno ime bilo FK Torpedo po uzoru na Torpedo Moskvu, nastalo je kao sportska sekcija Komunističke partije u BiH. Komunisti su osvojili vlast i kako to obično biva kad se dođe do vlasti, posebno jednopartijske, željeli su poklopiti sve pore društva, pa im je bila potrebna i vlastita sportska sekcija. Naravno, nakon raskola sa Staljinom, ime "Torpedo" više nije bilo prihvatljivo, pa su tako sebi prisvojili ime grada.

Ipak, partijski projekat nije dobro išao. Iako se radilo o klubu iza kojeg je stajala država koja je donijela i političku direktivu da se najbolji Željini igrači prebace u ovaj politički projekat, interes za utakmice FK Sarajeva bio je izuzetno mali, s obzirom da je u Sarajevu već postojao autohtoni klub Željezničar. Tada se uprava kluba u pokušaju da privuče gledaoce na utakmice sjetila revolucionarnog rješenja: na ulazu stadiona posjetiocima su dijelili besplatan burek. U godinama neimaštine i oskudice nakon Drugog svjetskog rata mnogoj sirotinji je besplatan burek bio dovoljno jak motiv da dođu na utakmicu. Tako nastaju prvi navijači FK Sarajevo.

Poslije, naravno, kako je u Sarajevo planski doseljavano ruralno stanovništvo iz raznih dijelova Jugoslavije počeo je naglo rasti i broj navijača Sarajeva, s obzirom da su mnoge novopridošlice vjerovale da će se lakše uklopiti u sredinu i brže savladati hodanje asfaltom ako budu navijali za klub koji nosi ime grada. Tako se u međuvremenu broj navijača Sarajeva uspio popeti na nekih 25% u odnosu na broj navijača Želje.

paragraph
Kontakt:

PostPostao/la paragraph » 12 avg 2019, 21:17

Pozz braćo
Zanima me kada bi CAS trebao razmotriti onaj slučaj oko licence?
Jer, ako presudi u nasu korist to bi bilo veliko rasterećenje!
"Ljubavi što te rodi klasa radnička!"

dejavu
Kontakt:

PostPostao/la dejavu » 12 avg 2019, 21:19

Admir74 WroteColonSorry na offu. :tralala: :guz:
Poznato vam je da se navijači FK Sarajeva popularno nazivaju "Pitari", ali mali broj ljudi zna historijsku pozadinu tog nadimka. FK Sarajevo, čije je orginalno ime bilo FK Torpedo po uzoru na Torpedo Moskvu, nastalo je kao sportska sekcija Komunističke partije u BiH. Komunisti su osvojili vlast i kako to obično biva kad se dođe do vlasti, posebno jednopartijske, željeli su poklopiti sve pore društva, pa im je bila potrebna i vlastita sportska sekcija. Naravno, nakon raskola sa Staljinom, ime "Torpedo" više nije bilo prihvatljivo, pa su tako sebi prisvojili ime grada.

Ipak, partijski projekat nije dobro išao. Iako se radilo o klubu iza kojeg je stajala država koja je donijela i političku direktivu da se najbolji Željini igrači prebace u ovaj politički projekat, interes za utakmice FK Sarajeva bio je izuzetno mali, s obzirom da je u Sarajevu već postojao autohtoni klub Željezničar. Tada se uprava kluba u pokušaju da privuče gledaoce na utakmice sjetila revolucionarnog rješenja: na ulazu stadiona posjetiocima su dijelili besplatan burek. U godinama neimaštine i oskudice nakon Drugog svjetskog rata mnogoj sirotinji je besplatan burek bio dovoljno jak motiv da dođu na utakmicu. Tako nastaju prvi navijači FK Sarajevo.

Poslije, naravno, kako je u Sarajevo planski doseljavano ruralno stanovništvo iz raznih dijelova Jugoslavije počeo je naglo rasti i broj navijača Sarajeva, s obzirom da su mnoge novopridošlice vjerovale da će se lakše uklopiti u sredinu i brže savladati hodanje asfaltom ako budu navijali za klub koji nosi ime grada. Tako se u međuvremenu broj navijača Sarajeva uspio popeti na nekih 25% u odnosu na broj navijača Želje.

novokomponovani :salut:
vi gec

https://youtu.be/ufLtq-0Ue1g

Bezideja
Kontakt:

PostPostao/la Bezideja » 12 avg 2019, 22:56

LjoZee WroteColonslika

Zapratili Vukotica :hmmmmm: :D

Ti bas neozbiljan postao :kafa:

Treba dodati kako je Dogan pohvalio Dadu, njegovu igru. Ipak je covjek kompetentan komentarisati takve stvare.

Dado ce biti igrac kojeg cemo prodati za solidne pare..
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Bezideja
Kontakt:

PostPostao/la Bezideja » 12 avg 2019, 23:09

E gledaj ti onog malog papcica administratora, komentarise ljude koji su nesto uradili u svom zivotu. A malom debilcicu vrhunac zivota pisati na forumu. Na sta je ovaj svijet spao ****.m ti, puu. :facepalm:

Jeb.o li te onaj ko ti je dao da na Zeljinom forumu budes adminstrator. Sramota, nad sramota.
Zadnja izmjena: Bezideja, dana/u 12 avg 2019, 23:17, ukupno mijenjano 2 puta.

Virtu4l
Kontakt:

PostPostao/la Virtu4l » 12 avg 2019, 23:09

Ja zaista ne znam kako je neko mogao očekivati da zeničani kažu svaka čast bili ste bolji. Ljudi moji, to je takva sorta da će do posljednjeg daha tražiti opravdanja, kriviti savez, sudije i kukati, pa sjetimo se samo kad su se borili za opstanak kako su svi bili krivi osim njih.

Dobro je što su mediji ispatili ovaj seljakluk i primitivizam na tribinama Bilinog Polja, da svima bude jasno jednom za sva vremena o kakvoj je seljadiji riječ.
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

Bezideja
Kontakt:

PostPostao/la Bezideja » 12 avg 2019, 23:27

Forumi su postali smijesni. Svaki seljacic moze biti administrator, samo da si poltron i debil klasicni.
Kako neko ne kaze tom seljecicu da radi svoj posao a ne da pljuje po ljudima koji daju pare za razliku od njega seljacica koji ne ide na utakmice, osim sto jede **** po forumu.

Admir74
Kontakt:

PostPostao/la Admir74 » 12 avg 2019, 23:33

Nego, Jel od sutra kreće hajc za tekmu? :opaopa: :bih:

Alipasino
Kontakt:

PostPostao/la Alipasino » 12 avg 2019, 23:37

Slobodu nabit nogom u guzicu tj razmontirat ih.Gori su OD Celika tj nema gore ekipe.Napast SA svih strana da im se zamanta.

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 12 avg 2019, 23:39

Admir74 WroteColonNego, Jel od sutra kreće hajc za tekmu? :opaopa: :bih:

Trebalo bi izbajramovalo se :D
1921

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 12 avg 2019, 23:45

Meni je Sloboda ozbiljniji protivnik od Čelika. No, na Grbavici...
Ezekiel 25:17

"tata zagorio sam daj da te opalim "

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 12 avg 2019, 23:47

Je li se Slobodi protiv nas vraca onaj Bekic ili? Beganovica zbog kartona nema.
1921

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Mamlaz i 18 gostiju.