FK Željezničar

Moderator/ica: insider

UBIPITAR
Kontakt:

PostPostao/la UBIPITAR » 14 avg 2019, 22:01

kontrasviju WroteColonStvarno šteta što postoji taj problem oko Sinana, igračina je za našu ligu. Nadam se da će se to što prije riješiti.

Ne postoji problem nikakav,ako bude radio a ne mrljavio,igrat će.
Dezerter je vojni bjegunac, pripadnik neke vojne formacije koji bez naređenja napušta dužnost, položaj, najčešće u namjeri da se nikad ne vrati.

Dezerterstvo u pravilima vojne službe mnogih država predstavlja jedan od najtežih prekršaja discipline !

kontrasviju
Kontakt:

PostPostao/la kontrasviju » 14 avg 2019, 22:08

UBIPITAR WroteColon
kontrasviju WroteColonStvarno šteta što postoji taj problem oko Sinana, igračina je za našu ligu. Nadam se da će se to što prije riješiti.

Ne postoji problem nikakav,ako bude radio a ne mrljavio,igrat će.

Pa na to sam i mislio, znam da je do njega, nek se uozbilji. Ali govorim općenito, šteta što takav igrač nije ni na klupi, a može dosta toga donijeti.
1921

GOAT
Kontakt:

PostPostao/la GOAT » 14 avg 2019, 22:18

marseille_unique WroteColonBicu kod tetke preko vikenda u Hrasno Brdo, s poslom nesto,
pitam se da li bi bio problem ako udzem na tribinu zapad ili istok sa nekim obiljezem Slobode, svratio bih na tekmu usput,
ali ne vjerujem da bi mogo bas rahat izgledat utakmicu, da rahat
ispratim svaki napad ili promasaj.

Bujrum na zapad i istok.Na sjever nemoj ici.
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!"

Ibizevic
Kontakt:

PostPostao/la Ibizevic » 14 avg 2019, 22:36

Sta je sa Ramovicem? Nisam bas u toku oko njega, mislio sam da vuce povredu jos uvijek.

kolezeljovac
Kontakt:

PostPostao/la kolezeljovac » 14 avg 2019, 22:38

Moze info ako je ko gledo Stilu danas .. .
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

GOAT
Kontakt:

PostPostao/la GOAT » 14 avg 2019, 23:14

Ibizevic WroteColonSta je sa Ramovicem? Nisam bas u toku oko njega, mislio sam da vuce povredu jos uvijek.

Da,osjeca jaku bol u predjelu k.urca za igrom u Zelji.
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!"

Mamlaz
Kontakt:

PostPostao/la Mamlaz » 14 avg 2019, 23:19

GOAT WroteColon
Ibizevic WroteColonSta je sa Ramovicem? Nisam bas u toku oko njega, mislio sam da vuce povredu jos uvijek.

Pusti ba tu pricu

Ibizevic
Kontakt:

PostPostao/la Ibizevic » 14 avg 2019, 23:20

GOAT WroteColon

:roll: znam da je izjavljivao da je jos kao dijete navijao za Zelju. Svasta, ako je stvarno tako povratkom Stile tek onda nece imati mjesta.

Admir74
Kontakt:

PostPostao/la Admir74 » 14 avg 2019, 23:51

Žeeeljooooo, Žeeeljooooo, Žeeeljooooo!!!!!!!!!!!

MocMahale444

PostPostao/la MocMahale444 » 14 avg 2019, 23:55

GOAT WroteColon
marseille_unique WroteColonBicu kod tetke preko vikenda u Hrasno Brdo, s poslom nesto,
pitam se da li bi bio problem ako udzem na tribinu zapad ili istok sa nekim obiljezem Slobode, svratio bih na tekmu usput,

Mislio sam mu napisati kao prvo nemoj nositi nista od crno-crveno :kafa: Ima budala i nece mu niko garantovati. Sto je sigurno, sigurno je.
1921.

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 14 avg 2019, 23:55

desnibocni WroteColonLjudi, kakva je situacija sa ovim na igracem na probi? Salifu! Je li ga jos isprobava, trazi mu mjesto da vidi na kojoj bi poziciji mogao igrati, ili sta vec? U ovim prijateljskim mu stalno mijenja poziciju, na treningu kad se igra na dva gola, cas je bocno, cas u sredini desno, cas desno krilo? Zna li iko sta bi sa njim moglo biti, ovo sto sam do sada vidio, izuzev zavidne fizicke spreme, mislim da imamo igraca koji i vise od njega znaju igrati lopte?! Amar je govorio i za Niemu, necemo ga dovesti samo zato sto je crn, mora biti prije svega dobar. Eto, cisto da mi neko da informaciju. Hvala.

Govorio je Amar na pressu pred Čelik o njemu, ne znam jesi li gledao, vjerovatno nisi dok pitaš :D

Uglavnom, rekao je kako je zanimljiv igrač, kako postoji obostrana želja za ostankom, ali da problem pravi papirologija koja treba da dođe iz Gane, njemu sad nekad ističe 'boravišna dozvola' ili tako nešto, pa će morati otići iz naše zemlje (ne znam na koliko vremena), vjerovatno nazad u Ganu, pa bi se opet vratio kada bi se završila sva ta papirologija, a Amar nije direktno govorio dane i datume kada bi to moglo biti, pa tako ne znam tačno kada bi to trebalo da se desi.

I da, kada je govorio o njegovoj igri, rekao je da ima kvalitet, da ima siguran pas i da vjerovatno ima još "skrivenih" kvaliteta koje ne zna ni on sam i koje tek treba da se otkriju, jer mu je valjda ovo prvi put da igra/trenira na ovakvim dobrim terenima (sad možeš misliti kakva je infrastruktura u Gani :mrgreen: ).
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 15 avg 2019, 00:14

MocMahale444 WroteColon
GOAT WroteColon

Mislio sam mu napisati kao prvo nemoj nositi nista od crno-crveno :kafa: Ima budala i nece mu niko garantovati. Sto je sigurno, sigurno je.

Kad je mogao Tatar bez problema moze i ovaj momak
1921

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 15 avg 2019, 00:33

slika
slika

Svaka cast ljudi. Skoro pun zapad na prijateljskoj protiv Kiseljaka :salut:
1921

Dokoljenko
Kontakt:

PostPostao/la Dokoljenko » 15 avg 2019, 02:41

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. A šta treba više od toga"?
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Bezideja
Kontakt:

PostPostao/la Bezideja » 15 avg 2019, 07:20

Boli ga gluteus, sad malo manje kad je vidio da je vrag odnio šalu...
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Admir74
Kontakt:

PostPostao/la Admir74 » 15 avg 2019, 08:31

Amer Bekić propušta tekmu sa nama.

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 15 avg 2019, 10:15

6704 clanova
1921

Rokoko87
Kontakt:

PostPostao/la Rokoko87 » 15 avg 2019, 10:34

SAMKE posloži Slobodu loše ovaj put molim te
Elvedine Begiću i saradnici - sjeme vam se zatrlo!
Savez napolje!

17.07. Dan kada je forum izgubio smisao

Beskućnici since 1946

realno boruc mu nemoze uzet mjesto - by fanatic
Nekoliko mjeseci poslije loading...

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 15 avg 2019, 10:53

FK Željezničar posjetio je Zavod za zbrinjavanje mentalno invalidnih lica "Drin" u Fojnici i uručio prigodne poklone korisnicima Zavoda koji će biti gosti našeg Kluba na narednoj utakmici sa Slobodom.

#ŽeljoUZajednici
1921

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 15 avg 2019, 11:29

Posljednji meč subotnjeg programa, onaj između Željezničara i Slobode će suditi Ermin Sivac iz Zenice sa pomoćnicima Damirom Lazićem iz Brčkog, te Davorom Beljom iz Mostara. Četvrti sudija je Sabrija Topalović iz Zenice. Mario Ćosić iz Mostara je delegat susreta, a Milan Stanić iz Ugljevika posmatrač suđenja dok je predstavnik bezbjednosti Adis Hajlovac iz Visokog.
1921

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Mamlaz i 5 gostiju.