FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Mamlaz
Postovi: 1315
Pridružen/a: 12 avg 2019, 19:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mamlaz » 18 avg 2019, 20:54

Dokoljenko je napisao/la:
Mamlaz je napisao/la:@Goat e sad si me bas isfuro, jao kako sam se sjebo, optereceni balo balavi .prava curica
Isto vazi za sve.

Ovih par postova je upravo ono sto dušmani žele da se dešava. Ok, bude trenutaka kada se reaguje impulsivno ali nam ne smije preći u naviku. Shvatite ovo ozbiljno jer nije ni malo naivna tema, valjda smo nesto naucili u zadnjih par godina.

Mi smo Željini Željo je naš!
Isto je i neki dan ponizavao i ismijavao nase navijace u vezi sezonskih, takvih se odma treba kutarisati jedini se on ovako ovdje ponasa

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19330
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 18 avg 2019, 21:00

Proteklih dana Amar Osim je u dva navrata spomenuo Stupčanicu, pa su ga iz Olova prozvali nepoželjnim. U petak je na press konferenciji Osim istakao da je Stupčanica odbila poziv za prijateljsku utakmicu.

"Nije korektno od Amara. On sve komentare upoređuje sa nama. Ima stotinu klubova slabijih od Stupčanice. Ja bih njemu rekao nije Barcelona kada on igra sa nekom ekipom. On treba nama da pomogne i da nas ohrabri, a ne da pravi viceve na naš račun. Poziv za prijateljsku utakmicu nećemo prihvatiti dok se ne odljutimo, a mnogo smo ljuti", dodao je iskusni stručnjak.

:urnebes: :D :rol: :bih:
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 18 avg 2019, 21:13

MocMahale444 je napisao/la:Proteklih dana Amar Osim je u dva navrata spomenuo Stupčanicu, pa su ga iz Olova prozvali nepoželjnim. U petak je na press konferenciji Osim istakao da je Stupčanica odbila poziv za prijateljsku utakmicu.

"Nije korektno od Amara. On sve komentare upoređuje sa nama. Ima stotinu klubova slabijih od Stupčanice. Ja bih njemu rekao nije Barcelona kada on igra sa nekom ekipom. On treba nama da pomogne i da nas ohrabri, a ne da pravi viceve na naš račun. Poziv za prijateljsku utakmicu nećemo prihvatiti dok se ne odljutimo, a mnogo smo ljuti", dodao je iskusni stručnjak.

:urnebes: :D :rol: :bih:
Treba Dolinu ispuniti kada bude prijateljska. :opaopa: :opaopa: :opaopa:

Zeljinvojnik
Postovi: 18
Pridružen/a: 13 jul 2019, 11:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljinvojnik » 18 avg 2019, 21:27

Sloboda je sarajevu napravila mnogo problema,sansi iz igre,nama presudila majstorija iz slobodnog i nesretni korner,ni blizu opasna kao protiv sarajeva al eto ,ne mozes uvijek ni pobjediti.Hocu da kazem ne treba sve gledati crno i praviti tragediju odmah,kao tamo na onom ciganskom forumu ,tamo su sve seronje.U pet kola niko nas nije nadigrao,idemo dalje,sve do medalje.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 18 avg 2019, 21:28

E jesu se uzyebali ovi iz Stupcanice
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 18 avg 2019, 21:37

Zeljinvojnik je napisao/la:Sloboda je sarajevu napravila mnogo problema,sansi iz igre,nama presudila majstorija iz slobodnog i nesretni korner,ni blizu opasna kao protiv sarajeva al eto ,ne mozes uvijek ni pobjediti.Hocu da kazem ne treba sve gledati crno i praviti tragediju odmah,kao tamo na onom ciganskom forumu ,tamo su sve seronje.U pet kola niko nas nije nadigrao,idemo dalje,sve do medalje.
Na to smo zaboravili. Mislim na igru Slobode na Kosevu. Samo oni su dobili a mi nismo. Malo nesreca a malo i nas odnos.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 18 avg 2019, 22:08

slika

Ne moze od fanova da proseta gradom :kafa:
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kerimatomic1921 » 18 avg 2019, 22:17

Ne do Allah da zabije 5 golova u sezoni, gace bi mu s guzice skidali.
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 18 avg 2019, 22:31

Dobar rezultat u Tuzli. Zrinjski nakon pet kola moze imati sedam bodova. Cetiri manje. Tesko da Sarajevo moze dobiti u Sirokom tako da smo mi nakon pet kola prvi. Ne treba biti nezadovoljan.

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 18 avg 2019, 22:46

Ja ostajem sujevjeran da dok god imamo tri bivsa igraca Slobode, Zeljo ih nece pobjediti. Pocinjes utakmicu s tri igraca manje..

Mozda sam puko, al tako je...Prosle sezone koliko me sjecanje sluzi tri utakmice 0 0 zavrseno.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 18 avg 2019, 22:48

Jedini ko se mogao “stediti” je Krpic, a Veselinovica i Zeca iskreno boli djon za Slobodom. Tim ko i svaki drugi.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HongKong » 18 avg 2019, 22:48

Ocekivano liga dosta neizvjesna i niko nece imati maksimalan ucinak nakon 5 kola, mi smo najblizi tome u zavinosti od zaostalih pitara. Vidjecemo kako ce oni to odraditi. Kad se ovako pogleda dvije o tri utakmice koje smo morali dobiti nismo uspjeli. Sloboda i Borac kuci te Mladost u gostima. Posebno ove dvije kuci jer vidimo da se Borac jos trazi, a Sloboda je drugacija ekipa od prosle sezone i igraju dosta otvorenije. Ove tri teze smo dobili :lol:
Ne znam u cemu je problem, ali strucni stab mora detektovati u cemu je problem jer svi jos imamo traume od prosle sezone i losih rezultata kuci. Za neke nase zelje i ciljeve to se ne smije desavati. Nije brko bio sretan sinoc bas i siguran sam da ce izofirati u cemu je problem.
Vec je sad izvjesno koliko smo pogodili s dovodjenjem Mese i zasto mu se toliko vjeruje. Njegova tri kartona su u cetiri utakmice su pokazatelj da je lagano prekidao protivnicke napade daleko od naseg gola. To nam je i falilo sinoc. Dosta onih nicijih lopti je bas on kupio jer dobro cita igru. Pored njega Sipovic je dominirao u igri glavom i nismo imali problema s ubacajima protivnika. Da su oni bili u ekipi vjerujem da bi dobili sinoc bez primljenog gola.
Bojo se jos trazi, nismo mu jos nasli pravu ulogu u ekipi, ali je vidljivo da je momak bas spreman i kad se to kanalise na pravi nacin bice veoma zahvalan igrac. To je i pokazatelj da ne treba pretjerivati i dizati igrace u nebesa. Njega smo bas hvalili na pripremama i radovali se kad je dosao, a evo vidimo da mu slabije ide na pocetku prvenstva. Isto tako ne treba ni pljuvati igrace nakon losijih partija. Treba dosta utakmica da se pokaze je li neko dobar ili los. Na kraju krajeva imamo sposbne ljude u strucnom stabu koji znaju procjeniti koliko je neko pokazao i treba li nam pojacanje tu.
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 18 avg 2019, 22:58

Ako ćemo biti prezicni imamo 5 bivših igrača Slobode - Asim, Krpić, Erić, Veseli i Alispahić koji nije zbog suspenzije igrao. Ne kažem da se slažem s teorijom, nego just saying. :)
Dokoljenko je napisao/la:@Goat, ne mozes se tako provjerenim ljudima sa teme obracati a posebno raji kao @Rokoko koji je pisao kad nas je pet na temi bilo. Nemoj to care raditi, nema potrebe za agresivom.

Nije uopste bitno ko je u pravu a nije niko u pravu jer vam je trenutna prica glupa ko qurac. Nije vrijeme da navijaci glume strucnjake i pisu negativno o Zeljinim igracima jer nam treba podrska kao nikad prije. Posebno nije vrijeme i nece nikad biti da se navijaci koji iznose svoje misljenje usutkavaju ili nedo Bog da ih se vrijeđa. To ko misli da moze zayebo se, nemojte se sa tim zayebavat.
Kad reče podrška, odmah mi pade na pamet kako Amar stade u "zaštitu" igrača pred tekmu s Čelikom
Onda je ipak dodao da ne bih uzeo nijednog igrača iz Čelika:

"Ne bih ni iz Barcelone, ni iz Stupčanice. Jer su moji najbolji. To će vam reći svaki trener. Morao sam spomenuti. Zvali smo Stupčanicu da igramo prijateljsku utakmicu, glatko su nas odbili iz samo njima znanih razloga. Poenta je da ne bih mijenjao svoje igrače", kaže Osim.
Svjestan je i on limita ove ekipe, ali ovo je baš mangupski.

Idemo sad dobit Širokog u gostima. Realno tanki su, ali nismo ni mi neki qrac da možemo reći 100% da ćemo ih dobit tamo jer smo bolji na tabeli, to nam je valjda i jučerašnja tekma pokazala. Ali da smo kvalitetniji i da ih možemo pobjediti, to je sigurno.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 18 avg 2019, 23:02

Aaaa Ericu u tom grmu lezi zec :kafa:
Pustio golove :kafa: :kafa:
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HongKong » 18 avg 2019, 23:04

Pa zna covjek kako to funkcionise. Kad su igraci najbolji u ligi imaju tendenciju da se dignu u zvijezde. Znamo svi sta je tada Amar govorio igracima. Pobjede 8-0 kaze ne valja. Samo ih spustao.
Kad su igraci nesto losiji i kad nemaju vjere u sebe onda im treba neko da vjeruje u njih, da ih bodri i podrzi. Nekim spustanjem bi ih dotukao totalno.
Znamo svi kako je bilo proslih sezona. Prije utakmice im napises da su sampioni, oni izasli kao na termin u Krupu.
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 18 avg 2019, 23:07

Jos par utakmica Erica da brani kao sinoc, i eto Vece nazad na gol :kafa:
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 18 avg 2019, 23:11

Hvala @braco na otkrivanju tacnije podsjecanju veoma bitnih informacija :kafa:
Eric i Kjosevski braca
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rokoko87 » 18 avg 2019, 23:13

Zato ga Samke nama zabi što ne bi u još 100 pokušaja :mrgreen:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 18 avg 2019, 23:15

LjoZee je napisao/la:Hvala @braco na otkrivanju tacnije podsjecanju veoma bitnih informacija :kafa:
Eric i Kjosevski braca
Ne može meni ništa promaći, ko vlada informacijom vlada i situacijom. :P
HongKong je napisao/la:Pa zna covjek kako to funkcionise. Kad su igraci najbolji u ligi imaju tendenciju da se dignu u zvijezde. Znamo svi sta je tada Amar govorio igracima. Pobjede 8-0 kaze ne valja. Samo ih spustao.
Kad su igraci nesto losiji i kad nemaju vjere u sebe onda im treba neko da vjeruje u njih, da ih bodri i podrzi. Nekim spustanjem bi ih dotukao totalno.
Znamo svi kako je bilo proslih sezona. Prije utakmice im napises da su sampioni, oni izasli kao na termin u Krupu.
Znam ja to sve, nego samo mali podsjetnik za pojedince. :)

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 18 avg 2019, 23:21

Kakve ono rime bacas Rokoko? :lol:

Onaj spiker spomenu nekog sponzora Roko tako nesto jesi li to ti? :kafa:
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.