FK Željezničar

Moderator/ica: insider

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 18 avg 2019, 22:48

Jedini ko se mogao “stediti” je Krpic, a Veselinovica i Zeca iskreno boli djon za Slobodom. Tim ko i svaki drugi.
1921

HongKong
Kontakt:

PostPostao/la HongKong » 18 avg 2019, 22:48

Ocekivano liga dosta neizvjesna i niko nece imati maksimalan ucinak nakon 5 kola, mi smo najblizi tome u zavinosti od zaostalih pitara. Vidjecemo kako ce oni to odraditi. Kad se ovako pogleda dvije o tri utakmice koje smo morali dobiti nismo uspjeli. Sloboda i Borac kuci te Mladost u gostima. Posebno ove dvije kuci jer vidimo da se Borac jos trazi, a Sloboda je drugacija ekipa od prosle sezone i igraju dosta otvorenije. Ove tri teze smo dobili :lol:
Ne znam u cemu je problem, ali strucni stab mora detektovati u cemu je problem jer svi jos imamo traume od prosle sezone i losih rezultata kuci. Za neke nase zelje i ciljeve to se ne smije desavati. Nije brko bio sretan sinoc bas i siguran sam da ce izofirati u cemu je problem.
Vec je sad izvjesno koliko smo pogodili s dovodjenjem Mese i zasto mu se toliko vjeruje. Njegova tri kartona su u cetiri utakmice su pokazatelj da je lagano prekidao protivnicke napade daleko od naseg gola. To nam je i falilo sinoc. Dosta onih nicijih lopti je bas on kupio jer dobro cita igru. Pored njega Sipovic je dominirao u igri glavom i nismo imali problema s ubacajima protivnika. Da su oni bili u ekipi vjerujem da bi dobili sinoc bez primljenog gola.
Bojo se jos trazi, nismo mu jos nasli pravu ulogu u ekipi, ali je vidljivo da je momak bas spreman i kad se to kanalise na pravi nacin bice veoma zahvalan igrac. To je i pokazatelj da ne treba pretjerivati i dizati igrace u nebesa. Njega smo bas hvalili na pripremama i radovali se kad je dosao, a evo vidimo da mu slabije ide na pocetku prvenstva. Isto tako ne treba ni pljuvati igrace nakon losijih partija. Treba dosta utakmica da se pokaze je li neko dobar ili los. Na kraju krajeva imamo sposbne ljude u strucnom stabu koji znaju procjeniti koliko je neko pokazao i treba li nam pojacanje tu.
Cuva Bog Zelju svog!
Stilic Semir unosi nemir!
Moj Zeljo

braco
Kontakt:

PostPostao/la braco » 18 avg 2019, 22:58

Ako ćemo biti prezicni imamo 5 bivših igrača Slobode - Asim, Krpić, Erić, Veseli i Alispahić koji nije zbog suspenzije igrao. Ne kažem da se slažem s teorijom, nego just saying. :)

Dokoljenko WroteColon@Goat, ne mozes se tako provjerenim ljudima sa teme obracati a posebno raji kao @Rokoko koji je pisao kad nas je pet na temi bilo. Nemoj to care raditi, nema potrebe za agresivom.

Nije uopste bitno ko je u pravu a nije niko u pravu jer vam je trenutna prica glupa ko qurac. Nije vrijeme da navijaci glume strucnjake i pisu negativno o Zeljinim igracima jer nam treba podrska kao nikad prije. Posebno nije vrijeme i nece nikad biti da se navijaci koji iznose svoje misljenje usutkavaju ili nedo Bog da ih se vrijeđa. To ko misli da moze zayebo se, nemojte se sa tim zayebavat.

Kad reče podrška, odmah mi pade na pamet kako Amar stade u "zaštitu" igrača pred tekmu s Čelikom

Onda je ipak dodao da ne bih uzeo nijednog igrača iz Čelika:

"Ne bih ni iz Barcelone, ni iz Stupčanice. Jer su moji najbolji. To će vam reći svaki trener. Morao sam spomenuti. Zvali smo Stupčanicu da igramo prijateljsku utakmicu, glatko su nas odbili iz samo njima znanih razloga. Poenta je da ne bih mijenjao svoje igrače", kaže Osim.

Svjestan je i on limita ove ekipe, ali ovo je baš mangupski.

Idemo sad dobit Širokog u gostima. Realno tanki su, ali nismo ni mi neki qrac da možemo reći 100% da ćemo ih dobit tamo jer smo bolji na tabeli, to nam je valjda i jučerašnja tekma pokazala. Ali da smo kvalitetniji i da ih možemo pobjediti, to je sigurno.

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 18 avg 2019, 23:02

Aaaa Ericu u tom grmu lezi zec :kafa:
Pustio golove :kafa: :kafa:
1921

HongKong
Kontakt:

PostPostao/la HongKong » 18 avg 2019, 23:04

Pa zna covjek kako to funkcionise. Kad su igraci najbolji u ligi imaju tendenciju da se dignu u zvijezde. Znamo svi sta je tada Amar govorio igracima. Pobjede 8-0 kaze ne valja. Samo ih spustao.
Kad su igraci nesto losiji i kad nemaju vjere u sebe onda im treba neko da vjeruje u njih, da ih bodri i podrzi. Nekim spustanjem bi ih dotukao totalno.
Znamo svi kako je bilo proslih sezona. Prije utakmice im napises da su sampioni, oni izasli kao na termin u Krupu.
Cuva Bog Zelju svog!
Stilic Semir unosi nemir!
Moj Zeljo

Bezideja
Kontakt:

PostPostao/la Bezideja » 18 avg 2019, 23:07

Jos par utakmica Erica da brani kao sinoc, i eto Vece nazad na gol :kafa:
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 18 avg 2019, 23:11

Hvala @braco na otkrivanju tacnije podsjecanju veoma bitnih informacija :kafa:
Eric i Kjosevski braca
1921

Rokoko87
Kontakt:

PostPostao/la Rokoko87 » 18 avg 2019, 23:13

Zato ga Samke nama zabi što ne bi u još 100 pokušaja :mrgreen:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

braco
Kontakt:

PostPostao/la braco » 18 avg 2019, 23:15

LjoZee WroteColonHvala @braco na otkrivanju tacnije podsjecanju veoma bitnih informacija :kafa:
Eric i Kjosevski braca

Ne može meni ništa promaći, ko vlada informacijom vlada i situacijom. :P

HongKong WroteColonPa zna covjek kako to funkcionise. Kad su igraci najbolji u ligi imaju tendenciju da se dignu u zvijezde. Znamo svi sta je tada Amar govorio igracima. Pobjede 8-0 kaze ne valja. Samo ih spustao.
Kad su igraci nesto losiji i kad nemaju vjere u sebe onda im treba neko da vjeruje u njih, da ih bodri i podrzi. Nekim spustanjem bi ih dotukao totalno.
Znamo svi kako je bilo proslih sezona. Prije utakmice im napises da su sampioni, oni izasli kao na termin u Krupu.

Znam ja to sve, nego samo mali podsjetnik za pojedince. :)

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 18 avg 2019, 23:21

Kakve ono rime bacas Rokoko? :lol:

Onaj spiker spomenu nekog sponzora Roko tako nesto jesi li to ti? :kafa:
1921

invincible1921
Kontakt:

PostPostao/la invincible1921 » 19 avg 2019, 10:13

Zasto nema 1921. Izvjestaj
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama...

!INTER ---Manchester City!

NY KNICKS!

Ako sam patriota nisam budala....

ZaZelju
Kontakt:

PostPostao/la ZaZelju » 19 avg 2019, 10:21

:njanjanja:
invincible1921 WroteColonZasto nema 1921. Izvjestaj

Nikad duze nismo cekali.
Bio na utakmici, gledo snimak, ali opet jedva cekam izvjestaj, jos nismo pobijedili.
E moj Zeljo . . .

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 19 avg 2019, 10:23

invincible1921 WroteColonZasto nema 1921. Izvjestaj

Napravili su ga jucer i stavili dosla mi je obavijest, ali im je izbrisao neko zbog copyright-a za neku pjesmu koju su koristili.
1921

UBIPITAR
Kontakt:

PostPostao/la UBIPITAR » 19 avg 2019, 10:26

Mamlaz WroteColon
Bezideja WroteColonDa tako gledas gledao bi onda i Sinisu koji je isto kriminalan kao Stanic. Itd..

Sinisa nas nije izdao kao Stanic, a i izgara na terenu zbog toga.

Jašta,izdao nas,rekli nam "oni",što su isto i Dadi uradili.

SRĐAN STANIĆ JEDAN JE OD NAS
Dezerter je vojni bjegunac, pripadnik neke vojne formacije koji bez naređenja napušta dužnost, položaj, najčešće u namjeri da se nikad ne vrati.

Dezerterstvo u pravilima vojne službe mnogih država predstavlja jedan od najtežih prekršaja discipline !

Blueforce21
Kontakt:

PostPostao/la Blueforce21 » 19 avg 2019, 10:35

@Goat, ne mozes se tako provjerenim ljudima sa teme obracati a posebno raji kao @Rokoko koji je pisao kad nas je pet na temi bilo.

Na koji period se misli da vas je pet bilo? Jer koliko se ja sjecam ti si na forumu otkako se vratio Amar. Nista protiv tebe, ekstra postovi i komentari i hajpanje pred tekme :thumbup: , treba nam takav neko, sve ekstra, jedino ako si bio pod drugim imenom prije ne znam onda, malo mi ovo upade u oci pa eto...
1921

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 19 avg 2019, 11:05

Bojo pozvan u mladu repku.
Ezekiel 25:17

"tata zagorio sam daj da te opalim "

cuvarkuca
Kontakt:

PostPostao/la cuvarkuca » 19 avg 2019, 11:40

Sta je Bakirom Serbom,dosao je u strucni stab prosle godine,ali ga nema na klupi ili ja dobro ne vidim.Bio je samo protiv Borca.Inace jako kvalitetan trener.

Bezideja
Kontakt:

PostPostao/la Bezideja » 19 avg 2019, 11:53

cuvarkuca WroteColonSta je Bakirom Serbom,dosao je u strucni stab prosle godine,ali ga nema na klupi ili ja dobro ne vidim.Bio je samo protiv Borca.Inace jako kvalitetan trener.

Bio je sad na zagrijavanju..

Bezideja
Kontakt:

PostPostao/la Bezideja » 19 avg 2019, 11:55

Pisete o Stanicu kojeg smo otjerali kao zadnje pasce, kao sto smo tjerali mnogo jos ljudi u klubu i oko kluba.

Napravili azmosferu da se navijaci izmedju sebe udaraju, kakvi hadalji su to bili. I takvi meni trebaju pisati o Stanicu, Dadi, Vedranu itd...

Nece moci...

1921ba
Kontakt:

PostPostao/la 1921ba » 19 avg 2019, 13:06

Youtube: 1921tv
Facebook: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Pushko92, StrikeWarzone i 16 gostiju.