FK Željezničar

Moderator/ica: insider

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 24 avg 2019, 22:26

Mujke1921 WroteColonPotpiso bih ovaj rezultat prije tekme, teško gostovanje za svaku ekipu, a rijetko se ko moze vratiti dole poslije 3:1, mislim da ne moze niko.. pokazali smo karakter, igra u odbrani bila baš loša u prvom, sve u svemu zaslužen bod
Na derbiju bih ofanzivu Veseli-Krpa-Ermin, karaj vjetnamsku qravu
Volim te Željo

Ma ne znam baš koliko je to pametno, večeras nam je u drugom poluvremenu bila sreća što je Široki strašno fizički pao, pa nisu mogli iskoristiti ogroman prostor koji smo ostavljali nazad.

Jer eto ne znam koliko ste primjetili, dok smo ganjali rezultat, kad god smo imali posjed lopte svi su nam igrači bili na polovini Širokog mimo Keme i Sipe, iako su i oni stajali bliže centru nego Eriću.

Takvo nešto ponoviti protiv Sarajeva, ne znam koliko bi bilo pametno. Dobro, normalno, nećeš od prve protiv Sarajeva igrati ovako ofanzivno i silno kao večeras u drugom, al' vala sa Veselim i Erminom zajedno na terenu ne možeš očekivati da ćeš igrati nešto taktički senzacionalno, tvrdo, disciplinovano, to su igrači koji vole loptu, vole napadati protivnika al' isto tako nisu neka sreća kada treba da se vraćaju nazad, da se igra tvrdo i taktički odgovorno.

Ja iskreno očekujem istu sredinu kao i večeras, Asima Zeca desno, a lijevo Ermin ili Veseli, to ćemo još vidjeti.

PS: Sa Dženom se komotno može raskinuti ugovor kada Štila krene igrati, jer ćeš onda imati Ermina i Veselog lijevo, desno će biti Asim, mogu odgovoriti na toj poziciji Mule i Ramović (vidjeli smo večeras) i to je to, za Dženu ne vidim mjesta, jedino mislim ako je on spreman da svaku petu utakmicu dobije neke minute (ako i tada).
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

biceDUPLA
Kontakt:

PostPostao/la biceDUPLA » 24 avg 2019, 22:26

BocaJuniors1905 WroteColonZnači nepostojići penal i čist crveni nije dao Ćoriću, mamu im ****

Penal manje vise....Sad je to novo pravilo ako padne u 16 penal je a crveni 100% namjerno ga nagazio. Zap mi sto sinise nema za derbi. On bas pogine..steta
ŽELJEZNIČAR 1921

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 24 avg 2019, 22:27

Moglo se na Pecari do potpunog preokreta, bilo je i vremena i šansi, šteta.
Šteta prije svega zbog izuzetno glupo primljenih golova :facepalm: jedan gol im je sudija navukao, to jest onaj penal, al jbg.

Mi imamo veliki problem sa lošim bekovima. Ne zna se koji je gori. Stevanović u prvom katastrofa živa, probijaju ga ko kuravu, Stanić još gori, i onda Amar ubacuje Pavića, ocekuje se neko poboljšanje na beku, kad on najgori od svih :wtf: sad se može reci da onaj Adi Mehremić bio Roberto Karlos za sve njih.
Krpić promaši dva mrtva zicera :shock: bek širokog Kvesić rutinski zabija glavom ono što centarfor Sulejman fula iz još bolje pozicije :facepalm: no opet, njemu ne zamjeram puno. Uvijek mu je borbenost na visokom nivou.
Druge dvije izmjene Osima (Veselinović i pametniji Zec) se ispostavile kao pun pogodak :thumbup: nevjerovatno dobre izmjene u prvo vrijeme.
Zadnja izmjena: let3, dana/u 24 avg 2019, 22:27, ukupno mijenjano 1 put.

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 24 avg 2019, 22:27

@Raonffaaaaaaa Veselinovic :D
1921

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 24 avg 2019, 22:30

MocMahale444 WroteColonStanic, Bojo, Mesa vela havle. Zaim ko Zaim.

Ermin i Veseli, taman Veseli ima snage za 30 35 minuta.

Što to na Boju i Mešu bolan? Nisu meni bili loši večeras, dosta su trčali, borili se, pogotovo u drugom poluvremenu.

Lošiji mi je bio Dado, koji je imao stvarno par amaterskih grešaka, kao ona kad smo primili treći gol nakon kornera, dođe lopta do njega umjesto da je nabije preko tribine (jer bila je nezgodna stvarno, bar dva igrača su išla na njega) on nešta ono svoje 'mekano' po njoj k'o da je vrati u kazneni, dade ljudima kontru i fasovasmo gol :D

Al' dobro, dešava se, ima u Dadi kuveta itekako, pokazao je on to u prethodnim utakmicama.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Bezideja
Kontakt:

PostPostao/la Bezideja » 24 avg 2019, 22:32

Mi smo utakmicu izgubili jer imamo karinu od napadaca.Serviraju ti se dvije sanse na ovako teskoj utakmici i ti ne znas dati gol.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

BocaJuniors1905
Kontakt:

PostPostao/la BocaJuniors1905 » 24 avg 2019, 22:34

biceDUPLA WroteColon
BocaJuniors1905 WroteColonZnači nepostojići penal i čist crveni nije dao Ćoriću, mamu im ****

Penal manje vise....Sad je to novo pravilo ako padne u 16 penal je a crveni 100% namjerno ga nagazio. Zap mi sto sinise nema za derbi. On bas pogine..steta

Ne može ono biti penal, faulirao ga van 16 metara i on pao u 16. Šta sad faulira ga na 25 metara on trči i padne u 16 i penal?. Mater im **** lopovsku.
Najbitnije je da je ekipa muda pokazala u drugom, to je 11 kojih svih želimo gledati od starta, kakav Zajmović klošar. Ćorić start za zatvora, **** sudiji oca poganog

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 24 avg 2019, 22:35

Bezideja WroteColonMi smo utakmicu izgubili jer imamo karinu od napadaca.Serviraju ti se dvije sanse na ovako teskoj utakmici i ti ne znas dati gol.

Ta kar.ina od napadaca je prvi stijelac lige. Fact. A i prošle sezone je bio isto :mrgreen:

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 24 avg 2019, 22:35

LjoZee WroteColon@Raonffaaaaaaa Veselinovic :D

Može pričati ko šta hoće, al' kombinacija njega i Ermina na terenu nama daje dimenziju više u ofanzivi, naravno više zbog Ermina al' i Veseli pokaže da je majstor, i to ponajmanje zbog gola, to na stranu skroz :)

E sad, kada aBd Štila bude spreman za igru, uz zdravog Ermina, Veseli će vjerovatno popušiti mjesto u prvoj postavi. Al' s obzirom da Ermina često zezaju sitne povrede, da će možda i Štili trebati vremena da uhvati takmičarski ritam kad krene igrati, siguran sam da će se Veseli naigrati bez obzira na sve te okolnosti.

A možda ga Amar gurne i na desno krilo, može on i tu fino odigrati, već jednom ga je u toku tekme stavio na tu poziciju u prethodnim tekmama, ne mogu da se sjetim protiv koga je to bilo (Mladost ili Zrinjski msm), uglavnom bio je dobar i tu.

samoposmatram
Kontakt:

PostPostao/la samoposmatram » 24 avg 2019, 22:36

Raonffa WroteColon
Mujke1921 WroteColonPotpiso bih ovaj rezultat prije tekme, teško gostovanje za svaku ekipu, a rijetko se ko moze vratiti dole poslije 3:1, mislim da ne moze niko.. pokazali smo karakter, igra u odbrani bila baš loša u prvom, sve u svemu zaslužen bod
Na derbiju bih ofanzivu Veseli-Krpa-Ermin, karaj vjetnamsku qravu
Volim te Željo

Ma ne znam baš koliko je to pametno, večeras nam je u drugom poluvremenu bila sreća što je Široki strašno fizički pao, pa nisu mogli iskoristiti ogroman prostor koji smo ostavljali nazad.

Jer eto ne znam koliko ste primjetili, dok smo ganjali rezultat, kad god smo imali posjed lopte svi su nam igrači bili na polovini Širokog mimo Keme i Sipe, iako su i oni stajali bliže centru nego Eriću.

Takvo nešto ponoviti protiv Sarajeva, ne znam koliko bi bilo pametno. Dobro, normalno, nećeš od prve protiv Sarajeva igrati ovako ofanzivno i silno kao večeras u drugom, al' vala sa Veselim i Erminom zajedno na terenu ne možeš očekivati da ćeš igrati nešto taktički senzacionalno, tvrdo, disciplinovano, to su igrači koji vole loptu, vole napadati protivnika al' isto tako nisu neka sreća kada treba da se vraćaju nazad, da se igra tvrdo i taktički odgovorno.

Ja iskreno očekujem istu sredinu kao i večeras, Asima Zeca desno, a lijevo Ermin ili Veseli, to ćemo još vidjeti.

PS: Sa Dženom se komotno može raskinuti ugovor kada Štila krene igrati, jer ćeš onda imati Ermina i Veselog lijevo, desno će biti Asim, mogu odgovoriti na toj poziciji Mule i Ramović (vidjeli smo večeras) i to je to, za Dženu ne vidim mjesta, jedino mislim ako je on spreman da svaku petu utakmicu dobije neke minute (ako i tada).

Raskid ugovora Miske-style. Dzeno je tu kao jedina zamjena u slucaju da Krpic zasteka. Osim ga nagradjuje za trud a ne za talenat.
Sami sebi dovoljni, nikom drugom povoljni, ideološki pogubljeni, nepristojni čak i vulgarni
puni mržnje prema svakom, koji isto ne misli

to smo mi forumasi

Bezideja
Kontakt:

PostPostao/la Bezideja » 24 avg 2019, 22:38

let3 WroteColon
Bezideja WroteColonMi smo utakmicu izgubili jer imamo karinu od napadaca.Serviraju ti se dvije sanse na ovako teskoj utakmici i ti ne znas dati gol.

Ta kar.ina od napadaca je prvi stijelac lige. Fact. A i prošle sezone je bio isto :mrgreen:

jer smo **** liga...zato smo popušili tri boda..

BosniaBoston
Kontakt:

PostPostao/la BosniaBoston » 24 avg 2019, 22:39

let3 WroteColon

Poslije Evandera i Derdiyok se obezobrazio.Da li ce nastati velika podjela na temi Barce

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 24 avg 2019, 22:40

let3 WroteColon

A dobro jbg, dešava se, ona prva prilika mislim vjerovatno je ružno zahvatio loptu pa je ona udarila od zemlju, siguran sam da nije želio onako šutati, nije lud jbt.

Što se tiče druge šanse, tu mu i ne zamjeram toliko, ono je više vrhunska intervencija golmana nego što je loš šut igrača, jer mislim pogodio je mjesto gdje nije bio golman al' je Zlomislić stvarno vrhunski refleks pokazao ondje, digao ruku haman u ravnini sa glavom i skrenuo loptu preko prečke.

Umije Krpić promašiti dobru šansu što jest jest, al' umije i zabiti gol, što kaže @let nije džaba bio prvi strijelac lige prošle sezone, a evo i ove. Eh sad, on da zabija sve one šanse, ne bi on igrao u Želji, nego negdje u ligama petice, realno :mrgreen:

kontrasviju
Kontakt:

PostPostao/la kontrasviju » 24 avg 2019, 22:42

Nemamo karinu od napadača već najboljeg napadača u ligi, koji će evo i drugu godinu zaredom da bude najbolji strijelac iste. Da zabija svaki put kad mu se otvori šansa igrao bi u nekoj od liga petice, a ne u BiH.
1921
31.08.2019. Željezničar - Sarajevo 5:2
6x - Premijer Liga BiH
6x - Kup BiH
3x - Superkup BiH
1x - Prvenstvo Jugoslavije
1x - Prvenstvo NRBiH

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 24 avg 2019, 22:44

samoposmatram WroteColonRaskid ugovora Miske-style. Dzeno je tu kao jedina zamjena u slucaju da Krpic zasteka. Osim ga nagradjuje za trud a ne za talenat.

Ma ja to više radi Džene kao igrača i njegove karijere, jer on se u Želji neće naigrati u budućnosti, to je jasno. Što se mene tiče on nek' sjedi na klupi i čeka priliku svaku petu utakmicu, ako se neće ljutiti, takav igrač se može samo poželiti u timu.

A što se tiče Krpića, on je možda i najstandardniji igrač u zadnje dvije sezone, itekako je imao perioda u igri kada ga nije išlo (i kod Ode, a i kod Amara), pa ni Amar ni Odović ga nisu stavljali na klupu, nego ovako svaku petu tekmu ga zamjene pred kraj, reda radi.

Bezideja
Kontakt:

PostPostao/la Bezideja » 24 avg 2019, 22:47

zato smo zbog takvog razmisljanja daleko od trofeja... a sve igracine. ponovljeno 100 puta, invalid ermin igra po 30 min, i zabit ce vise golova od ovog kloca...

bojamora
Kontakt:

PostPostao/la bojamora » 24 avg 2019, 22:48

Protiv pitara :

............Erić...............................

....Stanić.......Osmanković......Sipović.......Pavić...

.....Bojo.......Ramović.......Sadiković......

.........E Zec.........Krpić.........Veselinović......

klupa : Kjosevski, Bogičević, Hajdarević, Alispahić, Mehić, Mujezinović, A Zec.

Rokoko87
Kontakt:

PostPostao/la Rokoko87 » 24 avg 2019, 22:49

Bojo je po meni sav kredit ispucao
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

samoposmatram
Kontakt:

PostPostao/la samoposmatram » 24 avg 2019, 22:50

Raonffa WroteColon
samoposmatram WroteColonRaskid ugovora Miske-style. Dzeno je tu kao jedina zamjena u slucaju da Krpic zasteka. Osim ga nagradjuje za trud a ne za talenat.

Ma ja to više radi Džene kao igrača i njegove karijere, jer on se u Želji neće naigrati u budućnosti, to je jasno. Što se mene tiče on nek' sjedi na klupi i čeka priliku svaku petu utakmicu, ako se neće ljutiti, takav igrač se može samo poželiti u timu.

A što se tiče Krpića, on je možda i najstandardniji igrač u zadnje dvije sezone, itekako je imao perioda u igri kada ga nije išlo (i kod Ode, a i kod Amara), pa ni Amar ni Odović ga nisu stavljali na klupu, nego ovako svaku petu tekmu ga zamjene pred kraj, reda radi.
Zasteka naravno u smislu povrede.

Dzeno igra u najboljem klubu i vjerujem da je zadovoljan.

A i sto kazes ako mu se nesvidja poslat ga u federalnu na posudbu.
Sami sebi dovoljni, nikom drugom povoljni, ideološki pogubljeni, nepristojni čak i vulgarni

to smo mi forumasi

samoposmatram
Kontakt:

PostPostao/la samoposmatram » 24 avg 2019, 22:52

Rokoko87 WroteColonBojo je po meni sav kredit ispucao

Neigra svoju prirodnu poziciju. Pokusava se skolovati da igra sesticu a to je steta za njega a rizik za nas.

to smo mi forumasi

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 32 gosta.