FK Željezničar

Moderator/ica: insider

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 05 okt 2019, 19:13

irfo WroteColon
Raonffa WroteColonŠta igra Žerić u Goraždu, je l' ga guraju na beka ili igra krilo što mu je po prirodi prava pozicija.

Cini mi se ofanzivnog veznog da igra

Aha, pošto znam da su ga jedno vrijeme forsirali kao beka, u Igmanu iz Konjica msm da je igrao desnog beka, pa čak je i prije te posudbe odigrao onaj derbi na Grbavici kao desni bek, kada smo uzeli Sarajevo 2:1, Dženo i Ubiparip bili strijelci koliko se sjećam, Adžem nas vodio.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

UBIPITAR
Kontakt:

PostPostao/la UBIPITAR » 05 okt 2019, 19:20

irfo WroteColonZeric dominira u Gorazdu, najbolji igrac prve lige fbih, izgleda da je napokon poceo napredovati nakon 2-3 godine stagniranja, nije dzaba nekada bio najveci talenat
U 9 tekmi 5 golova, 6 asistencija

Ja ovim našim "atletikovcima" nešto previše ne vjerujem,totalno nedorečena generacija,nadam se da griješim.
Dezerter je vojni bjegunac, pripadnik neke vojne formacije koji bez naređenja napušta dužnost, položaj, najčešće u namjeri da se nikad ne vrati.

Dezerterstvo u pravilima vojne službe mnogih država predstavlja jedan od najtežih prekršaja discipline !

Bezideja
Kontakt:

PostPostao/la Bezideja » 05 okt 2019, 19:24

Mujke1921 WroteColon
Od Zerica nema nista, nit je ikakav talenat, a ima 6kila
viska.. nit brzine nit tehnike..

Sreca pa je tu veliki Amar Osim. Takvi poput tebe strucnjaka koji se kao razumiju u fudbal je ranije bilo na pretek. Isto pisali o Osmankovicu, covjek razvaljuju.
Bitno je kod nas otjerati, to je jako IN. Koliko smo tako izgubili igraca zbog Misimovica, strucnjaka s tribina, kojekakvih trenera i strucnjaka iz slovenije za omladinski pogon.
Kad se sjetim Dadu otjerali, kao nozes igrat stopera ili ti je noga.

Zato samo nastavite baljezgat, jedino vam to ostaje...
Dzesi jose murinjo nema tehnike ni brzine :urnebes:
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

HAKENPUC
Kontakt:

PostPostao/la HAKENPUC » 05 okt 2019, 19:44

irfo WroteColon
Raonffa WroteColonŠta igra Žerić u Goraždu, je l' ga guraju na beka ili igra krilo što mu je po prirodi prava pozicija.

Jeste, ofanzinog veznog igra.

irfo
Kontakt:

PostPostao/la irfo » 05 okt 2019, 19:46

HAKENPUC WroteColon
irfo WroteColon

Jeste, ofanzinog veznog igra.

Mozes li nam malo vise napisat, ako si ga gledao ove sezone u Gorazdu
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

HAKENPUC
Kontakt:

PostPostao/la HAKENPUC » 05 okt 2019, 21:29

irfo WroteColonMozes li nam malo vise napisat, ako si ga gledao ove sezone u Gorazdu

Ma gledao sam par utakmica. Nekad ga stavi i na krilo, brz, prodoran, a zna i podvaliti loptu. Ima dobar šut, po meni najbolji igrač Goražda (možda malo i subjektivno :mrgreen: ), iako Goražde ima jako dobru ekipu. Eh sad kako bi se snašao u pl i da li bi imao mjesta pored Ermina, Štile, Sinana i Veselog teško je reći, ali mislim da ne bi bio ništa lošiji od Mujezinovića, pa možda čak i Boje.

Mujke1921
Kontakt:

PostPostao/la Mujke1921 » 05 okt 2019, 21:36

Bezideja WroteColon
Mujke1921 WroteColon

Sreca pa je tu veliki Amar Osim. Takvi poput tebe strucnjaka koji se kao razumiju u fudbal je ranije bilo na pretek. Isto pisali o Osmankovicu, covjek razvaljuju.
Bitno je kod nas otjerati, to je jako IN. Koliko smo tako izgubili igraca zbog Misimovica, strucnjaka s tribina, kojekakvih trenera i strucnjaka iz slovenije za omladinski pogon.

Prijatelju, hajde da se kladimo u 50€ da nece dalje od prve lige federacije? Gledao ga 17 utakmica, od tih 17, dvije je dobro odigro, takvih igraca ima koliko god zelis

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 05 okt 2019, 22:06

Gledam sad instagram Borca i tamo neke izjave trenera i igraca. Jbt oni se nalozili ko da je neki gradski derbi. Ova pita igraca u fazonu da je igrao u beogradskom vjecitom derbiju i po cemu se takve utakmice (aludirajuci da je sutra jedna takva utakmica) od drugih. Polako drugovi. :mrgreen:
1921

Bezideja
Kontakt:

PostPostao/la Bezideja » 05 okt 2019, 22:10

Mujke1921 WroteColon
Bezideja WroteColon
Mujke1921 WroteColon

Prijatelju, hajde da se kladimo u 50€ da nece dalje od prve lige federacije? Gledao ga 17 utakmica, od tih 17, dvije je dobro odigro, takvih igraca ima koliko god zelis

Ja se mogu kladit u 1000 e da ti nisi pogledao utakmice Gorazda, i da ne znas uopce kako izgleda Zeric. Cuj 6 kila viska, on ko grana mrsav jbt.

Virtu4l
Kontakt:

PostPostao/la Virtu4l » 05 okt 2019, 22:17

LjoZee WroteColonGledam sad instagram Borca i tamo neke izjave trenera i igraca. Jbt oni se nalozili ko da je neki gradski derbi. Ova pita igraca u fazonu da je igrao u beogradskom vjecitom derbiju i po cemu se takve utakmice (aludirajuci da je sutra jedna takva utakmica) od drugih. Polako drugovi. :mrgreen:

Uvijek je tako protiv nas, jedina utakmica na koju se baš nalože.

Ne čudi me, ipak smo ih dva puta izbacili iz lige. :mrgreen:
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 05 okt 2019, 22:27

Ooooj Boze molim te 0:1 dosta. Samo tri boda :pray:
1921

Fareus1921
Kontakt:

PostPostao/la Fareus1921 » 05 okt 2019, 23:23

Banjalučani se kao i Mostarci i Tuzlaci i Zeničani standardno nalažili protiv nas,dakle sigurno očekujemo pritisak od strane i publike a i igrača.Ja bih volio Štilića vidjet u prvoj zajedno sa Ramovićem i Veselinovićem.Nadam se pobjedi.Prošli put za 30. rođendan su se isto naložili pa smo ih dobili valjda ćemo ih opet.Gazi Željo!!!
Mi smo Željini,Željo je naš!!!
31.8.2019. Željezničar 5:2 Sarajevo

legenda reala
Kontakt:

PostPostao/la legenda reala » 06 okt 2019, 00:12

Po formaciji je ofanzivni vezni, al on je toliko rastrčan da ga ima na svim dijelovima terena u toku utakmice bude i na krilu i kao najistureniji uzima lopte na sredini, asistira izgleda da je odlučio da se vrati u Želju dogodine i baš se trudi maximalno
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Zeljo92
Kontakt:

PostPostao/la Zeljo92 » 06 okt 2019, 01:13

:bow:
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Bezideja
Kontakt:

PostPostao/la Bezideja » 06 okt 2019, 08:27

Ja mislim da Dinamo jako malo ulaze u marketing, samo 2 hiljade. Treba malo poraditi na tome..

Goodman
Kontakt:

PostPostao/la Goodman » 06 okt 2019, 09:16

.....................................NEKA BUDE UZ BOŽIJU POMOĆ

Rokoko87
Kontakt:

PostPostao/la Rokoko87 » 06 okt 2019, 09:35

Hajde Željooooooooo
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Mamlaz
Kontakt:

PostPostao/la Mamlaz » 06 okt 2019, 10:05

Samo borbeno i srcem kao sto smo i navikli da igrate, bodove kuci nosite

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 06 okt 2019, 10:27

Hajdeeeeeee Ž
1921

Alipasino
Kontakt:

PostPostao/la Alipasino » 06 okt 2019, 10:43

Necemo uzet jedino ako psihicki gledamo na tekmu u fazonu igramo protiv Borca,oni se nalozili.Dakle mi smo bolji od njih,jaci brzi i po tome treba gledat tekmu a ne atmosfera pritisak i nalozili se.Sto se to mi nebi nalozili jos vise.Dakle samo je do nas a po kvalitetu bolji smo za 2 razlike.Tacka.

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.