FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mohikanac12 » 31 okt 2019, 17:27

Rokoko87 je napisao/la:
31 okt 2019, 17:22
Ma općenito, na sve se odnosi, ne smijemo sebi dopuštati da se međusobno zavadimo kad znamo kakav je period i da imamo dovoljno dušmana.

+1

Sramota ovo citati, samo da se dusmani nasladjuju.
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Avatar
Mamlaz
Postovi: 1315
Pridružen/a: 12 avg 2019, 19:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mamlaz » 31 okt 2019, 17:28

UBIPITAR je napisao/la:
31 okt 2019, 17:23
Ofiran si pitiću,džaba se trudiš narušavati idilu,kad znaš da će te biti popišani.Strah je čudna stvar!
Kakav glupan, stid me je sto navija za Zeljeznicar. Pa ovo i drugi navijaci citaju. Smiju nam se ljudi zbog tebe.

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mohikanac12 » 31 okt 2019, 17:31

braco je napisao/la:
31 okt 2019, 17:04
Kod Čelika nema Vrhovca, Perišića i Resića. Dakle štoperi su im Ćubara i Brekalo, valjda će Suljo moći to iskoristiti. Leži mu Čelik, oni su ekipa kojoj je zabio najviše golova u PL. Zabio im je 8 golova u karijeri. Čelik općenito u lošoj formi, u gostima pogotovo gdje u 5 posljednjih gostovanja imaju 5 poraza (od toga jedna je poraz u kupu od Rudara). Ne treba ih podcjeniti jer imaju iskusnih PL igrača ali realno smo favoriti ovdje i tako nek se postave na terenu.
Bio sam sada na treningu, igrala "prva" protiv "rezervista". Bilo svega. Hocu da kazem za Subasica i Mehica, dva jako kvalitetna mlada igraca. Subasic ima neka vrhunska rjesenja u igri.
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Avatar
braco
Postovi: 8701
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 31 okt 2019, 17:41

mohikanac12 je napisao/la:
31 okt 2019, 17:31
braco je napisao/la:
31 okt 2019, 17:04
Kod Čelika nema Vrhovca, Perišića i Resića. Dakle štoperi su im Ćubara i Brekalo, valjda će Suljo moći to iskoristiti. Leži mu Čelik, oni su ekipa kojoj je zabio najviše golova u PL. Zabio im je 8 golova u karijeri. Čelik općenito u lošoj formi, u gostima pogotovo gdje u 5 posljednjih gostovanja imaju 5 poraza (od toga jedna je poraz u kupu od Rudara). Ne treba ih podcjeniti jer imaju iskusnih PL igrača ali realno smo favoriti ovdje i tako nek se postave na terenu.
Bio sam sada na treningu, igrala "prva" protiv "rezervista". Bilo svega. Hocu da kazem za Subasica i Mehica, dva jako kvalitetna mlada igraca. Subasic ima neka vrhunska rjesenja u igri.
Ako je Subašić igrao desno krilo na treningu, a s obzirom kakva je konkurencija na toj poziciji ne bih se čudio da ubrzo krene dobijat kakvu takvu minutažu. Onog Mehića nisam isto upratio još od pripremnih na kojim je bio dobar koliko se sjećam.

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mohikanac12 » 31 okt 2019, 17:42

braco je napisao/la:
31 okt 2019, 17:41
mohikanac12 je napisao/la:
31 okt 2019, 17:31
braco je napisao/la:
31 okt 2019, 17:04
Kod Čelika nema Vrhovca, Perišića i Resića. Dakle štoperi su im Ćubara i Brekalo, valjda će Suljo moći to iskoristiti. Leži mu Čelik, oni su ekipa kojoj je zabio najviše golova u PL. Zabio im je 8 golova u karijeri. Čelik općenito u lošoj formi, u gostima pogotovo gdje u 5 posljednjih gostovanja imaju 5 poraza (od toga jedna je poraz u kupu od Rudara). Ne treba ih podcjeniti jer imaju iskusnih PL igrača ali realno smo favoriti ovdje i tako nek se postave na terenu.
Bio sam sada na treningu, igrala "prva" protiv "rezervista". Bilo svega. Hocu da kazem za Subasica i Mehica, dva jako kvalitetna mlada igraca. Subasic ima neka vrhunska rjesenja u igri.
Ako je Subašić igrao desno krilo na treningu, a s obzirom kakva je konkurencija na toj poziciji ne bih se čudio da ubrzo krene dobijat kakvu takvu minutažu. Onog Mehića nisam isto upratio još od pripremnih na kojim je bio dobar koliko se sjećam.
Dobice ubrzo. Nego vidi ovo.
Oglasio se i Savez: CAS je potvrdio ispravnost rada Administracije NSBiH za licenciranje
Sad bi se zbo vrucim zeljezom. Hijene, savez, lobotomci, pitari, sve ista ****.
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Avatar
lijevapolutka
Postovi: 2026
Pridružen/a: 02 jul 2019, 14:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lijevapolutka » 31 okt 2019, 17:44

Sad bi ja podigao tužbu protiv bivšeg predsjednika i direktora, pa i Ustamujica da namire stetu

Sad nam treba zajedništvo ko nikad. Svi u nedelju napunimo Grbavicu
moSa ljoŽe

Avatar
braco
Postovi: 8701
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 31 okt 2019, 17:56

mohikanac12 je napisao/la:
31 okt 2019, 17:42
.
Ma buraz znaš ono kad se iznerviraš toliko pa ti se smrači pred očima, e tako mi je danas. Gledaj ove rečenice iz današnjeg saopštenja saveza:
Ovom odlukom CAS je potvrdio ispravnost rada Administracije za licenciranje klubova NSBiH, te poštovanje svih relevantnih propisa i pravilnika NSBiH", saopšteno je iz Saveza.
I kako da ti ne dodje da se raniš kad pročitaš ovako nešto, a meni odmah padne na pamet npr. to što Radnik nije objavio finansijske izvještaje na website.

bob
Postovi: 4419
Pridružen/a: 28 nov 2008, 15:40
Lokacija: ..............................
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bob » 31 okt 2019, 18:01

Ma ima svega .. za ovaj nas slucaj se znalo da je nidje veze zalba i da ce pasti .. kad se sjetim price od nekoliko desetina hiljada eura samo uplata za tuzbu hahahha jbga dalje ici i to je to ...

Admir74
Postovi: 3446
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 31 okt 2019, 18:03

Blagoje je napisao/la:
31 okt 2019, 15:32
**** im mater lesinarsku. NIKAD VISE!!!!!

Idemo dalje, krov, sjever, jug, fudbal... Puna podrska Amaru! Samo rad!
:salut:

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 31 okt 2019, 18:04

Realno neko iznad je potvrdio nasu gresku i nema tu vise ovaj nije, ovaj jeste objavio. Obrukali smo se od starta. Kako je krenulo tako je zavrsilo. Sad dzaba pare potrosili i potrosit cemo na sve te nekakve stvari sto se moraju poplacati plus vucarali se po portalima, pm u negativnom konktekstu. Gubitnici u svakom smislu smo mi i jedino mi. Realni gubitnici.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mohikanac12 » 31 okt 2019, 18:08

braco je napisao/la:
31 okt 2019, 17:56
mohikanac12 je napisao/la:
31 okt 2019, 17:42
.
Ma buraz znaš ono kad se iznerviraš toliko pa ti se smrači pred očima, e tako mi je danas. Gledaj ove rečenice iz današnjeg saopštenja saveza:
Ovom odlukom CAS je potvrdio ispravnost rada Administracije za licenciranje klubova NSBiH, te poštovanje svih relevantnih propisa i pravilnika NSBiH", saopšteno je iz Saveza.
I kako da ti ne dodje da se raniš kad pročitaš ovako nešto, a meni odmah padne na pamet npr. to što Radnik nije objavio finansijske izvještaje na website.
Kako smo se nacalili, bas spektakl. Inace, vjerovao ili ne ja sam se fakat nadao pozitivnoj odluci. Ne zbog para vec da ih hraknemo u facu za sve sto su radili i rade. Onda se ovo desi, par nasih debila pocev od Misimovica a nastave Selimovic i Siljak, nas namjeste da nam ga zabiju do jaja. I ispadne da je sve sto stoka radi ispravno, zbog nas. Pu yebem ti sunce zarko koje nas grije ovakve naopake.


Navijaci se moraju izdici iznad ovog blata, napuniti stadion i biti oslonac klubu sada kada je tesko. Jedina ispravna opcija!
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Avatar
braco
Postovi: 8701
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 31 okt 2019, 18:15

mohikanac12 je napisao/la:
31 okt 2019, 18:08
braco je napisao/la:
31 okt 2019, 17:56
mohikanac12 je napisao/la:
31 okt 2019, 17:42
.
Ma buraz znaš ono kad se iznerviraš toliko pa ti se smrači pred očima, e tako mi je danas. Gledaj ove rečenice iz današnjeg saopštenja saveza:
Ovom odlukom CAS je potvrdio ispravnost rada Administracije za licenciranje klubova NSBiH, te poštovanje svih relevantnih propisa i pravilnika NSBiH", saopšteno je iz Saveza.
I kako da ti ne dodje da se raniš kad pročitaš ovako nešto, a meni odmah padne na pamet npr. to što Radnik nije objavio finansijske izvještaje na website.
Kako smo se nacalili, bas spektakl. Inace, vjerovao ili ne ja sam se fakat nadao pozitivnoj odluci. Ne zbog para vec da ih hraknemo u facu za sve sto su radili i rade. Onda se ovo desi, par nasih debila pocev od Misimovica a nastave Selimovic i Siljak, nas namjeste da nam ga zabiju do jaja. I ispadne da je sve sto stoka radi ispravno, zbog nas. Pu yebem ti sunce zarko koje nas grije ovakve naopake.


Navijaci se moraju izdici iznad ovog blata, napuniti stadion i biti oslonac klubu sada kada je tesko. Jedina ispravna opcija!
Biće uživanje vidjeti Begićevu facu kad uručuje Krpiću šampionski pehar na Grbavici, a 13.000 Željovaca na stadionu će imati šta da mu poruči. :cool:

Avatar
lijevapolutka
Postovi: 2026
Pridružen/a: 02 jul 2019, 14:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lijevapolutka » 31 okt 2019, 18:20

@braco vjeruješ da sam to neku noć zamisljao
moSa ljoŽe

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mohikanac12 » 31 okt 2019, 18:23

braco je napisao/la:
31 okt 2019, 18:15
mohikanac12 je napisao/la:
31 okt 2019, 18:08
braco je napisao/la:
31 okt 2019, 17:56


Ma buraz znaš ono kad se iznerviraš toliko pa ti se smrači pred očima, e tako mi je danas. Gledaj ove rečenice iz današnjeg saopštenja saveza:



I kako da ti ne dodje da se raniš kad pročitaš ovako nešto, a meni odmah padne na pamet npr. to što Radnik nije objavio finansijske izvještaje na website.
Kako smo se nacalili, bas spektakl. Inace, vjerovao ili ne ja sam se fakat nadao pozitivnoj odluci. Ne zbog para vec da ih hraknemo u facu za sve sto su radili i rade. Onda se ovo desi, par nasih debila pocev od Misimovica a nastave Selimovic i Siljak, nas namjeste da nam ga zabiju do jaja. I ispadne da je sve sto stoka radi ispravno, zbog nas. Pu yebem ti sunce zarko koje nas grije ovakve naopake.


Navijaci se moraju izdici iznad ovog blata, napuniti stadion i biti oslonac klubu sada kada je tesko. Jedina ispravna opcija!
Biće uživanje vidjeti Begićevu facu kad uručuje Krpiću šampionski pehar na Grbavici, a 13.000 Željovaca na stadionu će imati šta da mu poruči. :cool:
Aaa. :bih:
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61397
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 31 okt 2019, 18:31

Uručiće mu drvenu kitu, kakva titula, šta vam je.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
braco
Postovi: 8701
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 31 okt 2019, 18:41

mohikanac12 je napisao/la:
31 okt 2019, 18:23

Aaa. :bih:
lijevapolutka je napisao/la:
31 okt 2019, 18:20
@braco vjeruješ da sam to neku noć zamisljao
Cheer up Dino :bih:

slika

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 31 okt 2019, 19:30

Malo ga vi sad usraste vala. Cas nema pojma, mi smo u pravu eto, niđe veze. Oni koji su odgovorni za ovo treba da odgovaraju. To je jasno ko dan...

Savez nam krivi sto su kod nas u klubu debilili, nemojte nam pitarske politike... Bljak
Zadnja izmjena: Bezideja, dana/u 31 okt 2019, 19:37, ukupno mijenjano 1 put.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 31 okt 2019, 19:36

Uvijek kriv neko deseti, a ne mi. Ljudi presudili i sad mozes mahati usima, a ne prozivat nekog za nesto. Mi smo krivi i niko vise. Ni Radnik ni savez ni Tito samo mi. Presudjeno i sad nek odgovara onaj ko je pogrijesio ili oni koji su pogrijesili. I da se jave oni iz Uprava sto su mazali oci da je sve ok, zavjera.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61397
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 31 okt 2019, 19:39

Upravo to, neka se jave oni koji nisu isplatili Petrovića, a prije toga ga otjerali.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Blueforce21
Postovi: 221
Pridružen/a: 24 sep 2018, 13:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Blueforce21 » 31 okt 2019, 19:46

Valjda je ovo zadnje cirkuzanje sa bilo cim sto ima veze sa stvarima iz proslih sezona, idemo dobit FK Cernobil
1921

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 38 gostiju.