FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 15 maj 2020, 16:26

Sjecate li se da je @braco ovdje postavljao i nervirao se jer je cini mi se Begic upravo potpisao nesto za formiranje te reprezentacije. Volio bih da se Braco sjeti toga. Ljudi to je sve vec isplanirano odavno i sad je jasno ko dan sve.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

didnot
Postovi: 305
Pridružen/a: 01 sep 2019, 00:39
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la didnot » 15 maj 2020, 16:27

LjoZee je napisao/la:
15 maj 2020, 16:22
Malo cu sad uci u politiku i tome nije sigurno mjesto ovdje, ali kad si spomenuo to. Uvijek sam se pitao kako se dopusta Dodiku da onako lezerno negira drzavu, te referendum ovo ono. I to je korona pokazala. Negira zato sto i nema ovdje drzave osim na papiru. U jednoj drzavi razlicite mjere, zakoni itd. Policijski sat ovdje nije, tamo jeste pa i ako hoces da prodjes samo kroz to mjesto, kroz svoju drzavu platis kaznu. Mi drzavu nemamo jer nijedna odluka se ne moze normalno donijeti na nivou cijele BiH. I upravo to se iskoristava za sve i svasta sto se radi ovdje.
Politika itekako ima mjesta na ovoj temi trenutni jer bas ta politika zajedno za pitama kroji ovo sto se desava. Krov su sam oduzli i bilo neizvjesno zbog politike, razne pomoci drzave, represije navijacima, fasisticka orgijanja, stimanje tekmi. Sve politika.

iguita
Postovi: 418
Pridružen/a: 31 maj 2019, 13:22

Re: FK Željezničar

Post Postao/la iguita » 15 maj 2020, 16:27

Dje su sad oni ko fol novinari sa raznih portala koji su kovali u zvijezde ovog poltrona seranica i zalili kako mi nemamo ovakvog strucnjaka postenog i sposobnog ministra.Yebo vam on mamu .Pisali se eseji i hvalospjevi o njemu radile analize i pravilo se od seoskog varalicr i dodikove gnjide nadrealni i nedodirljivi lik u svijetu korone. Prc , nema fudbala prije jula, kaze cuveni seranic.Pa novinari idolopoklonici navedenog postenog i sposobnog trazili ste gledaj te.Yebo vas on.

Avatar
MrkiMedo
Postovi: 3088
Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrkiMedo » 15 maj 2020, 16:28

LjoZee je napisao/la:
15 maj 2020, 16:26
Sjecate li se da je @braco ovdje postavljao i nervirao se jer je cini mi se Begic upravo potpisao nesto za formiranje te reprezentacije. Volio bih da se Braco sjeti toga. Ljudi to je sve vec isplanirano odavno i sad je jasno ko dan sve.
Tad je to bilo za igranje mladih koji bi predstavljali reprezentaciju rs. Sjecam se ja toga, tad mi je bilo jasno da bi nekad u buducnosti se moglo desiti nesto slicno

ammimr
Postovi: 256
Pridružen/a: 03 jun 2011, 13:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ammimr » 15 maj 2020, 16:30

didnot je napisao/la:
15 maj 2020, 16:24
ammimr je napisao/la:
15 maj 2020, 16:19
Kažu kad čovjek naćuli uši možda nešto i čuje.
Vozim brata već duže vremena na treninge u Bl i upoznao sam puno ljudi,dobrih ljudi.Zadnje što sam čuo,od ovih dobrih,je da se sad lijepo sprema reprezentacija rs(namjerno malim slovom).Ovaj tip preuzima kormilo saveza na nivou BiH je sve samo ne cvjećka.Lista njegovih "nestašluka"je preduga da bi iko normalan pomislio da će on učiniti nešto dobro za BH fudbal.U Banjaluci ga cijene samo oni koji ga se boje,a to je to strahopoštovanje.Od normalnih ljudi nisam čuo"ni jednu pozitivnu stvar" o dotičnom Vici,ali eto važno je da će neko iz federacije(opet namjerno malim slovom)slaže sa gospodinom i da će ga zbog sitnih stvari podržati.Njima na čast i obraz koje izgleda ne da nemaju nego su negdje u putu izgubili.
Eto kao, kako kazes normalni iz BL su protiv takvog poteza? Reprezentacije rs? Svako taj sto kazes normalan jedva ceka takav potez doticnog. Grdno se varas ako mislis drugacije.
Nemam ja šta da mislim druže.Ja samo pišem šta sam čuo.Ući u glavu nekog i saznati kako razmišlja ostavljam struci.Uglanom ljudi su ozbiljni,znaju materiju i ne blebetaju bez-veze.pozz

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 15 maj 2020, 16:32

MrkiMedo je napisao/la:
15 maj 2020, 16:28
LjoZee je napisao/la:
15 maj 2020, 16:26
Sjecate li se da je @braco ovdje postavljao i nervirao se jer je cini mi se Begic upravo potpisao nesto za formiranje te reprezentacije. Volio bih da se Braco sjeti toga. Ljudi to je sve vec isplanirano odavno i sad je jasno ko dan sve.
Tad je to bilo za igranje mladih koji bi predstavljali reprezentaciju rs. Sjecam se ja toga, tad mi je bilo jasno da bi nekad u buducnosti se moglo desiti nesto slicno
E bravo. Znam da je Braco bas bio iznerviran. Mi cemo uskoro (ne za godinu, malo duze) imati tu drugu reprezentaciju. Sve je jasno sad kad vidis kakve su smjene, ko dolazi na celo i sve ovo.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 15 maj 2020, 16:37

Ja sam i dalje stava kao što sam već pisao, ovo je više i od titule i kupa, realno budućnost ne samo naša već cjelokupnog fudbala je sada na tankim nogama. Ovoliki period bez fudbala je predug, kod nas se fudbal koliko utakmica igrao od zimske pauze.

Prevelika je ovo rupa, ionako su svi pogođeni dosadašnjim, šta će tek biti sa ovim...
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 15 maj 2020, 16:41

Osim13 je napisao/la:
15 maj 2020, 16:37
Ja sam i dalje stava kao što sam već pisao, ovo je više i od titule i kupa, realno budućnost ne samo naša već cjelokupnog fudbala je sada na tankim nogama. Ovoliki period bez fudbala je predug, kod nas se fudbal koliko utakmica igrao od zimske pauze.

Prevelika je ovo rupa, ionako su svi pogođeni dosadašnjim, šta će tek biti sa ovim...
Njima, Oske, nije stalo do ovog naseg fudbala. Oni da mogu sve bi ovo srusili ko kulu od karata i vjerovatno i hoce ovim i slicnim potezima to uraditi.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Admir74
Postovi: 3449
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 15 maj 2020, 16:51

Ako kojim slučajem nama Kup dodjele, automatski ga odbiti.

Avatar
braco
Postovi: 8714
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 15 maj 2020, 17:10

LjoZee je napisao/la:
15 maj 2020, 16:32
MrkiMedo je napisao/la:
15 maj 2020, 16:28
LjoZee je napisao/la:
15 maj 2020, 16:26
Sjecate li se da je @braco ovdje postavljao i nervirao se jer je cini mi se Begic upravo potpisao nesto za formiranje te reprezentacije. Volio bih da se Braco sjeti toga. Ljudi to je sve vec isplanirano odavno i sad je jasno ko dan sve.
Tad je to bilo za igranje mladih koji bi predstavljali reprezentaciju rs. Sjecam se ja toga, tad mi je bilo jasno da bi nekad u buducnosti se moglo desiti nesto slicno
E bravo. Znam da je Braco bas bio iznerviran. Mi cemo uskoro (ne za godinu, malo duze) imati tu drugu reprezentaciju. Sve je jasno sad kad vidis kakve su smjene, ko dolazi na celo i sve ovo.
Sve je u lovi i interesu. Pa Slobodan Starčević je bio selektor tzv. U-21 repke RS-a, šetao Banja Lukom u onom svečanom defileu 9. januara i tad je izjavio:

- Naravno da sam ponosan što sam dio ove priče. Republika Srpska nam je otadžbina, i mi svi sportisti trebali bi svojim ponašanjem i rezultatima doprinositi njenoj afirmaciji, kako kod kuće, tako i u svijetu. Neka nam živi Republika Srpska"


Da bi mu nekoliko mjeseci poslije toga stigla ponuda Tuzla Citya s cvijetom Srebrenice na grbu, ali tad mu se yebe i za srpstvo i za otadžbinu jer lova je lova, nosio bi fes na utakmici ako treba. E tako ti je i u savezu i politici, samo lova i interesi.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 15 maj 2020, 17:48

NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Robust
Postovi: 7094
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Robust » 15 maj 2020, 18:23

al kako je zaima lijepo vidjeti kako trenira isto gazela kad trci africkim savanama😍😍😍 a za veselog svaka rijec je suvisna neka njegovi ljubimci Kana i oske dodaju haha

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 15 maj 2020, 18:46

irfo je napisao/la:
15 maj 2020, 17:48
https://sportsport.ba/fudbal/lijepo-je- ... ici/361299

B ekipa trenira
🖕🏼 za ovo B ekipa. Prepoznat ces sto. :kafa:
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
MrkiMedo
Postovi: 3088
Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrkiMedo » 15 maj 2020, 19:29

Jel istina da je Veseli promasio trening sa prvom ekipom?

Avatar
Robust
Postovi: 7094
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Robust » 15 maj 2020, 19:31

MrkiMedo je napisao/la:
15 maj 2020, 19:29
Jel istina da je Veseli promasio trening sa prvom ekipom?
to su strasne lazi prema nasem veselom on je bio previse sexy da bude u prvoj ekipi sad je sa zaimagom hodajuci sex duo :beba: :beba: :ljepota: :rol:

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 15 maj 2020, 19:33

Ne mogu u istom timu biti Veselinovic i Stilic jer tako ovi mladi ne bi imali od koga da uce. :kafa:
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
FoxMulder
Postovi: 1639
Pridružen/a: 29 avg 2019, 21:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la FoxMulder » 15 maj 2020, 20:19

Nemamo ljude u savezu i to je veliki problem. Torpederi su radili dok smo se mi svađali i sada beru plodove tog rada.
Ko ne voli Želju, jadna mu majka.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 15 maj 2020, 20:49

LjoZee je napisao/la:
15 maj 2020, 18:46
irfo je napisao/la:
15 maj 2020, 17:48
https://sportsport.ba/fudbal/lijepo-je- ... ici/361299

B ekipa trenira
🖕🏼 za ovo B ekipa. Prepoznat ces sto. :kafa:
Zato sam i reko :rol:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 15 maj 2020, 20:51



:ljepota:
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 15 maj 2020, 21:00

Jedva cekam da pametujem iz Njemacke :kafa:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: b00t, BIZMARK66, PointBlank, Rauber33 i 102 gosta.