FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo

Koju poziciju u ekipi je najvažnije pojačati?

Anketa traje do: 10 jul 2020, 21:23.

Golman
22
27%
Bek
11
13%
Štoper
4
5%
Veznjak
3
4%
Krilo
41
49%
Napadač
2
2%

Ukupno glasova: 83

Robust
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Robust » 30 jun 2020, 01:15

kerimatomic1921 je napisao/la:
30 jun 2020, 01:12
Treba nesto i kvalitetno napisati veceras, da @plavac ujutro moze, uz jutarnju kaficu, sta pametno i procitati.
gdje ovo nije kvalitetno ja stavio sliku piva koje treba popiti ti pricas o braku ljozee je ljozee nema sta drugo se reci dela i ja loma o dorijanu vala moze i zapaliti uz ovo komotno ujutro
nije majka mesu proklinjala sto se kockao nego sto je pitare dan i noc karao 💙💙

LjoZee
Kontakt:

Post Postao/la LjoZee » 30 jun 2020, 01:18

“ljozee je ljozee nema sta drugo se reci ”

Kaj ovo treba da znaci?
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

kerimatomic1921
Kontakt:

Post Postao/la kerimatomic1921 » 30 jun 2020, 01:19

Robust je napisao/la:
30 jun 2020, 01:15
kerimatomic1921 je napisao/la:
30 jun 2020, 01:12
Treba nesto i kvalitetno napisati veceras, da @plavac ujutro moze, uz jutarnju kaficu, sta pametno i procitati.
gdje ovo nije kvalitetno ja stavio sliku piva koje treba popiti ti pricas o braku ljozee je ljozee nema sta drugo se reci dela i ja loma o dorijanu vala moze i zapaliti uz ovo komotno ujutro
Ja nesto ne mislim da ce covjek biti odusevljen, ali nadajmo se najboljem.

U svoj danasnjoj muci, pojedinci su zaboravili na cinjenicu da nam se javio i uvazeni gospodin Virtu4l.

Virto buraz falis nam i cesto mislimo na tebe. Vrati se da dodatno ojacamo forumski kop.
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

delinjo
Kontakt:

Post Postao/la delinjo » 30 jun 2020, 01:19

On je kao i Kera objesen pa ga sigurno lozi kad procita sta mi omladina radimo u kafanama u 3 ujutru,vjerujem kada citaju da pozele razvod.
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

Robust
Kontakt:

Post Postao/la Robust » 30 jun 2020, 01:19

LjoZee je napisao/la:
30 jun 2020, 01:18

Kaj ovo treba da znaci?
virtuoz podforuma nesto kao Gibonni u muzici :think: :hmmmmm:

Robust
Kontakt:

Post Postao/la Robust » 30 jun 2020, 01:21

delinjo je napisao/la:
30 jun 2020, 01:19
On je kao i Kera objesen pa ga sigurno lozi kad procita sta mi omladina radimo u kafanama u 3 ujutru,vjerujem kada citaju da pozele razvod.
tko nije izvlacio ubijenu trebu od bobe iz wc u dorijanu taj ne zna sta je provod hahahahah 😂😂

kerimatomic1921
Kontakt:

Post Postao/la kerimatomic1921 » 30 jun 2020, 01:22

delinjo je napisao/la:
Ja kad vidim tebe, presretan budem sto sam se ozenio. Raju zapostavljas radi kafane, bjezi.
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

delinjo
Kontakt:

Post Postao/la delinjo » 30 jun 2020, 01:26

I ti bi da smijes. :zviz: :zviz:
VOLIM ZELJEZNICAR!!

LjoZee
Kontakt:

Post Postao/la LjoZee » 30 jun 2020, 01:26

Robust je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:
30 jun 2020, 01:18

Kaj ovo treba da znaci?
virtuoz podforuma nesto kao Gibonni u muzici :think: :hmmmmm:
Thanks bro
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

Robust
Kontakt:

Post Postao/la Robust » 30 jun 2020, 01:36

al nema jace trece smjene na citavom forumu definitivno :mrgreen: klapa vrhunska samo jos da oske uleti, a ne da pobjegne na spavanje kao kakav skolarac u deset bilo bi jos jace hahaha

BarbareZeljin
Kontakt:

Post Postao/la BarbareZeljin » 30 jun 2020, 01:39

Dejan1921 je napisao/la:
29 jun 2020, 21:06
Robust je napisao/la:
29 jun 2020, 20:11
slika

tko moze nek prebaci na bht prvi derbi nakon rata pojacan zvuk na maksimalno da se cuje navijanje uzivancija ovo gledati😍😍😍
Ovaj derbi mi je po mnogo čemu poseban. Prvo sam povratak na Grbavicu nakon toliko godina, a drugo jer sam na njega išao sa rahmetli dajdžom. Sjećam se, već sam sad bio dovoljno star da idem sa rajom i onaj derbi na Koševu te sezone sam išao na jug sa njima, ali mama znajući da je dajdža slab bukvalno natjera starog i mene da idemo sa njim. Gledali smo utakmicu sa sjevera i sjećam se dajdžinih suza kad je ušao na stadion i kad smo zabili go. Poslije pola godine dajdža je preselio, i tu mu je posljednja utakmica koju je gledao uživo. On me i zarazio plavom bojom, vodio na prve utakmice kao bebu i puno toga naučio kad je Željo u pitanju. I hvala Bogu pa mladalačko ludilo tad nije prevladalo pa nisam otišao na jug nego bio uz njega na njegovoj posljednjoj Željinoj utakmici.
Ovoj derbi je zaista bio poseban po mnogo cemu. Imam i ja neke price zanimljive vezane za njega. Ja sam bio dio ovog derbija,kao pionir FK Zeljeznicar,i dohvacali smo lopte. Bili smo kordon djecaka koji je docekao predsjednika Izetbegovica,ali vise od svega sto me cinilo sretnim je taj osjecaj da sam dio neceg posebnog,neceg sto si cekao i mastao 15 godina,jos od price moga starog kad napunis 10 godina i vodim te u Zelju da te upisem.
Posebna su osjecanja bila za ovu tekmu. Ne samo sto si dio kluba,nego sto ti kulja neka huja i zelja za osvetom,koji sam ja kupio od predhodnog derbija,kad su nas ponizili 5-0 na Kosevu.
Znam da sam u glavi smisljao neku pjesmu,nesta tipa 2 Maj,2 Maj,2 Maj,Sarajevo gubi znaj.
Zeljo se nekako posebno spremao za taj povratak na Grbavicu,vratili su se i pojacali nas neki nasi stari igraci. A bili smo bas losi prije toga i bas su nas ponizili na Kosevu. Dosli su tada Muharemovic,Fadil Zeric,Adzem,Pehlivanovic( tada opasan igrac bio),i golman Brajlovic.
Stadion je bio razrusen,mi smo nekih 15 dana prije izasli na njega,to je bila trava i korov od po metar i pol visine. Povaljani onako ko da je kukuruz posijan pa posjecen.
Mi se pioniri slikali i otisli u Italiju na neki turnir,i vratili se donjeli,travu da se posije iz Italije,donjeli nove mreze. Mislim da na onakom terenu,oronulom,one mreze i dan danas na snimku mogu da se vide ,kako dominiraju.
Ja sam prije dolaska na stadion imao neki sukob sa 2 pitara vrsnjaka ,jer su me zasreli u Zeljinoj trenerci,i napali me,pokusali mi otet kapu i trenerku. Ali priletio mi je jedan lik i otjerali smo ih.
Ono sto je meni posebno ostalo i sto nikad necu zaboraviti,kad je bilo zagrijavanje,stadion je bio pun,i onako razrusen,sa ogromnim rupama iza golova,od bunkera,sa srusenim zapadom,i jedan momenat koji nikad necu zavoraviti. Navijaca Sarajeva je bilo dosta,nije bilo onih odvajanja i tampona. Oni su bili na istoku i sjeveru gdje i jesu uvijek. Dok je ostatak stadiona,pa cak i Jug koji je bio prepun,nekako izgledao kao da su to neki obicni neutralni navijaci. Malo na sredini Juga je bilo nekih grupa u plavim dresovima i navijali nesto sporadicno.
A onda se desava ludilo neko.
Krecu navijaci Sarajeva da navijaju. Ori se Grbavica,sjebes se totalno. Ja sam ko dijete stao i ne mogu da vjerujem da oni dominiraju. Nekako strasljivo gledas i bojis se kako se cuju.
A onda se dize sjever koji odgovara. To ima na snimku utakmice. I krecu pjevati mi smo Zeljini,Zeljo je nas.
Kunem vam se,kao da je neko pitare smanjio a nase navijace pojacao najjacim pojacalom na svijetu. Mi smo se isfurali,jer je izgledalo kao da nema nasih navijaca. Da su to obicni gledaoci.
Odjednom ti puno srce,drago ti. Kao ono napali te,pa dosao stariji brat sa rajom da te brani.
Evo partizana,evo nasih.
Mi tad nismo dobili,bilo je 1-1,ali meni je taj inat,to budjenje navijaca,koji kao da su iz inata i pepela se digli i utisali navijace Sarajeva,znacilo kao budjenje uspavanog diva. Neces na mojoj Grbavici,i neces u mom domu. Poslije toga i Jug i sve omo navijackih stvari,kod nas je pocelo da poprima onaj stari sjaj,i bili smo sve organizovaniji i bolji.
Mene to malo asocira,na budjenje koje nama sada treba. Inat koji treba da nas ujedini da budemo ono sto zaista jesmo.
Slab Zeljo,je neciji projekat. Zeljovci na to moraju odgovoriti jako i jedinstveno.
Samo takvi mozemo vratiti stvari na mjesto. Da se zna ko kosi a ko koronu nosi.

Robust
Kontakt:

Post Postao/la Robust » 30 jun 2020, 01:43

svaka cast Barba ovo je post da ti covjek skine kapu i samo :clap: :clap: :tokralju: :bow:

delinjo
Kontakt:

Post Postao/la delinjo » 30 jun 2020, 02:01

Najezih se moj barba.
VOLIM ZELJEZNICAR!!

rodjak
Kontakt:

Post Postao/la rodjak » 30 jun 2020, 02:29

Pozdrav za plavu raju sa Grbavice .Samo kratko pitanjce,necu da vam ne smetam puno.Zna li se u srijedu hoce li se moci na tribine stadiona u Dolini Cupova,i jos jedno dodatno,hoce li biti kakvog live prenosa prijateljskog duela starih rivala .Toliko,ako ko moze da odgovori bio bi zahvalan, Izvinjavam se na upadu ,zivili
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

delinjo
Kontakt:

Post Postao/la delinjo » 30 jun 2020, 02:30

rodjak je napisao/la:
30 jun 2020, 02:29
Pozdrav za plavu raju sa Grbavice .Samo kratko pitanjce,necu da vam ne smetam puno.Zna li se u srijedu hoce li se moci na tribine stadiona u Dolini Cupova,i jos jedno dodatno,hoce li biti kakvog live prenosa prijateljskog duela starih rivala .Toliko,ako ko moze da odgovori bio bi zahvalan, Izvinjavam se na upadu ,zivili
Samo 300 ljudi dopusteno,bice prenos :mrgreen:
VOLIM ZELJEZNICAR!!

rodjak
Kontakt:

Post Postao/la rodjak » 30 jun 2020, 03:16

delinjo je napisao/la:
30 jun 2020, 02:30
rodjak je napisao/la:
.
a jebote malo , i Mamurne Pande bi se zalile na tu brojku a ne dvije respektabilne navijacke grupe.Bdw,prima te li i jednog gosta sa juga Bih da bude medju tih 300 :mrgreen:
I ko ce prenositi ako moze odgovor

Hvala ti care :thumbup:
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Plavac87
Kontakt:

Post Postao/la Plavac87 » 30 jun 2020, 07:10

Dobro jutro trećoj smjeni. :mrgreen:
Naprijed Željo, četo plava
Nek se čuje tvoja slava
Nek se čuju sve sirene
Kad mašina tvoja krene

Zeljo92
Kontakt:

Post Postao/la Zeljo92 » 30 jun 2020, 08:09

Barabe prave, sad ce ljenguzat u krevetu do podne :mrgreen:
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

ExBlueone
Kontakt:

Post Postao/la ExBlueone » 30 jun 2020, 08:18

rodjak je napisao/la:
30 jun 2020, 03:16
delinjo je napisao/la:
30 jun 2020, 02:30
rodjak je napisao/la:
.
a jebote malo , i Mamurne Pande bi se zalile na tu brojku a ne dvije respektabilne navijacke grupe.Bdw,prima te li i jednog gosta sa juga Bih da bude medju tih 300 :mrgreen:
I ko ce prenositi ako moze odgovor

Hvala ti care :thumbup:
Šteta za taj mali broj. Al eto ako te tješi činjenica, masa raja koja živi haman odmah pored stadiona neće moći na tekmu.
A piva se mož vazda popiti
:)

StrikeWarzone
Kontakt:

Post Postao/la StrikeWarzone » 30 jun 2020, 08:47

Zeljo92 je napisao/la:
30 jun 2020, 08:09
Barabe prave, sad ce ljenguzat u krevetu do podne :mrgreen:
Haha i pricati o tezini zivota :D
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.