FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19179
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 18 mar 2018, 00:22

@samoposmatram evo zbog tebe sam pROMJenio Havatar, stavio sam svoju sliku iz mladjih dana dok sam bio ko slavuj.


Psovanje lendri ko zapaliti insana grijeh. Zivio sandokan
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Danube River says it won't flow.

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 18 mar 2018, 00:23

Ja nisam za podršku na treningu, po meni bi to samo stvorilo dodatni pritisak. Ostaviti ih na miru, neka na ovoj pauzi rade i rješavaju stvari između sebe. Ono što mi možemo uraditi je desetak milja protiv Radnika, pa onda opet pun stadion protiv Širokog i navijati za svog Želju. To bi bila mnogo jača poruka i mnogo bolja podrška. Čak da sam na mjestu sš, ako je moguće ponovo bih otišao na neke mini pripreme i u miru i tišini se pripremao za nastavak prvenstva.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

samoposmatram
Postovi: 5271
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 18 mar 2018, 00:25

MocMahale444 je napisao/la:@samoposmatram evo zbog tebe sam pROMJenio Havatar, stavio sam svoju sliku iz mladjih dana dok sam bio ko slavuj.


Psovanje lendri ko zapaliti insana grijeh. Zivio sandokan
Hvala brate, Allah dzs. te nagradio.

Ziv i zdrav bio i duplu krunu zajedno docekali ako Bog da.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 18 mar 2018, 00:33

Treba im pruziti podrsku. Jbg, desilo se idemo dalje. Borili su se sve vrijeme tako da im to ne mozemo zamjeriti. Samo Allah dragi zna sta im se desilo u glavama nakon 1:3 i sto nam se ovo desilo. Dovoljno vremena imaju da dodju sebi.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

samoposmatram
Postovi: 5271
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 18 mar 2018, 00:39

Da smo pobijedili 0-3 gdje bi nam bio kraj. Digli bi se u nebesa i pritisak bi tek onda bio na nama.

Ovako ova samarcina decenije nam dodje kao opomena zauvijek.
Kraj je, kad sudija svira kraj!

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nepostenaliga » 18 mar 2018, 00:49

Moj Adzeme moj... Ako te ista sjebe to je sto se praviš prepametan. Imas ti jos dosta učiti, ne leti past ces jos brze.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 18 mar 2018, 00:52

Neandertalac je napisao/la:Ja nisam za podršku na treningu, po meni bi to samo stvorilo dodatni pritisak. Ostaviti ih na miru, neka na ovoj pauzi rade i rješavaju stvari između sebe. Ono što mi možemo uraditi je desetak milja protiv Radnika, pa onda opet pun stadion protiv Širokog i navijati za svog Želju. To bi bila mnogo jača poruka i mnogo bolja podrška. Čak da sam na mjestu sš, ako je moguće ponovo bih otišao na neke mini pripreme i u miru i tišini se pripremao za nastavak prvenstva.
Jedan trening, čisto da vide da smo uz njih, garantujem ti da većina njih sad misli kako im yebemo "od do" što se kaže, plus standardni pritisak igranja za Želju, ne može valjati.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19179
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 18 mar 2018, 00:54

Raonffa je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Samo treba biti negativan Muhoni, to nam je talično, kad se samo sjetim pred derbi tvog pesimizma i onda paf :ljepota:
pesimizam i svi favoriti protiv nas aha i sve moguce bodove uzmes.
A znam ba ;) sjebada zesca vjeruj, ovo mi je gore nego sto su psovali Lendricu :D
Sandokane jesi ziv.
Zar ima išta gore od psovanja Lendriću? :lol:



Doduše, fakat je to ružno za čuti, to mrzim kod navijača.
Samo psovanje dragog Boga :stop: onda poslije psovanje Lendri koji bi danas zaustavio ono krvarenje siguran sam.
necu s tobom da pricam kad si tako smiren, ja poslije Krupe rekoH fajront ljudi a ovdje me napadose ma jok ima jos da se igra.

Isto tako ako iste sekunde se ne oslobodimo straha i cemera, izgubit cemo ponovo i kup i ligu. Dokle vise Lendrica mi eto.
Poceli smo sami sebe trolati jer nema ko drugi svi su 3x gori.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Danube River says it won't flow.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 18 mar 2018, 00:57

MocMahale444 je napisao/la: Samo psovanje dragog Boga :stop: onda poslije psovanje Lendri koji bi danas zaustavio ono krvarenje siguran sam.
necu s tobom da pricam kad si tako smiren, ja poslije Krupe rekoH fajront ljudi a ovdje me napadose ma jok ima jos da se igra.

Isto tako ako iste sekunde se ne oslobodimo straha i cemera, izgubit cemo ponovo i kup i ligu. Dokle vise Lendrica mi eto.
Poceli smo sami sebe trolati jer nema ko drugi svi su 3x gori.
Ma joj, kad smo treći primili sjetio sam se ja Boga, Allaha, Isusa, svetih knjiga, nema čega nisam... :mrgreen:

Yebiga, to psujem kad se baš iznerviram, a ovo danas je bilo jedno od najvećih nerviranja u životu, definitivno.

Najgori smo, upitna nam je Europa, daj Bože da sutra Sarajevo ne pobijedi i da mi nekako završimo treći na kraju :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19179
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 18 mar 2018, 01:04

Raonffa je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la: Samo psovanje dragog Boga :stop: onda poslije psovanje Lendri koji bi danas zaustavio ono krvarenje siguran sam.
necu s tobom da pricam kad si tako smiren, ja poslije Krupe rekoH fajront ljudi a ovdje me napadose ma jok ima jos da se igra.

Isto tako ako iste sekunde se ne oslobodimo straha i cemera, izgubit cemo ponovo i kup i ligu. Dokle vise Lendrica mi eto.
Poceli smo sami sebe trolati jer nema ko drugi svi su 3x gori.
Ma joj, kad smo treći primili sjetio sam se ja Boga, Allaha, Isusa, svetih knjiga, nema čega nisam... :mrgreen:

Yebiga, to psujem kad se baš iznerviram, a ovo danas je bilo jedno od najvećih nerviranja u životu, definitivno.

Najgori smo, upitna nam je Europa, daj Bože da sutra Sarajevo ne pobijedi i da mi nekako završimo treći na kraju :kafa:
Nisam toliko psovao ali nehotice bacim flasu i razbijem stakleni stol, ni habera za stol gledam u ekran i tv da zalozim desankom pa neka ide u pm sve :D
onda sam samo pao i dopuzao do djozle izvukao joj dusu :plac: uglavnom svi su odma napustili prostor znaju da nisam sav svoj kad je u pitanju Zeljo.

koja radost bekrije sram ga bilo, znao je Amar da je ovaj opanak od covjeka pa je klupa bila.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Danube River says it won't flow.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 18 mar 2018, 01:07

MocMahale444 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la: Samo psovanje dragog Boga :stop: onda poslije psovanje Lendri koji bi danas zaustavio ono krvarenje siguran sam.
necu s tobom da pricam kad si tako smiren, ja poslije Krupe rekoH fajront ljudi a ovdje me napadose ma jok ima jos da se igra.

Isto tako ako iste sekunde se ne oslobodimo straha i cemera, izgubit cemo ponovo i kup i ligu. Dokle vise Lendrica mi eto.
Poceli smo sami sebe trolati jer nema ko drugi svi su 3x gori.
Ma joj, kad smo treći primili sjetio sam se ja Boga, Allaha, Isusa, svetih knjiga, nema čega nisam... :mrgreen:

Yebiga, to psujem kad se baš iznerviram, a ovo danas je bilo jedno od najvećih nerviranja u životu, definitivno.

Najgori smo, upitna nam je Europa, daj Bože da sutra Sarajevo ne pobijedi i da mi nekako završimo treći na kraju :kafa:
Nisam toliko psovao ali nehotice bacim flasu i razbijem stakleni stol, ni habera za stol gledam u ekran i tv da zalozim desankom pa neka ide u pm sve :D
onda sam samo pao i dopuzao do djozle izvukao joj dusu :plac: uglavnom svi su odma napustili prostor znaju da nisam sav svoj kad je u pitanju Zeljo.

koja radost bekrije sram ga bilo, znao je Amar da je ovaj opanak od covjeka pa je klupa bila.
Znači mene je Načitani koštao džehenema, a tebe 'olakšavanja' novčanika :mrgreen:

PS: Ne izdvajam Bogičevića, nego on je dao taj treći gol, tad sam i poludio, zato kažem, da me neko ne shvati pogrešno.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19179
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 18 mar 2018, 01:13

ma jok nije Bogi jedini kriv nego svi cak i ja sto nisam ucio sta sam znao. Kosto me 14 grama zelenog i staklo novo, plus pola litre kafenog pica,pa eto vidi ajjj bekrija 2 asistencije **** ga jasusi akasi.

Zeba stoji gleda, ostali zakovani nakon prvog gola ko da imaju tegove na nogama, kotrljaj se bolan zasto si placen nego da foliras.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Danube River says it won't flow.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10026
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la invincible1921 » 18 mar 2018, 02:15

Raonffa je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:Kriv je luzerski mentalitet koji smo sebi izgradili u post osimovoj eri. Da je nekadasnji zeljo ona tekma u Krupi prosle sezone da su juniori igrali ja bi bio ubijedjen u rutinsku pobjedu ako nista 0-1
Brate dobili su dva puta Sarajevo, tri puta ŠB (od toga dva puta dole, što mislim da nikome nikada nije pošlo za rukom), malo mi je bezveze govoriti o luzerskom mentalitetu, pogotovo kad imaš 0:3 u 88oj minuti, hajde da je to bilo 0:1 pa ga oni uvalili, yebiga luzeri ne znaju izvući pobjedu, al' brate 0:3, rekao sam već sve da su sami sebi htjeli zabiti tri autogola do kraja meča, ne bi uspjeli, uspio je Bogičević jedan.
Al kad je stani pani uglavnom padnemo
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rokoko87 » 18 mar 2018, 10:22

Zeljo92 je napisao/la:
Rokoko87 je napisao/la:VOLIM TE VIŠE OD SEBE BEZ OBZIRA NA SVE!
Jesil spuco sinoc 10 sampita? :D
17 zvrkova pite :lol:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Alipasino
Postovi: 7833
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 18 mar 2018, 10:46

Ja nisam znao sta je opasnije,ostat kuci sa Zenom ili ic napolje pomarisat se ali nije to vise za moje godine,otiso u sobu pustio muziku i nesto.

Avatar
diplomatija
Postovi: 2152
Pridružen/a: 24 nov 2011, 16:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la diplomatija » 18 mar 2018, 11:21

Jesmo svi bolesni majko moja, ali danas je malo bolje, pitari nam pobjedom mogu uljepšati dan

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 18 mar 2018, 11:27

diplomatija je napisao/la:Jesmo svi bolesni majko moja, ali danas je malo bolje, pitari nam pobjedom mogu uljepšati dan
Istina sto je najtuznije :lol:
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15066
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 18 mar 2018, 11:58

Meni danas jos gore, a ono sto je najgore kad malo razmislim ovakav scenarij se mogao desit i protiv slobode, pa onda celika i protiv krupe, i tu su nas vile pronosale i stigne kazna u Mostaru, a igra nam je kao sa Slavkom zadnju polusezonu.
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

bioVanibiloDobro
Postovi: 25
Pridružen/a: 27 feb 2018, 11:28

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bioVanibiloDobro » 18 mar 2018, 13:10

Odlicno odigrano,pobjeda bi bila apsolutno zasluzena,kako god,apsolutno sam zadovoljan i pristupom,ako nas je sreća mazila protiv Slobode pa i Krupe,sad nije.
Idem dalje!
NAŠA PRIČA OD SADA KREĆE,NIKO JE NIKAD VIŠE,ZAUSTAVITI NEĆE!!!

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 18 mar 2018, 13:17

Braćo kako smo danas, Zeljo sta nam radis. :lol:

Sad bez zajebancije, ekipu ceka ogroman posao tokom pauze i nakon iste - moramo biti uz njih.
- Zeljeznicar -

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.