FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
starigrad
Postovi: 982
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:05
Lokacija: baščaršija
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la starigrad » 01 maj 2013, 21:21

bagrcavi je napisao/la:Lijepih poteza je bilo i to privlači raju na utakmice.Priča koju si ti i još par njih plasirali tjera raju sa utakmica.U prvom poluvremenu za mene sasvim solidno odigrano sa naše strane, konstantno smo napadali i nakon primljenog gola, a i nakon što smo izjednačili.U drugom poluvremenu smo pali, dopustili Širokom više prostora nego što je trebalo, ali nismo kažnjeni, i imamo sasvim solidan rezultat za revanš.Sigurno je da će igrači biti kažnjeni za indolentno ponašanje u 2. poluvremenu.
Jel' igračima sad treba skidati glave zbog remija u FINALU KUP-a, protiv najorganizovanije ekipe u državi ?Igračima koji su u zadnje 2 godine osvojili 2 trofeja, a blizu smo osvajanju još 2.Sve su to isti igrači igrali.I samo ću reći: "Koliko para toliko muzike".
postujem tvoje razmisljanje i necu protivrjecit... nisam imao namjeru bilo koga povrjediti i tjerati sa utakmica. ali, isto tako, imam pravo na svoje misljenje i nije u redu stavljati mi etiketu pljuvaca zbog misljenja, pogotovo sto se to ovdje odmah veze sa tjeranjem amara, erom hotica i sime (sto ni u snu ne pomisljam), a ponavljam da mi je daleko najdraza titula sa hadzijom, jer je nisam ni u snu ocekivao (gluho i daleko bilo da mi i ostale nisu drage i bitne, NASE SU). imam svoje misljenje i na njega ce tesko ko uticati bez jakih argumenata. ne skidam nikome glavu, niti mi to pada na pamet, valjda svi rade i igraju najbolje sto znaju, to mi nekako normalno i logicno zvuci. svako dobro i tebi i kako i sam kazes, koliko para toliko muzike. dozvoli da ja raspolazem svojim parama, kao sto ja dozvoljavam tebi i svakom drugom, da raspolaze svojim. bez prica da sam protiv bilo koga, da bilo koga tjeram sa utakmica, jer ne umisljam da to mogu uraditi, niti mi na pamet padaju takvi pokusaji. i kako vec rekoh, ne mislim da su jucer bilo kakvi talovi u pitanju, jos uvjek se svim srcem nadam da cemo uzeti kup, jer nisam naucio na drugacije razmisljanje u situacijama kao sto je ova, a to je da imamo vrlo aktivan rezultat
ne moram navijati za f.k. sarajevo da bih mogao reci da sam sarajlija

Avatar
stuttgart
Postovi: 54
Pridružen/a: 12 jul 2012, 20:48
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la stuttgart » 01 maj 2013, 22:43

Mrss sa ove teme dusmani !

Avatar
AsharaK
Postovi: 7232
Pridružen/a: 23 mar 2013, 17:53
Lokacija: Malešići
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AsharaK » 01 maj 2013, 23:11

Kakvih sve dušmana ima ovde, to je strašno.

Uvijek uz TEBE ! 1921
FK Željezničar ~ FC Arsenal !

Damir Džumhur, Edin Džeko, Miralem Pjanić, Mirza Teletović, Jusuf Nurkić, Amel Tuka.

fedeltafrotta
Postovi: 4055
Pridružen/a: 01 apr 2013, 00:24
Lokacija: www.fkzeljeznicar.ba
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la fedeltafrotta » 01 maj 2013, 23:15

Znam i ja ljude koji su stavljali velike pare na GOSK protiv Slavije, na Velez protiv Sirokog, GOSK protiv Radnika, Travnik protiv Slavije... I sta je to dokazalo? Jednu veliku qurchinu. Za prave stimaljke ne znaju stotine ljudi, vec nekolicina.

Ali dobro, ako ce vam biti lakse, vjerujte u zavjere. Ulozite pare i pratite rezultat na teletextu, a nas levate postedite ove price i bogaranja na stadionu.
ps. adil place na himnu, to niste vidjeli majmuni jeli :?:

neka vam je na obraz, ko god kaze da mu ne valja Zeljo nek ide u qrac, zna se ko je svaku tekmu tu, a ovi proleteri i derbi navijaci, ko vas j.ebe
17.09.1921. Radnički klub ljudskih vrijednosti !

"Ma, Željo je, bolan, najveći i čast mi je igrati, čast je biti na Željinoj klupi, a ne još kapiten biti…"

Avatar
anonimni
Postovi: 10134
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la anonimni » 01 maj 2013, 23:23

http://www.eksklu" onclick="window.open(this.href);return false; ziva.ba/Djevojke-fudbalera-zajedno-proslavile-rodendan-/28303.html

tačno sam znao da će se naši provesti, evo i dokaza :mrgreen:
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
fsdghdsfs
Postovi: 852
Pridružen/a: 09 apr 2013, 10:41
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la fsdghdsfs » 01 maj 2013, 23:41

ipetm je napisao/la:Manijaci za Vedrana Puljića

" onclick="window.open(this.href);return false;
PONOS GRADA TO SMO MI SARAJEVSKI MANGUPI !
p.s.kako ide ona pjesma ,nesto : "kada zbog tebe kosa mi osjedi ,ni tada zeljo nemoj brinuti " ? .Hvala. :)
Trend casual oblačenja nije izumro do danas, štaviše, popularniji je nego ikad.
Volim te Željo !

Hajde Laaaaazareee ...

Avatar
anonimni
Postovi: 10134
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la anonimni » 01 maj 2013, 23:48

fsdghdsfs je napisao/la:p.s.kako ide ona pjesma ,nesto : "kada zbog tebe kosa mi osjedi ,ni tada zeljo nemoj brinuti " ? .Hvala. :)
je l' to ona što se pjevala u par navrata u drugom poluvremenu ? i mene ta interesuje...
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
fsdghdsfs
Postovi: 852
Pridružen/a: 09 apr 2013, 10:41
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la fsdghdsfs » 01 maj 2013, 23:52

anonimni je napisao/la:
fsdghdsfs je napisao/la:p.s.kako ide ona pjesma ,nesto : "kada zbog tebe kosa mi osjedi ,ni tada zeljo nemoj brinuti " ? .Hvala. :)
je l' to ona što se pjevala u par navrata u drugom poluvremenu ? i mene ta interesuje...
Na poluvremenu oni momci pjevali al' drama mi se svidjela ,pa reko da li zna ko . :D
Trend casual oblačenja nije izumro do danas, štaviše, popularniji je nego ikad.
Volim te Željo !

Hajde Laaaaazareee ...

Avatar
anonimni
Postovi: 10134
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la anonimni » 01 maj 2013, 23:54

to ne mijenja činjenicu da je ne znam :D
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
fsdghdsfs
Postovi: 852
Pridružen/a: 09 apr 2013, 10:41
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la fsdghdsfs » 01 maj 2013, 23:59

anonimni je napisao/la:to ne mijenja činjenicu da je ne znam :D
:D
Jedino nam mogu pomoci bagrcavi i samir ,oni su u tim "vodama" . :D
Trend casual oblačenja nije izumro do danas, štaviše, popularniji je nego ikad.
Volim te Željo !

Hajde Laaaaazareee ...

old school
Postovi: 739
Pridružen/a: 17 okt 2010, 21:37
Lokacija: Grbavica bb.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la old school » 02 maj 2013, 00:22

fedeltafrotta je napisao/la:
Znam i ja ljude koji su stavljali velike pare na GOSK protiv Slavije, na Velez protiv Sirokog, GOSK protiv Radnika, Travnik protiv Slavije... I sta je to dokazalo? Jednu veliku qurchinu. Za prave stimaljke ne znaju stotine ljudi, vec nekolicina.

Ali dobro, ako ce vam biti lakse, vjerujte u zavjere. Ulozite pare i pratite rezultat na teletextu, a nas levate postedite ove price i bogaranja na stadionu.
ps. adil place na himnu, to niste vidjeli majmuni jeli :?:

neka vam je na obraz, ko god kaze da mu ne valja Zeljo nek ide u qrac, zna se ko je svaku tekmu tu, a ovi proleteri i derbi navijaci, ko vas j.ebe
-Suze Adilovica u vrijeme intoniranja himne,ne dizanje Amara sa klupe do sredine 2. poluvremena u takvoj situaciji sto inace nije slucaj,cudan pristup igri pojedinih igraca za koje znam da mogu drugacije u odredenim trenucima,bacanje dresova na kraju tekme.Sve je ovo mozda slucajno ;)
I kad nas svi otpišu,stave na stub srama,diskreditiraju. Mi se vratimo,ne zato što smo Real Madrid već zato što postoji i onaj najsitniji atom ponosa zbog kojeg se i zadnja šuga koja nosi taj grb na dresu bori kao životinja.Ne placi stara to je od batina!

Avatar
Henderson
Postovi: 6173
Pridružen/a: 01 jan 2012, 20:15
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Henderson » 02 maj 2013, 00:33

Željo možda neće osvojiti duplu krunu i alarm na sve strane. :roll: Jako čudno od pojedinaca, ali takav je forum, nikad ne znaš ko je ko i tko se to krije iza nicka.
Svi bajgi danas gledali utakmice Želje do prije sedam, osam godina, kada je ja Grbavici bilo 500 do 1000 duša. Da nas je toliko tada bilo koliko ovdje samozvanih navijača Želje, onda bi nas tada trebalo biti 10 000 ili 15 000. Malo malo pa neko tada, u hvala Bogu davnoj prošlosti, bio na jugu. Svi tada bili na jugu, a cifre govore drugačije. :roll:
A opet, oni nekulturne seljačine koji idu samo da se dobro najedu, napiju i provesele, psuju nekome ko se barem znoji za Želju svaki dan na treningu. Jer, tobože, Željo nije dobio Široki Brijeg.
Da znam da je Amar prodao utakmicu i uzeo sebi u džep 100 000 km, rekao bih svaka čast Amare. Hvala ti što si ti mislio sve ove sezone na nas i donosio trofeje nama u klub, uzmi brate i ti sebi malo. Da znam da se organizuje negdje neka sergija za njega ili bilo kojeg drugog igrača, prvi bih bacio i rekao ljudi hvala vam što postojite. Mislim, nisu oni Jaffa keks, ali su mi slađi od te **** dosadne reklame i ružnog keksa.

Uzmite sebi para koliko hoćete, ali nam barem titulu jednom godišnje donesite na Grbavicu. Pušite se lusezi i plaćenici.
Premiership 173 utakmica, 15 golova, 21 asistencija.
Najbolji mladi igrač Sunderlanda ( 2010, 2011 ), najbolji mladi igrač Liverpoola ( 2012 ), najbolji mladi igrač Engleske ( 2012 ).

terabajt
Postovi: 8176
Pridružen/a: 04 okt 2012, 10:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la terabajt » 02 maj 2013, 00:40

SamoZeljo je napisao/la:
QWERTZ je napisao/la:joj sto ne mogu pojedinih pubertetlija ovdje na ovom forumu, odgledali 2 sezone sa juga i misle ko ce ko oni, oni kao NEMOJ PSOVAT AMARA, NEMOJ PROOTIV ZELJE, pa PICKE jedne vi da govorite odledo sam milion i vise utakmica sa grbavice, plakao iljadu i jednu utakmicu zbog zelje, radovao se ko niko u zivotu i kao vi nemoj ovo nemoj ono. Nabijem vas sve ko tako prica na ****.Kao vi navijaci ja nisam ili peti deseti. Forum je forum da se iznose stavovi i misljenja, ali ne mogu da dopustim da obicni supci odmah pocnu pricati kao ovaj onaj pljuvac. Brate psovacu majku ako mi se psuje, to je sastavni dio igre i sporta, al to ne znaci da sam ja pljuvac ili neko drugi, normalni ljudi i navijai to znaju al ne mogu da konst slusam razne rinake kako odmah pokusavaju da kazu kako je neko pljuvac. Ovdje smo svi radi zelje i iznosimo misljenja ali svima nam je jedan cilj a to je dobar zeljo, zato ko god ima nesto da kaze ko pljuvac ovo ono brate na pp se dog gdje da se nadjemo i onda da vidimo ko je ko i sta je sta, joj sto ne mogu ...
Ako se na utakmicama ponasas kao i na forumu, ja bi najiskrenije volio da navijas za Sarajevo.
PRIMITIVAC!
Ja mislim da je on pitar,nekako pitarizam izbija iz njega. :lol: :lol:

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amerosm » 02 maj 2013, 01:42

Jucer mi na Jablanickom jezeru i pored nas je bila jedna grupica iz Sarajeva koji su navijaci komsija - naravno bili su odjeveni u bordo boje. Nakon nekog vremena pored naseg mjesta prolazi camac kada se iz istog cuje pjesma gol za golom eto nove pobjede..., a u camcu niko drugi nego Adilovic, Svraka, Stanic i Benjo Colic. Navijaci komsija ostali shebani nisu znali sta ih je snaslo... :D :D
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
anonimni
Postovi: 10134
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la anonimni » 02 maj 2013, 03:03

ha ja, lako se njima zajebavat' :mrgreen:
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
likusa
Postovi: 3233
Pridružen/a: 23 dec 2011, 11:09
Lokacija: Ilijaš
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la likusa » 02 maj 2013, 07:55

Raja radim projekat za fax :D osiguranje kvaliteta i uzmem Želju,znaci sta treba poboljsat i koje jos sektore treba uvesti u vrhu kluba...eh sad znam vecinu imena Gredic,Osim,Biscevic,Muharemovic,ko jos ima ? Šta vi jos mislite koji nam "strucnjaci" fale,marketing cu posebno da obradim ;) uglavnom cilj projekta je da predtsavim sta bi ja to promjenila sto bi unaprijedilo klub,organizaciju,posjete,finansije i slicno
Željeznicar za život cijeli !

Avatar
zeljo1
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 dec 2011, 14:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljo1 » 02 maj 2013, 08:14

sad kada spomenu te bivse igrace najezim se i ne mogu da se sjetim svih al evo nekih po meni sto su ostavili trag poslije rata u nasem klubu:
HASAGIC
GUSO
SEHIC
JAHIC
COCALIC
ADZEM
KVESIC
ALIHODZIC
VUGDALIC
HURIC
PINTUL
MULALIC
AGIC
KARIC
BISCEVIC
ZOLOTIC
NYEMA
KAMBER
BESLIJA
GREDIC
VISCA
MURATOVIC
MUHAREMOVIC
ZEBA
SVRAKA
BEKRIC
HULJEV
STILIC
GUVO
MESANOVIC
MEMIC
DZEKO
MESIC
VAZDA
ZUBANOVIC
VUKSANOVIC
DIALIBA
ti su mi prvi pali na pamet sorry ako sam koga zaboravio :D
sampioni:1946,1972,1998,2001,2002,2010,2012,2013
kup:2000,2001,2003,2011,2012
super kup:1998,2000,2001

Avatar
KOLASINAC
Postovi: 270
Pridružen/a: 21 mar 2013, 09:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KOLASINAC » 02 maj 2013, 10:09

zeljo1 je napisao/la:sad kada spomenu te bivse igrace najezim se i ne mogu da se sjetim svih al evo nekih po meni sto su ostavili trag poslije rata u nasem klubu:
HASAGIC
GUSO
SEHIC
JAHIC
COCALIC
ADZEM
KVESIC
ALIHODZIC
VUGDALIC
HURIC
PINTUL
MULALIC
AGIC
KARIC
BISCEVIC
ZOLOTIC
NYEMA
KAMBER
BESLIJA
GREDIC
VISCA
MURATOVIC
MUHAREMOVIC
ZEBA
SVRAKA
BEKRIC
HULJEV
STILIC
GUVO
MESANOVIC
MEMIC
DZEKO
MESIC
VAZDA
ZUBANOVIC
VUKSANOVIC
DIALIBA
ti su mi prvi pali na pamet sorry ako sam koga zaboravio :D
zukanovic
vrsajevic
adilovic

dobro ona prva nisu dugo igrali ali eto igraju za repku

prvih 11?

Avatar
pinki
Postovi: 1382
Pridružen/a: 28 apr 2012, 20:07
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pinki » 02 maj 2013, 10:16

Hajde Lazare :mrgreen:

Avatar
zeljo1
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 dec 2011, 14:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljo1 » 02 maj 2013, 10:30

HASAGIC
JAHIC HURIC PINTUL ADZEM

ZOLOTIC AGIC

BESLIJA MUHAREMOVIC MURATOVIC

DIALIBA
:D
sampioni:1946,1972,1998,2001,2002,2010,2012,2013
kup:2000,2001,2003,2011,2012
super kup:1998,2000,2001

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Brkooo, convict35, kontra, Lewy21, Paromlinac i 55 gostiju.