FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19218
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 06 maj 2018, 17:03

Hocete boljeg Želju, neka VECINE iz uprave i daj Amara i 5 pomocnika.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Bosna i Hercegovina ostaje pri tužbi za genocid i protiv crne gore bez obzira što je došlo do državnog razdvajanja sa srbijom.

Avatar
starigrad
Postovi: 982
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:05
Lokacija: baščaršija
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la starigrad » 06 maj 2018, 17:08

Diablo1921 je napisao/la:
IskraB je napisao/la:I ja da sam na mjestu Admira nikad ne bi dao ostavku kad ima priliku da u svom CV osvojen kup. Niti ce to ko sutra pitati kako si osvojio, a ni kako si igrao.
U svemu ovome Admir je kolateralna steta. Kao sto su prethodne dvije godine bili Kostic, Petrovic, i jos 250 igraca. Jedini krivac u svemu je uprava koja za tri godine nijednom do sad nije preuzela odgovornost za dvije izgubljene titule.

Uprava prva treba da podnese ostavke jer sto je dosta dosta je. Prvi sam mislio da cemo s njim zaista uraditi prave stvari, cak sam vjerovao u obecanja evropskog Zelje, a na kraju smo dobili jednu veliku kurcinu. Na celu s propalim Vranjesom, vedetom Hadzicem, talentom Mehremicem.

Oni ce morati otici samo je pitanja kad? Do tada ce na finalu kupa biti hiljadu ljudi, a po onoj zimi na juniorima 5 hiljada na koje sad seru svi redom kako gube utakmice i kako niko nema pojma.Sramota!!

EDIT: Upravo citam kako zamislite Misimovic ne uzima platu za ovo sta radi? Ok, pa u cemu je problem onda napusti kormilo jer su vidjeli da ne znaju ono sto trebaju. Cemu onda ostati? Imao si dobre namjere to svi znamo, niko nije nikad ni mislio da ce se nesto lose napraviti, ali ne znas brate dragi. Idi brate drage svakako nemas nikakve koristi od Zelje niti kako vec rece strucnjak da volontiras.
Uprava je odradila posao kako treba, jel treba Misimovic i ostali da igraju i zabijaju golove? Admir Adzem nije kolaterarna steta vec milionska steta za Zeljeznucar. Igraci plate imaju, redovne, stabilan smo klub zahvaljujuci upravi u koju prstom upirete. Sportski rezultat je nesto za sta se Adzem pita najvise. On je kiksao, imao je igrace nije znao posloziti i izbalansirati sve. Upravu na celu sa Misimovicem ne dirajte! Kakvi god su ispunili su dobar dio obecanja. Zamjeram im samo sto neznalicu nisu skloniki dok jos nije bilo kasno. U zadnjih 5 kola osvojili smk 3 boda!? Jel UPRAVA KRIVA ZA TO???
Bez namjere da branim adzema, shebo je da valja, ali, je li bas samo do njega.?

U zadnje 3 aezone smo promjenili jedan pun kombi trenera, koje je postavila ova uprava. Ti treneri su izmjenjali autobuse igraca, opet, aminovano od ove uprave. Ima li napretka u igri, rezultatima, imamo li kostur tima za narednu sezonu...? Nemamo! Dodatno, jednu sezonu smo ostali i bez evrope.

Nisam za tjeranje misketa, jer je uradio mnogo i moze jos doata uraditi. Ali, ne mogu sam sebe praviti ludim i reci nema krivice uprave, te sve prebaciti na trenere i igrace. Birala ih, poatavljala, dogovarala uslove, i ciljeve uprava, niko drugi i treba da snose krivicu za los izbor i davanje svega ljudima, koji ne mofu i ne znaju vratiti ulozeno. Nek miske, 3 godine zaredom, napravi pogresan izbor srednjeg menadzmenta u megamixu, pa da visimo sta ce mu biti sa firmom. Kasno tada lupati glavom u zid i kriviti taj menadzment. Sam sebi si kriv, jer si pogresnim ljusima dao firmu u ruke.

Ako, opet, pogrijese sa narednom odlukom, sami sebi jamu kopaju. Dzaba ti vembli, ako ce zjapit prazan.
ne moram navijati za f.k. sarajevo da bih mogao reci da sam sarajlija

Avatar
invincible1921
Postovi: 10053
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la invincible1921 » 06 maj 2018, 17:15

Imala je uprava dosta pozitvnih stvari ne tjeram ih, ali ako se bira izmedju misketa i amara, tu bilo kome ko ima zelju u srcu ne bi trebalo bit dileme.

Sve i da jesu kirvi za krah, a sve i da nisu, nista od toga nije bitno, međutim postoji nesto sto se zove odgovornost i sto je po meni jedino bitno.

Sto se tice mese, ako njega dovedu e tek smo ga onda popusili. Frajer najgori selektor u historiji rep, u svom mandatu nije uspio da pobjedi ozbiljniju tekmu, ali je uspio da se izblamira kao niok prije njega sa odlicnom ekipom. Bez vizije ideje i taktickog znanja...

Na kraju krajeva...je.bo vas i istok i zapad i vip i fan shop kad mi nemamo titula. Ne tako davno ismijavali smo pitare sto se dice marketingom jer nemaju titula, a sad radimo i gore stvari od njih.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19218
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 06 maj 2018, 17:15

Dvije struje u i oko kluba kontrolišu Želju. Sudbinu Želje za narednih 5 godina. To odma nastaje nakon kupa.

Miske koliko je trenera proslo kroz Želju? Ne zna im se broj, gdje su pehari? Kod Zrinjskog.

Amare gdje si najbolje rukovodio? U Želji naravno.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Bosna i Hercegovina ostaje pri tužbi za genocid i protiv crne gore bez obzira što je došlo do državnog razdvajanja sa srbijom.

Avatar
braco
Postovi: 8687
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 06 maj 2018, 17:20

Konzerva je napisao/la:
braco je napisao/la:Po meni je uprava kriva jer su doveli trenera dan pred početak prvenstva. Normalno da će čovjek eksperimentisat u početku kad nije imao ni pripreme nit treninga dovoljno da vidi s čim raspolaže, koliko mogućnost ima neki igrač i kojim taktičkim varijacijama raspolaže. Kasnije je Adžem itekako griješio i to je njegova krivica. I naravno igrača.
A je li ti bila kriva za novu godinu
A to mi igrali sjajno u početku? Ja ti govorim za taj period sezone, dobili samo GOŠK-a kako treba ostalo počeli za qrac igrat. Jedva Viteza i Borca na Grbavici dobili, protiv Širokog na Grbavici isto tanko, pitari nas s igračem manje onih pola sata koliko već dominirali. Ako pročitaš još jednom moj post, vidjet ćeš da kritikujem upravu za taj početni dio sezone. Nisi mogao ništo drugo ni očekivati na početku sezone kad ti trener dođe dan pred početak. Adžem je odradio sjajno taj period pred novu godinu, prvi dio prve polusezone nije bio dobar, a sezona počinje u julu, ne u novembru. Tako da ti pitanje ne stoji s obzirom na suštinu mog posta.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 06 maj 2018, 17:21

MocMahale444 je napisao/la:Dvije struje u i oko kluba kontrolišu Želju. Sudbinu Želje za narednih 5 godina. To odma nastaje nakon kupa.

Miske koliko je trenera proslo kroz Želju? Ne zna im se broj, gdje su pehari? Kod Zrinjskog.

Amare gdje si najbolje rukovodio? U Želji naravno.
da moras birat izmedju jednog i drugog, koga bi odabro?
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

IskraB
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 apr 2018, 12:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la IskraB » 06 maj 2018, 17:21

Amar se sam sklonio kad je vidio da ne moze vise. Imao je jednu sezonu gdje smo mogli bas zaraditi i napraviti jednu vrhunsku ekipu, a tad se dese povrede Zolotica, Kvesica, Svraku nije prodao njegovom greskom, zatim prodaja Sehe gdje pare nisu dosle na vrijeme tu je bio kraj.
Odgovornost se trazi, a sto ova djeca pisu krivi treneri, igraci ma hajte molim vas.
UPRAVA NAPOLJE

Ivica Osim!

Jamie Oliver jedan je od nas!

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 06 maj 2018, 17:21

invincible1921 je napisao/la:Imala je uprava dosta pozitvnih stvari ne tjeram ih, ali ako se bira izmedju misketa i amara, tu bilo kome ko ima zelju u srcu ne bi trebalo bit dileme.
A sta to treba da znaci da svi treba da napuste klub da bi Amar dosao, dobro eto neka se desi i sta onda dalje ? Hoce li Amar da se bavi u klubu svime od A do Ž ili mu treba uprava da mu pomogne, a ko ce biti u toj novoj upravi je jos vece pitanje ?

Nikome nije jasno to "svi napolje, odlazite" da dođe Amar, kako dalje, sa kime ce da radi i kako ?
Zadnja izmjena: Zenzo, dana/u 06 maj 2018, 17:22, ukupno mijenjano 1 put.
- Zeljeznicar -

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19218
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 06 maj 2018, 17:22

irfo je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la:Dvije struje u i oko kluba kontrolišu Želju. Sudbinu Želje za narednih 5 godina. To odma nastaje nakon kupa.

Miske koliko je trenera proslo kroz Želju? Ne zna im se broj, gdje su pehari? Kod Zrinjskog.

Amare gdje si najbolje rukovodio? U Želji naravno.
da moras birat izmedju jednog i drugog, koga bi odabro?
Hahaah ma daj nismo mališani.
Amara sto to ikako pitaš
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Bosna i Hercegovina ostaje pri tužbi za genocid i protiv crne gore bez obzira što je došlo do državnog razdvajanja sa srbijom.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 06 maj 2018, 17:24

MocMahale444 je napisao/la:
irfo je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la:Dvije struje u i oko kluba kontrolišu Želju. Sudbinu Želje za narednih 5 godina. To odma nastaje nakon kupa.

Miske koliko je trenera proslo kroz Želju? Ne zna im se broj, gdje su pehari? Kod Zrinjskog.

Amare gdje si najbolje rukovodio? U Želji naravno.
da moras birat izmedju jednog i drugog, koga bi odabro?
Hahaah ma daj nismo mališani.
Amara sto to ikako pitaš
Pa o tome ti prica, i ja mislim da bi najbolje bilo kad bi obojica bili u klubu, ali ne moze ocigledno, a kad moram birat onda naravno Amar 1000 puta prije Misketa.
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 06 maj 2018, 17:28

Al kad pocnu sa ovim glupostima, ko bi dosao ako ode misimovic :crazy: pa jebote ko da zelju prati 100 ljudi pa ne mozes sastavit upravu, sta cemo kad ode misimovic @zenzo? Da stavimo kljuc u bravu, ne moze niko drugi doci poslije njega, jer u vasim mozgovima ne postoji niko drugi.
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19218
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 06 maj 2018, 17:30

Irfo pa ljudi do prije par godina nisu znali za Misketa i ako jesu znali to je bilo preko drugih stvari.

Amar je legenda.

Opet se mora priznati trud i rad uprave, necemo biti mlitavi i rahljavi da hejtamo.
Sve druge uprave su imale slicne mogucnosti pa sta su uradili.
Da nije bilo Amara racku bi bilo titula.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Bosna i Hercegovina ostaje pri tužbi za genocid i protiv crne gore bez obzira što je došlo do državnog razdvajanja sa srbijom.

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 06 maj 2018, 17:33

irfo je napisao/la:Al kad pocnu sa ovim glupostima, ko bi dosao ako ode misimovic :crazy: pa jebote ko da zelju prati 100 ljudi pa ne mozes sastavit upravu, sta cemo kad ode misimovic @zenzo? Da stavimo kljuc u bravu, ne moze niko drugi doci poslije njega, jer u vasim mozgovima ne postoji niko drugi.
Slazem se ali i sam znas kakvo je stanje u drazvi i koliko ima sposobnih ljudi da vodi klub. Ja licno ne vidim trenutno sposobnije ljude za upravu, ne daj nam Boze da dođu bivse garniture. Isto kao sto vama pojedinima od trenera samo Amar ima u mozgu.

Sad neka neko kaze da Zrinjski ima jaku upravu, imaju malo sutra, imaju pare koje dolaze sa Bog zna koje strane, imaju politiku, imaju ljude u savezu, ne znaju sta je porez i obaveze prema drzavi, infrastruktura im je misaona imenica.

Pa gdje bi mi bili da nas gura politika, savez (sto je ocigledno), da smo kao oni "hravit" povlasteni narod u svakom segmentu zivota u BiH.
MocMahale444 je napisao/la:Irfo pa ljudi do prije par godina nisu znali za Misketa i ako jesu znali to je bilo preko drugih stvari.

Amar je legenda.

Opet se mora priznati trud i rad uprave, necemo biti mlitavi i rahljavi da hejtamo.
Sve druge uprave su imale slicne mogucnosti pa sta su uradili.
Da nije bilo Amara racku bi bilo titula.
U to vrijeme svaki dinar je isao na ekipu, Amar je na ruke davao plate, porez se nije placao sto danas vracamo sa kamatama, poslovanje kluba 0 bodova, pare dođu i odu Bog zna gdje...itd. Neko se obagatio na Zelji, a sta se uradilo za klub sem pehara ? Infrastrukutra ?

Samo je bio bitan tim, da se osvaja, a sve ostalo je propadalo sto danas vidimo posljedice i popravljamo. Zato sada kaska taj sportski dio, jer sve zajedno kosta mnogo.
- Zeljeznicar -

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19218
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 06 maj 2018, 17:39

Zenzo jel to kriva uprava prosla ili Amar. Nemoj dušu grijesiti bolan. Ako znas da je pogotovo svoje pare davao.
Bitan tim zato sto je Amar trener nije mogao na sve strane.

Jedino lose sto je uradio odlazak na odmor u sred sezone.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Bosna i Hercegovina ostaje pri tužbi za genocid i protiv crne gore bez obzira što je došlo do državnog razdvajanja sa srbijom.

Doc Holliday
Postovi: 59
Pridružen/a: 01 maj 2011, 22:25
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Doc Holliday » 06 maj 2018, 17:40

Iz perspektive posla kojim se bavim ( kazu uspješno), iskustva u sportu i usput stecenog iskustva želim ukazati na par stvari:
- Uprava je uzimajuci u obzir dostignuti nivo financijske stabilnosti, realizovanih infrastrukturnih projekata (uz nesebicnu pomoć navijaca) kao i planirale projekte zaslužila prolazni ocjenu. Nesto vise ne jer su pokazali zavidan nivo amaterizma kad je u pitanju sportski segment. Zbog toga je u narednom periodu (ako ostanu) potrebno da sportski segment prepuste onom/onima koji su profesionalci i kojima Željo nije usputna stanica. Moraju shvatiti da su oni servis sportskog segmenta.
Polje na kojem mogu značajno doprinjeti je jacanje pozicije Kluba u organima FS/NS BiH jer smo tamo sada totalni autsajderi. Zbog toga je potrebno renoviranje i repozicioniranje unutar Uprave.
- Sportski segment je priča za sebe. Nekompetentni trener+nemotivisane tzv zvijezde su nas dovele tu gdje smo tj da poklanjamo titulu zadnje dvije godine. Očigledno potreban potpuni remont uz objektivnu procjenu omladinskog pogona u cilju promovisanja novih prvotimaca. Ujedno obezbjediti da oni kojima istici ugovori, a zaslužili su da ostanu se sto prije definise status u klubu.
- Novo lice na klupi je neophodno. Poznavajuci Amara vrlo teško ali ne i nemoguće. Potrebno je razrijesiti određene stvari iz prošlosti (sto je moguće i u okvirima legalnog fin poslovanja) zatim jasno definirati nadleznosti i na kraju staviti dva ega u funkciju Kluba.
Procitavsi par stvari na forumu osjećam za potrebno da objasnim tim forumasima da su Mesa, Vlado, Ćura, Maca i jos par njih bili igrači i Osobe od najvećeg Sefovog povjerenja te su njihovi komentari u domenu najblaze rečeno nekorektnosti i neznanja.

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 06 maj 2018, 17:41

Kada Misimović ode, gasi se klub. Evo video namijestenog intervjua u kojem Miske objašnjava zašto igrači odlaze, dolaze, kakav je sa Amarom, podrska strucnom štabu i još dosta toga iz ugla vrhunskog strucnjaka kakav je naš Bošnjački Mamić.



P.S. Kako cujem nećeuprava nigdje makar ih cijeli stadion tjerao. Kakav stadion kad ste sve otjerali. Bog te, njihov klub, yebo navijače i njihovo misljenje. Fuj...
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
invincible1921
Postovi: 10053
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la invincible1921 » 06 maj 2018, 17:44

Zenzo je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:Imala je uprava dosta pozitvnih stvari ne tjeram ih, ali ako se bira izmedju misketa i amara, tu bilo kome ko ima zelju u srcu ne bi trebalo bit dileme.
A sta to treba da znaci da svi treba da napuste klub da bi Amar dosao, dobro eto neka se desi i sta onda dalje ? Hoce li Amar da se bavi u klubu svime od A do Ž ili mu treba uprava da mu pomogne, a ko ce biti u toj novoj upravi je jos vece pitanje ?

Nikome nije jasno to "svi napolje, odlazite" da dođe Amar, kako dalje, sa kime ce da radi i kako ?
Sto se mene tice ako moze i uprava i amar niko sretniji nego ja. Sto se tice ostalog, amar je pokazo da moze i bez njih oni bas i nisu da mogu bez njega :kafa:
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 06 maj 2018, 17:47

Eh bas to što Doc@ priča. Može Amar ali da radi kako mu Miske kaže. Pa nije Petrović sunce vam yebem da mu saljete pp šta ce čitati na presici. Da ga sd olajava kod igraca kao sto je Cenan radio ili kao što sada Saša objašnjava igračima šta da rade pored živog Adžema. Da mu Bošnjački Mamić govori ko ce igrati a koga treba otjerati. Uozbiljite se malo.

Neznalice!
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
starigrad
Postovi: 982
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:05
Lokacija: baščaršija
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la starigrad » 06 maj 2018, 17:48

Zenzo je napisao/la:
Konzerva je napisao/la:Ja misljenja sam da uprava nije ni malo kriva nego je i uprava iznanedjenja kao i mi svi, jer kontajte da je ovaj tim gazio sve do nove godine i postali prvaci za novu godinu....jednostavno prevarena je i uprava i mi navijaci od taktika trenera i smijesnih igraca, ne igra uprava na zelenom terenu, sta je uprava trebala raditi za novu kad smo zasjeli na tron, kontali ljudi kao i mi jos ova 4 igraca sto su se pridruzila podici ce igru na jos veci nivo, a ono trener i igraci skinuli gace da ih svi redom guze ko stigne...tako da ne mislim da je uprava ovdje nesto kriva nego Adzem i smijesni igraci.

Sad ova uprava mora dobre poteze povuci i rekunstruisati tim i trenera podhitno promijeniti, jer i adzem je svjestan da nema sta traziti vise u prvom timu.

da bi se smirli navijaci Osim ili Bazdarevic na klupi uz jakoooo dobra pojacanja na ljeto bez imalo kikseva vise i dobre nastupe u evropi zaboravilo bi se ovaj kiks brzo.
Slazem se u potpunosti, sad je zadnji voz da se dovede adektvatan trener i pojaca SS, kao i par bas provjerenih igraca. Nebitno Amar, Mesa, ili neko peti samo da se dogovore sta ko da radi i da se pocne.

Nemojte sujete i sranja, glupih prica ko kome tovari, smjesta, izmisljenje sukobe....itd. ko ne zna da radi u kolektivu i kao tim doviđenja.
moj, elegant, jesi vidio kakav vizionar je tvoj haver avlami? fino covjek napisa da je zujo najbolji predsjednik i kad on ode, ostat cemo bez balansa. Bogami, tako i bi, ode zujo, odose nam i tockovi, svaki na svoju stranu.

a, sjecas li se tvoje podrske amaru? jbg, te, prvaci, te, kupovi, duple.... ko ga ne bi podrzao.

a, danas, vas dva bota, u kontru. jbg, sad ih moras pljuvati, ako hoces u raju sa "pravim" i "iskrenim" zeljovcima, bez kojih ne bi ni bilo Zelje.

zalim vas, jer ljudi bez obraza, kicme, licnog stava i misljenja, slijepi pored ociju, kojim je lako manipulisati.... i nisu nizasto drugo, osim za zalenje. a, kasno vam da dodjete tobe. jbg, godine vas pregazile, nema nazad, lizi sto si pokakio, do nove prilike i novih idola. lako cete "sutra" popljuvati i misketa, samo dok mu vidite ledja
ne moram navijati za f.k. sarajevo da bih mogao reci da sam sarajlija

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19218
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 06 maj 2018, 17:50

Cuj moze ovaj ali da mu Miske šefuje, price za vrtica.

Sto huškaju zemberek te ****.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Bosna i Hercegovina ostaje pri tužbi za genocid i protiv crne gore bez obzira što je došlo do državnog razdvajanja sa srbijom.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: MojaMalenkost i 45 gostiju.