FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 04 jan 2019, 16:31

starigrad je napisao/la:
KongrateUK je napisao/la:Prodati Kjosevskog i Krpica, rijesiti se Bakraca i Vranješa, Bogicevicu svakako istice ugovor (jedino ako Amar ne procjeni da mu je potreban do kraja sezone) a Blagojevic je vec zavrsio transfer u Tursku

Kjosevskom je vrijeme da ode, konstantno stagnira i kiksa na golu, bilo bi šteta da Krpic ode ali sta je tu je, doveli smo ga za džabe ovako cemo nakon 6 mjeseci zaraditi nesto na njemu, pare od transfera bi nam dobro došle, cisto da se ubrzaju neke stvari i ako finansijsko poslovanje u bilo kojem smislu nije upitno, svakako ide kresanje enormnih plata da se neke stvari vrate u normalu

Široko je trziste slobodnih igraca kako nasih tako i iz regiona, pojačanja su nam prijeko potrebna, a ne treba se iznenaditi ako se dovede neki igrac recimo iz prve lige federacije, Amar je maher za takve stvari, od Visce, Vasilica, Bogicevica, Mesica, Mesanovica, pa do drugih iz lijevih liga i klubova, vrijeme je da stanemo u kraj kvazi zvijezdama od igraca koji dolaze primaju enormne plate a na kraju nista ne pokažu, trebaju nam igraci željni igre i dokazivanja, na kraju dobro nama, dobro njima (transfer iz Želje negdje vani)

IN AMAR WE TRUST
e, meni, nikako, nije jasno ko ce naci budalu, kojoj ce, za neki normalan iznos, prodati kjosevskog u formi i stanju kakvom je posljednjih pola godine, pa i godinu. nama ne valja, tjera se, a neko ce nam dati zeljenu lovu za njega. nema logike
Mene Veca nikada nije odusevljavao do te mjere da kazem odlican golman i zaradit cemo na njemu. I pored toga mislim da ga menadzer sa dobrim ulazom u neki klub moze zavrsiti a da li ce on braniti u tom novom klubu pitanje je veliko. Imao je kod nas odlicnih i katastrofalnih utakmica.



Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 04 jan 2019, 18:08

Ne znam sta se pojedini sekiraju, kad je Amar mogao da kontrolise sudije, igrace, medije itd. samo da bi otjerao upravu, onda ce titulu da uzme bez po muke :kafa:
Uposlenici Megamixa na aparatima
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 04 jan 2019, 19:07

Ako je istina za egzistenciju znači da je Osim hoce da uhljebi svoje potrcke preko leđa kluba , jer nema ni jednog razloga ovaj bezmozgas da dođe ponovo u naš klub .
Ovo je nesto najmorbidnije sto sam mogao do sad procitati :lol: da se razumijemo, nisam ni ja za povratak Stanica u klub, razrocarao me.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 04 jan 2019, 21:10

Zeljo92 je napisao/la:
Ako je istina za egzistenciju znači da je Osim hoce da uhljebi svoje potrcke preko leđa kluba , jer nema ni jednog razloga ovaj bezmozgas da dođe ponovo u naš klub .
Ovo je nesto najmorbidnije sto sam mogao do sad procitati :lol: da se razumijemo, nisam ni ja za povratak Stanica u klub, razrocarao me.
Zamaras se stari analnim planinarima previse. Psi laju i lajat ce.

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 04 jan 2019, 23:22

Unikatna fraza, cuj analni planinari hahahaha :clap: ha

Suljo za dozivotnog kapitena. Ratnik do jaja :lol:
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Alipasino
Postovi: 7846
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 05 jan 2019, 11:22

Znaci direktni kribbig sto nismo osvojili titulu Stanic i Bekrija se vracaju u klub.Ovi sadasnji buntovnici bjeze iz kluba.Ovo ti je ko da te zena prevarila,dobro se isprcila i to joj dodijslo tj nogiro je sadasnji i ode nazad bivsem jer je nece niko.Fino bas fino bice svega na tekmama.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 05 jan 2019, 11:37

mogo bi biti i prvi potpis ovog vikenda pa da se moze pricat o necemu
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
KongrateUK
Postovi: 660
Pridružen/a: 29 dec 2018, 21:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KongrateUK » 05 jan 2019, 12:15

Bio u klubu, produžio clansku, djevojka neka radila, kaze nisam ni prvi ni zadnji, dosta raje do nove godine produzilo odnosno aktiviralo clansku, a ocekuje da ce biti još, ici ce i medijska kampanja u februaru, nema kao prije najave sekjuritiju ispred i davanje licne karte, nova uprava ocito nema problema sa pustanjem Željovaca u svoje i na svoje :D

Inace sretnem Stanu sinoc na Bjelavama, kaze da je na pragu dogovora, mozda je to to sto @irfo napisa, samo da se ozvanici
17.12.2018. - Dan kada je FK Željezničar oslobođen i vraćen onima koji ga vole, i kojima pripada !

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 05 jan 2019, 12:26

KongrateUK je napisao/la:Bio u klubu, produžio clansku, djevojka neka radila, kaze nisam ni prvi ni zadnji, dosta raje do nove godine produzilo odnosno aktiviralo clansku, a ocekuje da ce biti još, ici ce i medijska kampanja u februaru, nema kao prije najave sekjuritiju ispred i davanje licne karte, nova uprava ocito nema problema sa pustanjem Željovaca u svoje i na svoje :D

Inace sretnem Stanu sinoc na Bjelavama, kaze da je na pragu dogovora, mozda je to to sto @irfo napisa, samo da se ozvanici
To mi je drago za clanske da cujem, zadnjih godinu dana je bas mizeran broj aktivnih clanova
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
KongrateUK
Postovi: 660
Pridružen/a: 29 dec 2018, 21:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KongrateUK » 05 jan 2019, 13:51

Raja ljuta i gnjevna bila, posjeta je najbolja slika stanja sta raja misli kao i sam broj aktivnih clanova, sa novom upravom i Amarom na klupi vraca se optimizam i povjerenje klubu, a za nadati je da ce se vratiti kolektivno jedinstvo i naravno plavo proljeće, još ako nas zdrma ludilo i euforija kao 2009 eto serije od 12 pobjeda i dva remija :D
17.12.2018. - Dan kada je FK Željezničar oslobođen i vraćen onima koji ga vole, i kojima pripada !

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kerimatomic1921 » 05 jan 2019, 15:24

ZVANICNO: Jovan Blagojevic novi fudbaler Osmanlispora.

Nama krompir... bravo Miske :salut:
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 05 jan 2019, 15:34

kerimatomic1921 je napisao/la:ZVANICNO: Jovan Blagojevic novi fudbaler Osmanlispora.

Nama krompir... bravo Miske :salut:
Jos smo mu duzni koju platu, ne znam hoce li oprostit dugovanja
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 05 jan 2019, 17:24

De ako moze neko da mi objasni mozak od ovog avlamija? Pa decko je malo bas bolestan. Svi su mu krivci od Šiljka, sudija, saveza, Amara, pomocnih sudija, Karica, jel moguce ova bolest? :lol:
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la admin » 05 jan 2019, 19:01

Ukoliko nastavis komentarisati ljude sa drugih foruma na ovom forumu bices odstranjen. Nisu oni tema nego Zeljo.

Avatar
KongrateUK
Postovi: 660
Pridružen/a: 29 dec 2018, 21:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KongrateUK » 05 jan 2019, 23:00

E kakve gluposti covjek nece procitati :lol:

Pojedini poturaju Adilovica, a frajer od jula prosle godine bez kluba, zavrsio krajeru i pliva u drugim vodama, cak i ne trenira profesionalno, ista stvar i sa drugim imenima, nema vise izgleda ekskluzive pa namjerno bubanje i poturanje informacija što namjerno sto u namjeri da se prikazu insajderima ali sa dozom ironije ipak

Inace hvala bivsoj upravi na transparentnosti, pustiše jednog od najboljih i najskupljih veznjaka lige za džaba, šta je to ako nije poslovanje na štetu kluba, kao uostalom i svi silni raskidi na štetu kluba, toliko o njima i njihovom znanju i neznanju

Raduje samo sto znam da je Amar na klupi, da je nepredvidiv i da mu se ništa ne zna, toliko povjerenja u njega da ne mogu opisati, bit ce ovo neki novi - stari Željo
17.12.2018. - Dan kada je FK Željezničar oslobođen i vraćen onima koji ga vole, i kojima pripada !

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 05 jan 2019, 23:57

Od perfektno odradjenog transfer roka dabogda da ostanu dva igraca
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
osobaodpovjerenja
Postovi: 398
Pridružen/a: 11 avg 2018, 13:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la osobaodpovjerenja » 06 jan 2019, 09:24

KongrateUK je napisao/la:E kakve gluposti covjek nece procitati :lol:

Pojedini poturaju Adilovica, a frajer od jula prosle godine bez kluba, zavrsio krajeru i pliva u drugim vodama, cak i ne trenira profesionalno, ista stvar i sa drugim imenima, nema vise izgleda ekskluzive pa namjerno bubanje i poturanje informacija što namjerno sto u namjeri da se prikazu insajderima ali sa dozom ironije ipak

Inace hvala bivsoj upravi na transparentnosti, pustiše jednog od najboljih i najskupljih veznjaka lige za džaba, šta je to ako nije poslovanje na štetu kluba, kao uostalom i svi silni raskidi na štetu kluba, toliko o njima i njihovom znanju i neznanju

Raduje samo sto znam da je Amar na klupi, da je nepredvidiv i da mu se ništa ne zna, toliko povjerenja u njega da ne mogu opisati, bit ce ovo neki novi - stari Željo
Adilovic nije zavrsio karijeru.
A inace smo prije uzimali milione za igrace od 30 godina. Sramota sto Jovan ode dzabe. :rol:
Srdjan Stanic pitarski ker

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 06 jan 2019, 11:00

A šta da smo u borbi za titulu a stožerni igrač ti hladno ode negdje,to je poenta.
Tako pustismo i Stanića a epilog znamo.
Ne možeš neznalici objasniti da odnosi u svlačionici čine više od pola ekipe ;)
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Balorda, MrAmarOsim i 32 gosta.