FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
likusa
Postovi: 3233
Pridružen/a: 23 dec 2011, 11:09
Lokacija: Ilijaš
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la likusa » 01 avg 2013, 09:59

nista ne vjerujem dok @ipe ne potvrdi ;)

pa ko god da je sponzor odmaa bi presla na njegove usluge,ako vec nisam..mislim da i vecina željovaca
Željeznicar za život cijeli !

Stavkafcz
Postovi: 40
Pridružen/a: 29 jul 2013, 17:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Stavkafcz » 01 avg 2013, 10:04

zubanovic89 je napisao/la:Pa bravo, baš nagađanja. Ovo je sa radio sarajeva članak, isti frajer je napisao i ono "Otišao je Cviko, Gušo, odlazi li i Osim". Neki E.A. Ili čita postove @EuroSporta, @Alldina, i ostalih tolova ili ga neko baš levati iz uprave ne znam al frajer baš nema nekih pouzdanih informacija ne palite se bezveze
To ti je onaj Emir Aletić radio na početku u fan šopu bolan i nebio.

Avatar
SarajlijaTM
Postovi: 3203
Pridružen/a: 28 jun 2011, 14:32

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SarajlijaTM » 01 avg 2013, 10:04

Samo čitam nagadjanja koja i dalje traju i umirem vam od sege ;-)

zumba
Postovi: 106
Pridružen/a: 22 maj 2013, 14:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zumba » 01 avg 2013, 10:05

Amar se vraća na klupu na polusezoni,vjerujte mi,jako pouzdan izvor.Što se generalnog tiče,ubrzo bi se situacija trebala
rijesit.Domaći je uglavnom.

Avatar
SarajlijaTM
Postovi: 3203
Pridružen/a: 28 jun 2011, 14:32

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SarajlijaTM » 01 avg 2013, 10:09

Grijesis zumba...

Brko nije nigdje ni otišao

Ne širi laži!

Avatar
Baja_Zvjerka
Postovi: 4643
Pridružen/a: 09 jul 2009, 20:20
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Baja_Zvjerka » 01 avg 2013, 10:09

Sportski direktor aktuelnog šampiona BiH, Dželaludin Muharemović, u razgovoru je otkrio razloge prekida saradnje sa nogometašem Šabanom Pehiljem, koji je u 1. kolu BHT Premijer lige, u kojoj su Plavi gostovali i pobijedili kod Zvijezde u Gradačcu, udario saigrača Elvira Čolića.

"Pehilj i ja smo razgovarali još jučer i dogovorili da sporazumno raskinemo ugovor. Što se nas tiče, možda i glavni razlog za to je incident u kojem je udario Elvira Čolića. Radilo se o nesporazumu u igri, ali šta god da je bio razlog, sukob se nije smio dogoditi. S druge strane, Šaban želi više igrati, tako da je raskid ugovora bio želja obje strane", izjavio je Muharemović.

Dosta se proteklih dana spekulisalo o odlasku menadžera Amara Osima iz kluba, koji je pred sami početak nove sezone u BHT Premijer ligi zatražio odmor. Ubrzo su se proširile glasine da se popularni Brko ne namjerava vratiti, no, kako Muharemović tvrdi, radi se o izmišljotinama.

"Posljednjih dana su se u medijima pojavile mnoge neistine. Niko iz Željezničara nije dao neku izjavu, koja je mogla navesti na zaključke navedene u medijima, a koje se tiču Osima. Jučer smo imali sjednicu Predsjedništva kluba, na kojoj su dogovorene neke stvari. Javnost će biti upoznata na konferenciji za medije. Jedno je sigurno, Amar je i dalje tu", jasan je bio Muharemović.
Tad podiže desnu ruku On, i zapjeva "Željo šampion", Grbavica ust'a cijela, i zastava plavo bijela zaviori južnom tribinom! Đilda LEGENDA !

ŽELJO 1921 ! AMAR OSIM

Avatar
dino lj
Postovi: 1223
Pridružen/a: 15 maj 2010, 21:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la dino lj » 01 avg 2013, 10:11

111 je napisao/la:dino lj....sad kad ti vidjeh potpis odvalio sam se smijati :lol: :lol: :lol: pa gdje sjeti Kusisija iz gradića Lahti i Isme Liusa strašnog golgetera :lol: :lol:

ove njihove blamaže sa Zetom i Kukesijem su friške, ali ta sa fincima je neprevaziđena :lol: :lol: to su ovi stariji nama prepricavali :lol: :lol: još fol bili tad prvaci Yuge, Husref, Paja, Hadzibegovic i ta ekipa...i dođe izvjesni Ismo Lius i izbaci ih odmah iz prvog kola :lol: :lol:
ma jarane malo sam stariji pa se toga i sjecam,u isto vrijeme igrala Bosna u Zetri hokejasku utakmicu a komsije protiv Kusisija,vise raje bilo u Zetri,tada je Bosna bila zaista jaka(bilo par kanadjana u ekipi) i zestoko se odupirala Slovencima i hokej je bio strasno popularan.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil
življenja i ponašanja.

Avatar
Baja_Zvjerka
Postovi: 4643
Pridružen/a: 09 jul 2009, 20:20
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Baja_Zvjerka » 01 avg 2013, 10:12

Amar Osim sportski direktor Željezničara, Đurbuzović na klupi?

Da li nam ovo Osim postaje Mamic, samo nece krasti jer Zelju voli vise od svih nas, sve ce se znati na konferenciji u subotu... :)
Tad podiže desnu ruku On, i zapjeva "Željo šampion", Grbavica ust'a cijela, i zastava plavo bijela zaviori južnom tribinom! Đilda LEGENDA !

ŽELJO 1921 ! AMAR OSIM

Stavkafcz
Postovi: 40
Pridružen/a: 29 jul 2013, 17:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Stavkafcz » 01 avg 2013, 10:18

Baja_Zvjerka je napisao/la:Amar Osim sportski direktor Željezničara, Đurbuzović na klupi?

Da li nam ovo Osim postaje Mamic, samo nece krasti jer Zelju voli vise od svih nas, sve ce se znati na konferenciji u subotu... :)
Ma ovo nije istina ne može đurbuzović vodit tim nit nam donijeti titulu nema on taj šmek za toga bolan, iako je jednom uspio, ali smo imali jači tim.

Avatar
YaSSaL
Postovi: 3027
Pridružen/a: 15 avg 2009, 22:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la YaSSaL » 01 avg 2013, 10:19

:o :? :roll: :o

Avatar
ŽELJO_4_life
Postovi: 38
Pridružen/a: 28 jun 2011, 13:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ŽELJO_4_life » 01 avg 2013, 10:26

Stavkafcz je napisao/la:
Baja_Zvjerka je napisao/la:Amar Osim sportski direktor Željezničara, Đurbuzović na klupi?

Da li nam ovo Osim postaje Mamic, samo nece krasti jer Zelju voli vise od svih nas, sve ce se znati na konferenciji u subotu... :)
Ma ovo nije istina ne može đurbuzović vodit tim nit nam donijeti titulu nema on taj šmek za toga bolan, iako je jednom uspio, ali smo imali jači tim.
A sto nebi imao?! Šef ce idalje biti tu i odlucivati o vecini stvari. ;)
Naravno, ako je ovo sve istina :)
SEXA PIVE I HULJEVA IVE!

Stavkafcz
Postovi: 40
Pridružen/a: 29 jul 2013, 17:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Stavkafcz » 01 avg 2013, 10:28

Nek idu u pm više šta ovo rade sve nešto naopako da se nerviram još više šta mi to treba.

Avatar
Baja_Zvjerka
Postovi: 4643
Pridružen/a: 09 jul 2009, 20:20
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Baja_Zvjerka » 01 avg 2013, 10:29

Stavkafcz je napisao/la:Nek idu u pm više šta ovo rade sve nešto naopako da se nerviram još više šta mi to treba.
Hajd ba momcino idi lezi sta se kofrcis, ciji si ti klon ?

as_Roma, gdje je otisao i sto je normalno kada je vec 4 godine tu, ovo 5-a ?
Tad podiže desnu ruku On, i zapjeva "Željo šampion", Grbavica ust'a cijela, i zastava plavo bijela zaviori južnom tribinom! Đilda LEGENDA !

ŽELJO 1921 ! AMAR OSIM

Avatar
ellaxaz
Postovi: 1606
Pridružen/a: 22 sep 2010, 13:16
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ellaxaz » 01 avg 2013, 10:33

aS_Roma je napisao/la:Jos ovaj put cu pisati na ovoj temi i vise nikad , niti sam u zivotu posmilio ovo napisati ...

Vi ste za nas Barcelona to sam se danas uvjerio i svaka vam cast budi te ponosni na vasu ekipu, toliko !!

Ne volim vas ni sekunde , al daBogda narednih 5 godina bili šampioni !!

Toliko, vozdra !
Šta ti bi?
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.

Avatar
aS_Roma
Postovi: 2441
Pridružen/a: 11 avg 2010, 10:36

Re: FK Željezničar

Post Postao/la aS_Roma » 01 avg 2013, 10:34

Baja_Zvjerka je napisao/la:
Stavkafcz je napisao/la:Nek idu u pm više šta ovo rade sve nešto naopako da se nerviram još više šta mi to treba.
Hajd ba momcino idi lezi sta se kofrcis, ciji si ti klon ?

as_Roma, gdje je otisao i sto je normalno kada je vec 4 godine tu, ovo 5-a ?
samo da uzme svoje pare koje je ostavio u klubu i koju kintu vise i ode , trebate realno gledati

Avatar
Baja_Zvjerka
Postovi: 4643
Pridružen/a: 09 jul 2009, 20:20
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Baja_Zvjerka » 01 avg 2013, 10:35

Jel' se to tjesis ? :lol: :lol: :lol:
Tad podiže desnu ruku On, i zapjeva "Željo šampion", Grbavica ust'a cijela, i zastava plavo bijela zaviori južnom tribinom! Đilda LEGENDA !

ŽELJO 1921 ! AMAR OSIM

Avatar
aS_Roma
Postovi: 2441
Pridružen/a: 11 avg 2010, 10:36

Re: FK Željezničar

Post Postao/la aS_Roma » 01 avg 2013, 10:36

Baja_Zvjerka je napisao/la:Jel' se to tjesis ? :lol: :lol: :lol:
ma ej nisam spavao vjeruj :lol: sve mislim 24 h gdje li ce Osim :roll:

amko27
Postovi: 873
Pridružen/a: 13 avg 2012, 08:51
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amko27 » 01 avg 2013, 10:37

aS_Roma je napisao/la:
Baja_Zvjerka je napisao/la:
Stavkafcz je napisao/la:Nek idu u pm više šta ovo rade sve nešto naopako da se nerviram još više šta mi to treba.
Hajd ba momcino idi lezi sta se kofrcis, ciji si ti klon ?

as_Roma, gdje je otisao i sto je normalno kada je vec 4 godine tu, ovo 5-a ?
samo da uzme svoje pare koje je ostavio u klubu i koju kintu vise i ode , trebate realno gledati
Da im pokaze nekoliko mjeseci kako se radi ;)

generacijama ce te prepricavati kako vas je je.b.a.v.a.o Amar godinama, godine Zivota vam uzimao itd....

AMAR, AMAR, OSIM, OSIM......

DZelo ODLAZI.....

Avatar
gio10
Postovi: 5678
Pridružen/a: 13 dec 2012, 19:39
Lokacija: 71000
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la gio10 » 01 avg 2013, 10:38

ellaxaz je napisao/la:
aS_Roma je napisao/la:Jos ovaj put cu pisati na ovoj temi i vise nikad , niti sam u zivotu posmilio ovo napisati ...

Vi ste za nas Barcelona to sam se danas uvjerio i svaka vam cast budi te ponosni na vasu ekipu, toliko !!

Ne volim vas ni sekunde , al daBogda narednih 5 godina bili šampioni !!

Toliko, vozdra !
Šta ti bi?
Pobjedili mlohavog Zrinjskog pa se nadigli sad, zaboravili koji jad imaju u ekipi
Ja te volim, volim Željo..

Avatar
likusa
Postovi: 3233
Pridružen/a: 23 dec 2011, 11:09
Lokacija: Ilijaš
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la likusa » 01 avg 2013, 10:38

aS_Roma je napisao/la:
Baja_Zvjerka je napisao/la:Jel' se to tjesis ? :lol: :lol: :lol:
ma ej nisam spavao vjeruj :lol: sve mislim 24 h gdje li ce Osim :roll:
slika
Željeznicar za život cijeli !

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Kamaga11 i 35 gostiju.