FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Lillard
Postovi: 26298
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Lillard » 10 apr 2013, 20:24

RodjeniiBrato je napisao/la:http://sportsport.ba/bh_fudbal/zolotic- ... san/102410

START ZA ZATVORA! Tuga za ovako malodg igraca :( :( :(
de ne stavljaj to yeboga. ko to zeli vise gledat :(

ovako je slicno bilo eduardu, a pauzirao je do 8 mjeseci i vise. ali nikada nije bio onaj stari. nadam se da ce sa zoloticem biti drukcije i da ce se vratiti kao onaj stari..
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sajo10 » 10 apr 2013, 20:24

123456 je napisao/la:Ima li neko da bi odokativno mogao reci kada bi se Zola mogao vratiti.Poslije 6-7 mjeseci ?Godina?
Dabogda ja grijesio ali tesko da se vrati prije iduce godine.. Mozda na trening pomalo na zimu. Kvesica ceka jos najmanje 6 mjeseci naprimjer a povrijedio se u januaru.
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
htcxone
Postovi: 618
Pridružen/a: 16 jan 2013, 14:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la htcxone » 10 apr 2013, 20:24

123456 je napisao/la:Ima li neko da bi odokativno mogao reci kada bi se Zola mogao vratiti.Poslije 6-7 mjeseci ?Godina?
ako je ovo sto pise na SS.BA onda je pauza minimalno 7 mjeseci, dakle prvo treba na operaciju koja je dosta zahtjevna (mora se sve vratiti na mjesto) a nakon toga ide gips, koji se dosta dugo nosi jer je lom blizu koljena (Koliko sam ja vidio) sto znaci po automatizmu da je i opasnije :/
al nije ni pauza toliko bitna KOLIKO JE ZALOSNO sto momak i kad se vrati, nece imati vise onu hrabrost i srcanost...
31 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

kupajte se u smradu titula koje niste osvojili!

31 31 31 31 31 31 31

Avatar
Johny
Postovi: 4165
Pridružen/a: 17 feb 2012, 00:40
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Johny » 10 apr 2013, 20:24

@ krmak

Najgoru mogucu smrt zelim ljudima poput njega i onima koji ga podrzavaju.Jadnik i bjednik nije u stanju prici momku kojem je perspektivnu karijeru doveo pod veliki upitnik.Jado se jos buni i negoduje na crveni karton.

Nabijem njega i tebe na balabana !
Johnny b, how much there is to see
just open your eyes and listen to me
straight ahead, a green light turns to red
oh why can't you see, oh Johnny b-

Avatar
jovanmaksimovic
Postovi: 2331
Pridružen/a: 03 okt 2012, 20:49
Lokacija: u zemlji najboljih piva i najljepsih cura...
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jovanmaksimovic » 10 apr 2013, 20:24

AYAN je napisao/la:
jovanmaksimovic je napisao/la:vasilic nas je spasio sigurnog gola... a vi samo nastavite pljuvati po njemu... :roll:
Postupak Vasilića je bio sličan onome kada je Suarez odbranio čist gol rukom, dobio crveni, ali spasio ekipu. Jamak je glup ko top. Prvi faul koji je napravio bio je za crveni, očito da se lik ne zna kontrolisati. Hasanović i Hodžić su otkriće, nadam se povratku Smajića, Bekrića i Svrake što prije.

Ali Zola će nam mnogo nedostajati, on mi je nekako najpouzdaniji.
u inat svima sad treba pokazati karakter i sa ovim timom odbraniti duplu krunu!!! cvrsto vjerujem u to!!!
https://www.youtube.com/watch?v=H1M8yfyW2fo
FOR PAUL

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 10 apr 2013, 20:25

123456 je napisao/la:Ima li neko da bi odokativno mogao reci kada bi se Zola mogao vratiti.Poslije 6-7 mjeseci ?Godina?
Godina najmanje. Ali ono što je najgore od svega jeste da nakon ove povrede neće biti ni sjena ovog igrača kojeg smo svi gledali u zadnje vrijeme. Nažalost! :?

Avatar
Saurman
Postovi: 29511
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Saurman » 10 apr 2013, 20:26

Tuga brate. :(
1974---1975---1976---2001---2013---2020

kinder_jaje
Postovi: 1744
Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
Lokacija: zlatna dolina
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kinder_jaje » 10 apr 2013, 20:27

Po meni ovdje nije bilo namjere od igraca Zrinjskog znam da vam je tesko ali pogledajte koliko puta bude ovakvih startova u bilo kojoj ligi,nemoguce je bilo da se covjek zaustavi budite realni

Avatar
krmak
Postovi: 719
Pridružen/a: 07 apr 2013, 18:36
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la krmak » 10 apr 2013, 20:27

Johny je napisao/la:@ krmak

Najgoru mogucu smrt zelim ljudima poput njega i onima koji ga podrzavaju.Jadnik i bjednik nije u stanju prici momku kojem je perspektivnu karijeru doveo pod veliki upitnik.Jado se jos buni i negoduje na crveni karton.

Nabijem njega i tebe na balabana !
Nisi ti kriv sto si odgojen kao primitivac i seljacina, do roditelja ti je. :lol:

Sent from my PMP5580C

Avatar
Zeman
Postovi: 1448
Pridružen/a: 04 jul 2012, 14:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeman » 10 apr 2013, 20:28

Meni se poslije ovog ne prati nogomet. Dva igrača u koje smo polagali velike nade, dva izuzetna talenta i radnika, oba dožive stravične povrede zbog kojih im možda i karijera dolazi pod upitnik. Tuga pregolema :cry:
NAPRIJED NARODE!

Avatar
Johny
Postovi: 4165
Pridružen/a: 17 feb 2012, 00:40
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Johny » 10 apr 2013, 20:28

kinder_jaje je napisao/la:Po meni ovdje nije bilo namjere od igraca Zrinjskog znam da vam je tesko ali pogledajte koliko puta bude ovakvih startova u bilo kojoj ligi,nemoguce je bilo da se covjek zaustavi budite realni
Niko ne govori da je to namjeran start ali kada si vec slomio nogu momku onda mu pridji, donekle se suosjecaj sa njim a ne kao harlovina dici nos i negodovati radi kartona ;)
Johnny b, how much there is to see
just open your eyes and listen to me
straight ahead, a green light turns to red
oh why can't you see, oh Johnny b-

Avatar
AsharaK
Postovi: 7232
Pridružen/a: 23 mar 2013, 17:53
Lokacija: Malešići
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AsharaK » 10 apr 2013, 20:29

" onclick="window.open(this.href);return false;

Izdrži NERMINE ! :(
FK Željezničar ~ FC Arsenal !

Damir Džumhur, Edin Džeko, Miralem Pjanić, Mirza Teletović, Jusuf Nurkić, Amel Tuka.

Matador
Postovi: 509
Pridružen/a: 25 mar 2012, 11:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Matador » 10 apr 2013, 20:29

Ma vrlo moguce i da je namjerno , jer ako on nakon ovakvog starta negoduje sto je dobio drugi zuti , onda je moguce id aj e ovo namjerno uradio .. Namjerno ili ne , bijednik , jer nakon ovakvog starta negodovati sto si dobio zuti , odvratno , odvratno .

Avatar
Goodison
Postovi: 1277
Pridružen/a: 02 jan 2013, 14:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Goodison » 10 apr 2013, 20:30

Želim brz i uspješan oporavak. Vrlo vjerovatno i karijera da krene prema dole, ovo je teško i fizički i psihički. Ako ne daj Bože nešto ne bude uredu, nadam se da Željezničar od njega neće dići ruke.
1922 & 1878

'' Everton are bigger club than Liverpool. Everywhere you go on Merseyside you bump into Everton supporters. ''
Ex- Liverpool player Graeme Souness.

RŠD VELEŽ MOSTAR !!!

Avatar
voltron30
Postovi: 3679
Pridružen/a: 06 avg 2009, 20:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la voltron30 » 10 apr 2013, 20:30

AsharaK je napisao/la:

Izdrži NERMINE ! :(
Koji k**** lijepiš ovo???

Avatar
Johny
Postovi: 4165
Pridružen/a: 17 feb 2012, 00:40
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Johny » 10 apr 2013, 20:30

krmak je napisao/la:
Johny je napisao/la:@ krmak

Najgoru mogucu smrt zelim ljudima poput njega i onima koji ga podrzavaju.Jadnik i bjednik nije u stanju prici momku kojem je perspektivnu karijeru doveo pod veliki upitnik.Jado se jos buni i negoduje na crveni karton.

Nabijem njega i tebe na balabana !
Nisi ti kriv sto si odgojen kao primitivac i seljacina, do roditelja ti je. :lol:

Sent from my PMP5580C
Pa primitivac si jado ti i oni koji su te odgojili u tom duhu.

Covjek koji opravdava ponasanje Hrvoja moze biti samo jadnik i bjednik kao vec navedeni.
Nije problem sto mu je noga slomljena,problem lezi u neljudskom odnosu gdje ne pokazuje ni trunku solidarnosti i saosjecanja prema tom momku bas kao ti. ;)
Johnny b, how much there is to see
just open your eyes and listen to me
straight ahead, a green light turns to red
oh why can't you see, oh Johnny b-

IB2000
Postovi: 225
Pridružen/a: 24 jun 2012, 01:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la IB2000 » 10 apr 2013, 20:32

Zelim mu brz oporavak.. pozz iz Bijeljine.. :)

kinder_jaje
Postovi: 1744
Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
Lokacija: zlatna dolina
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kinder_jaje » 10 apr 2013, 20:32

Johny je napisao/la:
kinder_jaje je napisao/la:Po meni ovdje nije bilo namjere od igraca Zrinjskog znam da vam je tesko ali pogledajte koliko puta bude ovakvih startova u bilo kojoj ligi,nemoguce je bilo da se covjek zaustavi budite realni
Niko ne govori da je to namjeran start ali kada si vec slomio nogu momku onda mu pridji, donekle se suosjecaj sa njim a ne kao harlovina dici nos i negodovati radi kartona ;)
Ne osporavam to da je ispao nekorektan i zasluzio je crveni nema veze jeli bilo namjerno ili ne ali zeljeti nekome smrt ma sta uradio ne ide mi u glavu.
Zao mi je momka ko da mi je brat rodjeni i molim Boga da se sto prije oporavi i bude onaj stari akoBogda

Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la chily-rz » 10 apr 2013, 20:32

Strasna povreda :(

Steta za momka i njegovu karijeru prije svega,steta i za Zelju,steta za U21 reprezentaciju,steta za ligu opcenito jer ovaj momak je jedan od igraca sa najvecim potencijalom u ligi..

Izdrzi Zola,nadam se da ces se vratiti jos jaci !

Plavetnilo
Postovi: 490
Pridružen/a: 23 maj 2010, 18:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Plavetnilo » 10 apr 2013, 20:32

Johny je napisao/la:
kinder_jaje je napisao/la:Po meni ovdje nije bilo namjere od igraca Zrinjskog znam da vam je tesko ali pogledajte koliko puta bude ovakvih startova u bilo kojoj ligi,nemoguce je bilo da se covjek zaustavi budite realni
Niko ne govori da je to namjeran start ali kada si vec slomio nogu momku onda mu pridji, donekle se suosjecaj sa njim a ne kao harlovina dici nos i negodovati radi kartona ;)
Pokazao je prije svega kakav je čovjek i to je ono što mu svako normalan zamjera. Neka se stidi, niti je sportaš niti je čovjek !

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.