FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 07 maj 2018, 22:34

Haj docekao sam da pljujete Upravu sto ste donekle u pravu(za sportski segment naravno), ali da se Zakaric pljuje... E to ne mogu da vjerujem, da nije Zakarica mi ni evropu izborili ne bi sigurno!
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 07 maj 2018, 22:46

Kakav intervju sportskog direktora. :D

_Dobrovece, Saša. Kao što znamo uprava je uradila puno na infrastrukturi.

_Da stvarno su puno uradili.

:bow: :rol:

A još ona, ako osvojimo kup to ce mu biti najdraži trofej u karijeri. :lol:

Kakav trol. Lobotomac 1/1 :lol:
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19314
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 07 maj 2018, 23:33

kolezeljovac je napisao/la:Haj docekao sam da pljujete Upravu sto ste donekle u pravu(za sportski segment naravno), ali da se Zakaric pljuje... E to ne mogu da vjerujem, da nije Zakarica mi ni evropu izborili ne bi sigurno!
Jedna osoba ne mnozina, nije niko puko da psuje Zaki koji je u vecini tekmi davao maksimum.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19314
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 08 maj 2018, 00:02

Jednostavno, u fudbalu je to tako. Treneri moraju uvijek ponijeti najveću odgovornost za rezultat. (Legenda je ovo rekla)


Ko god bude trener mora se kutarisati nekih igraca, da nije Adzem pravio gresaka, da nas nisu sudije klale kao sto jesu mi bi uzeli duplu sigurno i Adzem bi se lansirao na Mars. Lupno pitare, lupno Siroki, protiv Zrinje odigrali smo dobro ali nismo izvukli pozitivan rezultat. Ovo sad s Radnikom sam znao da ce se desiti 99%. Ekipa pala ljohnula, zviznula od patos.

Kup uzeti aBd kako znamo. Tesko je Zakaricu igrati samom kad drugi igraju toplo-hladno, pogledaj kad je Zaim u kupu se probudio i Zaka je odradio svoje. Ubiparip neko rece bolji od Lendre ;) :) slabo vala. Da smo imali Miru i Lendru uzeli bi titulu.

Graovac :salut: igra majstorski odbranu sam cuva. Veca dobar :salut:
Saban i Hajdar solidno vise nego solidno.

Bekovi . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. :oops:
Ramovic je dobar igrac.

Meni je najvise Adzema zao zbog pomocnika, sta mu oni mogu pomoci :kafa:
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Stole
Postovi: 1112
Pridružen/a: 06 apr 2018, 14:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Stole » 08 maj 2018, 00:14

Dobro vece braco ja sam novi na forumu.**** majku sta nam uradise od kluba razni Mehremici Hadzici Kajkuti povracam kad ih vidim na terenu uprava mora samo vratiti Osima i nikog drugog ako opet budu dovodili ovakvu ublehu kao Adzema nek se kupe i oni u picku materinu trenutna igra :puke:
Željezničar,Los Angeles Lakers,Mamba 8,24 Arsenal

Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TonySosa » 08 maj 2018, 00:16

slika
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

IskraB
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 apr 2018, 12:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la IskraB » 08 maj 2018, 08:45

MocMahale444 je napisao/la:Jednostavno, u fudbalu je to tako. Treneri moraju uvijek ponijeti najveću odgovornost za rezultat. (Legenda je ovo rekla)
Treneri moraju ponijeti najvecu odgovornost kad uprava kluba izdvaja svoje pare, milion, dva, tri. A kad ne daju marku nego trose bukvalno Zeljine pare onda trebaju da imaju odgovornost kao svi ostali bez izuzetka.
UPRAVA NAPOLJE

Ivica Osim!

Jamie Oliver jedan je od nas!

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 08 maj 2018, 09:06

Eno objavljuju slike djece (Hajdare, Sabana), slicajnost reklo bi se :rol:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

rotirk
Postovi: 15
Pridružen/a: 13 maj 2015, 15:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la rotirk » 08 maj 2018, 11:08

Ne znam da li ste vidjeli ali evo vam video https://youtu.be/zxn3vkBT8gY Ima još za komplet Grbavicu.PS. Nisam navijač Željezničara nego radim za firmu web koja vam je ovo radila tj. idejni projekat.

zis
Postovi: 12
Pridružen/a: 06 mar 2018, 10:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zis » 08 maj 2018, 11:58

Pozdrav za plavu braću

dajte malo pozitive u ovim teškim za naše živce vremenima :)

nide
Postovi: 467
Pridružen/a: 08 avg 2013, 15:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nide » 08 maj 2018, 12:31

rotirk je napisao/la:Ne znam da li ste vidjeli ali evo vam video https://youtu.be/zxn3vkBT8gY Ima još za komplet Grbavicu.PS. Nisam navijač Željezničara nego radim za firmu web koja vam je ovo radila tj. idejni projekat.
Pa stavi link i za cijelu grbavicu vec kad si krekuo.

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 08 maj 2018, 13:31

rotirk je napisao/la:Ne znam da li ste vidjeli ali evo vam video https://youtu.be/zxn3vkBT8gY Ima još za komplet Grbavicu.PS. Nisam navijač Željezničara nego radim za firmu web koja vam je ovo radila tj. idejni projekat.
ABd 2019 krece izgradnja...
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 08 maj 2018, 14:05

kolezeljovac je napisao/la:
rotirk je napisao/la:Ne znam da li ste vidjeli ali evo vam video https://youtu.be/zxn3vkBT8gY Ima još za komplet Grbavicu.PS. Nisam navijač Željezničara nego radim za firmu web koja vam je ovo radila tj. idejni projekat.
ABd 2019 krece izgradnja...
https://fkzeljeznicar.ba/foto-video-fk- ... ine/27863/ Prije skoro godinu dana. Sta danas imamo od ove price? Presaltali se na teren. I to ne bi radili da nije leglo 500.000 od SDA vlade, a prozivamo ostale da su stranacke prcije. Svi klubovi se prirodno oslsnjaju na vlast i nas Zeljo nije izuzetak zato ne prozivajmo druge. Ovo sto stavi ovaj momak video je naucna fsntastika, samo smo pare skrsili na pravljenje idejnog projekta. Spinovanje pocelo, sta cemo za titulu i izgubljene novce. Hoce li neko iz vrha preuzeti odgovornost?

za_zivot_cijeli
Postovi: 676
Pridružen/a: 14 jul 2010, 10:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la za_zivot_cijeli » 08 maj 2018, 14:29

plavousrcu je napisao/la:
kolezeljovac je napisao/la:
rotirk je napisao/la:Ne znam da li ste vidjeli ali evo vam video https://youtu.be/zxn3vkBT8gY Ima još za komplet Grbavicu.PS. Nisam navijač Željezničara nego radim za firmu web koja vam je ovo radila tj. idejni projekat.
ABd 2019 krece izgradnja...
https://fkzeljeznicar.ba/foto-video-fk- ... ine/27863/ Prije skoro godinu dana. Sta danas imamo od ove price? Presaltali se na teren. I to ne bi radili da nije leglo 500.000 od SDA vlade, a prozivamo ostale da su stranacke prcije. Svi klubovi se prirodno oslsnjaju na vlast i nas Zeljo nije izuzetak zato ne prozivajmo druge. Ovo sto stavi ovaj momak video je naucna fsntastika, samo smo pare skrsili na pravljenje idejnog projekta. Spinovanje pocelo, sta cemo za titulu i izgubljene novce. Hoce li neko iz vrha preuzeti odgovornost?
cini mi se da si i neki dan spinovao sa tim SDA. presutih ti tada ali vec gubim strpljenje.

to su momcino moje pare. tvoje pare. pare nasih roditelja. komsija. nije to SDA dala is svog djepa pa da se tako fakturise.
mi sa SDA strankom imamo koliko i sa ostalim, odnosno, onoliko koliko smo kao individue naklonjeni jednim ili drugim. klub nije i nece biti nicija politicka filijala.

mi nismo privatni klub pa da bude neki ibret sto nam trenutna vlast pomaze u nekom od segmenata razvoja. u interesu grada, opstine, kantona je da ima na svom podruciju uspjesan sportski kolektiv koji doprinosi drustvu, bilo kroz sportski odgoj, poreze, doprinose ili radna mjesta.

prestani trovati i blatiti klub na jedan odvratan nacin radi svojih sitnih interesa i pokusaja da nekog ili nesto srusis.

Zeljo je nastao, zivio, prezivo i zivjet ce kao radnicki klub a ne necija politicka prcija kako ga zelis predstaviti.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 08 maj 2018, 14:36

U nepune tri godine smo od rusevine napravili stadon UEFA 3 kategorije a opet nekima malo. Kad kazem mi mislim na klub, navijace, partnere-sponzore kluba i vlast koja je najmanje pomogla ali je pomogla. Sad kad legne rekonstruisani teren sve ce to da dobije mnogo ljepsi izgled, da podjestimo ko ima najbolje reflektore u BIH.

:thumbup:
- Zeljeznicar -

AirMike
Postovi: 641
Pridružen/a: 31 dec 2017, 00:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AirMike » 08 maj 2018, 14:37

Zenzo je napisao/la:U nepune tri godine smo od rusevine napravili stadon UEFA 3 kategorije a opet nekima malo. Kad kazem mi mislim na klub, navijace, partnere-sponzore kluba i vlast koja je najmanje pomogla ali je pomogla. Sad kad legne rekonstruisani teren sve ce to da dobije mnogo ljepsi izgled, da podjestimo ko ima najbolje reflektore u BIH.

:thumbup:
Vidi se da navijas za Zelju od 2014 godine.Da navijas od kad i ja nikad ne bih reko da je on bila rusevina.
Ako ne mozes pobjediti protivnika,pridruzi mu se - Kevin Durant -

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 08 maj 2018, 14:43

Ja klub pratim od 1998. a vi ste klub pratiti kad je Amar bio tu i dok nije otisao, kada covjeka ne bude pokusat cete da ga ugasite !

I jeste stadion je bio rusevina jer prijasnje uprave nisu imale u malom mozgu da nesto promjene na tom planu. A vi i ovo sto je ova uprava uradila ponavljam u nepune tri godine opet hocete da prpisete nekome drugom samo ne njihovim naporima pa i onda svakome ko je donirao, pomogao, dao novac.
- Zeljeznicar -

rotirk
Postovi: 15
Pridružen/a: 13 maj 2015, 15:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la rotirk » 08 maj 2018, 15:12

Ima isto idejni projekat komplet Grbavice http://aksa.ba/portfolio/english-projek ... -sarajevo/ Fino bi izgledao :D Šteta nema video.

Avatar
bhsport
Postovi: 11289
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 08 maj 2018, 15:14

AirMike je napisao/la:
Zenzo je napisao/la:U nepune tri godine smo od rusevine napravili stadon UEFA 3 kategorije a opet nekima malo. Kad kazem mi mislim na klub, navijace, partnere-sponzore kluba i vlast koja je najmanje pomogla ali je pomogla. Sad kad legne rekonstruisani teren sve ce to da dobije mnogo ljepsi izgled, da podjestimo ko ima najbolje reflektore u BIH.

:thumbup:
Vidi se da navijas za Zelju od 2014 godine.Da navijas od kad i ja nikad ne bih reko da je on bila rusevina.
Stadion jeste bio rusevina, ruglo i bilo je pitanje dana kada cemo ostati bez licence za nasu ligu. Realno.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

IskraB
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 apr 2018, 12:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la IskraB » 08 maj 2018, 16:16

Stari nacini spinovanja :D Malo sacekaju a onda pocnu s slikama, linkovima, gradjevinske firme. Koga ba to zanima?
UPRAVA NAPOLJE

Ivica Osim!

Jamie Oliver jedan je od nas!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.