FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Alipasino
Postovi: 7895
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 09 maj 2013, 11:56

Cestitke mom klubu na tituli dobili smo 2 super igraca Tomic i Urdinov,kup necemo uzet radi umora ali nema veze titula je najbitnija.Osimu svaka cast uradio je nemoguce sa ovakom ekipom .

Ado1921
Postovi: 870
Pridružen/a: 24 feb 2012, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ado1921 » 09 maj 2013, 12:10

slika :lol: :lol:
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja." Ivica Osim.

FCB

Avatar
jovanmaksimovic
Postovi: 2331
Pridružen/a: 03 okt 2012, 20:49
Lokacija: u zemlji najboljih piva i najljepsih cura...
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jovanmaksimovic » 09 maj 2013, 12:24

Alipasino je napisao/la:Cestitke mom klubu na tituli dobili smo 2 super igraca Tomic i Urdinov,kup necemo uzet radi umora ali nema veze titula je najbitnija.Osimu svaka cast uradio je nemoguce sa ovakom ekipom .
jos nam nedostaje 1 bod za ovjeru... ali kupicemo i taj bod protiv leotara... :lol:

sto se tice kupa, mislim da uzimamo... jer amar bi trebao sad glavne igrace da odmori protiv veleza, da bi bili spremni za finale 15.maja a to onda maximalno ozbiljno shvatiti i igrati kao da je sutradan smak svijeta... u kost cvrsto i napadacki... uzimamo ih garant tamo 2-0, ili 2-1, vidjecete... ;)
https://www.youtube.com/watch?v=H1M8yfyW2fo
FOR PAUL

terabajt
Postovi: 8176
Pridružen/a: 04 okt 2012, 10:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la terabajt » 09 maj 2013, 12:32

I ja sam misljenja da treba odmoriti svakoga ko god osjeca umor sad protiv veleza i spremiti se za finale. Mislim da nece biti preveliki problem i sa zamjena osvojti bod u mostaru.

Avatar
Anonimac
Postovi: 808
Pridružen/a: 06 feb 2013, 21:44
Lokacija: Dolina ćupova
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Anonimac » 09 maj 2013, 13:19

Zna li neko dali je Nyema samo na odmoru u Sarajevu ili ima neka opcija sa Željom!?
slika
Samo, dobra mu ova hanuma! :D
Kad dođu teški dani i kada ti loše krene, digni pogled ka tribini ugledaćeš tamo mene...

Avatar
Ultras1921
Postovi: 925
Pridružen/a: 10 jul 2012, 23:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ultras1921 » 09 maj 2013, 13:28

to je Adiloviceva zemska ;)
Stojimo predano, nikom te ne damo! 1921

Forza Inter!

Avatar
pinki
Postovi: 1382
Pridružen/a: 28 apr 2012, 20:07
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pinki » 09 maj 2013, 13:28

Anonimac je napisao/la:Zna li neko dali je Nyema samo na odmoru u Sarajevu ili ima neka opcija sa Željom!?
slika
Samo, dobra mu ova hanuma! :D
Ja znam rekla kazala, isto k'o i za Jahića, Šehu, Višću, Bućana, dok ne vidim potpis ne vjerujem ništa...

Avatar
pinki
Postovi: 1382
Pridružen/a: 28 apr 2012, 20:07
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pinki » 09 maj 2013, 13:31

Ultras1921 je napisao/la:to je Adiloviceva zemska ;)
U pravu si, bila je s nama u Vistafonu pred utakmicu sa Olimpicom...

Avatar
gavran
Postovi: 2078
Pridružen/a: 04 maj 2010, 15:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la gavran » 09 maj 2013, 13:53

ja uknjižih titulu ;)
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH : 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-1971/1972, 1/2-1984/1985

Avatar
ennis
Postovi: 2274
Pridružen/a: 24 feb 2012, 21:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ennis » 09 maj 2013, 13:57

gavran je napisao/la:ja uknjižih titulu ;)
Ma mozes i kup slobodno :D .nego kontam nesto nasi se nece sigurno vracati iz Hercegovine ostace sigurno u Mrdjugorju,da se i taj kup ukaze
SLOBODA NAVIJAČIMA

Avatar
AsharaK
Postovi: 7232
Pridružen/a: 23 mar 2013, 17:53
Lokacija: Malešići
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AsharaK » 09 maj 2013, 14:01

" onclick="window.open(this.href);return false;

Lekcija :D
FK Željezničar ~ FC Arsenal !

Damir Džumhur, Edin Džeko, Miralem Pjanić, Mirza Teletović, Jusuf Nurkić, Amel Tuka.

boccaccio
Postovi: 1726
Pridružen/a: 07 dec 2009, 14:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la boccaccio » 09 maj 2013, 14:01

Derbi kao derbi je ovaj put privukao zaista veliki broj publike,inters je bio veliki i to je bilo lijepo za vidjeti,raduje ta cinjenica svakako i imao sam osjecaj da je moglo stati jos 10 milja ljudi,da bi se i to napunilo.Ne mora znaciti,ali takav je bar moj osjecaj.Bilo je lijepo vidjeti pun kapacitet stadiona.

Sama igra nije obilovala nekom ljepotom,bio je to osrednji derbi po kvalitetu,ali se moglo primijetiti da u odnosu na komsije imamo bolju momcad.Prema sastavu komsija,ocekivao sam njihovu ofanzivnu igru,ali dobili smo zapravo njihov respekt na terenu,gdje se cinilo da ce bas oni biti super zadovoljni ako izadju s terena neporazeni.Cinjenica da ipak nismo pobijedili u ovoj utakmici govori nesto i o nama.Sarajevo kao ekipa zadugo nece biti zrelije za pobijediti,jer ne pamtim slabiju i anemicniju ekipu Sarajeva od ove sinoc.Ni snage ni volje ni znanja nemaju.Nismo krunisali sanse koje smo napravili ,a morali smo bar jednu,pa sam sa te strane nezadovoljan s obzirom protiv kakve smo ekipe igrali.Ono sto zadovoljava je varijanta da nismo izgubili,jer se zacas osveti nerealizacija,pa sam onu Svrakinu asistenciju za protivnika vec vidio u nasem golu.Sreca,pa protivnik zaista nije licio ninasta.Siroki bi nas kaznio za ovakvu utakmicu.Sarajevo za to nije imalo ni snage ni znanja.Realno.Tako je i titula samo jedan bod daleko i to me dovodi u euforicnu atmosferu.Hvala igracima zbog toga,svima koji su za cijelu sezonu napravili rezultatski da je ovaj derbi za nas bio utakmica cisto za prestiz,jer titula je svakako tu kod nas.

Nasa igra se svodila na puno trke.Izgledali smo kao da imamo veci voljni momenat i na tome igracima opet cestitam.Kada na terenu vise trcis,onda i dolazis do povoljnih prilika.Mi smo to ostvarili 5-6 puta u toku utakmice i cisto je steta sto to nije krunisano ,jer je zaista bilo zrelo.

Antolovic je spasio rutinski gol za njih,djelovao sigurno kroz utakmicu,a nije imao nesto posla.
Benjo Colic je za mene odigrao zrelo i dobro je zatvorio malog Suljica,koji nije pored njega mogao bas nista uraditi.
Vidim da su komentari za Urdinova ovde mahom pozitivni.Dobar je momak,ima srce,trudi se i ide prema naprijed.Ali defanzivni dio je po meni bio blagi uzas s njegove strane.Ako je Sarajevo na bilo koji nacin proslo u napadu,to je bilo mozda tri puta i svaki put je to islo preko Urdinova.Da nije bilo Bogicevica,Urdinov je mogao biti i tragicar ove utakmice.Gledam Urdinova generalno pozitivno zbog svoje srcanosti,ali defanzivno sam jako zabrinut kod njegovih sposobnosti.U evropi,ako bude on igrao,moracemo poduplati njegovu stranu jer ce nas raznijeti bilo koje krilo koje skonta tu slabiju stranu makedonca.Ofanziva je dobra,defanziva je katastrofalna.
Bogicevic je bio toliko siguran na utakmici da me je impresionirao.Bez greske.Kada je on tako siguran onda nema problema ni sa Vasilicem,koji se odlicno nosio sa Hadzicem i nije mu dao da dise bukvalno.Bogicevic je bio korektor Urdinova i odlicno postavljen da ispravi svaku eventualnu gresku bilo koga,a Vasilic je bio igrac zadatka,kojeg je dobro obavio.
Tomic,rekao bih sada vec uobicajeno solidan.Imao je poteskoca sa igrom opet zbog preloseg Svrake,ali nova osobina kod Tomica koja mi se jako svidjela a nisam je do sada cesto vidio ,je pravljenje najpametnijih faulova na svijetu.Predobro je uradio taj dio posla.Za desetku.Generalno je u igri radio ono sto inace radi otkad igra u prvoj postavi.Zadovoljan sam sa njim.
Ne znam vise sta bih rekao za Svraku.Sve to stoji da je on kapiten,Zeljino dijete,da je zabio neke vazne golove itd itd.Ali njegova igra mi se ne svidja i sta da ja tu radim.Svugdje je na terenu a nije nigdje na terenu.U ovih 12 kola,on je igrao na 7-8 utakmica ,gdje je po meni bar na pet utakmica bio ubjedljivo najgori nas igrac.Takav mi je bio i sinoc.Ja ocekujem od jednog kapitena,reprezentativca,da bude onaj koji nosi sigurnost nase ekipe u veznom redu.Ja sam vidio jedan njegov savrsen pas za Adilovica,i to je to.Najmanje pet puta,koliko sam primijetio,u duel igri sa nista jacim igracem protivnicke ekipe,on je gubio te duele i bio odnesen kao slina iz tog duela.Boji se da igra lopte,boji se da udje u odgovornost,boji se da bude kapiten ekipe.Ja Svraku volim,i sve bih dao da mogu da ga hvalim na sva zvona,ali mi on ne daje nijedan argument.Da je sinoc igrao Zola umjesto njega,odnosno da je Zola igrao svoje mjesto,a Tomic Svrakino mjesto,mi bi ovo glat dobili.Ovako je bila praznina sa igrom i sa pasom na tom dijelu terena koji bi prenosio igru na poluspica ili na krilna mjesta.
E.Colic je bio ok,i to je to.Bio je prilicno korektan,bez velikih gresaka,ali i bez nekog efektnog ucinka,no meni je bio bas ok.Selimovic je to malo jos probudio svjezinom kada je usao umjesto njega,ali eto,solidna desna strana uglavnom.
Mislim da bi Ara Hodzic puno vise valjao da je imao onih svojih standardnih pola sata igre.Jos je mlad za ovakve utakmice.No kod njega me raduje sto je pokusavao.On kada ima loptu ide direktno u protivnika,a to je odlika dobrih igraca i tehnicara.Borio se i dosta pretrcao,i jedino sto mu je falilo je taj zadnji pas,koji je morao biti bolji.Znaci povuce loptu prema protivniku,ide u njega,navlaci igrace na sebe i vidi se da ima ideju da tu loptu proturi za sansu.I tu je onda nastajao njegov problem.Sve dobro,ali dzaba ti kada lopta ne prodje.Trudio se.Zna igrati lopte.
Stanic malo dobro,malo lose,prvih 15 minuta kao da je na ledenoj podlozi igrao,klizao i padao non stop.Onda ponesto dobro,pa onda kardinalna greska.Ja bi ga ranije mijenjao Bekricem,ali ko sam ja.
Adilovic se ispromasivao.Ali bio je u sansama i meni je to plus.No slampavo je djelovao kod duel igre.Torlak je spor krupan igrac,kojem da malo znas mozes raditi sta hoces.A desi se suprotno.On je Adilu radio svasta,pa je Adilovic prvi visinski duel dobio tak kada je usao Comor.Mozda je bilo nesto jos i prije,na kraju krajeva usao je u sanse a Torlaka nije bilo,pa je to pohvalno,medjutim kada je Torlak bio uz nega,ovaj nije mogao meda.Steta,trebao je jednom poentirati.Nije se dalo.Nadam se da ce se onda iskaliti u finalu kupa,bice mu manji pritisak,a on izgleda voli kada je manji pritisak,to se vidjelo na penalu protiv Celika i na ovom derbiju.Protiv Rudara,Zvijezde i takvih timova,on pronadje put do mreze i odigra nekad odlicno a nekad i prelose,ali opet poentira.

Cestitam na tituli,slijedi proslava,i nadam se dolasku velikog broja navijaca protiv Leotara.Generalno su momci to zasluzili.Nova titula je tu!
http: //fkzeljeznicar.ba/ Najbolji portal za najbolji klub !

zeljocity
Postovi: 2298
Pridružen/a: 19 dec 2010, 21:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljocity » 09 maj 2013, 14:08

gavran je napisao/la:ja uknjižih titulu ;)
Ja onako na brzaka bacim pogled na uspjehe komsija i ako se ne varam imaju 9 trofeja, 4 titule prvaka, 4 kupa i 1 superkup. I onda bacim pogled na tvoj potpis i osmijeh ko u Jokera :mrgreen:
Zeljo je beton i to armirani beton.
Who is your čampion??
Domination of blue nation.

Avatar
AsharaK
Postovi: 7232
Pridružen/a: 23 mar 2013, 17:53
Lokacija: Malešići
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AsharaK » 09 maj 2013, 14:14

Kao što sam i mislio, izgovor momaka u školi koji navijaju za Sa bio je izostanak Husrefa :D
Respect Husrefu, al oni nama ne mogu opepelit ;)
FK Željezničar ~ FC Arsenal !

Damir Džumhur, Edin Džeko, Miralem Pjanić, Mirza Teletović, Jusuf Nurkić, Amel Tuka.

PlaviSaJUGA
Postovi: 452
Pridružen/a: 13 apr 2013, 16:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la PlaviSaJUGA » 09 maj 2013, 14:20

Anonimac je napisao/la:Zna li neko dali je Nyema samo na odmoru u Sarajevu ili ima neka opcija sa Željom!?
slika
Samo, dobra mu ova hanuma! :D
Raskinuo je ugovor sa Melburnom sad hoce li potpisat za Zeljeznicar il ne to cemo da vidimo,mozemo samo naglabat !
Ma vi stvarno niste normalni !!!

Avatar
zeljo4life
Postovi: 522
Pridružen/a: 10 apr 2013, 00:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljo4life » 09 maj 2013, 14:25

"boccaccio" po meni Selimovic nije unjeo nikakvo osvjezenje,u zadnje vrijeme mi nekakav ?!#%@...sve nesto mrlja bezveze...al dobro...
Amare hvala ti...

Avatar
ellaxaz
Postovi: 1606
Pridružen/a: 22 sep 2010, 13:16
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ellaxaz » 09 maj 2013, 14:31

[youtube][/youtube]
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.

Avatar
justFlowFKZ
Postovi: 262
Pridružen/a: 11 maj 2012, 19:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la justFlowFKZ » 09 maj 2013, 14:37

Sta vi mislite o startu Bandovica nad Adilovicem kada je nakon pogresnog nasa odbrane Sarajeva izasao sam pred golmana?
Sve će furke proći Željo ostaje i poslije...

~u|S|c~Flow ~~ n a z 1 S M M M is ~u|S|c~
Call of Duty 1.1 @ ultr4style.webs.com

CoD1.1gaming ~ TheBestOfWhat'sLeft

Avatar
ronniesullivan
Postovi: 60
Pridružen/a: 08 maj 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ronniesullivan » 09 maj 2013, 14:40

Atmosfera extra i kod vas i nas, cestitke na zasluzenoj tituli prije svega, malo je organizacija bila losa ali dobro da se oprostiti...
Sve najbolje kone najbolji ste stvarno i zasluzena 1 pozicija....
I da pozdravim jednog navijaca vaseg @storm...
''Other clubs never came into my thoughts once I knew Arsenal wanted to sign me.'' Denis Bergkamp.''

ChWilla
Postovi: 6405
Pridružen/a: 24 sep 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ChWilla » 09 maj 2013, 14:46

urdinov je meni ovo dosad malo poglup igrač. jednostavno pravi krive odluke, k'o i stana prije (sad se malo k'o propametnio :mrgreen: ) ali srčan je za deset, a za našu ligu je i jako brz i tu pravi višak...

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.