FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 27 jan 2019, 19:46

Reče Amar da sačekamo ove igrače koji ne nađu inostrani angažman, valjda ćemo tamo nekad u Antaliji znati koji su to.
kerimatomic1921 je napisao/la:Ma ni ja, on je tu da popuni rupe od kartona i povreda.

Malo se stisala prica oko pojacanja. Dosao sam do info da od Franjica nema nista, nisu se uspjeli dogovoriti.
Franić je negdje na probi u Češkoj čini mi se.

Avatar
KongrateUK
Postovi: 660
Pridružen/a: 29 dec 2018, 21:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KongrateUK » 27 jan 2019, 20:28

Gledaj lajne krv ti 'ebem :urnebes:

slika

Bljesnut ce ove polusezone najmanje dva omladinca, prvi u redu mali Osmanovic :tokralju:

Niko nista za Zubana? ocekivano :lol:
17.12.2018. - Dan kada je FK Željezničar oslobođen i vraćen onima koji ga vole, i kojima pripada !

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 27 jan 2019, 20:36

Na popisu igrača koji su se našli u avionu za Tursku nema dvadesettrogodišnjeg veznjaka Damira Sadikovića, a prema izvorima bliskim našem portalu Sadiković bi trebao završiti u sarajevskom Željezničaru u kojem je igrao tri sezone.

Avatar
Azpi
Postovi: 4460
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Azpi » 27 jan 2019, 21:00

braco je napisao/la:
Na popisu igrača koji su se našli u avionu za Tursku nema dvadesettrogodišnjeg veznjaka Damira Sadikovića, a prema izvorima bliskim našem portalu Sadiković bi trebao završiti u sarajevskom Željezničaru u kojem je igrao tri sezone.
Ma Dado i stoper, nadam se Graovac :pray: :pray:

Opet imamo siroku dosta ekipu, sve pozicije pokrivene, duplirane, kad se jos izmjesa imas po 3/4 opcija na nekim pozicijama :thumbup:

Steta sto se ispalo iz kupa jer bi imali sirinu sve izdrzati ali nema veze, nek se bore za mjesto u timu :clap:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 27 jan 2019, 21:02

Šta će nam još i kup pored titule :kafa
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

samoposmatram
Postovi: 5384
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 27 jan 2019, 21:15

Amar skuplja otjeranu familiju. Bujrum Sadikovicu.
U vezi Srdjana Stanica cu samo reci, da je on sada svoj na svom.
Ovo je poslednji voz, treca sreca. Ko zna hoce li ikad vise Osim biti sa nama i voditi nas kao sad.

Mjesta ima za sve. Na svakom je da odluci hoce li se ukrcati.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 27 jan 2019, 21:41

Samo još da vidim Seju Bučana u Međugorju na pripremama i to je to, zatvaraj prelazni rok :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
KongrateUK
Postovi: 660
Pridružen/a: 29 dec 2018, 21:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KongrateUK » 27 jan 2019, 21:55

samoposmatram je napisao/la:Amar skuplja otjeranu familiju. Bujrum Sadikovicu.
U vezi Srdjana Stanica cu samo reci, da je on sada svoj na svom.
Ovo je poslednji voz, treca sreca. Ko zna hoce li ikad vise Osim biti sa nama i voditi nas kao sad.

Mjesta ima za sve. Na svakom je da odluci hoce li se ukrcati.
:thumbup:

Normalno razmisljanje koje fali pojedincima u ovom trenutku, ali polako, nakon sto dobijemo tri zaredom u nastavku sezone sve ce doci na svoje :bih:
17.12.2018. - Dan kada je FK Željezničar oslobođen i vraćen onima koji ga vole, i kojima pripada !

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 27 jan 2019, 22:08

slika


Pripreme za French Open, Džumhure tćao :wave:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rokoko87 » 28 jan 2019, 00:12

Osim13 je napisao/la:slika


Pripreme za French Open, Džumhure tćao :wave:
:tokralju:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la shaman7 » 28 jan 2019, 00:18

Prastate naknade za ovcinu i behrama i dajete nesto para za mujezinovica, ali Velez ima neke svoje uslove. Takvu ste ponudu poslali. Tako da ste dobro zagrijani za Mujezinovica

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 28 jan 2019, 00:44

shaman7 je napisao/la:Prastate naknade za ovcinu i behrama i dajete nesto para za mujezinovica, ali Velez ima neke svoje uslove. Takvu ste ponudu poslali. Tako da ste dobro zagrijani za Mujezinovica
Jel’ Mujezinović samo krilo igra ili pokriva još neku poziciju? Nema mi logike još krila da dovodimo.

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la shaman7 » 28 jan 2019, 01:00

braco je napisao/la:
shaman7 je napisao/la:Prastate naknade za ovcinu i behrama i dajete nesto para za mujezinovica, ali Velez ima neke svoje uslove. Takvu ste ponudu poslali. Tako da ste dobro zagrijani za Mujezinovica
Jel’ Mujezinović samo krilo igra ili pokriva još neku poziciju? Nema mi logike još krila da dovodimo.
Po vokaciji krilo, kod nas je malo skakao na centralnom i ofanzivnom veznom. To je vec bilo do Ibre koji ima taktiku niskih i brzih veznjaka radi protoka lopte. Inace malo mi smrdi da ste zapeli toliko za prosjecnog igraca, dobrog za ove federacije ali za PL i nisam siguran. Spremni ste oprostiti oko 50k ovih naknada i dati jos nesto para. Malo mi je to nesto bezveze, jos kad dodam ko ga je uzeo pod svoje kao "menadzer", ali eto nek bude kako bude

Avatar
KongrateUK
Postovi: 660
Pridružen/a: 29 dec 2018, 21:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KongrateUK » 28 jan 2019, 01:06

shaman7 je napisao/la:Prastate naknade za ovcinu i behrama i dajete nesto para za mujezinovica, ali Velez ima neke svoje uslove. Takvu ste ponudu poslali. Tako da ste dobro zagrijani za Mujezinovica
Prestani izmisljati i bacati bombe, nije niko budala, danima si slao pp. nasima na forumu (meni, @irfo i drugima) sa nadom da ces prenijeti pricu oko tog igraca na nasu temu, prica ti je u fazonu kako je izvjesni menadjer preuzeo Želju i kako plasira i gura svoje igrace a Željo puši foru, bespomocan i ne moze mu nista, a to je ustvari menadjer Mujezinovica, ocekivao si da ce biti preneseno na nasu temu i da cemo javno pljuvati i malog i menadjera mu te tako na neki nacin neke stvari ili zaustaviti, poljuljati, prekinuti ili oblatiti

Velež je platio naknadu za Ovcinu te je prekjucer potpisao profi ugovor, dovoljno je vidjeti sta se pise na temi Veleža pa da se skonta ciju pricu i sa kojim ciljem pokusavas vrtiti i podvaliti, sam sebe si demenatovao u nekoliko navrata, gdje tvrdis da taj menadjer gura Mujezinovica u Želju a kasnije sam sebe demantujes da to radi ipak po nalogu Zubanovica kojem je mali zapao za oko, Velež ce platiti i naknadu za Behrama kao sto su platili i za Ovcinu, jer da nisu Ovcina nebi mogao potpisati profi ugovor sa Veležom, a status Mujezinovica je otvoren i jos nejasan jer mu menadjer pokusava izganjati slobodne papire na konto statusa kojeg je stekao u Veležu, i opste nije profil igraca niti bi bio pojacanje, u slucaju da dodje bio bi prinova koja bi se tek trebala dokazati i pokazati, jer nije isto igrati u jednom Veležu i u prvoj ligi federacije i u najtrofejnijem bh. klubu, svoju pricu okaci macku o rep ;)

@irfo kada se javi moze i on sve ovo potvrditi
17.12.2018. - Dan kada je FK Željezničar oslobođen i vraćen onima koji ga vole, i kojima pripada !

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la shaman7 » 28 jan 2019, 01:30

KongrateUK je napisao/la:
shaman7 je napisao/la:Prastate naknade za ovcinu i behrama i dajete nesto para za mujezinovica, ali Velez ima neke svoje uslove. Takvu ste ponudu poslali. Tako da ste dobro zagrijani za Mujezinovica
Prestani izmisljati i bacati bombe, nije niko budala, danima si slao pp. nasima na forumu (meni, @irfo i drugima) sa nadom da ces prenijeti pricu oko tog igraca na nasu temu, prica ti je u fazonu kako je izvjesni menadjer preuzeo Želju i kako plasira i gura svoje igrace a Željo puši foru, bespomocan i ne moze mu nista, a to je ustvari menadjer Mujezinovica, ocekivao si da ce biti preneseno na nasu temu i da cemo javno pljuvati i malog i menadjera mu te tako na neki nacin neke stvari ili zaustaviti, poljuljati, prekinuti ili oblatiti

Velež je platio naknadu za Ovcinu te je prekjucer potpisao profi ugovor, dovoljno je vidjeti sta se pise na temi Veleža pa da se skonta ciju pricu i sa kojim ciljem pokusavas vrtiti i podvaliti, sam sebe si demenatovao u nekoliko navrata, gdje tvrdis da taj menadjer gura Mujezinovica u Želju a kasnije sam sebe demantujes da to radi ipak po nalogu Zubanovica kojem je mali zapao za oko, Velež ce platiti i naknadu za Behrama kao sto su platili i za Ovcinu, jer da nisu Ovcina nebi mogao potpisati profi ugovor sa Veležom, a status Mujezinovica je otvoren i jos nejasan jer mu menadjer pokusava izganjati slobodne papire na konto statusa kojeg je stekao u Veležu, i opste nije profil igraca niti bi bio pojacanje, u slucaju da dodje bio bi prinova koja bi se tek trebala dokazati i pokazati, jer nije isto igrati u jednom Veležu i u prvoj ligi federacije i u najtrofejnijem bh. klubu, svoju pricu okaci macku o rep ;)

@irfo kada se javi moze i on sve ovo potvrditi
Pp ti je bio poslan s ciljem da budete vi oprezni kao klub, nemoj biti ogranicen previse. Ali eto igrom slucaja si izletio da si i ti u nekim menadzerskim vodama vec 12 godina pa ti se mozda ne poklapa sa tvojim ocekivanjima. Slobodne papire nece dobiti sada sigurno, tako da ga Stefo moze popusit zajedno sa nabildanim dilerom kojeg je stavio iza sebe jer je degenecen vise puta u gradu. Ne treba niko nista potvrdjivati, evo ja cu ti potvrditi. Vas taj Zubanovic je htio da stefo uzme malog i rijesi papire, a kad nije mogao, onda su poslali i ponudu. Sad i ti prevrnu pricu, rekao si da vas ne zanimaju igraci iz federacije i posto znas situaciju u Zelji, da uopste Osima ne zanima Mujezinovic. Sta ti se desi legendo? Niko ne kaze da Zeljo pusi foru, nego da vam se ovaj mali prdavac uvaljuje nakon sto je njegovih 5-6 igraca dobilo otkaze u Tuzla Cityju, jedino mu ovaj Mahmutovic ostao. Gurnuo Sarajevu Jesica, Kramara, Simeunovica i jos kojeg igraca koji nisu poluvrijeme odigrali, pa se zgrnula lova na raskidu ugovora. Gurnuo vam je Merisa Memica na probu iz 6. Njemacke lige, frajer igrao za Velez jer, ruku na srce, nije imao ko. Prije toga bio u Blagaju, kantonalna liga. A da niste klub sa nekim menadzerskim situacijama, objasnio je onaj arezinin crnogorac sve. Bez obzira sto si , kako kszes i ti u tim vodama, menadzeri razjebavaju fudbal, pogotovo ovi isprdci koji uzimaju procente od igraca i daljih transfera. Taj jedan Velez iz prve lige federacije vas je isamarao ljetos na pripremnoj u prvom poluvremenu kada su se sastale najjace ekipe, cisto da ne zaboravis. A ne vjerujem da ce biti drugacije nesto i od iduce sezone. Za tvoju informaciju, jer ocito nisi informisan kao sto mislis da jesi, Velez jos uvijek nije platio naknadu za Ovcinu, ostavio je otvorenj opciju Zelje sa oprastanjem naknada uz malu korekciju uslova koju je vrstio nazad na adresu Zelje.
Zadnja izmjena: shaman7, dana/u 28 jan 2019, 01:44, ukupno mijenjano 4 puta.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 28 jan 2019, 01:31

Kad će Suka Blyat dobiti ugovor više
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 28 jan 2019, 01:51

Tema je FKZ a ne Velez
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la shaman7 » 28 jan 2019, 02:02

KongrateUK je napisao/la:
:lol:

Jesam li ja klub? jeli forum klub?

Ocito si poslao na pogresnu adresu pp., trebao si poslati mail klubu, a ne pokusavati plasirati mahalske price po forumu, nista ja nisam izletio vec sam ti jasno rekao da znam kako neke stvari frceraju, ali nebitno to, tebi je ocito problem taj njegov menadjer i odlazak malog iz Veleža, jer konstantno rezis na njega, dovoljno je pogledati naslov poruke i pricu da taj menadzer uvaljuje igrace Želji, a kasnije sam sebe demantujes sto radis i sa ovim repliciranjem mog posta, nego pored jednog Amara i Zubana da uvaljuje igrace tesko, jako tesko

Evo ti tvoj pp., znam da je objavljivanje pp. zabranjeno ali buduci u cilju razotkrivanja mislim da je okej, mislim da ce vecina nakon ovoga shvatiti neke stvari, sta si pokusao i odakle vjetar puše

slika
Meni ne smeta sto si pp objavio, svaka tebi cast legendo, mozes ime i prezime dobiti sto se mene tice. Javi se ako te zanima. Samo mi objasni sad kakav mi je cilj bio i necu pisati vise nista. A i naglasio sam da mislim da je tesko pored Amara da prodje nesto takvo. Mozda sam samim tim i trazio odgovor jel istina to, iako sam ja znao da jeste, ali evo po zadnjim natpisima vidis da je to tako. Sada sto je vas jalijase bocnulo to sto se spominje j takvom kontekstu Zeljo, to je vas problem, odnosno u ovom slucaju tvoj. Ne smeta meni njegov odlazak, prosjecan i solidan igrac, zamjenjiv uglavnom i bit ce punk boljim igracem koji se vjerovatno pridruzi na pripremama, problem je negov menadzer koji se uvaljuje svim klubovima, gura neke polovnjake. Vas predsjednik je nas sponzor sa opremom sa kojim suradjujemk. Imao sam ga priliku i upoznati i drago mi je sto je preuzeo bilo koji klub u sportu nakon neuspjelog pokusaja sa rukometnim klubom Borac iz Travnika gdje su ga opstruirali lokalni lopovcici, pa je shvatio da se ne isplati. Odprilike iz tog razloga, iz razloga da stvorite dobru i jaku ekipu, zdrav klub pa da se muski pobijemo kad udjemo ti je bio napisan pp. Sad sto vi mislite da svako ko se obrati povodom bilo cega na vasem forumu trazi neku dozu provokacije, to je vas problem.

Avatar
KongrateUK
Postovi: 660
Pridružen/a: 29 dec 2018, 21:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KongrateUK » 28 jan 2019, 02:04

Pises gluposti i izmisljotine a jos uz to pises kao navijac drugog kluba na nasoj temi, sto je zabranjeno, dobio si sto si trazio, dakle :arrow:
17.12.2018. - Dan kada je FK Željezničar oslobođen i vraćen onima koji ga vole, i kojima pripada !

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la shaman7 » 28 jan 2019, 02:09

KongrateUK je napisao/la:Pises gluposti i izmisljotine a jos uz to pises kao navijac drugog kluba na nasoj temi, sto je zabranjeno, dobio si sto si trazio, dakle :arrow:
Dobro legendo moja menadzerska :bih:

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 29 gostiju.