FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

IskraB
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 apr 2018, 12:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la IskraB » 07 maj 2018, 16:15

Kako ofirno i jadno. Malo se pisalo negativno poslije Bijeljine, da nije ofirno kako oni nisu realni, a sad kao fol hajcaju raju za kup da se ujedine.

Sigurno isto pisu ovi manijaci usa/canada sto pojma nemaju o nasoj sezoni osim sto pregledaju golove i vide rezultat.

Dalje se pokusava sakriti sramota i izbijanje titule vec druga godina.

Da ponovimo za levate prije 5 kola imali 4 boda prednosti u odnosu na Zrinjski a titulu izgubili 2 kola prije kraja.

**** vas kup, interesdzije, vidjeli vi navijaca Zelje niste.

Hajcaju oni fol nesto a na Grbavicu doslo 1.000 ljudi.

Citam komentare na fb protiv Osima, sto je najtuznije fkt ljudi koji idu na utakmice. Kakvih degena ima isprali im mozak definitivno.
UPRAVA NAPOLJE

Ivica Osim!

Jamie Oliver jedan je od nas!

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 07 maj 2018, 16:47

90% komentara na fb jesu da traze povratak Amara Osima, nemoj lagat, ne valja to. Otkako si reg na forumu samo seres, prdis i ne prestajes. Ofiran si i trebao bi prestat sa tim.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

IskraB
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 apr 2018, 12:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la IskraB » 07 maj 2018, 17:12

Zeljo92 je napisao/la:90% komentara na fb jesu da traze povratak Amara Osima, nemoj lagat, ne valja to. Otkako si reg na forumu samo seres, prdis i ne prestajes. Ofiran si i trebao bi prestat sa tim.
slika

slika

Nemam vremena da ti saljem dalje. Preskoci ako ti se ne svidja a ja imam svoje oci da citam ne trebas mi ti. Hvala lijepo i zaobidji me. ;)
UPRAVA NAPOLJE

Ivica Osim!

Jamie Oliver jedan je od nas!

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 07 maj 2018, 17:18

slike ni pod lupom ne mozes vidjet :rol:
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 07 maj 2018, 17:18

Da Amar izađe u javnost i kaze "ne zelim da se vracam", pojedinici bi samoubistva izvrsili a neki bi nasli razlog da plasiraju teorije zavjere zasto ne zeli.
- Zeljeznicar -

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 07 maj 2018, 17:29

Najgluplji lik na forumu, definitivno :bow:
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

IskraB
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 apr 2018, 12:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la IskraB » 07 maj 2018, 17:31

Zeljo92 je napisao/la:slike ni pod lupom ne mozes vidjet :rol:
https://postimg.cc/image/cszb2z34b/

https://postimg.cc/image/d1saeulaj/

Dusa moja draga da ti meni vidis da ne optuzujes bezveze, imamo oci. Hvala jos jednom
UPRAVA NAPOLJE

Ivica Osim!

Jamie Oliver jedan je od nas!

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 07 maj 2018, 17:32

Nista ja lose tu nisam procitao, ali da se razumijemo nikad nece biti da su svi navijaci za Amara, manjina je protiv povratka Amara Osima a to su vecinom podanici ove uprave.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

IskraB
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 apr 2018, 12:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la IskraB » 07 maj 2018, 17:34

Zeljo92 je napisao/la:Nista ja lose tu nisam procitao, ali da se razumijemo nikad nece biti da su svi navijaci za Amara, manjina je protiv povratka Amara Osima a to su vecinom podanici ove uprave.
Da ti ne lijepim bezveze screen, pogledaj objavu prije par sati na zvanicnoj i prelistaj komentare sve ces vidjeti. ;)
UPRAVA NAPOLJE

Ivica Osim!

Jamie Oliver jedan je od nas!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 07 maj 2018, 17:41

Adzem i parmaci u pohodu ka novom trofeju.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

IskraB
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 apr 2018, 12:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la IskraB » 07 maj 2018, 18:00

U Kup-u me strah sudije. Mozda se sjecate pogotovo ovi novi navijaci Zelje od 2014, kad smo igrali Kup isto s Krupom mislim da je trener bio Odovic, kad nam je svirao penal izvan 16 metara pred sami kraj susreta. Taj nas gol odveo dalje, a mi na tribinama pjevali, vi ste barselona :D
UPRAVA NAPOLJE

Ivica Osim!

Jamie Oliver jedan je od nas!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 07 maj 2018, 18:22

Ispratiti jos ovu protiv Krupe i onda odmoriti. Protiv Sirokog mogu i juniori + Graovac. Nek igraju djeca pa i nek nas nakantaju 5:0 svejedno je vise. Halal njima sve.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

za_zivot_cijeli
Postovi: 676
Pridružen/a: 14 jul 2010, 10:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la za_zivot_cijeli » 07 maj 2018, 19:01

IskraB je napisao/la:U Kup-u me strah sudije. Mozda se sjecate pogotovo ovi novi navijaci Zelje od 2014, kad smo igrali Kup isto s Krupom mislim da je trener bio Odovic, kad nam je svirao penal izvan 16 metara pred sami kraj susreta. Taj nas gol odveo dalje, a mi na tribinama pjevali, vi ste barselona :D
IskraB je napisao/la: **** vas kup, interesdzije, vidjeli vi navijaca Zelje niste.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

IskraB
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 apr 2018, 12:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la IskraB » 07 maj 2018, 19:16

za_zivot_cijeli je napisao/la:
IskraB je napisao/la:U Kup-u me strah sudije. Mozda se sjecate pogotovo ovi novi navijaci Zelje od 2014, kad smo igrali Kup isto s Krupom mislim da je trener bio Odovic, kad nam je svirao penal izvan 16 metara pred sami kraj susreta. Taj nas gol odveo dalje, a mi na tribinama pjevali, vi ste barselona :D
IskraB je napisao/la: **** vas kup, interesdzije, vidjeli vi navijaca Zelje niste.
Pa? Ako mislim da je kup sranje, ne smijem napisati vec kad smo u finalu cega me strah? Poenta ?
UPRAVA NAPOLJE

Ivica Osim!

Jamie Oliver jedan je od nas!

Avatar
braco
Postovi: 8714
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 07 maj 2018, 20:05

Saša Papac na TVSA. Kaže najveći problem što smo ispušili titulu je što nismo imali kontinuitet i da je ostavilo traga na ekipi to što smo išli na oba fronta. Evo sad reče Saša da treba postaviti i pitanje zašto Adžem nije koristio više igrača u ovoj polusezoni. Također kaže prvi cilj za narednu sezonu je produžiti ugovore igračima kojim ističu i osvježiti ekipu sa nekoliko imena, ne puno jer smatra da nemamo toliko loš igrački kadar.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 07 maj 2018, 20:21

Našli sad postavljati pitanja, što ih nisu postavljali kada je to trebalo.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Alipasino
Postovi: 7890
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 07 maj 2018, 21:54

Zamislite koji su to strucnjaci kad su mene i Jos par bolesnika otjerali SA stadiona,ja necu gledat finale kupa jer nemogu gledat izdajice kako se raduju a to su Adzem Vranjes i Zakaric plus 2 najgora igraca u istoriji kluba Mehremic i Kajkut i oni ti igraju u prvih 11.Dok je njih nema mene a ni mojih Zeljinih veterana.Ovo je izdaja kluba,neko ga namjerno rusi.Nekom neodgovara jak Zeljo,neko zeli propast a prvi cilj je ostvaren tjeranjem navijaca u talu SA Adzemom koji to odradjuje.

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 07 maj 2018, 21:55

Misimoviću neznalico, odlazi iz kluba!
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

IskraB
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 apr 2018, 12:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la IskraB » 07 maj 2018, 22:05

Mene s tribina nikad nece otjerati Misimovici, a jos manje Adzem. Pored svega opet ide produzenje clanske, godisnja karta.

Samo je tuzno sto cemo opet sljedece sezone biti jedan prosjecan klub, samo s puno manje navijaca nego do sad.
UPRAVA NAPOLJE

Ivica Osim!

Jamie Oliver jedan je od nas!

Alipasino
Postovi: 7890
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 07 maj 2018, 22:25

Vidis SA manje navijaca i ako se tako nastavi hoce li moc bit Jos manje.Ja Sam bio protiv Leotara kad Nas je bilo mislim nikad manje eto ja doso Ali kad vidim da nekog zalibo za Zelju a taj ga vodi sta treba.Kako objasnit igru Kajkuta i Mehremica a oni konstantno u prvih 11,kako objasnit kurcenje Vranjes i ne zalaganje Zakarica kad igra protiv pojedinih timova,kako to gledat.I ti ti sve vidis i znas Ali onaj sto vodi Tim gura li gura po svom u stilu,ko vas **** bice ovako a zna da nevalja Ali naredba mora da se izvrsi.Prodan klub moj prijatelju za sitnu lovu.Davno Sam reko mi smo stad firma SA zadrzanim imenom i lokacijom.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: ExBlueone, MoSaZeLjo1921 i 29 gostiju.