FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

AirMike
Postovi: 641
Pridružen/a: 31 dec 2017, 00:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AirMike » 08 maj 2018, 16:40

Zenzo je napisao/la:Ja klub pratim od 1998. a vi ste klub pratiti kad je Amar bio tu i dok nije otisao, kada covjeka ne bude pokusat cete da ga ugasite !

I jeste stadion je bio rusevina jer prijasnje uprave nisu imale u malom mozgu da nesto promjene na tom planu. A vi i ovo sto je ova uprava uradila ponavljam u nepune tri godine opet hocete da prpisete nekome drugom samo ne njihovim naporima pa i onda svakome ko je donirao, pomogao, dao novac.
Hahahah sta bolan da im pripisem kakvi napori o cemu pricas?Jedini napori su ti da iz sda izvuku koju kintu a naviajci su sami dali.Ostali novac je osto od predhodne uprave jer su bas u tom trenutnku kad su oni preuzeli klub legle velike pare na racun.Transferi igraca,transfer Edina,pare za Ibrahima,evropa..Od toga ljudi su uspjeli da naprave tribinu koja kosta 2 miliona,dovedu 65 igraca u 3 godine i ne osvoje nista.A sjecatel se kad ste psovali onima iz sportskog drustva sve po spisku zato sto nisu htjeli da potpisu saglasnost za izgradnju tribine?Naravno da se sjecate a znate li zasto nisu htjeli da potpisu?
Ako ne mozes pobjediti protivnika,pridruzi mu se - Kevin Durant -

IskraB
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 apr 2018, 12:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la IskraB » 08 maj 2018, 16:41

Pare Bajica i Hadziahmetovica, sve su oni to skrsili..
UPRAVA NAPOLJE

Ivica Osim!

Jamie Oliver jedan je od nas!

Avatar
braco
Postovi: 8714
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 08 maj 2018, 17:04

Za 3 dana će biti tačno pola decenije od naše posljednje titule. Osigurana sa remijem u Vrapčićima 2 kola prije kraja...


Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 08 maj 2018, 17:05

A sta cemo debili jedni sa cijelim zapadom sto je uradjen.. Istok je samo jedan od 20 projekata sto se uradio, a sjever a LED displej.. A vip parking, a prostor za medije... Znate li kolilo je to para? Znate li da jedini u drzavi imamo ovakav moderan prostor za pressice.. A prije njih ko u kafani dva stola i iza one reklame
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

IskraB
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 apr 2018, 12:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la IskraB » 08 maj 2018, 17:13

Niko iz uprave licno nije dao marke. To su napravili navijaci, sponzori i lova od transfera igraca od ranije. Tri godine ne znamo sta znaci prodati igraca. Osim Lendrica za tri godine nisu u stanju dovesti igraca i sacuvati ga. Levatu jedan obicni...
UPRAVA NAPOLJE

Ivica Osim!

Jamie Oliver jedan je od nas!

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 08 maj 2018, 17:27

[/quote]
https://fkzeljeznicar.ba/foto-video-fk- ... ine/27863/ Prije skoro godinu dana. Sta danas imamo od ove price? Presaltali se na teren. I to ne bi radili da nije leglo 500.000 od SDA vlade, a prozivamo ostale da su stranacke prcije. Svi klubovi se prirodno oslsnjaju na vlast i nas Zeljo nije izuzetak zato ne prozivajmo druge. Ovo sto stavi ovaj momak video je naucna fsntastika, samo smo pare skrsili na pravljenje idejnog projekta. Spinovanje pocelo, sta cemo za titulu i izgubljene novce. Hoce li neko iz vrha preuzeti odgovornost?[/quote]

cini mi se da si i neki dan spinovao sa tim SDA. presutih ti tada ali vec gubim strpljenje.

to su momcino moje pare. tvoje pare. pare nasih roditelja. komsija. nije to SDA dala is svog djepa pa da se tako fakturise.
mi sa SDA strankom imamo koliko i sa ostalim, odnosno, onoliko koliko smo kao individue naklonjeni jednim ili drugim. klub nije i nece biti nicija politicka filijala.

mi nismo privatni klub pa da bude neki ibret sto nam trenutna vlast pomaze u nekom od segmenata razvoja. u interesu grada, opstine, kantona je da ima na svom podruciju uspjesan sportski kolektiv koji doprinosi drustvu, bilo kroz sportski odgoj, poreze, doprinose ili radna mjesta.

prestani trovati i blatiti klub na jedan odvratan nacin radi svojih sitnih interesa i pokusaja da nekog ili nesto srusis.

Zeljo je nastao, zivio, prezivo i zivjet ce kao radnicki klub a ne necija politicka prcija kako ga zelis predstaviti.[/quote]
Sve si u pravu i sve se slazem. To su nase pare i trebaju nam se "vracati". Samo mi je pun **** vas spin doktora koji ste rezultatski fijasko trecu godinu zaredom pokusavali opravdati saradnjom Zrinjskog i HDZ. Vas spinovani mozak spreman je i na to. Treba biti velik i kad gubis, Zeljo je to uvijek bio. Nije nas **** HDZ, nije nas niko pokrao, nismo prvaci jer nam neznalice vode klub.

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 08 maj 2018, 17:34

rotirk je napisao/la:Ima isto idejni projekat komplet Grbavice http://aksa.ba/portfolio/english-projek ... -sarajevo/ Fino bi izgledao :D Šteta nema video.
I vi ove nase levate po usima opalili. Nije jeftina izrada ovih idejnih rjesenja.

Avatar
braco
Postovi: 8714
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 08 maj 2018, 18:02

E čuj sportske iz pouzdanih izvora saznaju da će biti promjena u svlačionici, tj da će neki igrači otići i doći. Šokiran sam ovo informacijom, zaista vrhunska ekskluziva. Ovaj novinar zaslužuje posao na skysports.

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19311
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 08 maj 2018, 18:09

braco je napisao/la:E čuj sportske iz pouzdanih izvora saznaju da će biti promjena u svlačionici, tj da će neki igrači otići i doći. Šokiran sam ovo informacijom, zaista vrhunska ekskluziva. Ovaj novinar zaslužuje posao na skysports.
:rol: pusti bolan to imaju info iz prve ruke.

Kad bi moglo kako :D

Veca
Graovac
.....
....
......

Blagoje
Hajdar
Zaim
Zaka

Zec
Ubi(ih)parip
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

IskraB
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 apr 2018, 12:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la IskraB » 08 maj 2018, 18:46

Hahahahahahaha, sta kaze prati Zelju od 1998 a on 2001 godiste sunce ti poljubim :urnebes:
UPRAVA NAPOLJE

Ivica Osim!

Jamie Oliver jedan je od nas!

za_zivot_cijeli
Postovi: 676
Pridružen/a: 14 jul 2010, 10:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la za_zivot_cijeli » 08 maj 2018, 18:54

plavousrcu je napisao/la: Sve si u pravu i sve se slazem. To su nase pare i trebaju nam se "vracati". Samo mi je pun **** vas spin doktora koji ste rezultatski fijasko trecu godinu zaredom pokusavali opravdati saradnjom Zrinjskog i HDZ. Vas spinovani mozak spreman je i na to. Treba biti velik i kad gubis, Zeljo je to uvijek bio. Nije nas **** HDZ, nije nas niko pokrao, nismo prvaci jer nam neznalice vode klub.
sad se sve slazes, a dva posta ranije si nas pokusao predstaviti kao stranacku prciju?
covjece jesi li ti svjestan da si nas pokusao svesti u ravan sa klubom koji je duze bio zabranjen zbog ustasluka nego sto je igrao lopte? klubom kojeg je nekada finasirala NDH a danas finansira HDZ direktno, kojem HDZ preko svojih pijuna poput sudije Bandica ili stranackih funkcionera u Savezu poput Beusa zavrsava penale, bodove i titule, kojem HDZ preko svojih direktora u javnim preduzecima zavrsava donacije u stotinama hiljada maraka iako je zakonom zabranjeno... oni ne saradjuju. oni su jedno bice. HDZ=Zrinjski!!! HDZ NAS JE I **** I POKRAO, ne u mjeri u kojoj su to napravili jednom Velezu ali ipak dovoljno da uz sve nase propuste i greske bude dovoljno za kradju dvije titule.

slika

i zivota ti, od kada to ti navijas za Zelju pa su titule nesto sto se podrazumijeva? skoro nam je sto godina a mi sabrali deset trofeja i pricas o nekom trogodisnjem fijasku iako se vec sutra mozemo okititi titulom osvajaca Kupa! sto godina postojimo da bi tek sada u par godina ljudi napravili vise na infrastrukturi nego svi njihovi prethodnici za prethodnih 90 godina. i ja sam spiner, jel!!?!?

za kraj, i Istok je nekada bio idejno rjesenje...
vidimo se uskoro na Jugu.

pozdrav svim iskrenim zeljovcima.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 08 maj 2018, 18:57

za_zivot_cijeli, slazem se sa tobom. :thumbup:
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19311
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 08 maj 2018, 18:58

Sve je napisano ekstra ali posebno ovo.

HDZ=Zrinjski!!! HDZ NAS JE I **** I POKRAO, ne u mjeri u kojoj su to napravili jednom Velezu ali ipak dovoljno da uz sve nase propuste i greske bude dovoljno za kradju dvije titule.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

IskraB
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 apr 2018, 12:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la IskraB » 08 maj 2018, 19:22

Vi niste navijaci, vi ste placipickice obicne !

Bruka od navijaca ako uopce idete na utakmice. Sramotno da je neko drugi kriv vec druga sezona, s 4 boda prednosti sam ovisis o titulu. Jednom osutas na derbiju i pola puta u Krupi. Vi ste obicni levati.
UPRAVA NAPOLJE

Ivica Osim!

Jamie Oliver jedan je od nas!

Avatar
TeaM87
Postovi: 3099
Pridružen/a: 16 maj 2010, 12:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TeaM87 » 08 maj 2018, 19:35

PUNA PODRŠKA UPRAVI NA ČELU SA MISKETOM
FKŽ !

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 08 maj 2018, 19:39

Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

za_zivot_cijeli
Postovi: 676
Pridružen/a: 14 jul 2010, 10:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la za_zivot_cijeli » 08 maj 2018, 20:14

IskraB je napisao/la:Vi niste navijaci, vi ste placipickice obicne !

Bruka od navijaca ako uopce idete na utakmice. Sramotno da je neko drugi kriv vec druga sezona, s 4 boda prednosti sam ovisis o titulu. Jednom osutas na derbiju i pola puta u Krupi. Vi ste obicni levati.
IskraB je napisao/la:Mene s tribina nikad nece otjerati Misimovici, a jos manje Adzem. Pored svega opet ide produzenje clanske, godisnja karta.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Avatar
Goosman
Postovi: 2164
Pridružen/a: 07 mar 2018, 20:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Goosman » 08 maj 2018, 20:47

A.O.
💩💩

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 08 maj 2018, 20:47

Goosman je napisao/la:A.O.
daj Boze :pray:
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
Goosman
Postovi: 2164
Pridružen/a: 07 mar 2018, 20:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Goosman » 08 maj 2018, 21:08

Zeljo92 je napisao/la:
Goosman je napisao/la:A.O.
daj Boze :pray:
slika
💩💩

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.