FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

IskraB
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 apr 2018, 12:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la IskraB » 06 maj 2018, 15:43

Hahahahahahahaa

e cuj Manijaci Usa/Canada dali saopcenje kao polupismeni, a pisao Misketov sin :kafa:
UPRAVA NAPOLJE

Ivica Osim!

Jamie Oliver jedan je od nas!

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 06 maj 2018, 15:54

Izlija@ pisao saopštenje. :lol:

Digla nas uprava iz pepela. :bow: :lol:
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Diablo1921
Postovi: 19
Pridružen/a: 28 apr 2018, 00:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Diablo1921 » 06 maj 2018, 15:57

IskraB je napisao/la:I ja da sam na mjestu Admira nikad ne bi dao ostavku kad ima priliku da u svom CV osvojen kup. Niti ce to ko sutra pitati kako si osvojio, a ni kako si igrao.
U svemu ovome Admir je kolateralna steta. Kao sto su prethodne dvije godine bili Kostic, Petrovic, i jos 250 igraca. Jedini krivac u svemu je uprava koja za tri godine nijednom do sad nije preuzela odgovornost za dvije izgubljene titule.

Uprava prva treba da podnese ostavke jer sto je dosta dosta je. Prvi sam mislio da cemo s njim zaista uraditi prave stvari, cak sam vjerovao u obecanja evropskog Zelje, a na kraju smo dobili jednu veliku kurcinu. Na celu s propalim Vranjesom, vedetom Hadzicem, talentom Mehremicem.

Oni ce morati otici samo je pitanja kad? Do tada ce na finalu kupa biti hiljadu ljudi, a po onoj zimi na juniorima 5 hiljada na koje sad seru svi redom kako gube utakmice i kako niko nema pojma.Sramota!!

EDIT: Upravo citam kako zamislite Misimovic ne uzima platu za ovo sta radi? Ok, pa u cemu je problem onda napusti kormilo jer su vidjeli da ne znaju ono sto trebaju. Cemu onda ostati? Imao si dobre namjere to svi znamo, niko nije nikad ni mislio da ce se nesto lose napraviti, ali ne znas brate dragi. Idi brate drage svakako nemas nikakve koristi od Zelje niti kako vec rece strucnjak da volontiras.
Uprava je odradila posao kako treba, jel treba Misimovic i ostali da igraju i zabijaju golove? Admir Adzem nije kolaterarna steta vec milionska steta za Zeljeznucar. Igraci plate imaju, redovne, stabilan smo klub zahvaljujuci upravi u koju prstom upirete. Sportski rezultat je nesto za sta se Adzem pita najvise. On je kiksao, imao je igrace nije znao posloziti i izbalansirati sve. Upravu na celu sa Misimovicem ne dirajte! Kakvi god su ispunili su dobar dio obecanja. Zamjeram im samo sto neznalicu nisu skloniki dok jos nije bilo kasno. U zadnjih 5 kola osvojili smk 3 boda!? Jel UPRAVA KRIVA ZA TO???

AirMike
Postovi: 641
Pridružen/a: 31 dec 2017, 00:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AirMike » 06 maj 2018, 15:59

e cuj digli nas iz pepela hahahhahahahhahhaha
docekalo ih 6 miliona na racunu sad nema 2
Ako ne mozes pobjediti protivnika,pridruzi mu se - Kevin Durant -

Diablo1921
Postovi: 19
Pridružen/a: 28 apr 2018, 00:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Diablo1921 » 06 maj 2018, 16:04

kolezeljovac je napisao/la:Ljudi evo poslije jednog dana nakon tekme kad sam sve sabrao i oduzeo.. Hajmo biti realni..
Jeli posteno da ove igrace njih 14 15 poredimo sa evo recimo generacijom u sezoni 2009/10. Da su i jedni i drugi sampioni drzave.. Ma daj.. Samo se sjetite igraca prije 8 godina...

Sehic, Mesic, Cocalic, Bajic, Simic, Radovanovic, Bucan, Beslija H, Bekric, Culum, Visca, Beslija M, Goran Perak, Alen Mesanovic....

Uporedi nekog Osmankovica, Mehremica sa recimo tadasnjim Predragom Simicem, Radovanovicem... Sve vam bude jasno
Ko je znao tad za Viscu, za Simica, Radovanovca, Culuma i njima slicne!??? Odgovor je niko!!! Trener je bio Osim pa je od govana pitu napravio. Danas imas igracki ekstra ekipu za ovu ligu al imas tokmaka koji ne zna!!! Edis Mulalic je Jurgen Klop za Adzema!!! Svima ovdje treba da je jasno jedno a to je da ti za ovu ligu ne trebaju znalci maistori, treba ti trener ala Mulalica koji ce naci nacin da grmi pored aut linije pa i sa krova tunel ako treba a ne da stoji ko mutav pored aut linije i suti. Zrinjskk tri godine za redom dize titulu sa otpadcima sa Grbavice i Koseva.

IskraB
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 apr 2018, 12:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la IskraB » 06 maj 2018, 16:18

Nama treba nova uprava a ne novi trener.

Uprava koja ce znati nesto u fudbalu. Uprava koja nece za 3 godine promijeniti preko 60 igraca. Uprava koja ce znati povlaciti prave poteze a ne tjerati igrace godinu za godinu.
Bolan mi nemamo covjeka u klubu da je igrao fudbal, da se razumije u fudbal.

Cinjenice govore sve, poslije tri godine od kad su u klubu na finale Kupa im doslo hiljadu ljudi. Dovoljno receno sta ljudi misle o svemu.

Da ponovim opet isto. Ostavi ovu upravu, sljedecu godinu dolazi novi Adzem, novi Vranjes aka Hervas, novi Mehremic aka Bevab, novi Hadzic.

Sve isto osim sto ce mozda nesto betonirati, farbati, pokrivati. **** im se ne trose svoje pare, nego Zeljine..
Zadnja izmjena: IskraB, dana/u 06 maj 2018, 22:19, ukupno mijenjano 1 put.
UPRAVA NAPOLJE

Ivica Osim!

Jamie Oliver jedan je od nas!

Diablo1921
Postovi: 19
Pridružen/a: 28 apr 2018, 00:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Diablo1921 » 06 maj 2018, 16:23

IskraB je napisao/la:Nama treba nova uprava a ne novi trener.

Uprava koja ce znati nesto u fudbalu. Uprava koja nece za 3 godine promijeniti preko 60 igraca. Uprava koja ce znati potezati prave poteze a ne tjerati igrace godinu za godinu.
Bolan mi nemamo covjeka u klubu da je igrao fudbal, da se razumije u fudbal.

Cinjenice govore sve, poslije tri godine od kad su u klubu na finale Kupa im doslo hiljadu ljudi. Dovoljno receno sta ljudi misle o svemu.

Da ponovim opet isto. Ostavi ovu upravu, sljedecu godinu dolazi novi Adzem, novi Vranjes aka Hervas, novi Mehremic aka Bevab, novi Hadzic.

Sve isto osim sto ce mozda nesto betonirati, farbati, pokrivati. **** im se ne trose svoje pare, nego Zeljine..
Jel Zujo bio fudbalercina? Kad god je prosao a ne da se zadrzao na grbavici titula je stigla na grbavicu! Zujo je imao TRENERA U LIKU I DJELU AMARA OSIMA! Misimovic to nema zato nema nj rezultata. Adzem je trazio i Mehremic i Vranjesa, i Hadzica... Nemoj da ti nabrajam i 10 puta vece klubove koji imaju u upravi ljude koji nikad nisy krocili na travnjak a kamoli fudbaleri bilibpa titule redovno donose j zatrpavaju vitrine trofejima. Nemoj se provaljivat, imao si i ti Gredica, Muharemovica pa smo jedva zivu glavu izvukli jedva opstanak osigurali.

IskraB
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 apr 2018, 12:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la IskraB » 06 maj 2018, 16:27

Mi kad smo osvajali trofeje imali smo tim ljudi. Zujo, Kozaric, Brkovic, Cviko, Dzurbuzovic, Memic, Eso, Guso, i da ne nabrajam dalje.

Koga sad imas?
UPRAVA NAPOLJE

Ivica Osim!

Jamie Oliver jedan je od nas!

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 06 maj 2018, 16:28

To je laž da je Adžem tražio sve te igrače. Maca, mojne ovde tih ubleha, ima nas koji znamo malo više.

Al` dobar je Vranješ, fakat nemam riječi. Kapitalac od 12.000. Džaba.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 06 maj 2018, 16:29

Volio bih da cujem koje je uslove Amar Osim postavio upravi i zbog kojih Misimovic ne zeli da Amar bude trener. Mozemo mi ovdje zeljet, pricat raznorazne price ali niko ne zna tacan razlog.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
Konzerva
Postovi: 2232
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Konzerva » 06 maj 2018, 16:39

Ja misljenja sam da uprava nije ni malo kriva nego je i uprava iznanedjenja kao i mi svi, jer kontajte da je ovaj tim gazio sve do nove godine i postali prvaci za novu godinu....jednostavno prevarena je i uprava i mi navijaci od taktika trenera i smijesnih igraca, ne igra uprava na zelenom terenu, sta je uprava trebala raditi za novu kad smo zasjeli na tron, kontali ljudi kao i mi jos ova 4 igraca sto su se pridruzila podici ce igru na jos veci nivo, a ono trener i igraci skinuli gace da ih svi redom guze ko stigne...tako da ne mislim da je uprava ovdje nesto kriva nego Adzem i smijesni igraci.

Sad ova uprava mora dobre poteze povuci i rekunstruisati tim i trenera podhitno promijeniti, jer i adzem je svjestan da nema sta traziti vise u prvom timu.

da bi se smirli navijaci Osim ili Bazdarevic na klupi uz jakoooo dobra pojacanja na ljeto bez imalo kikseva vise i dobre nastupe u evropi zaboravilo bi se ovaj kiks brzo.
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

IskraB
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 apr 2018, 12:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la IskraB » 06 maj 2018, 16:42

Hajd neka masala trece godina za redom vrtite istu pricu iz nova.Nije uprava kriva, Opet rekonstruisati tim, bla, bla, bla.

Kako vam ne dosadi jbt.. Isto kao da smo mi navijaci maloumnci Boze sacuvaj..

Samo bih volio vidjeti da Miske ostane, Amar bude trener. Sta bi ona dva kloca i strucnjaka izlija i avlami rekli, za koga bi tad navijali. Dva istinska navijaca kojima je Zeljo svetinja :hmmmmm:
Zadnja izmjena: IskraB, dana/u 06 maj 2018, 16:48, ukupno mijenjano 1 put.
UPRAVA NAPOLJE

Ivica Osim!

Jamie Oliver jedan je od nas!

1921ba
Postovi: 286
Pridružen/a: 30 apr 2018, 22:40
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921ba » 06 maj 2018, 16:47

Izvještaj sa utakmice.

Youtube: 1921tv
Facebook: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 06 maj 2018, 16:48

Konzerva je napisao/la:Ja misljenja sam da uprava nije ni malo kriva nego je i uprava iznanedjenja kao i mi svi, jer kontajte da je ovaj tim gazio sve do nove godine i postali prvaci za novu godinu....jednostavno prevarena je i uprava i mi navijaci od taktika trenera i smijesnih igraca, ne igra uprava na zelenom terenu, sta je uprava trebala raditi za novu kad smo zasjeli na tron, kontali ljudi kao i mi jos ova 4 igraca sto su se pridruzila podici ce igru na jos veci nivo, a ono trener i igraci skinuli gace da ih svi redom guze ko stigne...tako da ne mislim da je uprava ovdje nesto kriva nego Adzem i smijesni igraci.

Sad ova uprava mora dobre poteze povuci i rekunstruisati tim i trenera podhitno promijeniti, jer i adzem je svjestan da nema sta traziti vise u prvom timu.

da bi se smirli navijaci Osim ili Bazdarevic na klupi uz jakoooo dobra pojacanja na ljeto bez imalo kikseva vise i dobre nastupe u evropi zaboravilo bi se ovaj kiks brzo.
Slazem se u potpunosti, sad je zadnji voz da se dovede adektvatan trener i pojaca SS, kao i par bas provjerenih igraca. Nebitno Amar, Mesa, ili neko peti samo da se dogovore sta ko da radi i da se pocne.

Nemojte sujete i sranja, glupih prica ko kome tovari, smjesta, izmisljenje sukobe....itd. ko ne zna da radi u kolektivu i kao tim doviđenja.
- Zeljeznicar -

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19296
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 06 maj 2018, 16:49

Zeljo92 je napisao/la:Volio bih da cujem koje je uslove Amar Osim postavio upravi i zbog kojih Misimovic ne zeli da Amar bude trener. Mozemo mi ovdje zeljet, pricat raznorazne price ali niko ne zna tacan razlog.

:thumbup: nece ti niko reci, teska tajna. Niko pojma nema samo mlate praznu slamu.



@Diablo1921 nas pasa Sandokan sando, jesi prezalio psovanje Lendricu. Ovaj put nikom nismo psovali pa nema titule. Bilo kako bilo bujrum nazad.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15103
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 06 maj 2018, 16:54

IskraB je napisao/la: Samo bih volio vidjeti da Miske ostane, Amar bude trener. Sta bi ona dva kloca i strucnjaka izlija i avlami rekli, za koga bi tad navijali. Dva istinska navijaca kojima je Zeljo svetinja :hmmmmm:
:thumbup:
I ja bih volio zbog takvih da vidim to
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
braco
Postovi: 8705
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 06 maj 2018, 16:55

Po meni je uprava kriva jer su doveli trenera dan pred početak prvenstva. Normalno da će čovjek eksperimentisat u početku kad nije imao ni pripreme nit treninga dovoljno da vidi s čim raspolaže, koliko mogućnost ima neki igrač i kojim taktičkim varijacijama raspolaže. Kasnije je Adžem itekako griješio i to je njegova krivica. I naravno igrača.

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 06 maj 2018, 16:56

MocMahale444 je napisao/la:
Zeljo92 je napisao/la:Volio bih da cujem koje je uslove Amar Osim postavio upravi i zbog kojih Misimovic ne zeli da Amar bude trener. Mozemo mi ovdje zeljet, pricat raznorazne price ali niko ne zna tacan razlog.
:thumbup: nece ti niko reci, teska tajna. Niko pojma nema samo mlate praznu slamu.
Kratko i jasno. :thumbup:
- Zeljeznicar -

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 06 maj 2018, 17:00

Ma znaju neki nego nece da kazu, tako da njihova misljenja zbog kojih bi tjerali upravu me apsolutno ne interesuju dok ne vidim kakve uslove je Amar postavio, ako cemo posteno. Najvise bi volio da se Amar vrati, pod uslom da se uprava ne mjesa u sportski segment. Ako Amar samo ovaj uslov postavio upravi a nece da ispune nek kupe prnje sto se mene tice, ako ima vise uslova koji nisu realni onda jbg.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
Konzerva
Postovi: 2232
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Konzerva » 06 maj 2018, 17:01

braco je napisao/la:Po meni je uprava kriva jer su doveli trenera dan pred početak prvenstva. Normalno da će čovjek eksperimentisat u početku kad nije imao ni pripreme nit treninga dovoljno da vidi s čim raspolaže, koliko mogućnost ima neki igrač i kojim taktičkim varijacijama raspolaže. Kasnije je Adžem itekako griješio i to je njegova krivica. I naravno igrača.
A je li ti bila kriva za novu godinu
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.