FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 17 mar 2018, 17:47

Najgore što iz ovog može nastati jeste potpuni psihicki pad ekipe, pa da zaredaju kiks za kiksom. Sreća pa slijedi pauza. Idemo dalje, VOLIM TE ZELJO!
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
jestamaji
Postovi: 16492
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jestamaji » 17 mar 2018, 17:47

let3 je napisao/la:Gdje je super, 3-0 vodiš do 88 minute i prospeš sve to :puke:

Adžem je ujebo stvar, za otkaza :x :x nevjerovartno što su dozvolili :puke: još ga onaj sindikalac sam sebi zabi na kraju :evil:
ma nije super, ovo je strašno. naravno svi bi prije tekme uzeli nerješeno, ali ne ovako! bili smo na korak do toga da ih u korjenu utrnemo i vidi šta smo napravili!

ja mislim da nam se u 97 godina postojanja ovako nešto nije desilo, barem se ja ne sjećam!
Zadnja izmjena: jestamaji, dana/u 17 mar 2018, 17:49, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 17 mar 2018, 17:48

MocMahale444 je napisao/la:Kad smo uzeli zadnji pehar?

ma samo opusetno, nije jos alarm time. Moze jos koja godina bez pehara. Samo lagno.


Ne znam šta reći. Potpuni pad koncentracije, svaka akcija im je bila prilika. Nemam ništa pametno. Ovo je tragedija", rekao je Adžem.

Moj Adzeme pa sta si ti radio pored aut linije tih zadnjih minuta.
A šta je mogao Muha? Eto, ne kontam, šta je mogao Adžem u tih zadnjih pet minuta da radi? Da vrišti, da se dere, da maše rukama, misliš da bi to imalo efekta?

Odradio odličnu tekmu 88 minuta, imao tri gola prednosti, šta više može i ko bi vjerovato da se ovo može desiti, definitivno stvar za anala i ova utakmica će na ovaj ili onaj način ući u historiju Želje.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Alipasino
Postovi: 7878
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 17 mar 2018, 17:49

Spasavajte brak nemogu izdrzat,Rak je mila majka sta je Zeljo.

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19293
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 17 mar 2018, 17:49

Ako se neko cudo desi mozda se dohavizaju ali igraci su sigurno kao poslije krupe. Znaci halali huso materi. Ovo je kao kamikaza da te zvizno i pobio sve


Imas taj kup i to je to.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Bosna i Hercegovina ostaje pri tužbi za genocid i protiv crne gore bez obzira što je došlo do državnog razdvajanja sa srbijom.

let3
Postovi: 28969
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la let3 » 17 mar 2018, 17:49

Šta mu je falilo da je ubacio Kemu Osmankovića, da pojaca skok i odbranu? on ubacuje nešto Zebu, a ovi navalili :facepalm: koji ce mu qrac Zeba u tim momentima.
Ma Adžem ne zna zatvoriti utakmicu :facepalm:

Avatar
Neymar11
Postovi: 1172
Pridružen/a: 19 maj 2014, 14:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neymar11 » 17 mar 2018, 17:53

Zenzo je napisao/la:Zar nismo mogli ljepo sad +5 i onda dvije domace zaredom + Zrinjski nervozan ide Sirokom,

A sada smo pisholoski -5 a oni pucaju od samopouzdanja.

Nas ceka Radnik, Siroki, kup, pitari ... strasno je ovo sta se desilo.
@Zenzo ukratko, nisam tamo mogo da ti odg, Bogicevic kriv kod treceg sam sebi ga zabio nakon sto je bekric, poslo jednu dubinsku loptu sa centra, Mehremic za drugi gol gdje smatram da faula nije bilo, mislim sam ces to vidjet na bht imas snimak, al 3:0 vodit gdje imas sansu da ih dotuces ti se povlacis i oni u razmaku 5 minuta daju nam tri gola je Luzerski Mentalitet, Jasno je da nekim igracima nema mjesta u ovom zelji, to Adi mora bit jasno il ce mu doci glave, Ado ako ne uzme Radnik bice bivsi eto zivi bili pa vidjeli, vruce glave pisem svasta sam reko, al slazem sa vecinom da idalje smo prvi igramo u Kupu, oni imaju **** raspored kiksace bar jos jednom negdje.. Ovom tekmom izgubili smo max tri milje navijaca gdje sam siguran da bi sa Radnikom bilo 7 milja al sta je tu je idemo dalje nista nije jos gotovo.. volim te zeljo
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la paulus » 17 mar 2018, 17:53

Dosao sam ko pitar na vas forum rec da mi se ovaj Baka ogadio ko covjek do bola , on kaze rece pa makar ga istjerali ovo"Ne mogu da neke stvari prešutim, makar me istjerali. Ne može pomoćnik dosuđivati glavnom penale, ako je on udaljen 35 metara, a ovaj 10. Ne može se dešavati ovo u našem fudbalu, boriću se do kraja da se to ne dešava".
Ne mogu da vjerujem da se ne sjeca prije samo par kola dva kantonalna liga penala za Svinjski protuv one selendre Goska ,al tad nije a reko, cak suprotno. Mnogo se presvuko Baka, al u nas ljudi sve danas za platu rade pa me ne cudi . Zap mi je sto ih niste dobili jer polako mi postaju najmrzi klub , ne mogu gori od Listice nikad bit al , razni klanovi ne dozvoljavanje Velezu da se vrati , kukavicki napadi njihovih navijaca al samo po Hercegovini , od svega mi je muka vise . Mozemo mi bit rivali do materine al dok god dole ustasiju provode , dok sahovnice vise uvjek cu vise htjet da Zeljo bude prvak pa makar me moji Zeljobci prozivali sto godina
Oprostite na smetnji i sretno !
Zadnja izmjena: paulus, dana/u 17 mar 2018, 17:54, ukupno mijenjano 1 put.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 17 mar 2018, 17:54

let3 je napisao/la:Šta mu je falilo da je ubacio Kemu Osmankovića, da pojaca skok i odbranu? on ubacuje nešto Zebu, a ovi navalili :facepalm: koji ce mu qrac Zeba u tim momentima.
Ma Adžem ne zna zatvoriti utakmicu :facepalm:
Mi smo se svakako branili većinu drugog poluvremena, i to vrlo dobro branili, bili pokretni i odlično stajali na terenu. Apsolutno nije bilo potrebe uvoditi još jednog stopera, mislim smiješno je govoriti o izmjenama a dao si jedan gol kad su svi oni ušli, što i jeste bio cilj pošto se Zrinjski otvorio i ostavio prostor nazad, to se kasnije iskoristilo i došlo do penala.

Glupo mi je mislim i analizirati ovu utakmicu, 88 perfektnih minuta i onda ovo, ne znam treba zaboraviti što prije.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19293
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 17 mar 2018, 17:54

Raonffa je napisao/la:A šta je mogao Muha? Eto, ne kontam, šta je mogao Adžem u tih zadnjih pet minuta da radi? Da vrišti, da se dere, da maše rukama, misliš da bi to imalo efekta?

Odradio odličnu tekmu 88 minuta, imao tri gola prednosti, šta više može i ko bi vjerovato da se ovo može desiti, definitivno stvar za anala i ova utakmica će na ovaj ili onaj način ući u historiju Želje.
Ubaciti Zebu :urnebes: ili Kajkuta koji je brz ko kornjaca.
Jbga nista stajati skrstenih ruku i posmatrati.

Bolan ja bi uletio na teren, ubacio loptu, reko im da se valjaju nestooooooooooooooooo. Jesi ozbiljan ova 3 gola Adzemu su "mozda" za otkaza sigurno.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Bosna i Hercegovina ostaje pri tužbi za genocid i protiv crne gore bez obzira što je došlo do državnog razdvajanja sa srbijom.

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 17 mar 2018, 17:55

paulus je napisao/la:Dosao sam ko pitar na vas forum rec da mi se ovaj Baka ogadio ko covjek do bola , on kaze rece pa makar ga istjerali ovo"Ne mogu da neke stvari prešutim, makar me istjerali. Ne može pomoćnik dosuđivati glavnom penale, ako je on udaljen 35 metara, a ovaj 10. Ne može se dešavati ovo u našem fudbalu, boriću se do kraja da se to ne dešava".
Ne mogu da vjerujem da se ne sjeca prije samo par kola dva kantonalna liga penala za Svinjski protuv one selendre Goska ,al tad nije a reko, cak suprotno. Mnogo se presvuko Baka, al u nas ljudi sve danas za platu rade pa me ne cudi . Zap mi je sto ih niste dobili jer polako mi postaju najmrzi klub , ne mogu gori od Listice nikad bit al , razni klanovi ne dozvoljavanje Velezu da se vrati , kukavicki napadi njihovih navijaca al samo po Hercegovini , od svega mi je muka vise . Mozemo mi bit rivali do materine al dok god dole ustasiju provode , dok sahovnice vise uvjek cu vise htjet da Zeljo bude prvak pa makar me moji Zeljobci prozivali sto godina
Oprostite na smetnji i sretno !
Hvala ti :bih:
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la exampLe. » 17 mar 2018, 17:58

Ovo je samo dodatno iskustvo za igrace. :)

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 17 mar 2018, 17:59

MocMahale444 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:A šta je mogao Muha? Eto, ne kontam, šta je mogao Adžem u tih zadnjih pet minuta da radi? Da vrišti, da se dere, da maše rukama, misliš da bi to imalo efekta?

Odradio odličnu tekmu 88 minuta, imao tri gola prednosti, šta više može i ko bi vjerovato da se ovo može desiti, definitivno stvar za anala i ova utakmica će na ovaj ili onaj način ući u historiju Želje.
Ubaciti Zebu :urnebes: ili Kajkuta koji je brz ko kornjaca.
Jbga nista stajati skrstenih ruku i posmatrati.

Bolan ja bi uletio na teren, ubacio loptu, reko im da se valjaju nestooooooooooooooooo. Jesi ozbiljan ova 3 gola Adzemu su "mozda" za otkaza sigurno.
Pa brate izmijenio vrh napada, ubacio igrače koji mogu sačuvati loptu plus Zeba još uvijek može podvaliti neku loptu. Vranješ i Vojo svakako bili umorni, a ni ovako nisu nešto pretjerano brži od Zebe i Kajkuta da se ne lažemo. Ovi se svakako otvorili, izbacili stopera ubacili napadača, logično je da probaš na kontru da ih završiš. I kažem ti opet, završili smo ih mi, istrčaše naši kontru, penal, zabi ga Zakarić, 0-3, sve bajno i sve to poslije izmjena.


Onda ide horor i po meni izmjene nemaju apsolutno nikakve veze sa tim.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19293
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 17 mar 2018, 18:03

Raonffa je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:A šta je mogao Muha? Eto, ne kontam, šta je mogao Adžem u tih zadnjih pet minuta da radi? Da vrišti, da se dere, da maše rukama, misliš da bi to imalo efekta?

Odradio odličnu tekmu 88 minuta, imao tri gola prednosti, šta više može i ko bi vjerovato da se ovo može desiti, definitivno stvar za anala i ova utakmica će na ovaj ili onaj način ući u historiju Želje.
Ubaciti Zebu :urnebes: ili Kajkuta koji je brz ko kornjaca.
Jbga nista stajati skrstenih ruku i posmatrati.

Bolan ja bi uletio na teren, ubacio loptu, reko im da se valjaju nestooooooooooooooooo. Jesi ozbiljan ova 3 gola Adzemu su "mozda" za otkaza sigurno.
Pa brate izmijenio vrh napada, ubacio igrače koji mogu sačuvati loptu plus Zeba još uvijek može podvaliti neku loptu. Vranješ i Vojo svakako bili umorni, a ni ovako nisu nešto pretjerano brži od Zebe i Kajkuta da se ne lažemo. Ovi se svakako otvorili, izbacili stopera ubacili napadača, logično je da probaš na kontru da ih završiš. I kažem ti opet, završili smo ih mi, istrčaše naši kontru, penal, zabi ga Zakarić, 0-3, sve bajno i sve to poslije izmjena.


Onda ide horor i po meni izmjene nemaju apsolutno nikakve veze sa tim.
Kako nece imati izmjene jarane ba, oni idu dugim loptama ti imas zebu metar i frtalj, ne znam vala eto neka bude kako ti kazes.
Necu vala nemam snage. Ti si smiren kao da si popio zeneks ili apaurin.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Bosna i Hercegovina ostaje pri tužbi za genocid i protiv crne gore bez obzira što je došlo do državnog razdvajanja sa srbijom.

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 17 mar 2018, 18:03

Neandertalac je napisao/la:Meni je ovaj bod sasvim ok, većina bi ga potpisala prije utakmice. Okrenuti se narednim mečevima i ne palamuditi puno, samo sebi možemo naškoditi. Svaka naredna je ispit, ne dozvoliti da nas ova hebena anomalija koja se vidi jednom u sto godina izbaci sa šampionskog kolosijeka.

Od mene bravo za igru u većem dijelu utakmice, skoro da nam nisu mogli prići golu. Stajali smo odlično u sredini gdje njihovi vezni nisu mogli ništa uraditi. Naravno da ostaje veliki žal za prosuta dva boda ali i dalje smo dva ispred. Izvući pouke i idemo dalje.

Volim te Željo!
Bravo Neo!!!!

Da nam je bod ponuđen prije tekme, svi bi ga objeručke prihvatili. Ovako, loše izmjene, splet okolnosti, sportska nesreća, jbg dešava se...rijetko, ali desi se.
Pritisak i dalje ostaje na njima, -2 a gostuju Širokom, pa bi moglo iduće kolo na -5 otići.
Pročitajte izjave smrada Bake, već kreće priprema na tekmu sa Širokim, pritisak na savez, na sudije. Pdvući crtu, i izvući pouke je jedino što može biti produktivno poslije ove tekme. Ide pauza dvije hefte, i lagano u miru napraviti analizu. Spremati se za Radnik, psihički se podići.
Nismo zijanili na gostovanju kod najvećeg rivala, donijeli bod umjesto tri, i djelimično sebi otežali put do titule. Neka zijane u Širokom, a mi uzmemo Radnika, zaboravićemo ovu tekmu odmah.
AL što torpederi likuju oca im yebem :urnebes: :urnebes: :urnebes: . Nije samo Benja Isović mišljenja o najvećem uspjehu kluba, kolektivno pichkurine tako misle :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 17 mar 2018, 18:05

Imaju pauzu da se dohavizaju. Tesko je shvatiti kako se ovo desilo danas, ali kad vidis Bogicevica i Mehremica u odbrani onda je malo jasnije. Ne mozemo dat golova koliko ih oni mogu primit ili skriviti. Ne treba nam dodatni pritisak pred nastavak i ovako ne mogu ni ovaj podnijeti.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

let3
Postovi: 28969
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la let3 » 17 mar 2018, 18:06

Raonffa je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:A šta je mogao Muha? Eto, ne kontam, šta je mogao Adžem u tih zadnjih pet minuta da radi? Da vrišti, da se dere, da maše rukama, misliš da bi to imalo efekta?

Odradio odličnu tekmu 88 minuta, imao tri gola prednosti, šta više može i ko bi vjerovato da se ovo može desiti, definitivno stvar za anala i ova utakmica će na ovaj ili onaj način ući u historiju Želje.
Ubaciti Zebu :urnebes: ili Kajkuta koji je brz ko kornjaca.
Jbga nista stajati skrstenih ruku i posmatrati.

Bolan ja bi uletio na teren, ubacio loptu, reko im da se valjaju nestooooooooooooooooo. Jesi ozbiljan ova 3 gola Adzemu su "mozda" za otkaza sigurno.
Pa brate izmijenio vrh napada, ubacio igrače koji mogu sačuvati loptu plus Zeba još uvijek može podvaliti neku loptu. Vranješ i Vojo svakako bili umorni, a ni ovako nisu nešto pretjerano brži od Zebe i Kajkuta da se ne lažemo. Ovi se svakako otvorili, izbacili stopera ubacili napadača, logično je da probaš na kontru da ih završiš. I kažem ti opet, završili smo ih mi, istrčaše naši kontru, penal, zabi ga Zakarić, 0-3, sve bajno i sve to poslije izmjena.


Onda ide horor i po meni izmjene nemaju apsolutno nikakve veze sa tim.
Kako ba nemaju?
Koji ce mu qrac Zeba kao izmjena, umjesto da ubaci Kemu i pojaca odbranu? nidje veze.
Nakon što su zabili za 1-3, odmah je trebao pojacati odbranu i skok sa Kemom. Pošto je Zrinjski samo nabacivao sa strane.
Adžem se danas obrukao ko nikad ! :facepalm: :facepalm: sreca po njega da je prvi na tabeli, inace sa za ovakve utakmice dobija otkaz.

Avatar
braco
Postovi: 8704
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 17 mar 2018, 18:08

exampLe. je napisao/la:Ovo je samo dodatno iskustvo za igrace. :)
Ovo je samo dodatni čir na mom želucu.
Zadnja izmjena: braco, dana/u 17 mar 2018, 18:08, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19293
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 17 mar 2018, 18:08

"Nismo zijanili na gostovanju kod najvećeg rivala" nismo zijanili ali smo ponizeni doslovno, popisani i u historiju ovo ide.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Bosna i Hercegovina ostaje pri tužbi za genocid i protiv crne gore bez obzira što je došlo do državnog razdvajanja sa srbijom.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 17 mar 2018, 18:08

MocMahale444 je napisao/la: Kako nece imati izmjene jarane ba, oni idu dugim loptama ti imas zebu metar i frtalj, ne znam vala eto neka bude kako ti kazes.
Necu vala nemam snage. Ti si smiren kao da si popio zeneks ili apaurin.
Al' brate kontaš li imaš 0:2 i kontrolu utakmice, ovi ti ne mogu napraviti prilike nijedne, kakva je logika da ubacuješ stopera umjesto veznjaka i time gubiš jednog igrača na sredini terena, a upravo si ih na sredini terena dobio danas. Plus još nakon svega toga, plod tih izmjena ti dođe u vidu pogotka 0:3.

A onih pet minuta, ono će ući u anale rekao sam ti već, da su nam u tom trenutku ušli Ramos i Varane na teren mi bi opet primili dva gola nakon onog prvog gola Zrinjskog, jednostavno se to osjetilo u zraku, ne znam eto, al' sam apsolutno znao da ćemo usrati ono.

Kako god, razbistriti glavu sad na pauzi, pričati sa igračima, pitati šta se desilo, psiholog ili psihijatar, slijede nam dvije domaće utakmice, pobjedom protiv Radnika poništavamo ovaj kuršlus danas.

VTŽ!
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Sarun i 10 gostiju.