FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 12 avg 2020, 23:33

Kad procitam ovo “Maccabi” odmah mi skoci pritisak yebali sebe zelembaci :mrgreen:

Mora se ozbiljno od prve do zadnje minute igrati u Tuzli kao i u svakoj drugoj. Nema ti ovdje laganih utakmica odnosno da mozes reci da ce to sigurno fercerati. Nadam se samo da nece biti nekih neocekivanih izostanaka.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Kometa
Postovi: 895
Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kometa » 12 avg 2020, 23:33

Sta se ovo spominje dolazak Cocalica

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 12 avg 2020, 23:35

Kometa je napisao/la:
12 avg 2020, 23:33
Sta se ovo spominje dolazak Cocalica
Ako mislis na forum ovdje malo buncaju ovi nasi :D
Imaju lijepe neke snove.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
MrkiMedo
Postovi: 3085
Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrkiMedo » 12 avg 2020, 23:40

Ja bih porucio pojedincima sa drugog foruma da se kurca napuse. **** vas Amar u usta. Raja jedva kraj sa krajem sastavlja, a ono jede **** jer je prodan mali broj godisnjih. Mars u tri pm

Avatar
1921boy
Postovi: 5812
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 12 avg 2020, 23:41

Kako je Ligata isprsko kajkuta picku jednu

Rugotina reagovo :urnebes:


slika

LIGATA : "Nista! Ponavlja se utakmica! Penal cisti, isto kao i onaj sto je bio na tebi protiv Radnika u Bijeljini 😉"

picka : "Lignjosave u pravu si.. Bila su oba penala.. Samo ovaj nisu tako okarakterisali..😉🤏"

LIGATA : "Kakav si da mi prezime napises ispravno?! Moras imati nekad postovanja prema ljudima, koji su te primili nakon svega sta se desilo, a ti bio akter jedne besramne kradje, a onda napises da je to bio penal?!
Zamisli da ja tebi sad napisem kurtoslave, ne ide, je l' tako?!
Elem, pozdravio te Kosoric! "

**** ti mater saša,saša,saša
Zadnja izmjena: 1921boy, dana/u 12 avg 2020, 23:48, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kerimatomic1921 » 12 avg 2020, 23:44

E kakav je kiks bio dovodjenje ovog cetnika. Ne ponovilo se vise yebo ga pop koji ga je umako u onu vodu
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

Dzemail15
Postovi: 226
Pridružen/a: 30 apr 2019, 21:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dzemail15 » 12 avg 2020, 23:46

Nakon ova 3 kola, nadajući se i nastavku dobrih igara, mislim da je protiv Maccabija sve moguće. ;)

Kometa
Postovi: 895
Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kometa » 12 avg 2020, 23:46

LjoZee je napisao/la:
12 avg 2020, 23:35
Kometa je napisao/la:
12 avg 2020, 23:33
Sta se ovo spominje dolazak Cocalica
Ako mislis na forum ovdje malo buncaju ovi nasi :D
Imaju lijepe neke snove.
Nije forum neki portal najavljuje

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61414
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 12 avg 2020, 23:47

Pitari imaju baš gadan raspored. Šteta bi bilo ne iskoristiti.
Kometa je napisao/la:
12 avg 2020, 23:46
Nije forum neki portal najavljuje
Pročitali na forumu da je slobodan igrač pa se malo igraju tabloida.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 12 avg 2020, 23:49

Kometa je napisao/la:
12 avg 2020, 23:46
LjoZee je napisao/la:
12 avg 2020, 23:35
Kometa je napisao/la:
12 avg 2020, 23:33
Sta se ovo spominje dolazak Cocalica
Ako mislis na forum ovdje malo buncaju ovi nasi :D
Imaju lijepe neke snove.
Nije forum neki portal najavljuje
slika

:D

Ma nista od toga.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19311
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 12 avg 2020, 23:51

kerimatomic1921 je napisao/la:
12 avg 2020, 23:44
E kakav je kiks bio dovodjenje ovog cetnika. Ne ponovilo se vise yebo ga pop koji ga je umako u onu vodu
:rol: Jašta.

Kajkut I kokot isto.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 12 avg 2020, 23:54

Kakva su **** od ljudi dovodjena :puke: on je samo jedan u nizu
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61414
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 12 avg 2020, 23:59

irfo je napisao/la:
12 avg 2020, 23:54
Kakva su **** od ljudi dovodjena :puke: on je samo jedan u nizu
Vratolomije Aldina Čenana, Deje Nikolića i Senada Misimovića.

Ne ponovilo se.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 13 avg 2020, 00:01

Virtu4l je napisao/la:
12 avg 2020, 23:59
irfo je napisao/la:
12 avg 2020, 23:54
Kakva su **** od ljudi dovodjena :puke: on je samo jedan u nizu
Vratolomije Aldina Čenana, Deje Nikolića i Senada Misimovića.

Ne ponovilo se.
Trazili DNK
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61414
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 13 avg 2020, 00:03

Mamicu im ****, spiskali su brat bratu dva miliona na ublehe.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Manijakdolopate
Postovi: 841
Pridružen/a: 13 jun 2016, 23:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijakdolopate » 13 avg 2020, 00:17

Da nam je neko rekao da će pojačanje Želji biti igrač koji dolazi iz nekog NK Fužinar - svi bi rekli da smo teški kokuzi i da dovodimo neke lijeve igrače - Ikić Frane.
Pustiti Filipa Arežinu i Vranješa džaba je tada bilo suludo, da bi se doveo jedan Mule iz Prve federalane i to uz obeštećenje, mi se ovde klali i svađali s njima, Mule nista nije pokazivao, i tamam kad su kritičari mislili da su upravu, Mule ih zareda.
Zrinjski je otpisao Lendrića, a realno i bio je ko kanta, dolazi kod nas, odma komentari da smo klub koji skuplja otpad Zrinjskog i da nam je 4. Mjesto opet uspjeh, ali eto proigra Lendra i sad s pola snage slavi, platili bi ga ljudi.
Kosorić, takav kakav je potpisa, već su nas prozvali klubom penzionera, ide pominjanje Guve, pa daj Gušu na go, sledeći je Buki itd, ne znam je li taj Aco igra kod nas sad, ali ovaj je bez greške.
Meša je dao vitre još davno, povrede ga satrale, i ko će smilovati da ga dovede, ko drugi nego mi, s druge strane konkurenti ubiše s pojačanjima, kod nas atmosfera ko u ratu, al eto, proigra nešto i taj Meša, pa malo pomalo, najbolji daleko.
Posudbe za omladince, kažu to je sve samo da se utale ovi istrošeni igrači s njim i da može polovnjake neke dovesti, nema veze to s Šehinim i Hajdarovim napretkom.
Dado je isto tako došao zato što ne može ni u Mladosti igrati, pa čovjek prekuca ligu i sad je jedan od najboljih.
Fejzu, Jamalu i Tuceta da ne spominjem i tu priču znate.

Ovo nije slučajnost, ovo je znanje, mora se ovo iskopati, moraš imati m.da pa dovesti nekog igrača sa ovako niskim referencama.
Ali jednostavno, znanje je znanje i Amar piša po mnogim milionima uloženim u drugim klubovima.
Kad bi sad neko automatski sve igrače rastjerao na čelu sa Štilom a Amara ostavio, ja se sekunde zabrinuo ne bi.
Koliko smo mi kao klub porasli, dovoljno je reći da mi sad ne čekamo šta će reći Filipov menadžer ili koji novinar, sad to Brko pomnoži sa nulom i kaže ovako ili nikako, prije se bolan portali igrali s nama.
Dacić je bio u planovima da se razvija, svjedoci ste svi, ali nakon situacije s Kemom i menadžerom, svi iz njihove agencije su imali ponudu, ili mijenjaj kluba ili menadžera, zato je Dacić i dobio raskid.
Zato, sve dok je Amar tu mi se trebamo opustiti, zezati se ovde o nekim stvarima, i uživati u nogometnoj režiji velikog stručnjaka.

Brkooo
Postovi: 2278
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Brkooo » 13 avg 2020, 00:19

Petrovic, Kajkut, Crnov, Kostic, Curjuric, Arezina i ima ih jos bas mnogo, trebalo bi mi dosta vremena da ih sve nabrojim su go.vna koja su u nas klub dovodili ljudi koji pojma nisu imali o tome sta je fudbalski klub. Bitnije je bilo sredstvo za ciscenje stolica od fudbala, od ugleda kluba. To mrcvarenje i srozavanje ugleda kluba je trajalo par godina i taj kosmar se hvala Bogu zavrsio i ne ponovilo se vise nikad..

Avatar
1921boy
Postovi: 5812
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 13 avg 2020, 00:22

Brkooo je napisao/la:
13 avg 2020, 00:19
Petrovic, Kajkut, Crnov, Kostic, Curjuric, Arezina i ima ih jos bas mnogo, trebalo bi mi dosta vremena da ih sve nabrojim su go.vna koja su u nas klub dovodili ljudi koji pojma nisu imali o tome sta je fudbalski klub. Bitnije je bilo sredstvo za ciscenje stolica od fudbala, od ugleda kluba. To mrcvarenje i srozavanje ugleda kluba je trajalo par godina i taj kosmar se hvala Bogu zavrsio i ne ponovilo se vise nikad..
Al je zato Amar ismijavan što je rekao da će vratiti igrače koji će drugima objasniti šta je ŽELJO ! :salut:

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61414
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 13 avg 2020, 00:22

Manijakdolopate je napisao/la:
13 avg 2020, 00:17
Da nam je neko rekao da će pojačanje Želji biti igrač koji dolazi iz nekog NK Fužinar - svi bi rekli da smo teški kokuzi i da dovodimo neke lijeve igrače - Ikić Frane.
Pustiti Filipa Arežinu i Vranješa džaba je tada bilo suludo, da bi se doveo jedan Mule iz Prve federalane i to uz obeštećenje, mi se ovde klali i svađali s njima, Mule nista nije pokazivao, i tamam kad su kritičari mislili da su upravu, Mule ih zareda.
Zrinjski je otpisao Lendrića, a realno i bio je ko kanta, dolazi kod nas, odma komentari da smo klub koji skuplja otpad Zrinjskog i da nam je 4. Mjesto opet uspjeh, ali eto proigra Lendra i sad s pola snage slavi, platili bi ga ljudi.
Kosorić, takav kakav je potpisa, već su nas prozvali klubom penzionera, ide pominjanje Guve, pa daj Gušu na go, sledeći je Buki itd, ne znam je li taj Aco igra kod nas sad, ali ovaj je bez greške.
Meša je dao vitre još davno, povrede ga satrale, i ko će smilovati da ga dovede, ko drugi nego mi, s druge strane konkurenti ubiše s pojačanjima, kod nas atmosfera ko u ratu, al eto, proigra nešto i taj Meša, pa malo pomalo, najbolji daleko.
Posudbe za omladince, kažu to je sve samo da se utale ovi istrošeni igrači s njim i da može polovnjake neke dovesti, nema veze to s Šehinim i Hajdarovim napretkom.
Dado je isto tako došao zato što ne može ni u Mladosti igrati, pa čovjek prekuca ligu i sad je jedan od najboljih.
Fejzu, Jamalu i Tuceta da ne spominjem i tu priču znate.

Ovo nije slučajnost, ovo je znanje, mora se ovo iskopati, moraš imati m.da pa dovesti nekog igrača sa ovako niskim referencama.
Ali jednostavno, znanje je znanje i Amar piša po mnogim milionima uloženim u drugim klubovima.
Kad bi sad neko automatski sve igrače rastjerao na čelu sa Štilom a Amara ostavio, ja se sekunde zabrinuo ne bi.
Koliko smo mi kao klub porasli, dovoljno je reći da mi sad ne čekamo šta će reći Filipov menadžer ili koji novinar, sad to Brko pomnoži sa nulom i kaže ovako ili nikako, prije se bolan portali igrali s nama.
Dacić je bio u planovima da se razvija, svjedoci ste svi, ali nakon situacije s Kemom i menadžerom, svi iz njihove agencije su imali ponudu, ili mijenjaj kluba ili menadžera, zato je Dacić i dobio raskid.
Zato, sve dok je Amar tu mi se trebamo opustiti, zezati se ovde o nekim stvarima, i uživati u nogometnoj režiji velikog stručnjaka.
:bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19311
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 13 avg 2020, 00:27

Virtu4l je napisao/la:
13 avg 2020, 00:03
Mamicu im ****, spiskali su brat bratu dva miliona na ublehe.
Trazeci plavi dnk 😐
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Orvel i 26 gostiju.