FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5234
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la FRANK RIBERY » 30 jun 2008, 20:37

Šta se to dešava kad igrači dolaze u taj maleni klub
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

anonimus
Postovi: 189
Pridružen/a: 18 jun 2008, 12:51
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la anonimus » 30 jun 2008, 21:24

Ma moraju da se pojacaju jer evo 7 godina evrope ocima vidjeli nisu

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la csh » 30 jun 2008, 23:33

anonimus je napisao/la:Ma moraju da se pojacaju jer evo 7 godina evrope ocima vidjeli nisu
Inace ne reagujem ovako ali hajde ti debilu maloumni reci po kojem kalendaru ti ovo racunas,**** mi se za ban ali necu se spustiti na tvoj nivo razmisljanja i tvog keca iz skole pa da racunam to tako i ne zelim se natezati ali cu naglasiti da je emir prije angazmana u njanje igrao za nas ....
FRANK RIBERY je napisao/la:Šta se to dešava kad igrači dolaze u taj maleni klub
Tebi i ne trebam odgovoriti jer vidim ti u nicku nivo navijacke kulture i interesovanja koje imas...
AMAR OSIM!!!

Avatar
Monto
Postovi: 44
Pridružen/a: 18 jun 2008, 12:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monto » 01 jul 2008, 13:43

Nadam se da nece ovo otici skroz offtopic..nigdje ne nadjoh parove Premijer Lige?! Jesu li uopste izvuceni?!


Zeljo je institucija..o tome se ne raspravlja..;)..samo sto je u nasem fudbalu sve otislo k vragu..heh..jbg! respect!!!

Avatar
Groundhopper
Postovi: 51
Pridružen/a: 11 jun 2008, 18:25
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Groundhopper » 01 jul 2008, 13:51

Buraz imaš topik pod nazivom premijer liga! ;) "Po trenutno poretku odmah ispod ovog topika"! :lol: :D
Država velikih mogućnosti za male umove dubokih džepova!

lopta je okrugla
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 jun 2008, 06:28
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lopta je okrugla » 02 jul 2008, 06:11

Cujem da je Sanel Boric potpisao na tri godine,ima 21 godinu,doskorasnji golman kanadskog Toronta?!Ne znam je li to 100% tacno?! I zna li neko sta je sa Bubinim bratom,da li je on vec potpisao ugovor ili tek treba da prodje probu?!

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la csh » 02 jul 2008, 12:02

On dolazi sa bubom cisto onako na probu buba je rekao da je dobar mozda i bolji od njega ali to bi svako rekao za svog brata daj boze da je istina ...
AMAR OSIM!!!

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la csh » 02 jul 2008, 13:10

lopta je okrugla je napisao/la:Cujem da je Sanel Boric potpisao na tri godine,ima 21 godinu,doskorasnji golman kanadskog Toronta?!Ne znam je li to 100% tacno?! I zna li neko sta je sa Bubinim bratom,da li je on vec potpisao ugovor ili tek treba da prodje probu?!
Boric je potpisao ne znam samo gdje ih nalaze branio je na nekakvom univerzitetu,pa zar nema nasih golmana ovdje **** zivot,ali svakako ce biti rezerva ibri.
AMAR OSIM!!!

lopta je okrugla
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 jun 2008, 06:28
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lopta je okrugla » 02 jul 2008, 20:24

csh je napisao/la:
lopta je okrugla je napisao/la:Cujem da je Sanel Boric potpisao na tri godine,ima 21 godinu,doskorasnji golman kanadskog Toronta?!Ne znam je li to 100% tacno?! I zna li neko sta je sa Bubinim bratom,da li je on vec potpisao ugovor ili tek treba da prodje probu?!
Boric je potpisao ne znam samo gdje ih nalaze branio je na nekakvom univerzitetu,pa zar nema nasih golmana ovdje **** zivot,ali svakako ce biti rezerva ibri.
Izgleda da ga nadjose na you tube kao i ti hehe,ne znam,ali ima bas golmanske predispozicije,visina 1,95,tezak 88kg.....vidi se malo i po ovim snimkama,da je "malo udaren" sto je pozeljno za golmana,ne znam ako je talenat onda nema veze gdje ih nalaze,sta je sa Baoticem?!pozz

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la csh » 02 jul 2008, 22:55

Baotic je covjek kojeg mi je najvise zao to je fantastican golman pa prosle sezone na proljece nas je vadio samo tako ja jesam za guranje nasih igraca i ibro je dobar golman ali baota je fantastican i moze braniti u bilo kojem klubu u BiH sigurno...odlican je momak prije svega..
AMAR OSIM!!!

lopta je okrugla
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 jun 2008, 06:28
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lopta je okrugla » 03 jul 2008, 01:44

csh je napisao/la:Baotic je covjek kojeg mi je najvise zao to je fantastican golman pa prosle sezone na proljece nas je vadio samo tako ja jesam za guranje nasih igraca i ibro je dobar golman ali baota je fantastican i moze braniti u bilo kojem klubu u BiH sigurno...odlican je momak prije svega..
Pa gdje ide Baotic ili gdje je vec otisao ako znas to?!

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la csh » 03 jul 2008, 10:48

Ne znam ali ko ga god bude imao u ekipi usrecit ce se pravo,probat cu saznati gdje je otisao uglavnom nije vise u zelji..
AMAR OSIM!!!

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la csh » 05 jul 2008, 22:31

Zeljo danas izgubio od sirokog na kupresu 2:1 strijelac bio pelak,ekipa manijaka bila na tekmi. 8-)
AMAR OSIM!!!

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bistrikboy » 07 jul 2008, 16:16

mali update do sada dosli haznadar,selimovic,zeba,bucan ekipi se trebaju jos prikljuciti alen basic(torpedo) i mujic(orasje) s tim bi vjerovatno transferi vezani za zelju trebali biti zavrseni,naravno i brat dialibe bi trebao doci 8-)
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

lopta je okrugla
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 jun 2008, 06:28
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lopta je okrugla » 07 jul 2008, 18:01

bistrikboy je napisao/la:mali update do sada dosli haznadar,selimovic,zeba,bucan ekipi se trebaju jos prikljuciti alen basic(torpedo) i mujic(orasje) s tim bi vjerovatno transferi vezani za zelju trebali biti zavrseni,naravno i brat dialibe bi trebao doci 8-)
Ko je taj Zeba,nije valjda Zajko Zeba?!A taj Mujic,trebao bi biti dobar,barem je bio prosle sezone u Orasju,zabijao je dosta golova,pa sad ne znam......mislim da igra centarfora.......

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bistrikboy » 07 jul 2008, 18:11

zeba je bivsi junior torpeda,zadnje dvije godine bio u jablonecu,igra stlicevu poziciju,ostaje nam da vidimo na sta ce liciti 8-)
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

HardCore
Postovi: 13
Pridružen/a: 05 jul 2008, 21:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HardCore » 07 jul 2008, 18:48

lopta je okrugla je napisao/la:
bistrikboy je napisao/la:mali update do sada dosli haznadar,selimovic,zeba,bucan ekipi se trebaju jos prikljuciti alen basic(torpedo) i mujic(orasje) s tim bi vjerovatno transferi vezani za zelju trebali biti zavrseni,naravno i brat dialibe bi trebao doci 8-)
Ko je taj Zeba,nije valjda Zajko Zeba?!A taj Mujic,trebao bi biti dobar,barem je bio prosle sezone u Orasju,zabijao je dosta golova,pa sad ne znam......mislim da igra centarfora.......
Mislim da ce vam Mujic uci u najuži izbor "klocčine godine".

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la csh » 07 jul 2008, 19:18

Za mujica ne znam znam da je zabio 14 golova ostaje da ga vidimo,zebu sam gledao nije los,tesko cemo nadoknaditi stilketov odlazak ali decko je solidan ,treba naglasiti da se malo bolji igraci kao i u svakom drugom klubu mogu ocekivati pred kraj prelaznog jer tada im propadaju odlasci vani i onda se u panici zadaju da potpisu za nekog i koga tada uhvaris,uhvatis.
AMAR OSIM!!!

HardCore
Postovi: 13
Pridružen/a: 05 jul 2008, 21:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HardCore » 07 jul 2008, 19:39

14 golova, hm pa jeste ako mu se racunaju od pionira pa do danas :mrgreen:

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bistrikboy » 07 jul 2008, 19:41

HardCore je napisao/la:14 golova, hm pa jeste ako mu se racunaju od pionira pa do danas :mrgreen:
14 golova u plbih prosle sezone :!:
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.