FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Ddado
Postovi: 676
Pridružen/a: 13 nov 2014, 18:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ddado » 03 maj 2018, 18:52

Od toga nikad nista nece bit. Bilo bi do sad da moze. Zalosno, ali tako je. Jednostavno ne postoji volja da se rijese problemi i to je to. Previse sujete i ega je u igri na obje strane.
1921

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 03 maj 2018, 18:57

Ne vjerujem da će nogirati Adžema ako osvoji Kup, zapravo i ne treba ga nogirati (ako uzmemo da Amar sigurno neće doći), nema razloga tražiti druga rješenja, kad je sve to u par deka.

Bolje je da se pozabave kvalitetnom selekcijom igrača.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19315
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 03 maj 2018, 19:01

Ddado je napisao/la:Od toga nikad nista nece bit. Bilo bi do sad da moze. Zalosno, ali tako je. Jednostavno ne postoji volja da se rijese problemi i to je to. Previse sujete i ega je u igri na obje strane.
:thumbup: tako nesto.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 03 maj 2018, 19:02

Odabir igraca na prvo mjesto s time sto Adzem nije rjesenje na duze staze. On je dosta toga uprskao u ova 3-4 kola zajedno sa igracima, za ne povjeravati sta im se desilo i kako su se postavili u kljucnim trenutcima.

Sto se tice uprave i Amara, nije to ni sujeta ni ego a kamoli neki veci sukobu i razne gluposti koje se spominju.
- Zeljeznicar -

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19315
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 03 maj 2018, 19:05

Kakav Adzem ba, treba se kaliti negdje drugo a ne u Zelji.

pa sta je problem onda Zenzo?
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 03 maj 2018, 19:12

Al' nemaš koga moj Muhoni, ako već Amar neće, ja zaista ne vidim drugo ime koje bi bilo tako uspješnije od Adžema.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Fidelitoo
Postovi: 90
Pridružen/a: 21 jun 2017, 13:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Fidelitoo » 03 maj 2018, 19:14

Garantujem zivotom da se Amar vrati na sljedecoj tekmi Dolina bi bila odlicno ispunjena,da ne kazem puna!! Ovaj strucni stab ima sve dobili su "pojacanja" koja su oni trazili,uprava je uradila svoj posao I vise nego korektno.

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19315
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 03 maj 2018, 19:17

Raonffa je napisao/la:Al' nemaš koga moj Muhoni, ako već Amar neće, ja zaista ne vidim drugo ime koje bi bilo tako uspješnije od Adžema.
Treba ganjati Amara ko tom dzerija ;)

Ne znam sad tacno ali imas trenera, dunjaluk ih pun. Nemoj zezati pa i sam si pisao da nije za Zelje i da pravi jedne te iste greske.
Dobio je vruc krompir i ispustio ga, ono nas je sve je to udure ali :think:
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 03 maj 2018, 19:37

MocMahale444 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Al' nemaš koga moj Muhoni, ako već Amar neće, ja zaista ne vidim drugo ime koje bi bilo tako uspješnije od Adžema.
Treba ganjati Amara ko tom dzerija ;)

Ne znam sad tacno ali imas trenera, dunjaluk ih pun. Nemoj zezati pa i sam si pisao da nije za Zelje i da pravi jedne te iste greske.
Dobio je vruc krompir i ispustio ga, ono nas je sve je to udure ali :think:
Meni Amar djeluje kao nemoguća misija, odnosno kombinacija ove uprave i Amara djeluje kao nemoguća misija.

Imaš ti trenera, nije to problem, svaki dan možeš drugog zaposliti al' upitno je hoće li i oni dati rezultat. Imao si Đurbuzovića, Adžema (prvi mandat), Odu, Čapljića, Sablju, Kostića, Slavku, sve si ih potrošio, a ni od jednog nisi dobio ništa.

Najviše si opet dobio od Adžema u prvom mandatu koji je gurnuo djecu u prvi tim, pa ih je onda Oda izbrusio, odigrao Europu odlično, na kraju ih prodao za fine pare, onda par trenera za zaborav sve do Adžema koji je opet gurnuo djecu i vjerovatno će donijeti prvi trofej u klub nakon Amarove ere. Dakle, kad sve izvagaš Adžem je još najbolji od svih njih, i to osjetno bolji od svakog osim od Odovića.

Da se razumijemo, ima Adžem dosta dosta mana, u gubljenju ovosezonske titule on ima veliki uticaj al' opet ja ga ne bih tek tako otjerao, pogotovo ako će opet doći nekakav "anonimus" da se uči na Želji.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19315
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 03 maj 2018, 20:46

Raonffa je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Al' nemaš koga moj Muhoni, ako već Amar neće, ja zaista ne vidim drugo ime koje bi bilo tako uspješnije od Adžema.
Treba ganjati Amara ko tom dzerija ;)

Ne znam sad tacno ali imas trenera, dunjaluk ih pun. Nemoj zezati pa i sam si pisao da nije za Zelje i da pravi jedne te iste greske.
Dobio je vruc krompir i ispustio ga, ono nas je sve je to udure ali :think:
Meni Amar djeluje kao nemoguća misija, odnosno kombinacija ove uprave i Amara djeluje kao nemoguća misija.

Imaš ti trenera, nije to problem, svaki dan možeš drugog zaposliti al' upitno je hoće li i oni dati rezultat. Imao si Đurbuzovića, Adžema (prvi mandat), Odu, Čapljića, Sablju, Kostića, Slavku, sve si ih potrošio, a ni od jednog nisi dobio ništa.

Najviše si opet dobio od Adžema u prvom mandatu koji je gurnuo djecu u prvi tim, pa ih je onda Oda izbrusio, odigrao Europu odlično, na kraju ih prodao za fine pare, onda par trenera za zaborav sve do Adžema koji je opet gurnuo djecu i vjerovatno će donijeti prvi trofej u klub nakon Amarove ere. Dakle, kad sve izvagaš Adžem je još najbolji od svih njih, i to osjetno bolji od svakog osim od Odovića.

Da se razumijemo, ima Adžem dosta dosta mana, u gubljenju ovosezonske titule on ima veliki uticaj al' opet ja ga ne bih tek tako otjerao, pogotovo ako će opet doći nekakav "anonimus" da se uči na Želji.
Adzem je bolji od skijaša (2 kamiona potrebnih stvari za treniranje) i Slavke zajedno. Ipak mislim da nama treba bolji trener i bolji igraci.
Ne znam vala sta misle ali tip koji preslikano izgubi titulu kao Slavko prosle godine treba ici lagano.
Opet i Manchester United je ostavio Fergusona :rol: nakon lose sezone i dajgle.
Isto tako prosle sezone ustaški sudija nam je ukrao titulu.
Proslu tekmu s ustaškim klubom pizda od sudije nije dosudila igranje rukom onog klempe prije gola.
Jednom kad neko unakazi sudiju bice kasno :kafa:
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 03 maj 2018, 21:34

Titula nije izgubljena. Ne treba biti malodusan. Zapeti u Bijeljini i osluskivati sta se desava na hercegovackom derbiju.

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 03 maj 2018, 22:11

plavousrcu je napisao/la:Titula nije izgubljena. Ne treba biti malodusan. Zapeti u Bijeljini i osluskivati sta se desava na hercegovackom derbiju.
Koliko to prizeljkujem, toliko me i strah da se eto okrene situacija da Siroki ne izgubi i da na Kosevu ne pobjedi Zrinjski pa da nekako uzmemo titulu jer bi bili u tolikoj zabludi da mnogi igraci iz ove generacije valjaju... Jer bi bili kao treca generacija Zelje svih vremena sa duplom krunom.. A trener i igraci katastrofa... :crazy: :crazy:
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 03 maj 2018, 23:17

Pa dobili su uslove od Amara, to je vrlo lako ispuniti. Ako Misimović može preći preko toga da postoji neko kome neće i nemože naređivati i koga neće i nemože šutnuti kada poželi, onda možda bude nešto. Pošto je očito da će Misimović radije experimentisati na štetu kluba i navijača nego povući jednostavan i logičan potez, onda do daljneg, Misimoviću odlazi.

Petroviću što ste dali, Kostiću i ostalim ublehama, mogli ste ubaciti u kakvu kovertu i ostaviti Amaru ispred vrata, da se pozitivno iznenadi, a ne ga još olajavate preko svojih poslusnika i poltrona.

Kada budete svoje love, žive, dali koliko je Brko, onda se busajte u prsa. Do tada, hvalite se porezom na plate gdje vas razni levati uzimaju lopatom. Plaćate polovnjake po dva tri puta više nego vrijede i zaslužuju. Neznalice.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 03 maj 2018, 23:28

GRANDE MISKE!!!
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 03 maj 2018, 23:31

:facepalm: :facepalm:
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

AirMike
Postovi: 641
Pridružen/a: 31 dec 2017, 00:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AirMike » 04 maj 2018, 00:58

Ma Brko i kraj price !
Ako ne mozes pobjediti protivnika,pridruzi mu se - Kevin Durant -

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61439
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 04 maj 2018, 11:02

Zeljo92 je napisao/la::facepalm: :facepalm:
Znaš na koga me podsjećaju, na ove političke botove, recimo Izetbegovićeve ili Vučićeve, ono, znaju da ispadaju glupi, ali jbg, mora se.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 04 maj 2018, 11:29

MocMahale444 je napisao/la:
Adzem je bolji od skijaša (2 kamiona potrebnih stvari za treniranje) i Slavke zajedno. Ipak mislim da nama treba bolji trener i bolji igraci.
Ne znam vala sta misle ali tip koji preslikano izgubi titulu kao Slavko prosle godine treba ici lagano.
Opet i Manchester United je ostavio Fergusona :rol: nakon lose sezone i dajgle.
Isto tako prosle sezone ustaški sudija nam je ukrao titulu.
Proslu tekmu s ustaškim klubom pizda od sudije nije dosudila igranje rukom onog klempe prije gola.
Jednom kad neko unakazi sudiju bice kasno :kafa:
Ako nađu boljeg neka ga smjene odmah što se mene tiče, al' sam poprilično siguran da ništa bolje neće pronaći.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 04 maj 2018, 12:33

Virtu4l je napisao/la:
Zeljo92 je napisao/la::facepalm: :facepalm:
Znaš na koga me podsjećaju, na ove političke botove, recimo Izetbegovićeve ili Vučićeve, ono, znaju da ispadaju glupi, ali jbg, mora se.
Bas :clap:
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
TMovac
Postovi: 2729
Pridružen/a: 14 avg 2009, 01:42
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TMovac » 04 maj 2018, 12:37

Izgleda da smo suspendovali Boru Elcica. Minuta sutnje za palog brata
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: MojaMalenkost i 41 gost.