FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

samoposmatram
Postovi: 5363
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 18 apr 2018, 21:08

Rokoko87 je napisao/la:
samoposmatram je napisao/la:Treba nekad biti veci od poraza, jer ako nismo u stanju da stanemo u odbranu u ovakvim momentima, gdje je sve jos uvijek u nasim rukama, kako cemo onda biti u stanju slaviti titulu ili kup na kraju?

Sami sebi skacemo u stomak.

Titula neznaci nista, ako smo nekome ostali duzni svojim postupcima.
Ne serri
Ne placi mala moja, ima dana pred tobom
Prvi put kazes zbogom, pa je tesko znam
Ne placi mila moja, mnogo boljeg te ceka
Zivot nas kao rijeka nosi dalje sad

Moje igre su teske, ne znam ljubav da dam
Volim stvari daleke, i trazim ih sad
Ne placi duso moja, neka glazba te tjesi
I makar ti se smjesi kad ne mogu ja

I makar ti se smjesi kad ne mogu ja
Kad ne mogu ja, kad ne mogu ja

Alipasino
Postovi: 7888
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 18 apr 2018, 21:17

Dakle fulio sam rezultat reko sam 2-1 a ono 4-1 nema veze desi se.Kao sto sam i reko jos juce od danas gazimo kao i sto vidite krenulo je.Imam samo jednu molbu a mislim da je svi vide a to je da Mehremic neigra u prvih 11 a Kajkut da ne ulazi jel nemoze lik hodat i za kraj vracanje Zeca jef on je za Kajkuta zlatna koka.

samoposmatram
Postovi: 5363
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 18 apr 2018, 21:42

Cestitke igracima, strucnom stabu i navijacima u Tuzli. Zavidim vam na onakvom triumfu.

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 18 apr 2018, 21:45

plavousrcu je napisao/la:Hladno danas 0:2. Malo iskombinovati sastav i ide bez po muke.
:salut: :salut: :salut:

samoposmatram
Postovi: 5363
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 18 apr 2018, 21:46

Ova kriza je imala i pozitivnu stranu. Adzema posteno istesala. Danas glavni maneken u Tuzli.

Avatar
ANTIANTIFA
Postovi: 226
Pridružen/a: 17 apr 2018, 13:15
Lokacija: KUĆA CVEĆA
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ANTIANTIFA » 18 apr 2018, 21:53

samoposmatram je napisao/la:Ova kriza je imala i pozitivnu stranu. Adzema posteno istesala. Danas glavni maneken u Tuzli.
I dalje stoji da Adžem po svim osnovama nema kvaliteta, ni strucnog znanja da vodi klub kakav je Željo u prvom mandatu a pogotovo u drugom je doveden da spašava sto se moze spasiti, dakle doveden je pet do dvanaest, sta god da se desi na kraju sezone njemu se treba zahvaliti na saradnji i poslati ga da radi sa juniorima, Amar ili Meša je jedino razumno i logicno rjesenje, jedna utakmica ne moze zasjeniti pet loših
cesto odem do šanka al linija je tanka izmedju jave i sna, vrha i dna

samoposmatram
Postovi: 5363
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 18 apr 2018, 22:04

ANTIANTIFA je napisao/la:
samoposmatram je napisao/la:Ova kriza je imala i pozitivnu stranu. Adzema posteno istesala. Danas glavni maneken u Tuzli.
I dalje stoji da Adžem po svim osnovama nema kvaliteta, ni strucnog znanja da vodi klub kakav je Željo u prvom mandatu a pogotovo u drugom je doveden da spašava sto se moze spasiti, dakle doveden je pet do dvanaest, sta god da se desi na kraju sezone njemu se treba zahvaliti na saradnji i poslati ga da radi sa juniorima, Amar ili Meša je jedino razumno i logicno rjesenje, jedna utakmica ne moze zasjeniti pet loših
Neslazem se. Znam ko je podrzavao Adzema u prvom mandatu i u ovom. Znam iz kojih razloga je smjenjen u prvom mandatu. A znas li ti ko je Amar Osim?

ammimr
Postovi: 256
Pridružen/a: 03 jun 2011, 13:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ammimr » 18 apr 2018, 22:04

Nadam se da neko na ovom forumu zna otkud,u kojoj funkciji,je danas Amar Osim bio u Krupoj na Vrbasu?

Avatar
Neymar11
Postovi: 1172
Pridružen/a: 19 maj 2014, 14:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neymar11 » 18 apr 2018, 22:06

Neandertalac je napisao/la:Tri boda iz Krupe su gotova stvar. I Vukotić na tri godine.
Aminn Bog te cuoo :kafa:

pobjeda za punu Grbavicu iduceg petka sa Zrinjom
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Avatar
Harika
Postovi: 5022
Pridružen/a: 15 mar 2013, 22:40
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Harika » 18 apr 2018, 22:07

Crtajte linijeeeee
Arsenal FC, FK Željezničar, Damir Džumhur, Nikola "Niko" Kovač, Roger Federer

Avatar
ANTIANTIFA
Postovi: 226
Pridružen/a: 17 apr 2018, 13:15
Lokacija: KUĆA CVEĆA
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ANTIANTIFA » 18 apr 2018, 22:16

samoposmatram je napisao/la:
ANTIANTIFA je napisao/la:
samoposmatram je napisao/la:Ova kriza je imala i pozitivnu stranu. Adzema posteno istesala. Danas glavni maneken u Tuzli.
I dalje stoji da Adžem po svim osnovama nema kvaliteta, ni strucnog znanja da vodi klub kakav je Željo u prvom mandatu a pogotovo u drugom je doveden da spašava sto se moze spasiti, dakle doveden je pet do dvanaest, sta god da se desi na kraju sezone njemu se treba zahvaliti na saradnji i poslati ga da radi sa juniorima, Amar ili Meša je jedino razumno i logicno rjesenje, jedna utakmica ne moze zasjeniti pet loših
Neslazem se. Znam ko je podrzavao Adzema u prvom mandatu i u ovom. Znam iz kojih razloga je smjenjen u prvom mandatu. A znas li ti ko je Amar Osim?
Ma pusti to ko sta zna, ko je sta rekao i ko sta tvrdi, danas je sve jasno, nama fali jak, strucan, poznat i autoratativan trener, u svim segmentima smo top kaska nam jos trenerski dio, kada vidim ko nam je trener golmana i ko pomocni dodje mi harakiri da izvrsim, glavnog i da ne spominjem, Adzem je prinudno rjesenje na duze staze se gubi, Meša slobodan, Amar slobodan, pokusati dovesti, sjesti porazgovarati i vidjeti moze li ili ne, ako ne daj treceg, hvala bogu imamo imena, prije svega onih nasih koji znaju sta predstavlja klub, sve ostalo fula
cesto odem do šanka al linija je tanka izmedju jave i sna, vrha i dna

Avatar
biceDUPLA
Postovi: 707
Pridružen/a: 18 feb 2018, 21:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la biceDUPLA » 18 apr 2018, 22:31

JELI TESKO PRIZNATI DA NAM JE ZAIMOVIC TRENUTNO NAJBOLJI IGRAC????? Pa jedini je bio opasan sa pitarima, a danas fantastican!!! Idemo Željo po duplu!!!! Znao sam da cemo negdje opet prelomiti!!!! Idemo opet dati podrsku i ne gledati puno iza sebe. Mozda smo pali pred kraj ali mi ljudi od 23 tekme imamo jedan poraz i to od Svinjskog!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ŽELJEZNIČAR 1921

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 18 apr 2018, 22:48

Nadam se da će ova tekma prelomiti sezonu!
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nepostenaliga » 18 apr 2018, 22:50

Projića medju prvih 11, vratiti Zeca i svježeg od prve u Krupi. Mozda i Zebu, ekipa je preumorna, nije ni danas bilo bajno ne treba se zavaravati.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 18 apr 2018, 22:57

ammimr je napisao/la:Nadam se da neko na ovom forumu zna otkud,u kojoj funkciji,je danas Amar Osim bio u Krupoj na Vrbasu?
Pa voli gledat fudbal covjek, ne treba se svaki put opravdavat nekome kad ode pogledat neku tekmu.
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61414
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 18 apr 2018, 23:00

Napokon dođoh kući. E trebalo nam je ovo, kao nikad ranije. Ponovo nervoza nakon prvog gola, primitivci se malo zaigrali, udaraju, lome, a onda veliki Željezničar stupa na scenu. Sjajna partija, bez mrlje, isto kao da ih je neko uštekao u struju nakon svih ovih mjeseci.

Izdvojiću samo Zakarića, mečviner, ali ekipa je bila na nivou... šta još reći... finale kupa nakon pet godina... idemo sad po trofej.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 18 apr 2018, 23:01

Virtu4l je napisao/la:Napokon dođoh kući. E trebalo nam je ovo, kao nikad ranije. Ponovo nervoza nakon prvog gola, primitivci se malo zaigrali, udaraju, lome, a onda veliki Željezničar stupa na scenu. Sjajna partija, bez mrlje, isto kao da ih je neko uštekao u struju nakon svih ovih mjeseci.

Izdvojiću samo Zakarića, mečviner, ali ekipa je bila na nivou... šta još reći... finale kupa nakon pet godina... idemo sad po trofej.
uf zar ima tolko, previse...
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61414
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 18 apr 2018, 23:03

irfo je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Napokon dođoh kući. E trebalo nam je ovo, kao nikad ranije. Ponovo nervoza nakon prvog gola, primitivci se malo zaigrali, udaraju, lome, a onda veliki Željezničar stupa na scenu. Sjajna partija, bez mrlje, isto kao da ih je neko uštekao u struju nakon svih ovih mjeseci.

Izdvojiću samo Zakarića, mečviner, ali ekipa je bila na nivou... šta još reći... finale kupa nakon pet godina... idemo sad po trofej.
uf zar ima tolko, previse...
Ma da, 2013. smo ispali na penale od Širokog, mislim da je Svraka promašio odlučujući.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 18 apr 2018, 23:05

Virtu4l je napisao/la:
irfo je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Napokon dođoh kući. E trebalo nam je ovo, kao nikad ranije. Ponovo nervoza nakon prvog gola, primitivci se malo zaigrali, udaraju, lome, a onda veliki Željezničar stupa na scenu. Sjajna partija, bez mrlje, isto kao da ih je neko uštekao u struju nakon svih ovih mjeseci.

Izdvojiću samo Zakarića, mečviner, ali ekipa je bila na nivou... šta još reći... finale kupa nakon pet godina... idemo sad po trofej.
uf zar ima tolko, previse...
Ma da, 2013. smo ispali na penale od Širokog, mislim da je Svraka promašio odlučujući.
legendarni šaban pehilj :mrgreen:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61414
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 18 apr 2018, 23:10

irfo je napisao/la:legendarni šaban pehilj :mrgreen:
:mrgreen: :tokralju: :tokralju:

Evribadi sej Željo
Željoooo

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.