FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19329
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 14 nov 2018, 18:36

Neymar11 je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la:
irfo je napisao/la:Sramota treba biti svakoga ko naziva jug placenicima i kakvim sve vec uvredama!
Druze djubradi samo pametuju. Znaci ako ti Jug kaze koji te trpi iz godine u godinu da je vrijeme za fajronta.
To bi bilo to, pitanje je vremena.

One ostale tribine imaju 2 pjesme. Ne pjesme povike.
1. Zeljoooooo
2. Volim te Zeljo, naravno uz psovke.

Hej oni zvizde Jugu :oops: sramota **** ih misimovic.
+1 :thumbup: svasta bi imoo dodati i reci al opet necu, jer odma si dusman neprijatelj Kluba... Samo cu Reci jedno za dobro bit naseg Zelje bolje da se nadje neki kompromis il sporazum na relaciji Miske Amar ako to nemogu Neka ova uprava odsutupi pruzu sansu drugima koji to mogu... Smjesno je da se kaze da cemo da propadnemo ako Ova uprava ode a da se nada sansa novim ljudima koji dodju..

@Admine mozel Anketa za nasu temu? ko je za protiv ili ostanak Uprave daj da glasamo
Samo Saburaj, postovalo se i cekalo.
Nece dogovor s Amarom a ni on s njima izgleda.
Udarili smo dno sto se tice sportskog d.
Hvala golemo za stadion ali koji ce ti da bude prazan.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
GOAT
Postovi: 4690
Pridružen/a: 14 jul 2018, 03:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GOAT » 14 nov 2018, 19:16

Neymar11 je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la:
irfo je napisao/la:Sramota treba biti svakoga ko naziva jug placenicima i kakvim sve vec uvredama!
Druze djubradi samo pametuju. Znaci ako ti Jug kaze koji te trpi iz godine u godinu da je vrijeme za fajronta.
To bi bilo to, pitanje je vremena.

One ostale tribine imaju 2 pjesme. Ne pjesme povike.
1. Zeljoooooo
2. Volim te Zeljo, naravno uz psovke.

Hej oni zvizde Jugu :oops: sramota **** ih misimovic.
+1 :thumbup: svasta bi imoo dodati i reci al opet necu, jer odma si dusman neprijatelj Kluba... Samo cu Reci jedno za dobro bit naseg Zelje bolje da se nadje neki kompromis il sporazum na relaciji Miske Amar ako to nemogu Neka ova uprava odsutupi pruzu sansu drugima koji to mogu... Smjesno je da se kaze da cemo da propadnemo ako Ova uprava ode a da se nada sansa novim ljudima koji dodju..

@Admine mozel Anketa za nasu temu? ko je za protiv ili ostanak Uprave daj da glasamo
U potpunosti se slazem s tobom.Nije ovdje niko protiv misketa zato sto ga mrzi iz nekih licnih razloga vec jednostavno covjek ne radi dobro na sportskom segmntu i to je sustina cijele price.Bilo bi dobro da se sastave on i amar ali da li misketov ego moze podnjet da bude druga violina?Ide anketa :arrow:
23

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la admin » 14 nov 2018, 19:55

@neymar11 Moze naravno. Ali na nasim anketama mogu glasati svi koji su registrovani na forum, pa ti rezultati nece biti nesto posebno relevantni

Avatar
Neymar11
Postovi: 1172
Pridružen/a: 19 maj 2014, 14:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neymar11 » 14 nov 2018, 20:06

admin je napisao/la:@neymar11 Moze naravno. Ali na nasim anketama mogu glasati svi koji su registrovani na forum, pa ti rezultati nece biti nesto posebno relevantni
Pa sta cekas turaj anketu haha@Goat najbitnije je sacekat skupstinu nece se olako povuc ova Uprava siguran sam , svih nas je Zelja da vrati se Amar da budemo ko nekad ali imas onih koji nisu za njegov povratak? zbog takvih egoa kako ti rece tu smo gdje jesmo kaskamo za Zrinjom vec par godina ..
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 14 nov 2018, 20:13

Kakva anketa, u kontru da nam protivnici idu. Ublehasu hvala sto je osjetio trenutak kada ce se Zeljovci pokazati svoju ljubav prema klubu. Hvala mu i sto je izvukao para od SDA lopova i od Saveza. Za sve ostalo ne ponovilo nam se.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 14 nov 2018, 20:13

Ma sta ce nam ankete, navijaci su rekli svoje, nikakva nam anketa ne treba niti ona moze biti ikakav pokazatelj
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la japa » 14 nov 2018, 20:16

Ni ja ne vjerujem u moral hadzi Milimetra niti vjerujem da taj ublehas zna da je vrijeme da ode te da ce se povuci. Smisljaju oni novu predstavu kojom kontaju nekako prezivjeti ovaj jesenji brodolom.

let3
Postovi: 29064
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la let3 » 14 nov 2018, 22:53

japa je napisao/la:Ni ja ne vjerujem u moral hadzi Milimetra niti vjerujem da taj ublehas zna da je vrijeme da ode te da ce se povuci. Smisljaju oni novu predstavu kojom kontaju nekako prezivjeti ovaj jesenji brodolom.
Ma nemaju oni više šta smisliti.
Što su smišljali, smišljali su. Ispucali su sve opcije i kredite, mogu još možda smijeniti nesretnog Odovića ili Dinu Pekića ili zabraniti Fudi na sjeveru prodaju košpi :mrgreen:
Izbrukali su klub ove sezone kao nikad i ako su imalo normalni probat ce se izvuci iz kluba što prije, dok se nisu desila veca sranja.
Valjda je u decembru skupština kluba i tu bi se trebali ispaliti....e sad, ko ce doci i preuzeti, to je pitanje.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la japa » 14 nov 2018, 23:41

let3 je napisao/la:
japa je napisao/la:Ni ja ne vjerujem u moral hadzi Milimetra niti vjerujem da taj ublehas zna da je vrijeme da ode te da ce se povuci. Smisljaju oni novu predstavu kojom kontaju nekako prezivjeti ovaj jesenji brodolom.
Ma nemaju oni više šta smisliti.
Što su smišljali, smišljali su. Ispucali su sve opcije i kredite, mogu još možda smijeniti nesretnog Odovića ili Dinu Pekića ili zabraniti Fudi na sjeveru prodaju košpi :mrgreen:
Izbrukali su klub ove sezone kao nikad i ako su imalo normalni probat ce se izvuci iz kluba što prije, dok se nisu desila veca sranja.
Valjda je u decembru skupština kluba i tu bi se trebali ispaliti....e sad, ko ce doci i preuzeti, to je pitanje.
Naravno da su ispucali sve opcije ali nekako Misimovic mi ne djeluje ko osoba koja ce se povuci dostojanstveno, vidis sta rade njegovi botovi konstantno optuzuju druge i svaki put traze nove krivce i zrtvenu janjad, prvo su huskali navijace na igrace i aplaudirali kada su uletili u teren a sada kada su navijaci okrenuli ledja upravi odjednom ti isti navijaci su postali narkomani, olos, huligani itd itd :rol: Dakle nista to nije slucajno oni to rade po nalogu vozda i poltrona oko njega jer ocigledno ne namjeravaju tek tako da odstupe. Najgore od svega je sto su glupi sto duze ostanu to cemo vise potonuti, ako se ne dese promjene necemo ni medju prva tri biti niti cemo evropu izboriti.

Avatar
starigrad
Postovi: 982
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:05
Lokacija: baščaršija
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la starigrad » 15 nov 2018, 08:54

raja, premalo nas je, al bas premalo, da se ovako dijelimo, pljujemo medjusobno, vrijedjamo... niciji stav i misljenje, sa argumentima, nikada nisam ni pokusao osporiti. cak sam, nakon argumetacija, i licna misljenja znao preispitati, jer sam shvatio da sam imao pogresna misljenja o odredjenim osobama ili situacijama. niko ne zna sve. znam uci u raspravu, ali samo ako mogu stati iza izrecenog, nikako na osnovu mahalskih koje dodju do mene. to ostavljam po strani.

ali, ne mogu da shvatim da ljudi, koji ce, mozda, "sutra" sjediti jedan do drugog na tribini, danas iskazuju ovolike mrznje i pakosti jedan prema drugom. niti ce se odavdje otjerati uprava, niti ce se spasiti zbog toga sto ih ** podrzava.

pisite sto iskreno mislite, niko to ne brani, iznosite prijedloge, ukazujte na greske, polemisite... ali, nema potrebe za vrijedjanjem. mene su ucili da su vrijedjanje i psovanje tokom rasprave, u stvari, nedostatak argumenata za stavove koji se iznose. toga se i pridrzavam.

u ovom svemu je bitan Zeljo, niko od pojedinaca ili grupa nije vrijedan njegovog prvog slova u nazivu. razgovorom se sve rijesi. sve drugo nas samo uvalci u dublja ****
ne moram navijati za f.k. sarajevo da bih mogao reci da sam sarajlija

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 15 nov 2018, 09:06

starigrad je napisao/la:raja, premalo nas je, al bas premalo, da se ovako dijelimo, pljujemo medjusobno, vrijedjamo... niciji stav i misljenje, sa argumentima, nikada nisam ni pokusao osporiti. cak sam, nakon argumetacija, i licna misljenja znao preispitati, jer sam shvatio da sam imao pogresna misljenja o odredjenim osobama ili situacijama. niko ne zna sve. znam uci u raspravu, ali samo ako mogu stati iza izrecenog, nikako na osnovu mahalskih koje dodju do mene. to ostavljam po strani.

ali, ne mogu da shvatim da ljudi, koji ce, mozda, "sutra" sjediti jedan do drugog na tribini, danas iskazuju ovolike mrznje i pakosti jedan prema drugom. niti ce se odavdje otjerati uprava, niti ce se spasiti zbog toga sto ih ** podrzava.

pisite sto iskreno mislite, niko to ne brani, iznosite prijedloge, ukazujte na greske, polemisite... ali, nema potrebe za vrijedjanjem. mene su ucili da su vrijedjanje i psovanje tokom rasprave, u stvari, nedostatak argumenata za stavove koji se iznose. toga se i pridrzavam.

u ovom svemu je bitan Zeljo, niko od pojedinaca ili grupa nije vrijedan njegovog prvog slova u nazivu. razgovorom se sve rijesi. sve drugo nas samo uvalci u dublja ****
Bravo za post, imamo isto mišljenje u potpunosti.

Avatar
DobojskiManijak
Postovi: 209
Pridružen/a: 23 maj 2018, 11:28
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DobojskiManijak » 15 nov 2018, 09:23

starigrad je napisao/la:raja, premalo nas je, al bas premalo, da se ovako dijelimo, pljujemo medjusobno, vrijedjamo... niciji stav i misljenje, sa argumentima, nikada nisam ni pokusao osporiti. cak sam, nakon argumetacija, i licna misljenja znao preispitati, jer sam shvatio da sam imao pogresna misljenja o odredjenim osobama ili situacijama. niko ne zna sve. znam uci u raspravu, ali samo ako mogu stati iza izrecenog, nikako na osnovu mahalskih koje dodju do mene. to ostavljam po strani.

ali, ne mogu da shvatim da ljudi, koji ce, mozda, "sutra" sjediti jedan do drugog na tribini, danas iskazuju ovolike mrznje i pakosti jedan prema drugom. niti ce se odavdje otjerati uprava, niti ce se spasiti zbog toga sto ih ** podrzava.

pisite sto iskreno mislite, niko to ne brani, iznosite prijedloge, ukazujte na greske, polemisite... ali, nema potrebe za vrijedjanjem. mene su ucili da su vrijedjanje i psovanje tokom rasprave, u stvari, nedostatak argumenata za stavove koji se iznose. toga se i pridrzavam.

u ovom svemu je bitan Zeljo, niko od pojedinaca ili grupa nije vrijedan njegovog prvog slova u nazivu. razgovorom se sve rijesi. sve drugo nas samo uvalci u dublja ****
ovo je jedini i ispravan put :clap:

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 15 nov 2018, 10:17

Pogotovo zadnji pasus majstore :salut:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 15 nov 2018, 11:52

biceDUPLA je napisao/la:Nismo bili u stanju pipe uzeti za vodu niti 5 stolica zamjeniti kad puknu sad kad smo naviklu na sve i na ljepotu na Grbavici bi da tjeramo. Ovo ce nam biti najveca greska poslije rata... gledaj na sta je licila Grbavica i kakav je kurcev sistem vladao...ljudi trznite se i podrzite ove ljude makar 5 godina jos nista ne uzeli. Bice aBd kad treba da bude a ne na silu i inatu...

https://youtu.be/lZW9iwwS0MM
Samo ti čekaj,šta da više čekam,da dignu kredit i stave stadion pod hipoteku,e to neće dočekati.
Žali bože onih normalnih momaka u klubu koji moraju klimati glavu,jer se ne smiju usprotiviti velikom govorniku,čast izuzecima Papcu i onom košarkašu,koji su na vakat skontali kuda plavi brod plovi,pravo u Bermudski trougao gdje će biti potopljen!

Godine prolaze,uspjesi ne dolaze!
Vrijeme je za rastanak!
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15897
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la svrakino1921 » 15 nov 2018, 12:25

biceDUPLA je napisao/la:Nismo bili u stanju pipe uzeti za vodu niti 5 stolica zamjeniti kad puknu sad kad smo naviklu na sve i na ljepotu na Grbavici bi da tjeramo. Ovo ce nam biti najveca greska poslije rata... gledaj na sta je licila Grbavica i kakav je kurcev sistem vladao...ljudi trznite se i podrzite ove ljude makar 5 godina jos nista ne uzeli. Bice aBd kad treba da bude a ne na silu i inatu...

https://youtu.be/lZW9iwwS0MM
:kafa:

Alipasino
Postovi: 7895
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 15 nov 2018, 13:00

Ja bi nesto i napiso ali nemam pojma sta.Eto dokle je doslo.Evo sjetio Sam se.Volio Sam te Zeljo a i sad i ubuduce cu te volit.Dosta od jednog skromnog navijaca koji voli fudbal.

Avatar
Goosman
Postovi: 2164
Pridružen/a: 07 mar 2018, 20:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Goosman » 15 nov 2018, 16:45

Nerealno je očekivati da Željo dominira, četiri puta prvak u pet sezona i sl.
Isto tako jedan kup za pet godina je premalo.
Očigledno je da sa ovom upravom ne može postojati balans između onoga što je urađeno i što se radi u vezi sa stadionom,administracijom itd.
Možda je razlog nestručnost, lopovluk, egoizam...a najvjerovatnije kombinacija svega toga.

Blamaže se konstantno ponavljaju, kako na terenu, tako i van njega.Od revolucionarnog sredstva za čiščenje stolica do Zvijezde 09.
Ovakav način će otjerati ljude sa stadiona, pa makar bio Alianz Arena.

Hoćemo pobjede, titule, dobar fudbal i pune tribine.
Predsjednik i gospoda iz uprave ne znaju ništa o tome i treba da odu.

VTŽ
💩💩

Avatar
GOAT
Postovi: 4690
Pridružen/a: 14 jul 2018, 03:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GOAT » 16 nov 2018, 18:40

biceDUPLA je napisao/la:Nismo bili u stanju pipe uzeti za vodu niti 5 stolica zamjeniti kad puknu sad kad smo naviklu na sve i na ljepotu na Grbavici bi da tjeramo. Ovo ce nam biti najveca greska poslije rata... gledaj na sta je licila Grbavica i kakav je kurcev sistem vladao...ljudi trznite se i podrzite ove ljude makar 5 godina jos nista ne uzeli. Bice aBd kad treba da bude a ne na silu i inatu...

https://youtu.be/lZW9iwwS0MM
Na greskama se uci zar ne?Za par godina cemo pricat jesmo li pogrijesili ili ne a sad UPRAVA NAPOLJE !
23

Topnikus
Postovi: 334
Pridružen/a: 08 maj 2018, 18:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Topnikus » 16 nov 2018, 22:18

Pravo zatisje. Nisam se nadao tome. Treniral ekipa ovdje ili su otisli negdje. Ostajel Oda?

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rokoko87 » 16 nov 2018, 22:18

Topnikus je napisao/la:Pravo zatisje. Nisam se nadao tome. Treniral ekipa ovdje ili su otisli negdje. Ostajel Oda?
Je li ba bitno ostajel Oda, on je pijun tu
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 29 gostiju.