FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 17 mar 2018, 17:27

invincible1921 je napisao/la:Kriv je luzerski mentalitet koji smo sebi izgradili u post osimovoj eri. Da je nekadasnji zeljo ona tekma u Krupi prosle sezone da su juniori igrali ja bi bio ubijedjen u rutinsku pobjedu ako nista 0-1
Brate dobili su dva puta Sarajevo, tri puta ŠB (od toga dva puta dole, što mislim da nikome nikada nije pošlo za rukom), malo mi je bezveze govoriti o luzerskom mentalitetu, pogotovo kad imaš 0:3 u 88oj minuti, hajde da je to bilo 0:1 pa ga oni uvalili, yebiga luzeri ne znaju izvući pobjedu, al' brate 0:3, rekao sam već sve da su sami sebi htjeli zabiti tri autogola do kraja meča, ne bi uspjeli, uspio je Bogičević jedan.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 17 mar 2018, 17:29

Virtu4l je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Majke mi, bolje je da smo izgubili kao prošli put, bar znaš što si popušio, ovo ovako je sf film.
Nije bolje. Da smo izgubili imali bi zaostatak od jednog boda, ovako smo na +2. Da, ovo jeste bolno, mogli smo veoma lako već naredno kolo otići na +6 ili čak +8 i završiti posao, ali valja nam se boriti do kraja.
Ma znam da nije, vruća glava jbg, već sutra će ovo biti ok (što se tiče tabele) al' ono brate utisak je kao da smo poraženi, bez obzira na taj osvojeni bod.

Znaš kad bi se naši vratili sa 0:3 u zadnjih pet minuta? U narednih 1000 godina da igraju to se ne bi nikada desilo.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Fidelitoo
Postovi: 90
Pridružen/a: 21 jun 2017, 13:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Fidelitoo » 17 mar 2018, 17:30

AMAR OSIM.

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19329
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 17 mar 2018, 17:30

"Ne mogu da neke stvari prešutim, makar me istjerali. Ne može pomoćnik dosuđivati glavnom penale, ako je on udaljen 35 metara, a ovaj 10. Ne može se dešavati ovo u našem fudbalu, boriću se do kraja da se to ne dešava".


a pleme mu ****, **** sve svoje pa sta bi s penalom za titulu smradu jedan, polomiti ga treba bas ama bas. Fuj smardu pisam ti se u bradu baka.




Bekrija picko jedna osisaj se nekad cobane ruzni.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61448
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 17 mar 2018, 17:32

Raonffa je napisao/la:Ma znam da nije, vruća glava jbg, već sutra će ovo biti ok (što se tiče tabele) al' ono brate utisak je kao da smo poraženi, bez obzira na taj osvojeni bod.
Ja sam već zaboravio na ovo. Cilj je i dalje isti, pritisak je i dalje na Zrijskom, Zrinjski gostuje Širokom, ima paklen raspored naredna četiri kola, tjeramo se i dalje.

Slijedi pauza od 14 dana. Sljedeća stanica je Dolina Ćupova i Radnik.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Neymar11
Postovi: 1172
Pridružen/a: 19 maj 2014, 14:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neymar11 » 17 mar 2018, 17:33

Neymar11 je napisao/la:
Zenzo je napisao/la:Ljudi ja nisam gledao utakmicu imao nekih obaveza, nego ono malo na telefon tekstualni prenos pratio i na 0:3 za nas nisam vise pratio.

Sta se ovo desilo, moze li neko da napise kako primismo ove golove ko je krvi od nasih, kako su igrala dva smrada Bekric i Stanic protvi nas.
Legenda stana na Klupi nije minute odigro, dok je Bekric je ucestvovo kod prvog gola a i treceg isto s centra poslo loptu i Legenda bogi glavom :tokralju: , al sta Rece baka sta nam se radi haha pa klosaru, sta ste vi radili, protiv borca vam sudili nepostojuci faul dosli ste do boda, da ne spominjem Radnik, gdje citav svijet zna da ste kupili tekmu , a da ne spominjem premisanje Sarajeva, bilo kako bilo jedini su gubitnici ove sezone komsije , trebali smo danas uzeti zavrsit pricu oko titule, idalje smo na dva boda ispred, al pickama treba uvesti psihologa def.... Zeba, Kajkut, Bogicevic klosar, nemaju mjesta u ovom zelji to je jasno ko dan, sreca te ide ova pauza , trebaju dobro sjest analazirat sve, ovim su izgubili bar 3 milje navijaca koji je bi dosli da su uzeli, cude se sto raja ne dolazi jesul zasluzili da im se dodje **** im pleme
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 17 mar 2018, 17:34

Bravo Virto, mnogi sad pisu vruce glave (bolje vam je odmorite malo). Nista jos nije gotovo njima ide paklen raspored a mi to moramo dobro iskoristiti.

ZELJEZNICAR ZA ZIVOT CIJELI!
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

AirMike
Postovi: 641
Pridružen/a: 31 dec 2017, 00:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AirMike » 17 mar 2018, 17:34

Nisam se ovako sokiro od krupe...Sa vedrije strane kad pogledas ostvarili smo cilj I treba se okrenut narednoj utakmici
Ako ne mozes pobjediti protivnika,pridruzi mu se - Kevin Durant -

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 17 mar 2018, 17:35

Meni je ovaj bod sasvim ok, većina bi ga potpisala prije utakmice. Okrenuti se narednim mečevima i ne palamuditi puno, samo sebi možemo naškoditi. Svaka naredna je ispit, ne dozvoliti da nas ova hebena anomalija koja se vidi jednom u sto godina izbaci sa šampionskog kolosijeka.

Od mene bravo za igru u većem dijelu utakmice, skoro da nam nisu mogli prići golu. Stajali smo odlično u sredini gdje njihovi vezni nisu mogli ništa uraditi. Naravno da ostaje veliki žal za prosuta dva boda ali i dalje smo dva ispred. Izvući pouke i idemo dalje.

Volim te Željo!
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 17 mar 2018, 17:36

Neymar11 je napisao/la:
Neymar11 je napisao/la:
Zenzo je napisao/la:Ljudi ja nisam gledao utakmicu imao nekih obaveza, nego ono malo na telefon tekstualni prenos pratio i na 0:3 za nas nisam vise pratio.

Sta se ovo desilo, moze li neko da napise kako primismo ove golove ko je krvi od nasih, kako su igrala dva smrada Bekric i Stanic protvi nas.
Legenda stana na Klupi nije minute odigro, dok je Bekric je ucestvovo kod prvog gola a i treceg isto s centra poslo loptu i Legenda bogi glavom :tokralju: , al sta Rece baka sta nam se radi haha pa klosaru, sta ste vi radili, protiv borca vam sudili nepostojuci faul dosli ste do boda, da ne spominjem Radnik, gdje citav svijet zna da ste kupili tekmu , a da ne spominjem premisanje Sarajeva, bilo kako bilo jedini su gubitnici ove sezone komsije , trebali smo danas uzeti zavrsit pricu oko titule, idalje smo na dva boda ispred, al pickama treba uvesti psihologa def.... Zeba, Kajkut, Bogicevic klosar, nemaju mjesta u ovom zelji to je jasno ko dan, sreca te ide ova pauza , trebaju dobro sjest analazirat sve, ovim su izgubili bar 3 milje navijaca koji je bi dosli da su uzeli, cude se sto raja ne dolazi jesul zasluzili da im se dodje **** im pleme
Za sta su konkretno krivi kod golova ili igra opcenito ?
- Zeljeznicar -

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 17 mar 2018, 17:37

Bravo Nea, ja ne znam sto se ima toliko dramit, dramio sam prvih 15minuta ali kad skontam jos nista nije gotovo, idemo po titulu, Adzeme poradi na njima sad jer su grohnuli ko qrac psihicki.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19329
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 17 mar 2018, 17:37

Joj ovoga hoce da mu neko pise paragraf sto su krivi, nisu krivi kasper se pojavio eto ko.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61448
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 17 mar 2018, 17:37

Zeljo92 je napisao/la:Bravo Virto, mnogi sad pisu vruce glave (bolje vam je odmorite malo). Nista jos nije gotovo njima ide paklen raspored a mi to moramo dobro iskoristiti.

ZELJEZNICAR ZA ZIVOT CIJELI!
10 bodova iz prve četiri utakmice, to je cilj i moramo ga ispuniti.

Glavu gore.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 17 mar 2018, 17:38

Virtu4l je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Ma znam da nije, vruća glava jbg, već sutra će ovo biti ok (što se tiče tabele) al' ono brate utisak je kao da smo poraženi, bez obzira na taj osvojeni bod.
Ja sam već zaboravio na ovo. Cilj je i dalje isti, pritisak je i dalje na Zrijskom, Zrinjski gostuje Širokom, ima paklen raspored naredna četiri kola, tjeramo se i dalje.

Slijedi pauza od 14 dana. Sljedeća stanica je Dolina Ćupova i Radnik.
Zaboraviće se to, nije to problem, al' je za ozbiljne analize šta se ovo desilo, kontaš možeš iduću protiv Radnika voditi 1:0 (ma i 5:0, nebitno) kontrolisati meč i opet dok sudija ne svira kraj možeš primiti gol. To je ono čega je mene sad strah, da nas ovo psihički syebe.

Ovakve stvari se dešavaju jednom u sto godina inače (ako i toliko) al' eto na našu nesreću, nama su se desile baš danas.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19329
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 17 mar 2018, 17:43

Kad smo uzeli zadnji pehar?

ma samo opusetno, nije jos alarm time. Moze jos koja godina bez pehara. Samo lagno.


Ne znam šta reći. Potpuni pad koncentracije, svaka akcija im je bila prilika. Nemam ništa pametno. Ovo je tragedija", rekao je Adžem.

Moj Adzeme pa sta si ti radio pored aut linije tih zadnjih minuta.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 17 mar 2018, 17:43

Protiv Radnika nema Zakarića i Mehremića zbog kartona, možda je i Blagojević suspendovan, al' to nisam siguran.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1328
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la grbavicka1921 » 17 mar 2018, 17:43

S obzirom da nisam očekivao ni bod a kamoli 3 dvije minute prije kraja ovo je super.
Ne valja jedino što mostarske mažoretkinje imaju sad psihološki pozitivan momentum za razliku od nas. Bosjim se da smo ispuhali jer previše ovo psihološki nije dobro na terminu primiti ovako brzo golove a kamoli na profi nivou. Oni sad kontaju da su uhvatili svetog Petra za muda. Nadam se da će ih Široki opalit' po ušima gdje im je mjesto. VTŽ!

Ćeraćemo se i dalje!!! :bih:
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 17 mar 2018, 17:44

Zar nismo mogli ljepo sad +5 i onda dvije domace zaredom + Zrinjski nervozan ide Sirokom,

A sada smo pisholoski -5 a oni pucaju od samopouzdanja.

Nas ceka Radnik, Siroki, kup, pitari ... strasno je ovo sta se desilo.
- Zeljeznicar -

let3
Postovi: 29064
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la let3 » 17 mar 2018, 17:45

Gdje je super, 3-0 vodiš do 88 minute i prospeš sve to :puke:

Adžem je ujebo stvar, za otkaza :x :x nevjerovartno što su dozvolili :puke: još ga onaj sindikalac sam sebi zabi na kraju :evil:

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rooney88 » 17 mar 2018, 17:46

Naravno da nista nije gotovo. Ne da nije gotovo nego smo jos u prednosti I sve imamo u svojim rukama. Raju samo boli sto smo ovo sebi dozvolili. Pa da smo zadrzali koncentraciju I promarsirali Mostarom oni bi I naredne dvije pali I prvenstvo gotovo. Ja sam I prije tekme govorio da je I bod dobar ali ni u ludilo ovo nisam zamisljao. Samo da se ne sjebu sada I zaredaju kikseve.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.