FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 03 maj 2019, 19:55

Parmaci iz Op i parmaci koji nisu iz Op. Isti klinac ti dodje.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dokoljenko » 03 maj 2019, 20:35

LjoZee je napisao/la:Parmaci iz Op i parmaci koji nisu iz Op. Isti klinac ti dodje.
Parmaci iz Op, za deset godina sansu dobilo njih 30 maximalno. Sehic, Zola, Memija, Baja, Amir, Anel, donijeli najmanje pet miliona maraka. Svih trideset za deset godina ne kosta milion. Neka je sa stipendijama svi iz op dva miliona.

Parmaci sa strane, broj se ne zna. Recimo 150. Uzeli lovu za Bekrica, Viscu, Adilovica, Kvesica, Lendrica, Zakarica. Mozda 2,5 zarade. Kostali Bog zna koliko, neka je prosjek milion to je deset miliona.

Ugrubo racunica ali shvatate poentu. Jos pored toga sam znacaj Op kroz istoriju, stotine djece koja tamo treniraju, roditelji koji placaju dobru lovu. Ne moze se to samo tako ponistiti, hladno nisu kvalitetni i kraj. Ne bi nas bilo nigdje za kratko vrijeme.

Grbavica skola fudbala!
Zadnja izmjena: Dokoljenko, dana/u 03 maj 2019, 20:50, ukupno mijenjano 1 put.
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 03 maj 2019, 20:45

Ja sam htio reći da OP sa čovjekom na pravom mjestu(Dogan) i OP nakon Dogana se ne može porediti.
Svi ti nabrojani su iz njegove ere izuzev Šabana,al se našli znalci koji znaju o fudbalu pa dobismo odron u cijelom fudbalskom segmentu.
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 03 maj 2019, 20:50

Mislim na ove trenutne ne na prosle generacije. U zadnje vrijeme prodali Anela samo i to mislim da je vise zbog Refika ne njegove igre i tih stvari. I onaj sto obecava stopi se u sivilo ovih ostalih parmaka.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 03 maj 2019, 20:51

Ja sam mislio da će šta od onog Velića bit, pisao sam već čini mi se. Onako fin, moderan stoper al krhak ko čačkalica.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dokoljenko » 03 maj 2019, 20:57

Ne mora se svaka prica zavrsiti sa bivsim i sadasnjim.

Bez namjere da spocitavam nesto bilo kome, samo za ove tri godine mi smo promijenili nekih sest, sedam lijevih bekova. Ptice znaju koliko para, zivaca, bodova, navijaca, su nas kostali.

Volim gledati neko dijete od 18 godina i 62 kile, taman da samo stoji kod korner zastavice.

Jos jednom nije kritika nikome nego stav, moramo gurati mlade, naci im mjesta. Kako ce se pripremiti za seniorski fudbal da ne zaostaju puno ne znam. Koliko njih za godinu moze dobiti pravu sansu, to je pravo pitanje. U prvom timu, ako je sampionski, ne vise od jednog, eventualno dva ako su bas dobri.
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 03 maj 2019, 21:16

Naravno da moras imati mjesta za takve, ali i takvi moraju zasluziti da dobiju sansu. Evo, Hajdarevic i Anel jesu kad su poceli, ali sad vise lose nego dobro. Kjosevski nase dijete, a satro nas sa nekim glupostima pa Fejzic zasad sigurniji. Ne mozes u tom nazor gurati Vedrana. Naci ljude skolovane da pripreme te talente koji obecavaju za prvi tim i poboljsati atmosferu prije svega, ali i kvalitetu prvog tima da mogu napredovati kako Bog zapovijeda.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Alipasino
Postovi: 7895
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 03 maj 2019, 21:21

Jao kuku koja sezona.6 poraza u nizu i to od Goska i nadalje,pitari nam slozili tricu i jos ce da slave kod vjecne vatre,najgori igrac u postojanju Zelje je igro ove sezone Elzner mislim da nije ni fudbaler,bivsi nas zavalili u kredite a brko izgleda nije vise onaj brko.Za kraj da neodemo u evropu i da zakljucimo sezonu snova.Prvi i glavni problem Zelje su njegovo igraci koji nepostuju sam klub jer zive nesportski zivot tj zivot koji ne dolici jednom fudbaleru i tu vam se sva prica zavrsava.Kad skontate bice vam lakse.

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 03 maj 2019, 21:41

LjoZee je napisao/la:Naravno da moras imati mjesta za takve, ali i takvi moraju zasluziti da dobiju sansu. Evo, Hajdarevic i Anel jesu kad su poceli, ali sad vise lose nego dobro. Kjosevski nase dijete, a satro nas sa nekim glupostima pa Fejzic zasad sigurniji. Ne mozes u tom nazor gurati Vedrana. Naci ljude skolovane da pripreme te talente koji obecavaju za prvi tim i poboljsati atmosferu prije svega, ali i kvalitetu prvog tima da mogu napredovati kako Bog zapovijeda.
Bio je Vedran siguran na pocetku, pa mu sad jeb.ete od do. Polako doci ce vrijeme da se psuje Fejzic, samo da nasi strucnjaci odrede kad treba poceti.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 03 maj 2019, 21:44

Bezideja je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:Naravno da moras imati mjesta za takve, ali i takvi moraju zasluziti da dobiju sansu. Evo, Hajdarevic i Anel jesu kad su poceli, ali sad vise lose nego dobro. Kjosevski nase dijete, a satro nas sa nekim glupostima pa Fejzic zasad sigurniji. Ne mozes u tom nazor gurati Vedrana. Naci ljude skolovane da pripreme te talente koji obecavaju za prvi tim i poboljsati atmosferu prije svega, ali i kvalitetu prvog tima da mogu napredovati kako Bog zapovijeda.
Bio je Vedran siguran na pocetku, pa mu sad jeb.ete od do. Polako doci ce vrijeme da se psuje Fejzic, samo da nasi strucnjaci odrede kad treba poceti.
Bio, kad je trebalo dalje da ide ostao ovdje i syebao sebi sve. Da je otisao na vrijeme raja bi ga upamtila po dobrim odbranama. Ovako ko je iole valjao prije 2 sezone, a jos ostao ovdje k ne valja sad. Sve one izgubljene titule, pehovi, sukobi u Zenici, atmosfera mu syebali napredak i sad nije ni za GOSK-a. Fejzic je zasad sigurniji, ali generalno bolji treba nama golman za sljedecu sezonu.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 03 maj 2019, 21:46

Alipasino je napisao/la:Jao kuku koja sezona.6 poraza u nizu i to od Goska i nadalje,pitari nam slozili tricu i jos ce da slave kod vjecne vatre,najgori igrac u postojanju Zelje je igro ove sezone Elzner mislim da nije ni fudbaler,bivsi nas zavalili u kredite a brko izgleda nije vise onaj brko.Za kraj da neodemo u evropu i da zakljucimo sezonu snova.Prvi i glavni problem Zelje su njegovo igraci koji nepostuju sam klub jer zive nesportski zivot tj zivot koji ne dolici jednom fudbaleru i tu vam se sva prica zavrsava.Kad skontate bice vam lakse.
Pa i nije "onaj " Brko,umjesto 8 provodi 12 sati dnevno na stadionu,valja ispravljati što su dezerteri ostavili a ostavili su pustoš.
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kerimatomic1921 » 03 maj 2019, 21:55

Bezideja je napisao/la:
kerimatomic1921 je napisao/la::bow:
Dokoljenko je napisao/la:Nisu djeca ni dobila sansu kako treba. Ovo sto su ih na silu ubacivali, da se na njima lome kola, to ne racunam.
Opet se vracamo na tu temu. U kur.cu nisu dobili sansu. Itekako je sansu dobila generacija atletikovaca. Vise su sansi dobili nego Amir i Baja i Memija i Ara, kada gledas po broju sezone i upisanih minuta. Druga je stvar sto je Baji i Amiru trebalo 3 utakmice da pokazu sta znaju, a ovima mozes dati 17 sezona i nista nece pokazati.

Zeric je 3 godine igrao, Mujagic sa dvije lijeve noge i zuti karton u prvom dodiru, Hajdarevic evo, kao nesto bori se, Osmankovic apsolutno nije za Zelju ( A **** mater ako nije bara bara i sa Sipom i rodinom), sehic desni bek na mapu ga nema, eldar (zavaljen je bio) ali evo kao igra nesto... besirovica necu ni komentarisati. Netalentovana generacija, okrenuti list i idemo dalje. Sto je to tesko priznati??
Dobro kad pises da je neko dobio sansu, sta za tebe znaci sansa. U tri godine odigrati 8,5 utakmica? Hajde izvadi mi koliko je utakmica u tri godine odigrao Zeric, koliko utakmica u nizu? To vazi za sve igrace za koje kazes da su dobili sansu.

Svi zajedno odigrali ukupno za tri godine 18,5 utakmica!!

A kad se pise sanse, sansu su dobili samo Hajdarevic i Šaban. Evo Šaban je dobio sansu, igra mu je za ku.rac, igra 1 dalje, napravio je transfer? Pa?

Treba malo odvaditi kad se pljuje a sve bez argumenata. Ovo sto sam napisao ne znaci da je Zeric, Osmankovic, Mujagic igracine al da pises da su sansu dobili to nema veze s mozgom..

Opet ponavljam Šaban igra, ja volim sto igra jer je nase djete, a on sve ovo utakmica nikad nista nije uradio. Prosjecna igra kao kod Zerica. Samo ovaj odigrao 50 utakmica, a ovaj 8,5 utakmica.

Samo eto ima na forumu strucnjaka koji inace znaju procijeniti koji igrac valja, a u zivotu nisu pogledali dva treninga kluba.Ovo se ne odnosi na tebe, nego opcenito da se razumijemo..

****, svi inostrani skauti nesto vide u Sabanu, a nama ne valja. Mislim ok, sustina je tu, nase dijete je uvijek bolja opcija, ali majka mu stara... pa propišo bi na oci da si Zerica i Mujagica morao gledati 50 utakmica. Sabana je bar lijepo vidjeti,
Lagan, elegentan :rol:
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

Manijakdolopate
Postovi: 841
Pridružen/a: 13 jun 2016, 23:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijakdolopate » 03 maj 2019, 22:17

Zao mi je sto Arezinu nismo uspjeli priuštiti, i u nastavku sezone je pokazao da je igrač koji pravi razliku.

Od Irfana Hadzica nista, mislim da je njegov menadzer ne bas dobar gost na Grbavici


Vego, Dilaver, Peco, Pršeš i Adžem, igrači kojima na kraju sezone ističe ugovor, svaki od njih bi nam legao ekstra u tim

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kerimatomic1921 » 03 maj 2019, 22:52

Ja sam godinama bio za Pecu i Besirovica. Medjutim obojica su lutrija sa ovakvim povredama.
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2561
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la StrikeWarzone » 03 maj 2019, 23:18

A Hadzicu je menadzer Bilalagic kao i Kemi,vodeci se tom logikom Kemo bi davno bio bivsi.
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 04 maj 2019, 10:43

kerimatomic1921 je napisao/la:Ja sam godinama bio za Pecu i Besirovica. Medjutim obojica su lutrija sa ovakvim povredama.
Kad već spominješ njih dvojicu, naša liga je u periodu od 2015/16 do prošle sezone imala strašnu navalu kvalitetnih igrača, što mladih što onih malo iskusnijih. Ovdje mislim na klubove ranga Krupe, Radnika, Mladosti. Pa da vidimo:

Krupa: Vukotić, Jašarević, Dujaković, Redžić, Koljić, Milanović
Radnik: Memišević, Šerbečić, Jakovljević, Hodžić, Beširović, Obradović, Franić, Peco
Mladost: Ramović, Kuzmanović, Brkić, Galić, Šišić, Velić, Dilaver

Veliku smo šansu propustili što od ovolike navale igrača mi smo samo Ramovića doveli. Možda nije svaki od njih neki kvalitet ali većina je itekako imala mjesta kod nas. Šteta što su se onolike pare bacale na smiješne igrače umjesto da si pokupio nekoliko ovih nabrojanih. Mada razumijem za neke poput Memiševića gdje realno ne možeš finansijski parirati Gronigenu.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 04 maj 2019, 11:14

Sto se kasnilo sa uplatom ako smo imali lovu? Sad da nas kinje zbog toga za licencu. Dobit cemo je svakako na drugostepenoj, ali moze li kod nas sta jednostavno?
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 04 maj 2019, 11:19

Mahno ga direktor pa fulao datum :lol:
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 04 maj 2019, 12:31

Vala je i on pustio korijene, Tito ga ne moze istjerati iz kluba.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 04 maj 2019, 12:44

Izgleda da se trebala i citava administracija otjerati uz proslu upravu pocevsi od direktora, svi nesposobni
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 35 gostiju.