FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

ManijakSaGrbavice
Postovi: 124
Pridružen/a: 26 jun 2018, 16:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ManijakSaGrbavice » 05 jul 2018, 21:36

Jel on uopce u klubu i dali je igro

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 05 jul 2018, 22:03

Pitanje za neznalice u Upravi. Zasto nas trenira Krcmarevic, a ne Rahimic? Vidite li neznalice sta dobar trener uradi od ekipe sa 15 dana priprema. Prva utakmica ljudima. Perete pare preko srpskih neznalica, zajedno s njima dovodite igrace s kojima se talite. Mislio sam i bio uvjeren da je ovo bilo neznanje. Ne, stotine dolazaka i odlazaka je pranje para majmuni lopovski. Koliki smo kredit uzeli, koliko dugujemo Don Misimovicu. Transparentno nam recite.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 05 jul 2018, 22:16

Nisu ni protivnici toliko dobri koliko smo mi ustvari losi. Svaka iole ozbiljna ekipa moze dobiti ovakvog Zelju. Ljudi nit znaju sta igraju nit imaju zelju da bilo sta odigraju. Jednostavno izgubljeni u vremenu i prostoru. Ne mozes za neke reci da ne znaju, ali i oni izgledaju kao amateri. Ovo je sad gore nego pod palicom Adzema. Ispast ce na kraju da je bilo bolje ostaviti Adzema nego ovo uraditi.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

nagibBeg
Postovi: 351
Pridružen/a: 10 maj 2018, 20:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nagibBeg » 05 jul 2018, 22:24

LjoZee je napisao/la:Nisu ni protivnici toliko dobri koliko smo mi ustvari losi. Svaka iole ozbiljna ekipa moze dobiti ovakvog Zelju. Ljudi nit znaju sta igraju nit imaju zelju da bilo sta odigraju. Jednostavno izgubljeni u vremenu i prostoru. Ne mozes za neke reci da ne znaju, ali i oni izgledaju kao amateri. Ovo je sad gore nego pod palicom Adzema. Ispast ce na kraju da je bilo bolje ostaviti Adzema nego ovo uraditi.
Tako je

SCOUTZADAR98
Postovi: 18
Pridružen/a: 03 jan 2018, 15:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SCOUTZADAR98 » 05 jul 2018, 22:36

Čurjurić doktor.

Pozdrav

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15102
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 05 jul 2018, 22:49

Bit ce opet da su igraci krivi jer ne kontaju taktiku genijalnog krcmarevica koji je vodio takve klubove ko sto su pobeda iz prilepa(cak dvije utakmice sjedio na klupi) i giganta omladinskog fudbala kazahstansku selekciju do 19 godina( tu se cak tri tekme zadrzo)

Ko sto vidimo iza njega je uspjesna karijera i postoji razlog zbog kojeg ga je miske izabrao za trenera, samo su igraci krivi, ali nema veze sad ce miske da upali aplikaciju za scouting da nam dovede nekih evropskih pojacanja tipa denis pozder

Gledam sad u anarthosisu dosao nakon sezone u kojoj su igrali grupnu fazu lige prvaka i uspio u pet utakmica u ligi osvojit 1 bod :tokralju: :tokralju: kakav genijalac
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

samoposmatram
Postovi: 5342
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 05 jul 2018, 23:07

Prva dva gola Veleza su rijetkost. Treci je bio zabrinjavajuci zbog katastrofalnog dodavanja beka. Sto se tice igre, nema je. Kukavicki ulazimo u utakmice.

På meni dobra postava:


-------------------- Zajmovic ------- Krpic -------------

------------------------------ Arezina -------------------

----------- Sabanadzovic - Blagojevic - Hajdarevic --------

- Samoposmatram - Bakrac - Osmankovic - Stevanovic ---

---------------------------- Kjosevski ------------------------------

Manijakdolopate
Postovi: 841
Pridružen/a: 13 jun 2016, 23:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijakdolopate » 06 jul 2018, 00:50

Čurjurić iako su ga svi prizivali kao najgoreg pojačanja najvise je danas pokazao uz Arežinu.
Nadam se da će mu sve utakmice ići ovako.
Arežina naravno pravi majstor, neka ekipa igra 50 minuta da bi zabila go al njemu je dovoljno par sekundi da to zavrsi.
Odlican u dijeljenju lopti, Zebina kopija, i dobra je stvar sto ima mali radijus kretanja jer bi u protivnom jadnik trcao za Vranjesa i dvojicu slicnih.

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mexico » 06 jul 2018, 09:10

Pozdrav manijaci :salut: mozda ce vama smjesno zvucat ali razlika izmedju pl i 1lf nije velika. Raznijeli smo vas sa prvom postavom juce,i igrom i trkom i sa kratkim pasovima. Jesmo liga nize ali ovi mladi momci su na okupu dvije godine i Ibro je sa njima uradio strasan posao. Juce se i na tribinama komentarise kako ni Blagojevic nebi imao mjesta pored jednog Mujezinovica,Behrama i Lukasa Ojede. Ne pravim se pametan ali slabi ste do bola sa pogresnim izborom pojacanja. Sve neki istroseni Krpici,Veselinovici i ostali koji su se pogubili kad je pocela vezat rastrcana omladina. Nemate timski duh i kad nadodamo onog anonimusa od trenera tesko da mozete ista i ove godine. Zeljo se mora bazirati na svojoj skoli i davati vise sanse omladini. Halaliti dvije godine ako treba. Bolje je i to nego da sokove dozivljavate na svakom kraju prvenstva kao zadnjih godina. Fino je bilo juce pogledati onu tekmu pogotovo nama starijim. Puno golova,akcija i dobrih poteza. Akobogda vidimo se iduce sezone,falili manijaci juce kao kao i mi na grbavici u velikom broju. Sretno u prvenstvu ali tesko sa onim sto sam vidio od vas juce
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Avatar
Vanja8
Postovi: 10154
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Vanja8 » 06 jul 2018, 09:49

Nisam navijace želje,ali kao objektivan gledalac uvijek volim vidjeti kako željo igra i koji su mu potencijali.Iskreno,jako sam razočaran izdanjem u generalnoj probi.Javljao sam se i neki dan i rekao da je veliki promasaj kluba angažovanje Krčmarevica na mjesto šefa struke i očigledno nisam pogrijesio.Evidentno je da ekipa nema ni glavu ni rep,koja se pokusava prikriti kao nekom pas igrom,ali koja je to pas igra kada igraci ne razumiju jedan drugog,kada se kasni sa izlascima,kada odbrana koja je evidento najsporija u ligi bude pod presingom.Ne znam,volio bih da željo ima jaku ekipu,ali gomilanje nekakvih silnih pojacanja,sa trenerom koji blage veze nema sa fudbalom je cisti promasaj.Pa svi su,čak i Sarajevo odustali od tog gomilanja prosjecnih i isluženih igrača i kada jos na klupi imate "strčnjaka",onda vam se ne pise dobro.Po onom od juce,tesko i ovo prvo pretkolo da se prodje,iskreno jako sam razocaran stvarima koje se desavaju u ovom nasem klubu.Želim vam puno srece,ali... :hmmmmm:

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15102
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 06 jul 2018, 10:22

Bojim se da cemo protiv estonaca doziviti potpuni krah "sportskog segmenta"
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 06 jul 2018, 10:26

Necemo se boriti za titulu to i sami znamo. Sa ovakvom igrom daj Boze i za Evropu. Prave se iste greske i niko u klubu ne odustaje od istih. Svi nas razvalili na priprema. Od GOSK-a do Veleza. Samo da se ne obrukamo protiv ovih iz Estonije, ali daj Boze...


@Mexico bilo vama uzivanje gledati nama Boga mi nije. I ne znam sto onaj izvodi drugi sastav, a nama generalna. Drugi put se dogovoriti sa drugim klubom generalnu. I da su nam jos 10 zabili trebao je ostaviti prvi tim pa mijenjati polako.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
braco
Postovi: 8704
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 06 jul 2018, 10:41

irfo je napisao/la:Bojim se da cemo protiv estonaca doziviti potpuni krah "sportskog segmenta"
Ali zamisli fakat ispadnemo od Estonaca

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15102
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 06 jul 2018, 10:53

braco je napisao/la:
irfo je napisao/la:Bojim se da cemo protiv estonaca doziviti potpuni krah "sportskog segmenta"
Ali zamisli fakat ispadnemo od Estonaca
pa nakon onog juce vjerujem sanse da su 50-50, sta se moze popraviti u sedam dana
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rokoko87 » 06 jul 2018, 10:55

Je li istina da igrači bojkotuju Krčmarevića?
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15102
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 06 jul 2018, 11:15

Rokoko87 je napisao/la:Je li istina da igrači bojkotuju Krčmarevića?
:rol:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Vanja8
Postovi: 10154
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Vanja8 » 06 jul 2018, 11:17

Rokoko87 je napisao/la:Je li istina da igrači bojkotuju Krčmarevića?
Ako je i istina,onda nije čudo,pa vide i oni da covjek nema pojma,pa na sta lici Željina igra,ja samo kažem da su ovi estonci ozbiljna ekipa za Želju sa ovakvom igrom.Mislim,da je s njim veca greska od one sa Kosticem.Kažem opet,nisam navijač Želje,ali me strah bruke oko ove utakmice sa estoncima...
Ono sto sam juce vidio,je sve samo nije igra ozbiljnog kluba,ono je vise nivo Vrbanjuse uz dužno postovanje prema tom klubu,ali nije igra kluba koji pretenduje na titulu prvaka...

Dao Bog da se ja varam,ali idem po onoj narodnoj ,"Kćeri moja dao Bog da da se udas za bega,ali cigani oko kuće hodaju" :hmmmmm:

1921ba
Postovi: 286
Pridružen/a: 30 apr 2018, 22:40
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921ba » 06 jul 2018, 11:31

Izvjestaj sa utakmice

Youtube: 1921tv
Facebook: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la admin » 06 jul 2018, 11:48

Vanja8 je napisao/la:
Rokoko87 je napisao/la:Je li istina da igrači bojkotuju Krčmarevića?
Ako je i istina,onda nije čudo,pa vide i oni da covjek nema pojma,pa na sta lici Željina igra,ja samo kažem da su ovi estonci ozbiljna ekipa za Želju sa ovakvom igrom.Mislim,da je s njim veca greska od one sa Kosticem.Kažem opet,nisam navijač Želje,ali me strah bruke oko ove utakmice sa estoncima...
Ono sto sam juce vidio,je sve samo nije igra ozbiljnog kluba,ono je vise nivo Vrbanjuse uz dužno postovanje prema tom klubu,ali nije igra kluba koji pretenduje na titulu prvaka...

Dao Bog da se ja varam,ali idem po onoj narodnoj ,"Kćeri moja dao Bog da da se udas za bega,ali cigani oko kuće hodaju" :hmmmmm:
ovo je tema za navijače Želje.
molim te, koristi ovu temu da diskutuješ o Želji: viewtopic.php?f=3&t=9395&start=9740

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15102
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 06 jul 2018, 11:54

Kaze Krcmarevic treba jos u s vakoj liniji po jedan igrac, mogli bi se rekordi postaviti ovaj prelazni rok po dovodjenju igraca, i ako rece sef samo 2-3 pojacanja ce biti :zviz:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.