FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 19 jan 2020, 01:38

KANA je napisao/la:
18 jan 2020, 20:34
Raonffa je napisao/la:
18 jan 2020, 20:26
Samo polako, bez euforije, bez karanja, vlažnih maramica i litara senzacije i sličnih hajpova. Daleko smo mi od tog nivoa, u prošlom Amarovom mandatu nismo tako "prijetili", a bili smo duplo jači od svih, a pogotovo sada ne treba biti brzoplet sa nekim zaključcima.
Ma pusti radmila, koga cemo mi karati :crazy:(osim pitara :D ) cekam kraj prelaznog roka pa eto da vidimo, trenutno mi nismo nikakvi favoriti niti smo nesto bolji od drugih .Nasa najveca snaga ce biti Amar i navijaci koji ce sigurno biti na nivou sobzirom na krov i ako nas malo rezultati pogledaju mogla bi Grbavica biti bas puna svaku tekmu :pray:
Upravo tako :)
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mohikanac12 » 19 jan 2020, 06:32

Volim pročitati dobru analizu, razmišljanje nekog forumaša o utakmici ili o ekipi. Posebno ako je sadržajna, lijepo obrazložena i obogaćena argumentima. To mi je baš gušt, polako idem kroz text, rečenicu po rečenicu, pokušavam shvatiti smisao napisanog.

Ne volim čitati ultimatume, izričite zahtjeve, tersanje i nametanje ličnog mišljenja preko neukih objašnjenja u koja ni sam autor ne vjeruje ako pošteno razmisli. To me nerijetko dobro iznervira iako sam u zadnje vrijeme naučio da takvim postovima ne pridajem previše pažnje, već pokušavam da ih ignorišem.


Postavio sam ranije sliku sa Amarovim uspjesima. Deset trofeja. Ja nemam ni jedan ako se ne računa što sam skakao po Željinim utakmicama i navijao. Da, gledam ja fudbal već decenijama, znam "osnovno", samo ja nisam stručna osoba. Niko mi ne brani da se izjasnim ali za nešto ozbiljnije nisam kompetentan. Na stranu što svi mi mislimo kako "znamo", kako shvatamo i jasno vidimo šta treba uraditi da sve postane med i mlijeko. Tako je al' kad' na vrbi rodi grožđe.

Da ja Brki pametujem, otvaram oči, dijelim savjete? Nisam baš toliko pošašavio. Moje je da mu vjerujem, moje je da dođem na utakmicu i navijam, moje je da slušam i uživam kada Brko govori. Prije par dana je rekao, citiram: "Zadnjih godinu dana se popravljamo i ako nastavimo i dalje da se popravljamo, imamo se čemu nadati". Kraj citata. Pametnon dosta. U jednoj rečenici, sve rečeno.

A sada nazad u krevet i dok ne zaspim zamišljaću da sam SD i da sam na okupljanje doveo Zakarica, Graovca, Zukanovica, Fanima, Tinki Vinkija. Ima da dominiram ligom.
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 19 jan 2020, 09:03

Merhaba je napisao/la:
19 jan 2020, 00:10
Ramović neće da produži ugovor i ne ide sa ekipom u Međugorje. Po svemu sudeći tribine do kraja ugovora , a šteta
Ma njemu ce to goditi, svakako voli da je svako malo šatro povrijeden da je slobodan. Samo ne znsm gdje ce moci tako nastavit karijeru plaho me zanima?
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 19 jan 2020, 09:09

U utorak prva tekma :ljepota:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61432
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 19 jan 2020, 09:29

Narode dokle je taj krov? Ovi su baš loši, jbt, ne postavljaju svaki ekser na društvene mreže k'o megamix.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Opt1
Postovi: 133
Pridružen/a: 23 nov 2019, 19:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Opt1 » 19 jan 2020, 09:53

Steta za Sinana. Okomit i otresit igrac koji je mogao napraviti i pokazati puno vise, ali ga je u tome sprijecila njegova lohotna konstitucija uslijed koje je svako malo bio povrijedjen.
Trebaju nam pojacanja. Realno, tanko je ovo do sad. Opet pojedinci ovdje iz ko zna kakvih razloga fabrikuju neku euforiju, ne znam samo na osnovu cega? Uz ovu info da je Sinan zavrsio sa Zeljom, igracki kadar nam je sigurno losiji nego sto je bio na jesen. A ovi satro insajderi sa djecijim furkama u stilu auuuu, uuuuh, jaooo ko nam dolazi i sto prave sprdanciju od foruma, predlazem da jos malo uhcu i puhcu jer kako je krenulo cemo svi cemo to raditi kad krene proljetni dio sezone.

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mohikanac12 » 19 jan 2020, 09:58

Opt1 je napisao/la:
19 jan 2020, 09:53

Uz ovu info da je Sinan zavrsio sa Zeljom, igracki kadar nam je sigurno losiji nego sto je bio na jesen.

Kako znaš da je Sinan završio sa Željom?

Kako znaš da smo lošiji nego jesenas?
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 19 jan 2020, 10:26

Opt1 je napisao/la:
19 jan 2020, 09:53
Steta za Sinana. Okomit i otresit igrac koji je mogao napraviti i pokazati puno vise, ali ga je u tome sprijecila njegova lohotna konstitucija uslijed koje je svako malo bio povrijedjen.
Trebaju nam pojacanja. Realno, tanko je ovo do sad. Opet pojedinci ovdje iz ko zna kakvih razloga fabrikuju neku euforiju, ne znam samo na osnovu cega? Uz ovu info da je Sinan zavrsio sa Zeljom, igracki kadar nam je sigurno losiji nego sto je bio na jesen. A ovi satro insajderi sa djecijim furkama u stilu auuuu, uuuuh, jaooo ko nam dolazi i sto prave sprdanciju od foruma, predlazem da jos malo uhcu i puhcu jer kako je krenulo cemo svi cemo to raditi kad krene proljetni dio sezone.
Najvise volim kad se neko tek registruje i onda u prvih 20 postova odmah komentarise sta i kako drugi pisu, drzi se svog pisanja i pusti ljude nek se drze sjecijih furki jer je to 10 puta bolje od vaseg crnjacenja, smak svijeta eto sto placipicka Sinan vise nece zaigrat, ja da sam Amar sutno bih ga davno pa nek nekom drugom glumi divu i bira utakmice
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 19 jan 2020, 10:41

irfo je napisao/la:
19 jan 2020, 09:09
U utorak prva tekma :ljepota:
Usitnilo brate :ljepota:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Opt1
Postovi: 133
Pridružen/a: 23 nov 2019, 19:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Opt1 » 19 jan 2020, 10:55

mohikanac12 je napisao/la:
19 jan 2020, 09:58
Opt1 je napisao/la:
19 jan 2020, 09:53

Uz ovu info da je Sinan zavrsio sa Zeljom, igracki kadar nam je sigurno losiji nego sto je bio na jesen.

Kako znaš da je Sinan završio sa Željom?

Kako znaš da smo lošiji nego jesenas?
Rekao mi Sinan licno.
Trenutno smo losiji, osim ako koga ne dovedemo. Otisao najbolji strijelac lige u zadnje 2 sezone, doveli zamjenu koja je dala 3 gola u zadnje 2.5 sezone. Otisao najbolji stoper, dosla zamjena iz 2. korejske lige za kojeg niko nikad nije cuo. Dolazi drugi stoper kojeg smo jedva cekali otjerat prije 3 godine, a sad mu se kao radujemo... Nece igrat uz Veselog jedini okomit igrac u ekipi, trenutno niko nije dosao da ga zamjeni. E hajde ti sad meni objasni kako smo to bolji nego jesenas? Ja razlog za euforiju koju ti i slicni tebi propagirate ne vidim. Prava pojacanja nama trebaju, igraci koji prave razliku. Ovo sto je doslo, tesko da ce napraviti razliku.

Avatar
Opt1
Postovi: 133
Pridružen/a: 23 nov 2019, 19:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Opt1 » 19 jan 2020, 10:57

irfo je napisao/la:
19 jan 2020, 10:26
Opt1 je napisao/la:
19 jan 2020, 09:53
Steta za Sinana. Okomit i otresit igrac koji je mogao napraviti i pokazati puno vise, ali ga je u tome sprijecila njegova lohotna konstitucija uslijed koje je svako malo bio povrijedjen.
Trebaju nam pojacanja. Realno, tanko je ovo do sad. Opet pojedinci ovdje iz ko zna kakvih razloga fabrikuju neku euforiju, ne znam samo na osnovu cega? Uz ovu info da je Sinan zavrsio sa Zeljom, igracki kadar nam je sigurno losiji nego sto je bio na jesen. A ovi satro insajderi sa djecijim furkama u stilu auuuu, uuuuh, jaooo ko nam dolazi i sto prave sprdanciju od foruma, predlazem da jos malo uhcu i puhcu jer kako je krenulo cemo svi cemo to raditi kad krene proljetni dio sezone.
Najvise volim kad se neko tek registruje i onda u prvih 20 postova odmah komentarise sta i kako drugi pisu, drzi se svog pisanja i pusti ljude nek se drze sjecijih furki jer je to 10 puta bolje od vaseg crnjacenja, smak svijeta eto sto placipicka Sinan vise nece zaigrat, ja da sam Amar sutno bih ga davno pa nek nekom drugom glumi divu i bira utakmice
Sreca pa ti nisi Amar. Nego drzi se ti Dubaija, ti to je vrhunac vica.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 19 jan 2020, 10:59

Sinan glumi Ronalda, svaki prelazni rok do sada copy paste.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61432
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 19 jan 2020, 11:02

irfo je napisao/la:
19 jan 2020, 10:26
Najvise volim kad se neko tek registruje i onda u prvih 20 postova odmah komentarise sta i kako drugi pisu, drzi se svog pisanja i pusti ljude nek se drze sjecijih furki jer je to 10 puta bolje od vaseg crnjacenja, smak svijeta eto sto placipicka Sinan vise nece zaigrat, ja da sam Amar sutno bih ga davno pa nek nekom drugom glumi divu i bira utakmice
Ne mogu lobotomci bez ovog foruma.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 19 jan 2020, 11:14

Opt1 je napisao/la:
19 jan 2020, 10:55
mohikanac12 je napisao/la:
19 jan 2020, 09:58
Opt1 je napisao/la:
19 jan 2020, 09:53

Uz ovu info da je Sinan zavrsio sa Zeljom, igracki kadar nam je sigurno losiji nego sto je bio na jesen.

Kako znaš da je Sinan završio sa Željom?

Kako znaš da smo lošiji nego jesenas?
Rekao mi Sinan licno.
Trenutno smo losiji, osim ako koga ne dovedemo. Otisao najbolji strijelac lige u zadnje 2 sezone, doveli zamjenu koja je dala 3 gola u zadnje 2.5 sezone. Otisao najbolji stoper, dosla zamjena iz 2. korejske lige za kojeg niko nikad nije cuo. Dolazi drugi stoper kojeg smo jedva cekali otjerat prije 3 godine, a sad mu se kao radujemo... Nece igrat uz Veselog jedini okomit igrac u ekipi, trenutno niko nije dosao da ga zamjeni. E hajde ti sad meni objasni kako smo to bolji nego jesenas? Ja razlog za euforiju koju ti i slicni tebi propagirate ne vidim. Prava pojacanja nama trebaju, igraci koji prave razliku. Ovo sto je doslo, tesko da ce napraviti razliku.
Ti fakat mislis da mi toga nismo svjesni :crazy: ti kao da si otkrio ne znam ti sta .Nema para **** nas europa ,sad treba dozvoliti jednom papcicu iz Gorazda da nas ucjenjuje :puke: te iste picke smo gledali 3 sezone i samo smo mogli oboliti a najbolje uslove su imali ,konacno imamo covkeka koji ce zastiti klub i **** njima mater, makar europu ne izborili ali ce svaki papcic da nauci da niko nije iznad svetinje .

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 19 jan 2020, 11:22

Ako ste neki dan pisali da oni tamo ne pljuju Kemu zbog ugovora onda nemojte ni vi sad Sinana.
Neka kaze svako svoje misljenje sta fali. Nece ni Sinanu ni Amaru dlaka sa glave spasti ako se normalno iskaze misljenje o ovoj situaciji bez vrijedjanja njih dvojice.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mohikanac12 » 19 jan 2020, 11:22

Opt1 je napisao/la:
19 jan 2020, 10:55
mohikanac12 je napisao/la:
19 jan 2020, 09:58
Opt1 je napisao/la:
19 jan 2020, 09:53

Uz ovu info da je Sinan zavrsio sa Zeljom, igracki kadar nam je sigurno losiji nego sto je bio na jesen.

Kako znaš da je Sinan završio sa Željom?

Kako znaš da smo lošiji nego jesenas?
Rekao mi Sinan licno.
Trenutno smo losiji, osim ako koga ne dovedemo. Otisao najbolji strijelac lige u zadnje 2 sezone, doveli zamjenu koja je dala 3 gola u zadnje 2.5 sezone. Otisao najbolji stoper, dosla zamjena iz 2. korejske lige za kojeg niko nikad nije cuo. Dolazi drugi stoper kojeg smo jedva cekali otjerat prije 3 godine, a sad mu se kao radujemo... Nece igrat uz Veselog jedini okomit igrac u ekipi, trenutno niko nije dosao da ga zamjeni. E hajde ti sad meni objasni kako smo to bolji nego jesenas? Ja razlog za euforiju koju ti i slicni tebi propagirate ne vidim. Prava pojacanja nama trebaju, igraci koji prave razliku. Ovo sto je doslo, tesko da ce napraviti razliku.

Nisam rekao da smo bolji, samo sam pitao zašto misliš da smo lošiji. Fino si ti ovo sastavio, argumentovani pljuc.


1. Prelazni rok još uvijek nije gotov.

2. Ne postoji drugi način osim utakmica da saznamo jesmo li bolji ili lošiji.

3. Ne znamo je li Lendric dostojna zamjena za Krpica.

4. Ne znamo je li Jovanovic dostojna zamjena za Sipovića.

5. Znamo da Amar sigurno nije "jedva čekao" da se riješi bivšeg kapitena.

6. Čuli smo u srijedu od našeg najtrofejnijeg trenera da će umjesto ovih što neće igrati, šansu dobiti neki drugi. Logika kaže da Veselinovic nece biti "jedini okomiti".

7. Naravno da nam trebaju pojačanja kao i svim ostalim klubovima na svijetu.

8. Fudbal nije samo dovedi igrače i sporazumni raskid. Puno faktora utiče na konačan ishod.

9. "Euforija koju propagiramo" Ja i slični ima realne temelje. Igra, rezultati, navijači, infrastruktura, stogodošnjica kluba, sponzori. Što je najvažnije, jedna izrazito pozitivna klima, naravno ako izuzmemo lucidne trenutke kao "nema plata" prije Veleža.

10. Poselami Sinana, želim mu sve najbolje u nastavku karijere i da ga aBd zaobiđu povrede, zatezanje zadnje lože, žuti kartoni i proliv.
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kerimatomic1921 » 19 jan 2020, 11:26

Eto trebamo plakati za Sinanom.
Vjecito nedorecen igrac. Ofanzivni vezni/krilo sa 0 golova u sezoni. Vjecita placipicka i uvrijediena mlada. Te svoje zahtjeve koje ne mozes potkrijepiti svojim igrama ponsi u
Mancester citi. Isto ko da je Stila u pitanju i sad trebamo plakati jer nema ko da zamijeni sinana.
Zadnja izmjena: kerimatomic1921, dana/u 19 jan 2020, 11:29, ukupno mijenjano 1 put.
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mohikanac12 » 19 jan 2020, 11:29

Ja vas molim da između nas držimo nivo komunikacije na civilizovanom nivou.

Hvala.
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Avatar
1921boy
Postovi: 5812
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 19 jan 2020, 11:34

Nabijem ih na **** sve odigraju dvije utakmice protiv Mladosti i Zvijezde 09 i misle da su neko i nešta

Nikom nema puštanja ko neće produžiti ili plati pa ces dobit slobodne papire ili na tribine do kraja ugovora i treniraj sa juniorima onda ces u MDK i Čeliku završit

ŽELJEZNIČAR IZNAD SVIH

Nije prvi put da Amar pravi pitu od govana
Zadnja izmjena: 1921boy, dana/u 19 jan 2020, 11:35, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61432
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 19 jan 2020, 11:34

Godinama sam podržavao Sinana, sve čekajući da napokon klikne, ali to se nije desilo. Da, imao je par dobrih utakmica u ovoj polusezoni, ali nema konstantu i ako je neće imati u ovim godinama, kad će?

Ako ne želi da produži ugovor, želim mu svu sreću, uvijek je bio veliki Željovac, i to je jedino što se pika.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 41 gost.