FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 05 maj 2018, 00:19

MocMahale444 je napisao/la: Solidan post, slazem se s vecinom.

Naveo sam ne skijaš, ne harmonikaš. Ozbiljno mislis da nema dobrog stranog trenera za nas? Ja mislim da ima ako se dobro potrazi i naravno koliko para toliko muzike.
Adzemu ako ko sastavlja prvih 11 neka se ispiše jer ce mu zeznut karijeru ako je misli imati kao trener. Ako sam sastavlja onda sretno mu bilo negdje drugo.
Laik zna da nema šanse izdrzati tempo liga - kup s istim igracima.
Ruku na srce i sudije su nam oduzele ove sezone pa minimalno 6 bodova, prosle nam sudija lopov oduzeo titulu.
Opet najbolje bi bilo se dogovoriti s Amarom, 2 godine daj 2 titule i kup :D
Opet ti kažem, šta smatraš pod strancem, ako govorimo o stranom treneru čisto sumnjam da bi to išlo, kvalitetnog nećeš nikada dovesti jer ga nemaš čime privući, a možeš dovesti nekakvu nesreću kao što je Sloboda dovela onog Portugalca, ispadne na kraju smiješno to što si uradio. Nemaš sistema, nemaš kvalitet, nemaš uređenost, nemaš apsolutno ništa u ovoj ligi što bi privuklo kvalitetnog stranca, a i ako ga privuće na kraju će se hvatati za glavu u kakvu je "močvaru" došao.

Ako govorimo strancima ala Kostić, Vukomanović, Ex Yu treneri koji nisu radili u našoj ligi (da to tako definišemo ako može), ne znam, smatram isto da nema nijedan kvalitetan koji bi htio doći ovdje. Tamam možeš dovesti ovakve kao Kostić, Vukomanović ili Ješić (koji, siguran sam, u konačnici neće biti bolji od Adžema), a za neki veći kvalitet tipa, lupam sad, Kek, Barić, Kovač, Vaha, Bilić, Tudor (koji su skroz veća imena i level) nemaš nikakve šanse, ili ovi srpski i hrvatski treneri, nešto slabijeg kvaliteta nego ovi prethodno nabrojani, što rade godinama po Europi (austrijska, češka, belgijska, poljska liga...), al' pazi standardno znači da godinama vode klubove tamo tipa, ne znam sad tačno, Bjelica iz Lecha, isto tako nemaš para, a i da imaš para nemaš nikakvih uslova kakvih oni imaju po Zapadnoj Europi.

Jednostavno, ruke su ti vezane.

A Adžem ima mana, svi znamo koje su, al' je poenta što ja mislim da u Želju ne može doći kvalitetniji trener od Adžema, izuzev Amara.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 05 maj 2018, 00:21

Ma meni je muka vise od njih, 2 godine zaredom titulu ispustamo sve jer se uprava mjesa u posao gdje vze nemaju, muka mi fkt nit mi se prati sta se desava u i oko kluba nit ista sve dok se oni mjesaju u rad sportskog segmenta.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 05 maj 2018, 00:43

U ovom svemu, samo bih volio da mogu uraditi jednu stvar.

Da posjednem za stol Misimovića i Amara, nas trojica, niko više. Brate, obojica znate da ste važni za Želju, Amar za teren, igrače, titule, sporstke uspjehe, Senad za sve ostalo od finansija do infrastrukture. Svjesni ste obojica da vi zajedno u klubu možete napraviti čuda, dići Želju na veći nivo kao Zvezda, Partizan, Dinamo, Rijeka, Maribor, Hajduk, Vardar, za početak nivo Vardara i Hajduka, kasnije se može nadograditi sve.

Yebem mu majku pa ljudi ste, obojica valjda volite Želju, pa hajde udružite se, napravite kompromis, ostavite ego po strani, riješite nesuglasice ako ih ima.

Ne znam da li su ikada njih dvojica zajedno pričali o tome, da li ima neki treći čovjek koji je "dobar" sa obojicom, koji može biti "posrednik" među njima, da se to riješi majku mu, pa nisu klali jedan drugog u pm.

U ovoj smo situaciji, zaista, sami sebi najveći neprijatelji, ne treba nas niko "rušiti" kad to radimo sami sebi.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19311
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 05 maj 2018, 00:51

Raonffa je napisao/la:U ovom svemu, samo bih volio da mogu uraditi jednu stvar.

Da posjednem za stol Misimovića i Amara, nas trojica, niko više. Brate, obojica znate da ste važni za Želju, Amar za teren, igrače, titule, sporstke uspjehe, Senad za sve ostalo od finansija do infrastrukture. Svjesni ste obojica da vi zajedno u klubu možete napraviti čuda, dići Želju na veći nivo kao Zvezda, Partizan, Dinamo, Rijeka, Maribor, Hajduk, Vardar, za početak nivo Vardara i Hajduka, kasnije se može nadograditi sve.

Yebem mu majku pa ljudi ste, obojica valjda volite Želju, pa hajde udružite se, napravite kompromis, ostavite ego po strani, riješite nesuglasice ako ih ima.

Ne znam da li su ikada njih dvojica zajedno pričali o tome, da li ima neki treći čovjek koji je "dobar" sa obojicom, koji može biti "posrednik" među njima, da se to riješi majku mu, pa nisu klali jedan drugog u pm.

U ovoj smo situaciji, zaista, sami sebi najveći neprijatelji, ne treba nas niko "rušiti" kad to radimo sami sebi.
Kralja :kralj:

Idi ti s njima i ako treba sta da ih opustis samo javi, ima da se dogovore za sekundu. ;)
Slazem se za sve.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 05 maj 2018, 02:46

Hebem im majq usta, koja li je ovo noc po redu, sve mi muka u stomaku kad skontam da pogan uzima titulu treci put zaredom...srozali ste nam klub na niske grane idite iz kluba ako cete idalje glumatat i vodit glavnu rijec oko sportskog segmenta a KURCINA ste obicna u tom poslu.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

edin139
Postovi: 1075
Pridružen/a: 27 feb 2017, 18:45
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la edin139 » 05 maj 2018, 02:54

Al su navalili spinovat za adzema.
Najbolja je ova eto ne može doć bolji hahah
, Koja šuplja da ne povjerujes.
Daj ba lik svojim neznanjem spusio titulu i sad ga ko biva treba ostaviti jer nemamo boljeg tom logikom ga treba držati do penzije i gledati kako Zrinjski uzima titule godinu za godinom.

Stvar je jasna spušena titula trener doviđenja a uz njega još poneko. Uprava ako ne može obezbjediti boljeg i oni doviđenja i u krajnjoj liniji ako ni sljedeće ne uzmemo titulu svi od čistačice do vrha na ulicu pa dosta je više majka mu stara da se ponašamo i razmišljamo ko da smo Simin han a ne željo.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 05 maj 2018, 08:45

Posto smo titulu popusili vec danas moze i druga postava igrati. Nebitan rezultat. Sacuvati snage da se ona prednost ne izgubi u Kupu da se i tu ne brukamo bar.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 05 maj 2018, 09:38

LjoZee je napisao/la:Posto smo titulu popusili vec danas moze i druga postava igrati. Nebitan rezultat. Sacuvati snage da se ona prednost ne izgubi u Kupu da se i tu ne brukamo bar.
Yebo titulu, kup je bitan. Jedna od najuspjesnijih sezona od kako se klub osnovao, te davne 2015'.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 05 maj 2018, 09:45

Neandertalac je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:Posto smo titulu popusili vec danas moze i druga postava igrati. Nebitan rezultat. Sacuvati snage da se ona prednost ne izgubi u Kupu da se i tu ne brukamo bar.
Yebo titulu, kup je bitan. Jedna od najuspjesnijih sezona od kako se klub osnovao, te davne 2015'.

Moglo bi se reci najuspjesnija. Za razliku od ovih ostalih mozda nesto osvojimo, a da nije bajramski turnir ( doduse ni to nismo osvojili ). Jebote na sta smo spali Boze sacuvaj.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 05 maj 2018, 09:58

Kojih deset igrača bi ste se vi riješili a kojih deset doveli? Nadam se da će uprava ove godine pogoditi sa izborom trenera i pojačanja.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 05 maj 2018, 11:54

edin139 je napisao/la:Al su navalili spinovat za adzema.
Najbolja je ova eto ne može doć bolji hahah
, Koja šuplja da ne povjerujes.
Daj ba lik svojim neznanjem spusio titulu i sad ga ko biva treba ostaviti jer nemamo boljeg tom logikom ga treba držati do penzije i gledati kako Zrinjski uzima titule godinu za godinom.

Stvar je jasna spušena titula trener doviđenja a uz njega još poneko. Uprava ako ne može obezbjediti boljeg i oni doviđenja i u krajnjoj liniji ako ni sljedeće ne uzmemo titulu svi od čistačice do vrha na ulicu pa dosta je više majka mu stara da se ponašamo i razmišljamo ko da smo Simin han a ne željo.
Baš me zanima ko će ga naslijediti, samo da vidim taj kvalitet koji će doći u Želju.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 05 maj 2018, 12:05

Otjerajte Misketa i upravu do Dobrace, pa cemo vidjeti kako ce nam klub tek onda pasti na jos nize grane.... Odmah ce se poceti krasti, i nazadovati!!!
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
starigrad
Postovi: 982
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:05
Lokacija: baščaršija
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la starigrad » 05 maj 2018, 12:21

kolezeljovac je napisao/la:


Malo duziji klip sa nekoliko poruka.... Za sve istinske Manijake!!!
zalosno!!! ovakav klip, ne mogu napraviti istinski manijaci, ovo mogu napraviti friski "navijaci", za koje Zeljo postoji posljednjih par godina. zaboravili ste ubaciti da vas ne interesuju "kupljene" titule, kako bi, sto efikasnije, popljuvali one od ranije. a, itekako se dicite da smo najtrofejniji (kako je krenulo, brzo cemo ostat bez tog argumenta) i tada vam valjaju te titule. stvar trenutka i potrebe.

zalosno je sto postajemo navijaci rezultata ili, sa druge strane, gradnje. te podjele su sve dublje i podlije, gdje vam je Zeljo najmanje bitan, a, usljed tih podjela, medjusobnih pljuvanja, podmetanja, omalovazavanja.... Zeljo, kao klub, najvise trpi.

za mene je Zeljo postojao i srcem sam ga volio, te, navijao za njega i kad je igrao u 2. ligi juge, kad se borio za vrh tabele ili opstanak u 1. ligi te drzave, kad smo dogurali do videotona, kad smo od veleza zijanili finale kupa, kad smo, sezonama, igrali na kosevu ili Grbavici bez sjevera, sa starom, drvenom tribinom i starim istokom, kad sam u aprilu 92., na jugu, cekao pocetak, nikad odigrane, utakmice protiv rada, kad smo tavorili u sredini ove smjesne lige....

da se, do kraja, razumijemo.... i mene raduju sportski i infrastrukturalni uspjesi, svaki napredak moze znaciti samo dobro za Zelju, ali, u mom slucaju, to nije uslov za odlazak na tekmu i podrsku klubu. da, podrsku klubu, a, ne individuama u, i oko njega. Zeljo je iznad svakog pojedinca, nadzivio je i nadzivjet ce mnoge, neko ostane, u istoriji kluba, upisan kao dobar i uspjesan, neko kao los i stetocina, nekoga se i ne sjecamo.... sve prema zaslugama. a, Zeljo gura i dalje, uz stalnu podrsku iskrenih navijaca kluba, te, povremenu podrsku navijaca rezultata ili gradnje, ovisno od situacije.

a, gdje je Zeljo danas i koliko je istinskih navijaca, pokazala nam je tekma u sriijedu. ono je tuzno i zalosno. tako, da, upitajte se "istinski" manijaci, zbog cega dolazite na tekme? ja dolazim zbog Zelje!
ne moram navijati za f.k. sarajevo da bih mogao reci da sam sarajlija

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 05 maj 2018, 12:26

Ja sam bio u srijedu.. I bicu tu do kraja zivota!!!
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 05 maj 2018, 12:37

starigrad je napisao/la:
kolezeljovac je napisao/la:


Malo duziji klip sa nekoliko poruka.... Za sve istinske Manijake!!!
zalosno!!! ovakav klip, ne mogu napraviti istinski manijaci, ovo mogu napraviti friski "navijaci", za koje Zeljo postoji posljednjih par godina. zaboravili ste ubaciti da vas ne interesuju "kupljene" titule, kako bi, sto efikasnije, popljuvali one od ranije. a, itekako se dicite da smo najtrofejniji (kako je krenulo, brzo cemo ostat bez tog argumenta) i tada vam valjaju te titule. stvar trenutka i potrebe.

zalosno je sto postajemo navijaci rezultata ili, sa druge strane, gradnje. te podjele su sve dublje i podlije, gdje vam je Zeljo najmanje bitan, a, usljed tih podjela, medjusobnih pljuvanja, podmetanja, omalovazavanja.... Zeljo, kao klub, najvise trpi.

za mene je Zeljo postojao i srcem sam ga volio, te, navijao za njega i kad je igrao u 2. ligi juge, kad se borio za vrh tabele ili opstanak u 1. ligi te drzave, kad smo dogurali do videotona, kad smo od veleza zijanili finale kupa, kad smo, sezonama, igrali na kosevu ili Grbavici bez sjevera, sa starom, drvenom tribinom i starim istokom, kad sam u aprilu 92., na jugu, cekao pocetak, nikad odigrane, utakmice protiv rada, kad smo tavorili u sredini ove smjesne lige....

da se, do kraja, razumijemo.... i mene raduju sportski i infrastrukturalni uspjesi, svaki napredak moze znaciti samo dobro za Zelju, ali, u mom slucaju, to nije uslov za odlazak na tekmu i podrsku klubu. da, podrsku klubu, a, ne individuama u, i oko njega. Zeljo je iznad svakog pojedinca, nadzivio je i nadzivjet ce mnoge, neko ostane, u istoriji kluba, upisan kao dobar i uspjesan, neko kao los i stetocina, nekoga se i ne sjecamo.... sve prema zaslugama. a, Zeljo gura i dalje, uz stalnu podrsku iskrenih navijaca kluba, te, povremenu podrsku navijaca rezultata ili gradnje, ovisno od situacije.

a, gdje je Zeljo danas i koliko je istinskih navijaca, pokazala nam je tekma u sriijedu. ono je tuzno i zalosno. tako, da, upitajte se "istinski" manijaci, zbog cega dolazite na tekme? ja dolazim zbog Zelje!
Klip je uradjen tako, svrha je da se pozove raja na tekmu.. Kao i svaku drugu... Mi Manijaci smo uvijek tu, nas 50tak przenih koji su tu uvijek bili... Ja sam radio ovaj klip, od malena zivim za ovaj klub, u njemu zavrsio omladinski pogon, odgojio me, na tribini sam od 13te godine(sa strane, pa kako sam rastao tako sam ulazio u kop) do dan danas.. Sve sam u zivotu izgubio, ako sam izgubio zbog Zelje(skola, prijatelji)...
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

IskraB
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 apr 2018, 12:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la IskraB » 05 maj 2018, 13:15

Finale kupa i zaradjeni novac od ulaznica je pokazao sve. Ostalo su samo izprazne price i klasicno spinovanje. Jedno od jacih u posljednje vrijeme jesta da zamislite Covic diktira Premijer ligu :urnebes:

Kad izgubis ligu dobar je Kup. Ne daj Boze da ostanemo bez Kupa o cemu bi se pisalo. O dugovima, bivsim igracima itd. Poznavajuci kako igramo jednu utakmicu dobro, a naredne tri ocajno. Danas ce upravo tako biti, mrljavo, bez zara, samo da se utakmica odigra.

Smijali smo se i segali kako se Zrinjski pojacao s Bekricem i Stanicem, a upravo ovaj prvi im donio titulu svojim golom i asistencijama protiv nas. A mi cemo preko satelita da pljujemo po njima.
UPRAVA NAPOLJE

Ivica Osim!

Jamie Oliver jedan je od nas!

edin139
Postovi: 1075
Pridružen/a: 27 feb 2017, 18:45
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la edin139 » 05 maj 2018, 13:20

Raonffa je napisao/la:
edin139 je napisao/la:Al su navalili spinovat za adzema.
Najbolja je ova eto ne može doć bolji hahah
, Koja šuplja da ne povjerujes.
Daj ba lik svojim neznanjem spusio titulu i sad ga ko biva treba ostaviti jer nemamo boljeg tom logikom ga treba držati do penzije i gledati kako Zrinjski uzima titule godinu za godinom.

Stvar je jasna spušena titula trener doviđenja a uz njega još poneko. Uprava ako ne može obezbjediti boljeg i oni doviđenja i u krajnjoj liniji ako ni sljedeće ne uzmemo titulu svi od čistačice do vrha na ulicu pa dosta je više majka mu stara da se ponašamo i razmišljamo ko da smo Simin han a ne željo.
Baš me zanima ko će ga naslijediti, samo da vidim taj kvalitet koji će doći u Želju.
Nije na navijačima nego na upravi da dovede boljeg, ako nisu za to sposobni nek se uhvate noge

IskraB
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 apr 2018, 12:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la IskraB » 05 maj 2018, 13:28

Oni kad nisu uzeli titulu za ove dvije godine, nece je uzeti ni sljedecih pet. Zrinjski s 2 miliona je iduce godine jos veci svemirski brod za nas. To najveci laik zna.

Kod nas jedino u klubu sta znaju jeste da pljuju, prozivaju, prave se pametni, salju saopstenja Uefi to je to otprilike. Tribinu su napravili od pomoci navijaca.Pratim Zelju 20 godina, u zivotu nisam dozivio da "nasi" nazovi navijaci toliko pljuju na sve i svasta. Jedino mi ostaje da vjerujem da su to zaista sateliti vanzemaljaca. Uvijek su uprave ranije radile svoj posao, naravno imale uvijek protivnike one koji ih zele srusiti ali ovo nikad nisam vidio.
Zadnja izmjena: IskraB, dana/u 05 maj 2018, 13:35, ukupno mijenjano 1 put.
UPRAVA NAPOLJE

Ivica Osim!

Jamie Oliver jedan je od nas!

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 05 maj 2018, 13:30

Krupa u najjacem sastavu protiv Sarajeva... Dobro je bice isto umorni ko i mi u srijedu...
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 05 maj 2018, 13:42

Raja za utakmice na MOJATV imate sportbh.stream
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Brkooo, mamonelafo, MoSaZeLjo1921 i 45 gostiju.