FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 20 apr 2018, 21:49

Sutra dusmanima sol na rane, idemo po pobjedu i bodove !
- Zeljeznicar -

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19296
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 20 apr 2018, 22:01

Gledaj istih 11 kao proslu tekmu.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
tu i tamo
Postovi: 747
Pridružen/a: 26 sep 2010, 12:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tu i tamo » 20 apr 2018, 22:17

ANTIANTIFA je napisao/la:ma ne treba uopste obracati paznju na to sutra nam cuic sudi utakmicu oni danas objavluju clanak a pola sata nakon ih covjek iz saveza demantuje, jasno ko dan odakle je i ko je narucioc, ocekivali su vjerovatno da oci javnosti sa njih i njihovim trenutnim problema preusmjere negdje drugo, ovako se samo zajebali u svakom smislu, rasulo im u klubu, otkriveno sve oko transfera igraca kojeg su prodali, navijaci im bojkutuju, imaju sukobe unutar kluba, opste rasulo im vlada a oni o nama :lol:

nego dajte kakvu anketu da vidimo sta masa ocekuje od susreta u krupi, jos pet kola do kraja treba sve pokrenuti sto se moze pokrenuti
Pa prodali su svoj klub i sad su samo posmatraci, cekaju kojem Tanovom sinu ce pripasti klub...
Dok mi pravimo stadion, najavljujemo nove projekte, igramo finale Kupa, borimo se za duplu krunu...
Mislim da ih mi nebi trebali zezati, sta god da kazu samo recite im da su upravu.
Zamisli da si na njihovom mjestu, nemocan da ista uradis, smjenjuju ljude koji uopste tu nebi trebali biti jer ih je postavio onaj kojeg ne mogu smijeniti.
I sta ti ostane, gledas komsiju, razmisljas:" da li navijati za Krupu u finalu, za Zrinjski svakako navijati...ali sta kad budu igrali protiv nas"
"da li glasati za SDA jer Koldzo pomaze Zelji, a u SDPu jos vise Zeljovaca, DFu Komsic vatreni Zeljovac....mozda SBB?"
"Sta raditi, da li bojkotovati protiv Sirokog? Da znam da cemo dobiti isao bih pa se mozda izvucemo, ali ako izgubimo bice mi krivo sto nisam ispostovao bojkot..."

Vjerujte, velike su muke, ovo je samo dio, ko nije prodao klub i osjetio nemoć da ista uradi, nikad nece znati kako je to.

Zeljina raja treba da uziva i da ima velikog strpljenja, bice jos svakakvih rezultata do kraja, ja vjerujem da cemo se mi i Zrinjski vise puta do kraja smjenjivati na prvom mjestu, bice kikseva i nas i njih...ne treba paniciti nakon kiksa niti dizati euforiju nakon pobjede.
Samo podrska!!!

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19296
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 20 apr 2018, 22:20




9:40

97% vlasnik malenih gosp. Vinco Tancek :rol:


Nego slusaj spike ovog pitara ;) ha bu ojhaaaa
Zadnja izmjena: MocMahale444, dana/u 20 apr 2018, 22:24, ukupno mijenjano 2 puta.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 20 apr 2018, 22:24

Uh kako je sutra vazna utakmica i tri boda, jos da Radnik hoce odigrati posteno nadam se da ih ovi nisu kupili.

Prljave radnje ce se obiti o glavu onome ko ih nama montira !
- Zeljeznicar -

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 20 apr 2018, 23:00

Saopštenje za javnost:
Zbog pojednih tendencioznih medijskih insinuacija i netačnih informacija iznesenih na račun FK Željezničar, kojima se želi diskreditirati ugled najtrofejnijeg kluba u BiH, FK Željezničar se obraća navijačima, članovima kluba, sponzorima, prijateljima kluba i cijeloj bh. javnosti.

FK Željezničar je radnički sportski klub bogate tradicije i univerzalnih vrijednosti kojeg apsolutno nije moguće dovoditi u vezu sa “namještanjem utakmica” niti špekulacijama u bilo kom segmentu njegovog poslovanja. To je klub koji se ponosi perfektnom organizacijom, posvećenošću i transparentnim i zakonitim radom, koji ne ostavlja ni promil tolerancije za bilo koji vid devijacija koje se kose sa temeljnim vrijednostima kluba.

Mogući razlog ove precizno tempirane “medijske hajke” je možda baziran na činjenici da je FK Željezničar jedini klub koji se bori za oba trofeja i što mu predstoji izuzetno bitna utakmica u kojoj je glavni sudija Tomislav Čuić, koji se spominje u pomenutim medijskim stupcima, a gdje se insinuira “namještanje utakmica”, kako bi se napravio dodatni pritisak uoči raspleta sezone.

Činjenica da je predstavnik NS/FS BiH demantovao natpise pojedinih medija da se radi o utakmicama FK Željezničar, samo potvrđuje da su na djelu smišljeno plasirane neistine. S tim u vezi, svi mediji koji su plasirali neistinite informacije snosit će posljedice prema važećim zakonima BiH.

Neovisno od prethodno navedenog, podržavamo sve aktivnosti nadležnih organa da konačno podrobnije ispitaju sve utakmice koje se igraju na bh. terenima, a FK Željezničar će sve svoje kapacitete staviti na raspolaganje kako bi istraga bila što uspješnija.

Mi smo Željini, Željo je naš!
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 20 apr 2018, 23:06

Tako se to radi, mi smo najveci klub u BiH.

:salut:
- Zeljeznicar -

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 20 apr 2018, 23:09

Bravo Željo! Gazi bagru. :salut:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19296
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 20 apr 2018, 23:19

Kao sto rece jedan tuzlak :D pitarima ce gore biti ako odu u Europu zbog nas, narednih 20 godina ih meziti zbog toga.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 20 apr 2018, 23:21

Tuziti debile sad. Treba nam lova za stadion. :D
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 20 apr 2018, 23:25

E moj Hase,Horde ti se s klubom gase!
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

AirMike
Postovi: 641
Pridružen/a: 31 dec 2017, 00:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AirMike » 20 apr 2018, 23:26

Vrati je Adzeme molim te ja voli te Adzeme JOINT UNIJA !!
Ako ne mozes pobjediti protivnika,pridruzi mu se - Kevin Durant -

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 20 apr 2018, 23:29

UBIPITAR je napisao/la:E moj Hase,Horde ti se s klubom gase!
Amin.
- Zeljeznicar -

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 21 apr 2018, 00:43

Virtu4l je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Ma nisam ljut nego mi drago što se vratila pozitiva na temu, valjda tako bude i u narednom periodu :thumbup:
Malo nam za sriću triba. :mrgreen:
Dupa kruna, skromno bošnjački :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
ANTIANTIFA
Postovi: 226
Pridružen/a: 17 apr 2018, 13:15
Lokacija: KUĆA CVEĆA
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ANTIANTIFA » 21 apr 2018, 00:55

Dakle sada složiti tužbu za klevetu i neargumentovano rušenje ugleda pravnog lica od strane drugog, a istovremeno podnijeti i tužbu protiv glavnih urednika Selvedina Avdica i kompleksaša Eldina Karića, članak je danas bio potpisan koliko se sjecam od strane novinara Semira Mustafića, a sada su to ipak prepravili pa stoji da je autor teksta žurnal.info bez konkretnog imena autora, gdje automatski pokusavaju sakriti/skloniti autora kako nebi imao problema, pa se brze bolje krije iza komplet portala

Nazalost uz političare novinari su nam najgori dio drustva, uvijek spremni na sve i svasta, naravno čast izuzecima, a kada isti budu konfrontirani za svo smece koje iznose odmah skacu razno razna novinarska udruzenja, OSCE i drugi u njihovu odbranu sa glavnom pricom o slobodi novinara i prava na izvjestavanje, ovdje ipak klub treba pametno odraditi i podnijeti tuzbe, koliko znam imamo pravnika u klubu pa neka iznesu sve argumente i podnesu krivicnu prijavu, i neka to bude pouka i lekcija za sve buduće smećare sa slicnim namjerama, interesnim, placenim i neplacenim ;)
cesto odem do šanka al linija je tanka izmedju jave i sna, vrha i dna

Avatar
Neymar11
Postovi: 1172
Pridružen/a: 19 maj 2014, 14:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neymar11 » 21 apr 2018, 03:25

kolezeljovac je napisao/la:Saopštenje za javnost:
Zbog pojednih tendencioznih medijskih insinuacija i netačnih informacija iznesenih na račun FK Željezničar, kojima se želi diskreditirati ugled najtrofejnijeg kluba u BiH, FK Željezničar se obraća navijačima, članovima kluba, sponzorima, prijateljima kluba i cijeloj bh. javnosti.

FK Željezničar je radnički sportski klub bogate tradicije i univerzalnih vrijednosti kojeg apsolutno nije moguće dovoditi u vezu sa “namještanjem utakmica” niti špekulacijama u bilo kom segmentu njegovog poslovanja. To je klub koji se ponosi perfektnom organizacijom, posvećenošću i transparentnim i zakonitim radom, koji ne ostavlja ni promil tolerancije za bilo koji vid devijacija koje se kose sa temeljnim vrijednostima kluba.

Mogući razlog ove precizno tempirane “medijske hajke” je možda baziran na činjenici da je FK Željezničar jedini klub koji se bori za oba trofeja i što mu predstoji izuzetno bitna utakmica u kojoj je glavni sudija Tomislav Čuić, koji se spominje u pomenutim medijskim stupcima, a gdje se insinuira “namještanje utakmica”, kako bi se napravio dodatni pritisak uoči raspleta sezone.

Činjenica da je predstavnik NS/FS BiH demantovao natpise pojedinih medija da se radi o utakmicama FK Željezničar, samo potvrđuje da su na djelu smišljeno plasirane neistine. S tim u vezi, svi mediji koji su plasirali neistinite informacije snosit će posljedice prema važećim zakonima BiH.

Neovisno od prethodno navedenog, podržavamo sve aktivnosti nadležnih organa da konačno podrobnije ispitaju sve utakmice koje se igraju na bh. terenima, a FK Željezničar će sve svoje kapacitete staviti na raspolaganje kako bi istraga bila što uspješnija.

Mi smo Željini, Željo je naš!

To je to Bravo zeljo :bow: Ni Milimetra! Tako se radi najveci Klube u Bih.... A sto ne napisu mater im **** kako je krupa stimulisana da nas dobije te da je Zrinja zavrsio bodove u Bjeljinji sve im ****.. Samo jako u inat dusmanima do Duple.. Volim te Zeljo :bih: :bih:
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 21 apr 2018, 10:24

Nadam se da će naši danas premirati Radnik, i da su naučili lekciju.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 21 apr 2018, 10:43

Virtu4l je napisao/la:Nadam se da će naši danas premirati Radnik, i da su naučili lekciju.
Al u qrcu
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15103
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 21 apr 2018, 11:12

Nevjerovatno da nikad nismo na bhtu
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 21 apr 2018, 11:36

irfo je napisao/la:Nevjerovatno da nikad nismo na bhtu
Ne nadaj se, mi smo im jedina šansa da će nešto zaraditi od ovih pretplata na mojatv.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: mamonelafo i 28 gostiju.