FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 06 dec 2019, 12:40

Radmilo87 je napisao/la:
06 dec 2019, 12:24
KANA je napisao/la:
06 dec 2019, 12:23
Radmilo87 je napisao/la:
06 dec 2019, 12:21
Kakva poglupa logika :crazy:



Da me neko pogrešno ne razumije, Štila svoj kvalitet pokazuje tek zadnjih par kola, momak ima svega cetiri utakmice do sada da je odigrao cijeli susret, ostalo ulazio sa klupe ili izlazio ranije, naravno razlog fizicka sprema, i pored toga za taj kratki period je pokazao o kakvom vrhunskom igracu se radi, ali logika ne samo Dudica vec i pojedinih forumaša koji nisu Željovci je da je Željo neigranjem Štilića osakaćen ili upola slabiji tim meni je iskreno smiješna priča, klasicna šuplja i prebacivanje tereta na našu stranu, naravno sa njim smo dimenzija više, ali i bez njega se igra foootbal i može se pobjeđivati kada se mora i kada je potrebno

Bez Štilića smo razvalili Mladost i Čelik u gostima, Zrinjski na Grbavici, sa Slobodom i Širokim u gostima na realno teškim gostovanjima uzeli po bod, sve bez njega, dakle može se :bih:
a sto zaboravi pite :opaopa: usao 7 minuta prije kraja
I to, sedam minuta je sedam minuta :D

sto bi papak sa ulica rekao "nije ovo nikakva taktika vec Stilic" :rol: :rol: zamisli nakon onakve pobjede ,raja u euforiji ,pozitiva,ti dodjes na forum i pokusavas raju ubjediti da nije do Amara vec do Stilica :tokralju:

Avatar
Radmilo87
Postovi: 1604
Pridružen/a: 01 nov 2019, 03:36
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Radmilo87 » 06 dec 2019, 12:45

Post preuzimam sa foruma medijskog nam partnera, nadam se da mi necete zamjeriti, post detaljno u bobu o odnosima i kako su nastali ovi zategnuti odnosi sa navijačima Veleža, buduci da se raspravlja kako, kada i ko je kriv, apsolutno se slažem sa cijelim postom, najslikovitije objašnjenje :salut:
u drugom mandatu amara, smo dole igrali 4 puta plus jednom u kupu... nijednom nismo izgubili u tih pet utakmica ali sve je bilo knap... sjecam se jedne pobjed 2010. da su se nesto bunili na sudiju... od tada pocinje "rivalitet" sa njima... od tada svako gostovanje nas na noz docekuju. mada klubovi imaju dobre odnose, navijaci ili da tako kazem, forumski navijaci su postali problem... kako njihovi tako i nasi... dok se u isto vrijeme nase dominacije u fudbalu, komsije poceli masovno da lizu sa njima i tako se jos vise stvorio amonizitet medju zeljinih i velezovih navijaca... svako nase gostovanje dole je postalo godinama sve opasnije nazalost, vidjeli smo ove jeseni kako su njihovi igraci igrali grubo a da spominjem njihove navijace ili dio navijaca...onda na to dodaj i prelazak mujezinovica prosle godine. njihovi navijaci su smatrali da je to izdaja, ali siguran sam da je otisao u sarajevo, ne bi ni komentarisali transfer... zelim reci... pa takodjer njihovo slavljenje kad su nas pobjedili 2014. (jedini put u posljednih 10 godina) kako su slavili sto ne uzimamo titulu... sve je ovo rezultat njihove prepotentnosti i misljenja da su dio velike cetvroke a mi nismo nista uradili da ih razumjemo nego smo jos dodali vatru na to, sve dok u isto vrijeme sarajevo shvatilo da mogu iskoristiti tu situaciju...

ja sam 25% mostarac, velez mi je drag, ali sto velez predstavlja u posljednih 10 godina je sramota! rijetko vidim pravog mostarca koji ce nesto reci lose protiv zelje, to su uglavnom mladja raja koja nije vidjela mostar jer su im vrapcici blizi nego mostar... ali nikad necu reci nesto lose protiv tog kluba, znajuci sta je propatio u ratu... ali ovi novokomponovani "navijaci" veleza su sramota za njih
MIHAJLOVIĆ !

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 06 dec 2019, 12:50

Mostar u srcu, Velež u grobu!
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 06 dec 2019, 12:53

Prvo njihovo gostovanje poslije rata,odmah je problem bio,izašli iz buseva i počeli skandirati Jugoslavija,a nas te petokrake 4 godine mrcvarile,totalna ludost u to vrijeme!
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 06 dec 2019, 13:00

Veca - Pavić, Bogi, Sipa, Siniša - Dado, Alispahić, Bojo - Veseli, Sinan, Krpić

Po meni prvih 11 za sutra.

btw pošto ste već načeli temu, koliko perciperate neki klub kroz prizmu njegovih forumskih navijača? Da li vam forum većinski kreira sliku o nekom klubu iz naše lige zbog navijača koji pišu i smatrate li da forumski navijači X kluba istog razmišljanja kao i većina navijača tog kluba koji ne čitaju i ne pišu po forumima? Da nije foruma da li bi možda manje "mrzili" neki klub iz naše lige?

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 06 dec 2019, 13:09

braco je napisao/la:
06 dec 2019, 13:00
Veca - Pavić, Bogi, Sipa, Siniša - Dado, Alispahić, Bojo - Veseli, Sinan, Krpić

Po meni prvih 11 za sutra.

btw pošto ste već načeli temu, koliko perciperate neki klub kroz prizmu njegovih forumskih navijača? Da li vam forum većinski kreira sliku o nekom klubu iz naše lige zbog navijača koji pišu i smatrate li da forumski navijači X kluba istog razmišljanja kao i većina navijača tog kluba koji ne čitaju i ne pišu po forumima? Da nije foruma da li bi možda manje "mrzili" neki klub iz naše lige?
Braco evo da te ja pitam, evo ne pratis ligu od jucer, sjecas li sezone 2013./14. i skandiranja cijelog stadiona kod rezultata 4:2?
Sjecas li se utakmice sezona 2014./15. rezultat 0:3 i skandiranja navijaca?
Sjecas li se sezone 2015./16. rezultat 0:1 i skandiranja navijaca?
Sjecas li se ove sezone i skandiranja default navijaca Veleza?

Samo pitam, jeli to razmišljanje X navijaca Veleza? Uzmi u obzir da je to obicna i starija raja(ne racunajuci Red Army)?
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 06 dec 2019, 13:11

kolezeljovac je napisao/la:
06 dec 2019, 13:09
braco je napisao/la:
06 dec 2019, 13:00
Veca - Pavić, Bogi, Sipa, Siniša - Dado, Alispahić, Bojo - Veseli, Sinan, Krpić

Po meni prvih 11 za sutra.

btw pošto ste već načeli temu, koliko perciperate neki klub kroz prizmu njegovih forumskih navijača? Da li vam forum većinski kreira sliku o nekom klubu iz naše lige zbog navijača koji pišu i smatrate li da forumski navijači X kluba istog razmišljanja kao i većina navijača tog kluba koji ne čitaju i ne pišu po forumima? Da nije foruma da li bi možda manje "mrzili" neki klub iz naše lige?
Braco evo da te ja pitam, evo ne pratis ligu od jucer, sjecas li sezone 2013./14. i skandiranja cijelog stadiona kod rezultata 4:2?
Sjecas li se utakmice sezona 2014./15. rezultat 0:3 i skandiranja navijaca?
Sjecas li se sezone 2015./16. rezultat 0:1 i skandiranja navijaca?
Sjecas li se ove sezone i skandiranja default navijaca Veleza?

Samo pitam, jeli to razmišljanje X navijaca Veleza? Uzmi u obzir da je to obicna i starija raja(ne racunajuci Red Army)?
Znam je sve to što si nabrajao, nego pitam općenito za sve klubove iz ove lige, a ne Velež

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 06 dec 2019, 13:15

Evo ja kao momak koji je obisao neke stadione kao gostujuci navijac, a te neke stvari se i preko tv-a su se mogle primjetiti?

Kakav je odnos prema nasem klubu od NAVIJACA protivnika zadnjih 10tak godina bilo na Tusnju, Bilinom Polju, Vrapcicima, Kaknju i ostalim?
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 06 dec 2019, 13:16

Iskreno meni je Zeljo jedino bitan u cijeloj ligi, a svi ostali klubovi su mi u istoj ravni. Ne mrzim ih vec jednostavno ravna linija. Nit mi je ko simpatican ili bilo sta slicno tako da ne mogu postovi ljudi na forumu da me postaknu da nekog pocnem mrziti. Svaka emocija prema bilo kojem klubu iz lige osim Zelje mi je iskljucena.
S tim naravno sto se pobjeda u derbiju malo vise slavi i to sve, ali to se podrazumijeva jer je gradski derbi.

A generalno forumi mogu bi biti dobra stvar, ali fazon onaj da je zatvoren tacnije da ne mogu svi citati. Tu bi moglo se i diskutovati i kaciti neke stvari koje zanimaju samo nas, a ne da citava liga da to moze citati.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
lijevapolutka
Postovi: 2026
Pridružen/a: 02 jul 2019, 14:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lijevapolutka » 06 dec 2019, 13:18

@braco meni forum ne može kreirati mišljenje o nekom klubu, mogu samo da pričam o onome što sam ja doživio. i previše sam stadiona obišao, što grupno sa navijačima, što sa par drugova na tim "neutralnim" tribinama. i vjeruješ li mi da sam se ugodnije osjećao na stadionima ekipa koje nisu bile u 1 ligi ex jugoslavije.
moSa ljoŽe

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 06 dec 2019, 13:28

kolezeljovac je napisao/la:
06 dec 2019, 13:15
Evo ja kao momak koji je obisao neke stadione kao gostujuci navijac, a te neke stvari se i preko tv-a su se mogle primjetiti?

Kakav je odnos prema nasem klubu od NAVIJACA protivnika zadnjih 10tak godina bilo na Tusnju, Bilinom Polju, Vrapcicima, Kaknju i ostalim?
Najveći smo klub u državi, logično da nas mrze svi. Ne opravdavam ali tako je.

Ja mislim da forum itekako utiče kod svih forumaša koji ga redovno posjećuju na sliku nekog kluba. U kojem smislu? Ja znam da bilo kome od nas ne treba dodatni razlog da ne podnose neki klub pored psovanja markala, vrijeđanja naših legendi i ostalih stvari koje su se mogle čuti na našim stadionima. Ali sam 100% siguran da forum na svu tu već postojeću mržnju dodao još 50% netrepljivosti prema nekom klubu. Mislim uđeš na prepucavanja i vidiš gifove kako gori Grbavica, za Ivicu i Asimu gadosti se pišu itd. I normalno to stvori revolt kod nas sviju i još ti draža pobjeda bude nad tim klubom jer se možeš naslađivati forumašima suprotnog kluba. A da ne čitaš forume, ti bi i dalje mrzio neki klub ali ne u toj mjeri koliko ga mrziš zbog zbog forumskih gadosti i provokacija. Niko me ne može ubjedit da je drugačije.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 06 dec 2019, 13:29

cirlo21 je napisao/la:
06 dec 2019, 13:27
Nisu plate od augusta primili..
??
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Admir74
Postovi: 3449
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 06 dec 2019, 13:35

Nije tacno. Upravo sam na stadionu i pitao sam naseg igraca.

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 06 dec 2019, 13:36


Avatar
lijevapolutka
Postovi: 2026
Pridružen/a: 02 jul 2019, 14:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lijevapolutka » 06 dec 2019, 13:37

eto sutra možemo pomalo psovati :lol: :lol: :lol: :lol:
kako volim ove njegove pressice
moSa ljoŽe

Avatar
Radmilo87
Postovi: 1604
Pridružen/a: 01 nov 2019, 03:36
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Radmilo87 » 06 dec 2019, 13:38

cirlo21 je napisao/la:
06 dec 2019, 13:33
LjoZee je napisao/la:
06 dec 2019, 13:29
cirlo21 je napisao/la:
06 dec 2019, 13:27
Nisu plate od augusta primili..
??
Informacija od uposlenika kluba.. Fkt jadno i tuzno, ne vidim nacin da zadrzimo ijednog ozbiljnog igraca ako ovako nastave..
Kupuju u Marsu na veresiju a hrane se u Bosanskom bureku na kašiku što ostane :plac: :plac: :plac:
MIHAJLOVIĆ !

Avatar
lijevapolutka
Postovi: 2026
Pridružen/a: 02 jul 2019, 14:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lijevapolutka » 06 dec 2019, 13:39

nemojte LAGATI za plate
moSa ljoŽe

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 06 dec 2019, 13:41


Avatar
Radmilo87
Postovi: 1604
Pridružen/a: 01 nov 2019, 03:36
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Radmilo87 » 06 dec 2019, 13:42

lijevapolutka je napisao/la:
06 dec 2019, 13:39
nemojte LAGATI za plate
Ma smiješna priča, i pazi dan pred veoma bitnu utakmicu kao iznosi informaciju i ibreti se :rol:

Eto prvog i konkretnog posla za @irfo :bih:
MIHAJLOVIĆ !

Avatar
lijevapolutka
Postovi: 2026
Pridružen/a: 02 jul 2019, 14:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lijevapolutka » 06 dec 2019, 13:47

@irfo suspenduj ovoga, ne radi iznošenja lažnih informacija, već sto nema avatar :P :P
moSa ljoŽe

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Laudrup i 26 gostiju.