FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 03 jan 2019, 17:35

UBIPITAR je napisao/la:
:bih: :bih:
Hahahaha joj brata :opaopa:
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 03 jan 2019, 20:31

samoposmatram je napisao/la:Amar od govana pravi pitu since 2001. Nevjerujem da ce biti drasticnih promjena tokom ove zimske pauze. Vazan mu je vjerujem Stanic i donekle Jamak radi atmosfere i poznavanja njegovog rada. Proljece koristi iskljucivo ucenju ekipe njegovim taktikama. Na ljeto ocekivati pojacanje za odbranu i sredinu. U spic moze i neko sa Juga. Vjerujem da bi zabio barem pet komada.
Kako cemo Jamaka dovesti? Ima li on ugovor sa Celikom? Treba nam neko u sredini samo mislim da nece to biti Jamak.

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kerimatomic1921 » 03 jan 2019, 21:20

“Zeljeznicar u pregovorima oko prodaje Sulejmana Krpica u Aziju...”

- prije su nam kapitalci bjezali kada odigraju dobru sezonu, a sada odose nakon 6 mjeseci. Zato ce pitari biti sampioni i zato je Zrinjski sampion 4 puta u 5 godina. Sacuvas kapitalce i kostur ekipe, i problema nema. Nikada izgleda necemo doci pameti.
Nadam se milion eura jer Azijati svakako preplacuju svakog igraca - sve ispod je kriminalno lose po nas.
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 03 jan 2019, 21:26

Za mene i moje poimanje igre, Krpic je nikakav igrac. Niti se nudi, niti ga ima u akcijama, stoperi Goska i zvijezde 09 ga pojeli. To je sve samo ne ozbiljan igrac za kostura. To sto se prodao navijacima s 5 šprinteva, meni bas nije.
Da se razumijemo ovo je samo moje misljenje, daleko da treba biti relevatno.

Sve bih ja prodao jer nisu nimalo jeftini a kvalitet upitan i to jako. Krstsnovic bi vise doprinjeo od njega s 36 godina.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kerimatomic1921 » 03 jan 2019, 21:30

Bezideja je napisao/la:Za mene i moje poimanje igre, Krpic je nikakav igrac. Niti se nudi, niti ga ima u akcijama, stoperi Goska i zvijezde 09 ga pojeli. To je sve samo ne ozbiljan igrac za kostura. To sto se prodao navijacima s 5 šprinteva, meni bas nije.
Da se razumijemo ovo je samo moje misljenje, daleko da treba biti relevatno.

Sve bih ja prodao jer nisu nimalo jeftini a kvalitet upitan i to jako. Krstsnovic bi vise doprinjeo od njega s 36 godina.
Ma naravno, svako ima pravo na misljenje. Ocigledno je da malo na “vi” sa loptom, ali je strasan paker i ubica u sesnestercu. Za mene je vanserijski igrac samo iz razloga sto je u ovako ocajnom Zelji zabio 15-ak i vise golova, u Zelji koji je kako smo vidjeli imao prosjecno 6 udaraca prema golu protivnika. A ja ne znam da je promasio zicer za ovih pola godine?!?
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

Avatar
KongrateUK
Postovi: 660
Pridružen/a: 29 dec 2018, 21:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KongrateUK » 03 jan 2019, 21:56

Prodati Kjosevskog i Krpica, rijesiti se Bakraca i Vranješa, Bogicevicu svakako istice ugovor (jedino ako Amar ne procjeni da mu je potreban do kraja sezone) a Blagojevic je vec zavrsio transfer u Tursku

Kjosevskom je vrijeme da ode, konstantno stagnira i kiksa na golu, bilo bi šteta da Krpic ode ali sta je tu je, doveli smo ga za džabe ovako cemo nakon 6 mjeseci zaraditi nesto na njemu, pare od transfera bi nam dobro došle, cisto da se ubrzaju neke stvari i ako finansijsko poslovanje u bilo kojem smislu nije upitno, svakako ide kresanje enormnih plata da se neke stvari vrate u normalu

Široko je trziste slobodnih igraca kako nasih tako i iz regiona, pojačanja su nam prijeko potrebna, a ne treba se iznenaditi ako se dovede neki igrac recimo iz prve lige federacije, Amar je maher za takve stvari, od Visce, Vasilica, Bogicevica, Mesica, Mesanovica, pa do drugih iz lijevih liga i klubova, vrijeme je da stanemo u kraj kvazi zvijezdama od igraca koji dolaze primaju enormne plate a na kraju nista ne pokažu, trebaju nam igraci željni igre i dokazivanja, na kraju dobro nama, dobro njima (transfer iz Želje negdje vani)

IN AMAR WE TRUST
17.12.2018. - Dan kada je FK Željezničar oslobođen i vraćen onima koji ga vole, i kojima pripada !

samoposmatram
Postovi: 5384
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 03 jan 2019, 22:15

plavousrcu je napisao/la:
samoposmatram je napisao/la:Amar od govana pravi pitu since 2001. Nevjerujem da ce biti drasticnih promjena tokom ove zimske pauze. Vazan mu je vjerujem Stanic i donekle Jamak radi atmosfere i poznavanja njegovog rada. Proljece koristi iskljucivo ucenju ekipe njegovim taktikama. Na ljeto ocekivati pojacanje za odbranu i sredinu. U spic moze i neko sa Juga. Vjerujem da bi zabio barem pet komada.
Kako cemo Jamaka dovesti? Ima li on ugovor sa Celikom? Treba nam neko u sredini samo mislim da nece to biti Jamak.
Ma ja oko Nermina bez ikakve osnove pricam, jer jos je sve pod kljucem zbog poznatih razloga.

samoposmatram
Postovi: 5384
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 03 jan 2019, 22:26

Srdjane svaka cast. U ovom momentu gdje se nista nezna u klubu pristao si da se vratis. Dokaz da si zeljovac od glave do pete.

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 03 jan 2019, 22:31

Ako je zdrav Stanic ce biti najvece pojacanje. Bolji od oba standardna beka, moze igrati oba beka i prema naprijed po potrebi. Zna sta znaci nositi dres Zelje a sa Amarom je uvijek korektno saradjivao.

samoposmatram
Postovi: 5384
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 03 jan 2019, 22:48

plavousrcu je napisao/la:Ako je zdrav Stanic ce biti najvece pojacanje. Bolji od oba standardna beka, moze igrati oba beka i prema naprijed po potrebi. Zna sta znaci nositi dres Zelje a sa Amarom je uvijek korektno saradjivao.
Kad pogledas ko nam je na raspolaganju u ekipi, imamo perspektivnu ekipu. Nebi me cudilo ako bi Stanic bio jedino pojacanje, a ostalo probe.

ZBog blokiranog racuna treba prvo gledati ko ce sve napustiti ekipu. Vjerujem da vecina zeli ostati, samo da bi radili sa Osimom. Jedino Vranjes, kojem je Sarajeva preko glave, po svaku cijenu zeli da napusti klub.

Interesuje me sta je smislio za Bogicevica.

Topnikus
Postovi: 334
Pridružen/a: 08 maj 2018, 18:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Topnikus » 03 jan 2019, 22:50

samoposmatram je napisao/la:Srdjane svaka cast. U ovom momentu gdje se nista nezna u klubu pristao si da se vratis. Dokaz da si zeljovac od glave do pete.
E neka te. A gdje to moze on pa kao nece on hoce u Zelju. Frajer njje igrao pola godine i on kao bira nesto. Treba da bude zahvalan ako ga uzmemo. Do neba.

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 03 jan 2019, 22:52

samoposmatram je napisao/la:
plavousrcu je napisao/la:Ako je zdrav Stanic ce biti najvece pojacanje. Bolji od oba standardna beka, moze igrati oba beka i prema naprijed po potrebi. Zna sta znaci nositi dres Zelje a sa Amarom je uvijek korektno saradjivao.
Kad pogledas ko nam je na raspolaganju u ekipi, imamo perspektivnu ekipu. Nebi me cudilo ako bi Stanic bio jedino pojacanje, a ostalo probe.

ZBog blokiranog racuna treba prvo gledati ko ce sve napustiti ekipu. Vjerujem da vecina zeli ostati, samo da bi radili sa Osimom. Jedino Vranjes, kojem je Sarajeva preko glave, po svaku cijenu zeli da napusti klub.

Interesuje me sta je smislio za Bogicevica.
Ja bih ostavio Bogicevica i ne bih se mislio trenutka jednog. Zadnje cetiri utakmice smo igrali bez Bogicevica. Na sta smo licili? I dalje nas najbolji stoper. Zvuci kao tragedija.

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 03 jan 2019, 23:09

Osim koči odlazak veznjaka sa Grbavice?

FK Željezničar će 14. januara započeti pripreme za proljetni dio sezone u Premijer ligi BiH. Plavi će sa novim/starim trenerom Amarom Osimom krenuti sa pripremama, kako bi što spremniji dočekali nastavak prvenstva, u kojem ih čeka nekoliko izazova. Prvenstveni cilj je svakako rezultat, ali i popravljanje igre koja je u finišu jeseni bila na katastrofalnom nivou.

Aktuelne su svakodnevne špekulacije o tome u kakvom će sastavu Plavi dočekati početak priprema, a pored pitanja ko će doći u svlačionicu, aktuelna je priča i o tome ko će napustiti istu. Jedan od onih koji su pokazali interes da idu sa Grbavice je Stojan Vranješ, koji je prije godinu dana stigao u Željezničar. Za njegove usluge zainteresovan je Borac, a prije mjesec dana se činilo da je to 'gotov posao'. Ipak, čini se da od toga u ovom momentu nema ništa, odnosno da je novi šef struke na Grbavici zaustavio ovaj odlazak.

Razlog je vrlo jednostavan. Vranješ ima ugovor do ljeta, pa ako ga žele u Banjoj Luci, morat će platiti obeštećenje. Koliki je iznos nismo saznali, ali svakako da su na Grbavici zainteresovani da ga puste uz određenu naknadu, a sada je na redu Borac, koji je pokazivao interes za bivšeg veznjaka Zmajeva i jasno rekao da je upravo njihov prvi pik ove zime.

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 03 jan 2019, 23:15

Bezideja je napisao/la:Za mene i moje poimanje igre, Krpic je nikakav igrac. Niti se nudi, niti ga ima u akcijama, stoperi Goska i zvijezde 09 ga pojeli. To je sve samo ne ozbiljan igrac za kostura. To sto se prodao navijacima s 5 šprinteva, meni bas nije.
Da se razumijemo ovo je samo moje misljenje, daleko da treba biti relevatno.

Sve bih ja prodao jer nisu nimalo jeftini a kvalitet upitan i to jako. Krstsnovic bi vise doprinjeo od njega s 36 godina.
Krpiću svaka čast na ovoj polusezoni,al moj Željo,kako su ti samo kriteriji pali,to je za plakati.
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 03 jan 2019, 23:23

braco je napisao/la:
Osim koči odlazak veznjaka sa Grbavice?

FK Željezničar će 14. januara započeti pripreme za proljetni dio sezone u Premijer ligi BiH. Plavi će sa novim/starim trenerom Amarom Osimom krenuti sa pripremama, kako bi što spremniji dočekali nastavak prvenstva, u kojem ih čeka nekoliko izazova. Prvenstveni cilj je svakako rezultat, ali i popravljanje igre koja je u finišu jeseni bila na katastrofalnom nivou.

Aktuelne su svakodnevne špekulacije o tome u kakvom će sastavu Plavi dočekati početak priprema, a pored pitanja ko će doći u svlačionicu, aktuelna je priča i o tome ko će napustiti istu. Jedan od onih koji su pokazali interes da idu sa Grbavice je Stojan Vranješ, koji je prije godinu dana stigao u Željezničar. Za njegove usluge zainteresovan je Borac, a prije mjesec dana se činilo da je to 'gotov posao'. Ipak, čini se da od toga u ovom momentu nema ništa, odnosno da je novi šef struke na Grbavici zaustavio ovaj odlazak.

Razlog je vrlo jednostavan. Vranješ ima ugovor do ljeta, pa ako ga žele u Banjoj Luci, morat će platiti obeštećenje. Koliki je iznos nismo saznali, ali svakako da su na Grbavici zainteresovani da ga puste uz određenu naknadu, a sada je na redu Borac, koji je pokazivao interes za bivšeg veznjaka Zmajeva i jasno rekao da je upravo njihov prvi pik ove zime.
Ovo vidim kao Amarovu mangupsku igru. Hocete Vranjesa, evo vam ga. Samo ubijedite ga da ne trazi nista kad ga se budemo rijesavali.

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 03 jan 2019, 23:27

Zna Amar cijelu ligu RS napamet,možda je zapikirao nekog iz Borca.
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

samoposmatram
Postovi: 5384
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 03 jan 2019, 23:43

plavousrcu je napisao/la:
samoposmatram je napisao/la:
plavousrcu je napisao/la:Ako je zdrav Stanic ce biti najvece pojacanje. Bolji od oba standardna beka, moze igrati oba beka i prema naprijed po potrebi. Zna sta znaci nositi dres Zelje a sa Amarom je uvijek korektno saradjivao.
Kad pogledas ko nam je na raspolaganju u ekipi, imamo perspektivnu ekipu. Nebi me cudilo ako bi Stanic bio jedino pojacanje, a ostalo probe.

ZBog blokiranog racuna treba prvo gledati ko ce sve napustiti ekipu. Vjerujem da vecina zeli ostati, samo da bi radili sa Osimom. Jedino Vranjes, kojem je Sarajeva preko glave, po svaku cijenu zeli da napusti klub.

Interesuje me sta je smislio za Bogicevica.
Ja bih ostavio Bogicevica i ne bih se mislio trenutka jednog. Zadnje cetiri utakmice smo igrali bez Bogicevica. Na sta smo licili? I dalje nas najbolji stoper. Zvuci kao tragedija.
Ostavit ce ga Osim, ali nevjerujem da u njemu vise ima kuveta za ozbiljan fudbal po ovakvoj Grbavici. Mozda ostane da vodi neku mladu ekipu ili drugi posao u klubu.

Manijakdolopate
Postovi: 841
Pridružen/a: 13 jun 2016, 23:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijakdolopate » 04 jan 2019, 00:06

Koliko ogranicena osoba moras biti da kazes da Krpic nije odigrao maestralnu polusezonu, pa dajte jednog boljeg centralnog napadaca u ligi od njega.
Ne znam šta treba da uradi, da stane na go odbrani penal istrci kontru asistira sam sebi i da gol skaricama da bismo ga mi cijenili.
Svoje zadatke odrađuje i više nego dobro s obzirom s kim igra.
Šta su onda Džeko, Lukaku i ostali robusni napadaci, nije njihovo da letaju za loptom po sredini i obavljaju posao veznjaka i krilnih napadaca, ako nije tacno ovo gore pomenuto onda je i Džeko parmak po vama.
I u doba klanova momak je igrao najbolje sto je mogao.
Samo dajte da pljujemo po ovakvim momcima, a zamislite kako bi ga Sloboda, Zrinjski umjesto mrtvog Veselinovica primio itd itd.

edin139
Postovi: 1075
Pridružen/a: 27 feb 2017, 18:45
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la edin139 » 04 jan 2019, 07:15

Da krpica nije bilo sad bi bili negdje pri dnu tabele.
Meni ovo više smrdi da nije htio bojkotirati želju kada su to neki igrači htjeli, a po ko zna cijem savjetu.
Drugog logicnog objašnjenja nemam osim minimum 500milja eura obeštećenja. Ubjedljivo nas najbolji igrač ovu polusezonu.
Sad greb ga ako je ovo na sta mi smrdi niko ne voli čovjeka sa karakterom iako je meni lično to za kapa do poda plaćaš me ja radim najbolje što znam bez obzira šta bi ko drugi želio.
Isto kao što nije htio zavuc ga drugome nece sutra ni tebi al greb ga drugi su tipovi ljudi u modi.

Da ne bude sad kako sam kontra Amara pisao sam da uprava treba da ode još prošle sezone kad smo zijanili titulu, al da ovo dismr očigledno je.
Svi oni koji zaboravise igrati sad Amaru valjaju a onaj što je bio konstanta čitavu polusezonu sad odjednom ne valja?

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 04 jan 2019, 09:48

I jest bio naš najbolji igrač ovu polusezonu,to samo govori kakav smo odron od ekipe.
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Kobayashi i 31 gost.