FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 15 jun 2019, 20:58

Tusnut nekom Kjosevskog da makar bilo kakve financijske koristi imamo od njega kad vec nemamo nista.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 15 jun 2019, 21:11

Šehić pred transferom. Aj, biće neki fening tu makar :mrgreen:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Maxi
Postovi: 529
Pridružen/a: 23 jul 2011, 00:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Maxi » 15 jun 2019, 21:18

Manijakdolopate je napisao/la:Samo da izmedju nas i Zeca ne dodje Azmir i pokupi ga s dobrom cifrom u Tuzla City
Ermin već i ima ponudu od Tuzle, ali mislim da će produžiti sa nama, jer kao što Osim kaže, nije se znalo šta će biti na skupštini pa da se rade konkretne stvari.
Plavo je srce u meni!
FKŽ 1921 🔵⚪

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 15 jun 2019, 21:21

plavousrcu je napisao/la:Bice pojacanja. Sigurno ne da se janje okrece a onda slavi suspenzija. Ne vjerujem da se sa Erminom nece i nije pricalo. Polako, budimo pozitivni.
Ovu sezonu batali, nista od toga...
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 15 jun 2019, 22:10

Bezideja je napisao/la:
plavousrcu je napisao/la:Bice pojacanja. Sigurno ne da se janje okrece a onda slavi suspenzija. Ne vjerujem da se sa Erminom nece i nije pricalo. Polako, budimo pozitivni.
Ovu sezonu batali, nista od toga...
+1
Zasad smo daleko i od Evrope, a ne titule. Moralo bi se poklopilo sto mozda nije nikad da ovi podignu trofej. Jedino da 5 igraca dovedemo koji su vrh vrhova ove lige pa da se fajtamo, ali necemo. :mrgreen:

Kontam sto spominju Kvesica danas kad vidim ugovor mu istice 1.8. ove godine.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dokoljenko » 15 jun 2019, 22:30

Vidjećemo. Tek prozivka bila a nas svi otpisali. Pa nismo Etno Selo. Prošle sezone pitari nam drugi dio polusezone pobjegli pet bodova. U onakvoj atmosferi, kontra sudija i saveza, sa ekipom čije je samopouzdanje bilo na samom dnu.

Kukate ko' kakve žene.
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 15 jun 2019, 22:38

Nije to plakanje ko zene to je realnost. Ostali igraci koji nemaju mentalitet pobjednika, mozda nece svi ostati ali vecina hoce.

Pojacanja? Mi nemamo para da dovedemo igrace koji su kvalitetni, a jos ce veci problem biti produziti ugovor s Erminom.

Liga je puno jaca nego prosle sezone. Treba ponoviti da su u ligu usli Borac i Velez, da ce Sarajevo opet biti jako, da Zrinjski odrzava svoju politiku vrlo dobro, Siroki je dosta igraca otpustio ali mislim da oni imaju para dovesti dobre igrace da igraju na minimalcu. Onda uvijek imas nezgodnu Slobodu, Celik, Mladost. To je realnost nije plakanje. Nema vise igraca tipa Alen Mesanovic, Bucan, Culum,Niema itd.

Upravu nemamo, sve je klimavo. Para nemamo a to je osnovno sredstvo za neki uspjeh. Od price bice bolje nema nista...
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
kontrasviju
Postovi: 2328
Pridružen/a: 02 mar 2018, 21:36
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kontrasviju » 15 jun 2019, 22:43

Ko zna, možda se baš pozitivno odrazi to što nećemo promijeniti 80% igračkog kadra kao zadnja 3,4 ljeta.
1921

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 15 jun 2019, 22:44

Ne znam ni šta da mislim. Nek krene pa ćemo vidjeti.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 15 jun 2019, 22:47

Ovaj Erić izgleda fin momak.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 15 jun 2019, 22:48

Amar je rekao 4 nova igraca, a ne vjerujem onda da ce otici vise od 3-4. Vjerovatno ce to biti ovi sto su dosli sa posudba ili neko od bogalja, ali nema koristi dok se dobro smanji njihov broj. Liga ove sezone je slabija nego sto ce biti sad ova. Mi i u toj slabijoj kao sa Marsa. Sto kaze @Bezideja nemaju oni taj mentalitet i jos se svakakvih turbulencija desilo. Vecini navijaca se ovi gade i osjeti se i to. Gdje ces ti sa Zajmovicem, Bogicevicem na megdan Velezu u Mostar u vreloj atmosferi ili bilo koji derbi.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 15 jun 2019, 22:49

Valjda je Zaim upisao kurs trčanja, dobro bi mu došlo za početak
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
kontrasviju
Postovi: 2328
Pridružen/a: 02 mar 2018, 21:36
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kontrasviju » 15 jun 2019, 22:52

Erminu produžiti ugovor, šutnut' Zaima i Bogija.
Ja zadovoljan :thumbup:
1921

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 15 jun 2019, 23:10

Ovaj Guzina iz Mladost je meni interesantan igrac.

Avatar
Goosman
Postovi: 2164
Pridružen/a: 07 mar 2018, 20:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Goosman » 15 jun 2019, 23:14

Ničije maslo nije za Ramazana.
Sva ova prepucavanja preko leđa našeg kluba moraju prestati.
I mi navijači trebamo do početka sezone malo odmoriti.
Ne budi papak, budi manijak!

TEBE VOLIM
TEBI PJEVAM
ZA JEDAN GOL
Zadnja izmjena: Goosman, dana/u 15 jun 2019, 23:20, ukupno mijenjano 1 put.
💩💩

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 15 jun 2019, 23:14

Ma da hoće počet sezona samo da uživamo u igrama Bogija.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BosniaBoston » 15 jun 2019, 23:20

Osim13 je napisao/la:Ma da hoće počet sezona samo da uživamo u igrama Bogija.
Van Dijka suigraci zovu “Holandski Jadranko”
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 15 jun 2019, 23:24

BosniaBoston je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:Ma da hoće počet sezona samo da uživamo u igrama Bogija.
Van Dijka suigraci zovu “Holandski Jadranko”
Zašto kažu da je Virgil najbolji stoper na svijetu?

Pa zato što Jadranko nije sa ove planete. :kafa:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

ammimr
Postovi: 256
Pridružen/a: 03 jun 2011, 13:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ammimr » 15 jun 2019, 23:29

Možda je sad bolje u ovo interaktivno vrijeme.Mislim,ono skupština danas i imaš odmah sve informacije.Sve se zna a ako ne jave ti "simpatizeri",informeri iz prve ,druge ruke.U stvari sve to prelazi u politiku jer ostaju stvari nedorečene,spominje se kriminal a ja ne vidim da neko odgovara tj. kao kod BH političara niko ne ide u zatvor.
Meni je problem što je i ovaj portal postao sve samo ne sportski.Iznose se stvari bez dokaza a zaboravlja se onaj sportski dio pogotovo sad kod našeg Željezničara.Pri tom zaboravljamo suštinu a to je ljubav prema klubu koja jednostavno nema cijenu.Jer ko to može platiti moje,a i mnoge tuđe, suze protiv Videotona;odlazak šampionske generacije;ispadanje u 2. ligu itd?O mnogim stvarima nismo imali pojma tada ali smo znali sigurno jedno a to je da su one druge suze bile slađe kad smo se vraćali i značili nešto u jednoj velikoj ligi.
Od pravih navijača očekujem upravo to da dođu suze radosnice i da pomognemo koliko možemo da se vratimo na pravi put a to je pobjeda za pobjedom i titule.Ostalo će doći.pozdrav za sve MANIJAKE a i ove navijače koji vole čitati na "tuđem"forumu.

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dokoljenko » 15 jun 2019, 23:32

Još jednom, vidjećemo. Slažem se da nije obećavajuća situacija ali ne mogu da izbrišem Amara kao argument da u ovoj sezoni ništa neće biti kao u prošloj. Nema nekih para ali evo taj Milanovic što je dosao pitarima iz ekipe koja je ispala, sto hiljada godisnje neto plus platili obestecenje. Hoce igrati bolje zbog toga? Nece sigurno niti vrijedi tih para. Nesto slicno su Govedarica i Hadzic u Zrinjskom i ove sezone oni nece biti ni blizu u borbi za titulu. Čitava osovina onog tima koji je uzimao titule se raspala, teoretske šanse nema da ovi igrači nastave u istom ritmu, jer da sklope "novi" tim trebace im vremena.
Velez, Borac, drugoligasi. Maximum nesto kao Mladost ove sezone, malo na euforiju i foru koji bod i to je to, sredina tabele.

Pitari ce imati problem sa Husrefom. Polarizirali su se i to ce osjecati kroz cijelu sezonu, svaki gubitak boda ili bodova, za vratove. Nije Husref onako trazio obestecenje u slucaju otkaza, zna vrlo dobro da mu rade o glavi.

Široki mi je nepoznanica ali sumnjam da imaju moć kao prije par sezona, i kod njih je bilo dosta turbulencija.
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.