FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 03 maj 2019, 12:14

Ako se dobro sjecam sa Umbrom je potpisan ugovor na tri godine, doduse ne direktno sa Umrobom nego firmom koja ih predstavlja u BiH,a sa obzirom da je taj ugovor bio katastrofalan po nas, drago mi je ako je istina da je prekinut

Uostalom kad vec kupujemo sportsku opremu(kao sto rade svi u drzavi) onda bolje nositi Adidas ili Nike nego ove neke lijeve proizvodjace
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dokoljenko » 03 maj 2019, 12:19

braco je napisao/la:
Da unaprijed yebem mater Bjelici.
Extremno odvratan lik.
Zeljo92 je napisao/la:Onaj bot zenzo ne odustaje :lol: jes im vuna sto nema Misketa
Poceli su i Ivicu ismijavati. Prestigli pitare u dusmanluku.
irfo je napisao/la:Ako se dobro sjecam sa Umbrom je potpisan ugovor na tri godine, doduse ne direktno sa Umrobom nego firmom koja ih predstavlja u BiH,a sa obzirom da je taj ugovor bio katastrofalan po nas, drago mi je ako je istina da je prekinut

Uostalom kad vec kupujemo sportsku opremu(kao sto rade svi u drzavi) onda bolje nositi Adidas ili Nike nego ove neke lijeve proizvodjace
Bogi izjavio kako mu adidasov dres najbolje odgovara. :mrgreen:
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

REGISTROVANI
Postovi: 129
Pridružen/a: 29 mar 2019, 07:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la REGISTROVANI » 03 maj 2019, 12:22

Nisu u pitanju klasicni ugovori dvije strane gdje jedna mora da se pridrzava nečega radi se o obicnim prodajnim ugovorima između kluba i kompanije sport vision iz Bijeljine koja je zastupnik vecinu marki a ako vec uzimate i placate onda zasto ne platiti malo vise i imati prvo odlicne i super kvalitetne dresove a zatim taj dio sa odlicnim marketingom i animacijom navijaca da kupuju iste

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dokoljenko » 03 maj 2019, 12:28

REGISTROVANI je napisao/la:Nisu u pitanju klasicni ugovori dvije strane gdje jedna mora da se pridrzava nečega radi se o obicnim prodajnim ugovorima između kluba i kompanije sport vision iz Bijeljine koja je zastupnik vecinu marki a ako vec uzimate i placate onda zasto ne platiti malo vise i imati prvo odlicne i super kvalitetne dresove a zatim taj dio sa odlicnim marketingom i animacijom navijaca da kupuju iste

Trenutni ugovor Zelje sa dobavljacem opreme je lihvarski, nepovoljan i stetan. Bas tako kako kazes da nije, klub mora da se pridrzava i visine narudzbi, godisnje konacne cifre, kolicine, za neki beznacajni rabat koji dobije svako dijete kada kupi sportske carape na akciji.
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

REGISTROVANI
Postovi: 129
Pridružen/a: 29 mar 2019, 07:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la REGISTROVANI » 03 maj 2019, 12:46

Nebih druže da se raspravljam vi ipak najbolje znate ali kazem da i drugi klubovi u ligi od iste firme kupuju dresove i da su uslovi odlicni mozda cak i najbolji to sto ti tvrdis moze biti da je tacno i to zbog broja navijaca kojeg Željo ima i da firma tu vidi zaradu ali opet malo je vjerovatno da zbog par hiljada maraka rabata klub sebi dopusta da ga neko ucjenjuje narudzbama pogotovo jer se radi o mizernoj cifri za klub, nego dali znate dali se adidas dresovi uzimaju od iste firme ili neke druge? jer adidas dresove je nemoguce uzeti na teritoriju cijele drzave na sponzorski ugovor od druge firme buduci da sport vision ima ekskluzivno pravo na prodaju i distribuciju za teritoriju BIH onda mi je cudno ako jeste ta firma kako da opet Željo od iste firme uzima dresove koji ucjenjuje klub i gdje klub ima krajnije lihvarski ugovor

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rokoko87 » 03 maj 2019, 14:46

Volim te, babuka :lol: :lol: :lol:
Koliko čovjek realno razmišlja, svaka mu je na mjestu.

"Ne mogu ja prirediti publici neki striptiz da bi ih privukao. "
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 03 maj 2019, 15:05

Rokoko87 je napisao/la:Volim te, babuka :lol: :lol: :lol:
Koliko čovjek realno razmišlja, svaka mu je na mjestu.

"Ne mogu ja prirediti publici neki striptiz da bi ih privukao. "
Car je :D

Inače ko nije pogledao video pressice

https://sportsport.ba/fudbal/amar-osim- ... ipa/317152

Nego šta mislite za narednu sezonu, trebaju li nam 2 napadača "iskusnija" ili se osloniti na Zubana kao drugog napadača?

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dokoljenko » 03 maj 2019, 15:25

Gdje bi vi doveli "kapitalca"/e. Odbrana, vezni red, napad?

Iduce sezone bar pet iz nase skole u i oko prvog tima.
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rokoko87 » 03 maj 2019, 15:27

Dva klasna centralna vezna i dva brza krila, ostalo se može istrpiti.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 03 maj 2019, 15:30

Dokoljenko je napisao/la:Gdje bi vi doveli "kapitalca"/e. Odbrana, vezni red, napad?

Iduce sezone bar pet iz nase skole u i oko prvog tima.
Ako bih morao birati 1 poziciju onda kapitalca na krilo definitivno.

Pretpostavljam tih 5 igrača:

Zubanović, Dacić, E. Šehić, Osmanović i volio bih Durakovića iako je još u kadetima. :D

Računamo li tu i Hajdarevića ili samo ove koji tek trebaju dobit šansu? Da je kojim čudom prodat Hajdara. :mrgreen:

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dokoljenko » 03 maj 2019, 15:44

braco je napisao/la:
Dokoljenko je napisao/la:Gdje bi vi doveli "kapitalca"/e. Odbrana, vezni red, napad?

Iduce sezone bar pet iz nase skole u i oko prvog tima.
Ako bih morao birati 1 poziciju onda kapitalca na krilo definitivno.

Pretpostavljam tih 5 igrača:

Zubanović, Dacić, E. Šehić, Osmanović i volio bih Durakovića iako je još u kadetima. :D

Računamo li tu i Hajdarevića ili samo ove koji tek trebaju dobit šansu? Da je kojim čudom prodat Hajdara. :mrgreen:
Ne mozes biti pametan. Prvo jer je Amar u pitanju, nikad mu se ne zna sta ce uraditi a drugo, zivo me interesuje sta bi neki od ovih igraca pokazivali da ih on trenira jos neko vrijeme. Mozda tu i ima nekog kvaliteta samo ga mi ne vidimo. Jesu ga sakrili, svaka im cast. :lol:

Ja sam za ofanzivnog veznjaka. HebO krilo, nabi mu loptu i nek trci. :mrgreen:

Edit. I lijevog beka. I stopera. :rol:
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 03 maj 2019, 15:46

Centralni/zadnji veznjak koji moze trcati i iznijeti loptu izmedju linija, vise ne treba
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 03 maj 2019, 15:56

Ja sam iskreno razočaran našim Atletikovcima,što igrački a bgmi i karakterno.
Oni ni u federalnoj ne dolaze do izražaja.
Prije sam za mlade igrače iz manjih sredina.
Nama treba 2-3 kapitalca i bar 4 bolja od ovih sad.

Dva vezna i desno krilo,i bolji golman i bolji stoper i bolji lijevi i desni bek.

A priče,naša djeca ovo ono,nakon ove sezone ne pije kod mene vode.
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dokoljenko » 03 maj 2019, 16:03

Nisu djeca ni dobila sansu kako treba. Ovo sto su ih na silu ubacivali, da se na njima lome kola, to ne racunam.
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 03 maj 2019, 16:17

Dokoljenko je napisao/la:
braco je napisao/la:
Dokoljenko je napisao/la:Gdje bi vi doveli "kapitalca"/e. Odbrana, vezni red, napad?

Iduce sezone bar pet iz nase skole u i oko prvog tima.
Ako bih morao birati 1 poziciju onda kapitalca na krilo definitivno.

Pretpostavljam tih 5 igrača:

Zubanović, Dacić, E. Šehić, Osmanović i volio bih Durakovića iako je još u kadetima. :D

Računamo li tu i Hajdarevića ili samo ove koji tek trebaju dobit šansu? Da je kojim čudom prodat Hajdara. :mrgreen:
Ne mozes biti pametan. Prvo jer je Amar u pitanju, nikad mu se ne zna sta ce uraditi a drugo, zivo me interesuje sta bi neki od ovih igraca pokazivali da ih on trenira jos neko vrijeme. Mozda tu i ima nekog kvaliteta samo ga mi ne vidimo. Jesu ga sakrili, svaka im cast. :lol:

Ja sam za ofanzivnog veznjaka. HebO krilo, nabi mu loptu i nek trci. :mrgreen:

Edit. I lijevog beka. I stopera. :rol:
Prvo trebamo vidjeti oko odlazaka. Amar je nedavno izjavio da za Vedrana postoji interes iz Turske. Znači trebao bi nam novi golman. Piše se i o odlasku Stevanovića tako da bi nam i novi desni bek trebao. Što se tiče lijevog beka ako se ukaže prilika za nekim kvalitetnim što da ne, ali ta pozicija nam ne škripi koliko neke druge tako da bi mi to bila jedna od posljednjih pozicija na koje bih doveo igrača. Štoper bi nam isto trebao jer Amar očito ne vjeruje toliko Rodinu.

Dovesti 2 centralna vezna podhitno i 2 krila. Krpić ako se proda naravno i tu dovesti igrača.

I šta je s onim Bajićem momka na mapi nema, ako se ne bude računalo na njega trebao bi nam i backup lijevi bek.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 03 maj 2019, 16:41

Biće veselo
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kerimatomic1921 » 03 maj 2019, 16:46

:bow:
Dokoljenko je napisao/la:Nisu djeca ni dobila sansu kako treba. Ovo sto su ih na silu ubacivali, da se na njima lome kola, to ne racunam.
Opet se vracamo na tu temu. U kur.cu nisu dobili sansu. Itekako je sansu dobila generacija atletikovaca. Vise su sansi dobili nego Amir i Baja i Memija i Ara, kada gledas po broju sezone i upisanih minuta. Druga je stvar sto je Baji i Amiru trebalo 3 utakmice da pokazu sta znaju, a ovima mozes dati 17 sezona i nista nece pokazati.

Zeric je 3 godine igrao, Mujagic sa dvije lijeve noge i zuti karton u prvom dodiru, Hajdarevic evo, kao nesto bori se, Osmankovic apsolutno nije za Zelju ( A **** mater ako nije bara bara i sa Sipom i rodinom), sehic desni bek na mapu ga nema, eldar (zavaljen je bio) ali evo kao igra nesto... besirovica necu ni komentarisati. Netalentovana generacija, okrenuti list i idemo dalje. Sto je to tesko priznati??
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dokoljenko » 03 maj 2019, 16:56

Moras imati nekoga iz omladinskog u i oko prvog tima. Jednostavno moras. Vec godinama gledam neke poluigrace kako klepaju pare a izdrkavaju zivce navijacima, pa sam stava da je za klub bolje pet "onako" iz Zeljine skole, nego pet "onako" sa strane.

Uostalom da se ne bi raspravljali, ima Amar, kako on kaze tako ce i biti. Bar se tu vjerovatno slazemo.
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 03 maj 2019, 17:15

kerimatomic1921 je napisao/la::bow:
Dokoljenko je napisao/la:Nisu djeca ni dobila sansu kako treba. Ovo sto su ih na silu ubacivali, da se na njima lome kola, to ne racunam.
Opet se vracamo na tu temu. U kur.cu nisu dobili sansu. Itekako je sansu dobila generacija atletikovaca. Vise su sansi dobili nego Amir i Baja i Memija i Ara, kada gledas po broju sezone i upisanih minuta. Druga je stvar sto je Baji i Amiru trebalo 3 utakmice da pokazu sta znaju, a ovima mozes dati 17 sezona i nista nece pokazati.

Zeric je 3 godine igrao, Mujagic sa dvije lijeve noge i zuti karton u prvom dodiru, Hajdarevic evo, kao nesto bori se, Osmankovic apsolutno nije za Zelju ( A **** mater ako nije bara bara i sa Sipom i rodinom), sehic desni bek na mapu ga nema, eldar (zavaljen je bio) ali evo kao igra nesto... besirovica necu ni komentarisati. Netalentovana generacija, okrenuti list i idemo dalje. Sto je to tesko priznati??
Dobro kad pises da je neko dobio sansu, sta za tebe znaci sansa. U tri godine odigrati 8,5 utakmica? Hajde izvadi mi koliko je utakmica u tri godine odigrao Zeric, koliko utakmica u nizu? To vazi za sve igrace za koje kazes da su dobili sansu.

Svi zajedno odigrali ukupno za tri godine 18,5 utakmica!!

A kad se pise sanse, sansu su dobili samo Hajdarevic i Šaban. Evo Šaban je dobio sansu, igra mu je za ku.rac, igra 1 dalje, napravio je transfer? Pa?

Treba malo odvaditi kad se pljuje a sve bez argumenata. Ovo sto sam napisao ne znaci da je Zeric, Osmankovic, Mujagic igracine al da pises da su sansu dobili to nema veze s mozgom..

Opet ponavljam Šaban igra, ja volim sto igra jer je nase djete, a on sve ovo utakmica nikad nista nije uradio. Prosjecna igra kao kod Zerica. Samo ovaj odigrao 50 utakmica, a ovaj 8,5 utakmica.

Samo eto ima na forumu strucnjaka koji inace znaju procijeniti koji igrac valja, a u zivotu nisu pogledali dva treninga kluba.Ovo se ne odnosi na tebe, nego opcenito da se razumijemo..
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 03 maj 2019, 18:50

Biće nešto od nas
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 29 gostiju.