FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 27 jul 2018, 11:58

Yeboga Sarajevo više.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
GOAT
Postovi: 4690
Pridružen/a: 14 jul 2018, 03:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GOAT » 27 jul 2018, 12:18

Sezonu smo zavrsili jako lose,izgubili smo dva najbolja igraca Graovca i Zakarica a pojacanja koja smo doveli nisu ni problizno dobri kao ova dva igraca.Trener za kojeg nikad niko nije cuo osim nase uprave nema pojma o taktici.Budimo realni malo pobjedili smo narvu trans koja je na nivou fenjarskih ekipa iz nase lige,dobili smo goska jedva,nezasluzeno koji takodje nije neki mega tim.Euforija se digla bas velika sto zbog novog travnjaka,led reklama sto zbog ovih rezultata ali ne igra trava igraju igraci.Upravi skidam kapu za sve poteze van sportskog segmenta jer su uradili mnoge stvari ali sto se tice sportskog segmenta oni su totalni laici.
23

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1328
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la grbavicka1921 » 27 jul 2018, 12:19

Bezmudi Željo...da se ne trošim i sebe i vas.

Neka je Slobodaaan bolji i stručniji šef struke od gospodina Milomira Odovića.

Djecu ste koja su igrala Ligu prvaka rastjerali!

Ne može naše dijete da igra i to je konačno zaista osim ako nije dijete babe Refika a ima kilažu istu kao i od prije pet godina kada je bio pionir! To sam vidio sinoc i ovaj Željo na strancima i polovnjacima će da zasniva svoju budućnost do ko zna do kada. Nije mi jasno, stavrno mi ne ide u glavu.

PLJUC! :puke:
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 27 jul 2018, 12:19

Virtu4l je napisao/la:
braco je napisao/la:Ukratko o večerašnjoj tekmi. Loše smo igrali jer su nam falili večeras osnovni postulati modernog fudbala. Brzi igrači prema naprijed i prodornost bekova. Mi nismo imali brzih igrača, imali smo 1 krilo, prodornog beka nam je trebao glumiti štoper Rodin od haman 2 metra. Ovo što sam napisao je samo tip problema koji smo imali u ofanzivnom smislu. O ostalim falinkama stvarno nemam volje da pišem. Okrenut se prvenstvu i osvojite titulu. Slobo dobio si igrače koje si htio, imaš najbolji teren u državi. Izvoli, izgovora za eventualni gubitak titule više nema.
Znaš kako, ok, nismo mi bili na tom nekom nivou iako je ne znam koji je to nivo koji bi nas zadovoljio, ali ipak niko da spomene činjenicu da smo igrali protiv boljeg?

Ta razlika se odmah vidjela na terenu, uvijek, apsolutno uvijek su imali minimalno dva igrača koji su otvoreni da prime loptu, prebrzih i fizički spremnijih od nas (posebno u vezi). Najviše me je nerviralo to što su tzv. ničije lopte i odbici redovno išli njima na noge, ali i to valjda ima veze sa boljim kretanjem njihovih igrača. Zaboravili smo da pričamo o ekipi koja je prošle sezone igrala grupe Europa lige, dakle mnogo su bolji od nas.

Čelik nam je u ovom trenutku mnogo važniji od revanša u Nikoziji, tamo treba pobijediti i uzeti tri boda, jer nam je sljedeća protiv Zrinjskog u Dolini.

Navikli smo na sve ovo, ići ćemo utakmicu po utakmicu, nervirati se, radovati, ponovo ćem naći nekog Mehremića na kojem ćemo se istresati i to je to.... Željo, jbg.
Slažem se. Stvarno mi nije toliko teško pao ovaj poraz jer kao što rekoh nisam imao nikakva očekivanja, prvenstveno zato što je protivnik dosta jači. Nije ni ovo od sinoć epska sramota izgubit, ali ostala mi je ta neka gorčina da smo mogli biti konkretniji. Jači jesu, nema sumnje, ali mislim da smo možda mogli izvuči povoljniji rezultat sinoć. Ne samo zbog stvari koje smo i ti i ja napisali, ali i da je Veca bio pribraniji...

Očekuješ li patnju u Zenici? :mrgreen:
Zadnja izmjena: braco, dana/u 27 jul 2018, 15:21, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 27 jul 2018, 12:31

Još ne vjerujem da je izveo Vranješa i Arežinu skupa na teren, a želio nadtrčati protivnika :bow:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 27 jul 2018, 12:32

Ne mogu da vjerujem da pljujete Anela na nacin da mu spominjete oca i te stvari. Pretjerujete previse. Isti taj Refik je mnogo pomogao klubu na sve nacine. Kritikovao sam i ja Anela, ali neki bas pretjeruju. Ispade momak veze nema, a problem je sto izgleda ko dijete pa u ovakvim tekmama treba Hajdarevic igrati. Ipak, to je greska trenera. Imao je previse gresaka taj isti trener sinoc.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1328
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la grbavicka1921 » 27 jul 2018, 12:45

Pa kako nećeš spominjati Refika kad zbog njega i igra, realno, i to nije pretjerivanje nego stvarnost molim lijepo.
Zar nije sramota da na seniorskom nivou igrač izgleda ko maksum a ne igrac tog nivoa i uzrasti takmicenja, nit' kile nit misica, nit' muskulature, pa nije ni cudo što se bježi od lopte. Pa gdje su nutricionisti da ovo dijete naprave u mašinu a ne ostave na djetetu? Sad ćete reći da je Mbape čudo prirode a ne planiranja i ulaganja u njega. Ma daaaj!
Ne potežite pitanje ko je sta i kako pomogao Želji, ovdje je pitanje terena i rezultata a ne van sportskih stvari.
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 27 jul 2018, 12:50

Koliko znam klub ima nutricionistu koji vodi racuna o igracima, a znam da Anel ide u teretanu redovno. On je napredovao sto se tice te konstrukcije. To se vidi kad se uporedi prva tekma protiv Gosk-a prosle sezone i sad. On se trudi, ali jednostavno izgleda kao da ima 13, a ne 19. Takodjer, i Dacic. Za nasu ligu mogu proci i ok su, ali za ovakav nivo tesko.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

ManijakSaGrbavice
Postovi: 124
Pridružen/a: 26 jun 2018, 16:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ManijakSaGrbavice » 27 jul 2018, 13:00

Ma nama nema sredine
A doveo curjurica arezinu veselinovica
Svi su oni negdje na stranama
Nikog u sredini
Ako ove godine budemo drugi to ce biti samo sreca

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 27 jul 2018, 13:17

Treba se okrenuti ligi i Čeliku, onu sinoćnju bruku od igre zaboraviti što prije.

Biće teško u Zenici, oni se vazda protiv nas nalože maksimalno i uvijek bude teško igrati tamo. Prošle godine, kada su bili katastrofalni, su nas opet koliko toliko namučili, iako rezultat ne govori tako.

Ono što mi je zanimljivo, u zadnjih 11 utakmica na BP imamo četiri pobjede, jedan poraz i šest neriješenih, što i nije loša statistika s obzirom koliko se tamo uvijek patimo :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 27 jul 2018, 13:23

Realno nas svi namuce. Ili igrali protiv GOSK-a ili Zrinjskog patnja je ista. :urnebes:

Da mi je docekat neku tekmu da pogledam sa uzivanjem, ali nema toga kod nas. Sve bolesti fasujes za 90 minuta.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 27 jul 2018, 13:35

Ma dobro, al' ovi nas baš oznoje u Zenici uvijek, sve ostale ćeš nekako relativno lakše dobiti nego Čelika u Zenici ili Slobodu u Tuzli.

Odnosno, ta gostovanja su tu negdje sa Koševom, Pecarom ili Bijelim Brijegom, al' yebiga ti kad izgubiš od Zrinje, ŠB-a ili Sarajeva koji su u vrhu lige, onda ti i ne bude toliko čudno, prije svega čudno, i krivo. Al' brate dođeš na noge Čeliku ili Slobodi koji se sastaviti ne mogu sa loptom i ljudi te napate skoro k'o Zrinjski, još te počesto isprate sa par komada u mreži :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Azpi
Postovi: 4460
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Azpi » 27 jul 2018, 13:46

Haj sve ok, lose je ono sinoc bilo, jesu jaci ali dva preglupa gola primljena

Ali aco Care svaka cast pa su komentari sa foruma i društvenih mreža postali vijest :rol: ovo prvi put u zivotu vidim :rol:
Stvarno dno dna kad prozivate malog Anela ovako :thumbdown:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 27 jul 2018, 13:57

Azpi je napisao/la:Haj sve ok, lose je ono sinoc bilo, jesu jaci ali dva preglupa gola primljena

Ali aco Care svaka cast pa su komentari sa foruma i društvenih mreža postali vijest :rol: ovo prvi put u zivotu vidim :rol:
Stvarno dno dna kad prozivate malog Anela ovako :thumbdown:

SRAMOTA
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rokoko87 » 27 jul 2018, 14:03

Ja još uvijek ne mogu da vjerujem kako promašena tatika..
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 27 jul 2018, 14:05

Sve je promašaj sa sportskog segmenta
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
biceDUPLA
Postovi: 707
Pridružen/a: 18 feb 2018, 21:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la biceDUPLA » 27 jul 2018, 14:06

Kakva klosarska posla. Cuj skinuli komentare kao i objavili kao vjest. Samo da je. kako uzdrmati klub i progurati Osima. Koji su ovo ljigavci bas ih treba raznjeti na grbavici kad dodju njihovi novinari.
ŽELJEZNIČAR 1921

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1328
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la grbavicka1921 » 27 jul 2018, 14:07

:roll:
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rokoko87 » 27 jul 2018, 14:09

biceDUPLA je napisao/la:Kakva klosarska posla. Cuj skinuli komentare kao i objavili kao vjest. Samo da je. kako uzdrmati klub i progurati Osima Koji su ovo ljigavci bas ih treba raznjeti na grbavici kad dodju njihovi novinari.
:?:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Ddado
Postovi: 676
Pridružen/a: 13 nov 2014, 18:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ddado » 27 jul 2018, 14:12

Vrhunsko novinarstvo ovog portala. "Kako kreirati vijest," by ss.ba?

1. Preko laznih profila komentarisi po drustvenim mrezama dijete koje je sinoc zakazalo (iako je ogroman potencijal) prozivaj ga da je babin sin. Ako nemas vlastite lazne profile, nadji par komentara od polupismenih dijasporaca koji gledaju 3 utakmice bh klubova godisnje.
2. Iz mora normalnih komentara, pa i normalnih kritika, izaberi ono najgore i od toga napravi tekst.
3. Objavi "vijest."

Pa stvarno ste magovi. :lol: Debil je svako ko klikne na bilo kakvu vijest od ss.ba, ikad udje na ovaj forum, ostavi komentar, ili uradi bilo sta slicno. Sramite se, jadovi mrtvi.

Od mene vozdra za sva vremena, dabogda vam svaki fening sto ste od reklame zaradili za lijeka zatrebao. Sjeme vam se oportunisticko zatrlo.
1921

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 39 gostiju.