FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Avanes
Postovi: 719
Pridružen/a: 14 apr 2010, 19:39
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Avanes » 01 maj 2013, 10:05

@Oxidenks, mislio sam da gluplji nemozes biti, ali upravo si nadmasio samog sebe!

Gori komentar nisam procitao odavno. Ja Boga molim da Amar ostane do kraja zivota u Zelji, a ti i takvi nam legendo ne trebate u familiji. FUJ
Prvenstvo je vaznije, kup je onako usput.

Avatar
mija
Postovi: 241
Pridružen/a: 25 jul 2012, 15:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mija » 01 maj 2013, 10:17

Oxidenks je napisao/la:
zeljeznicar1 je napisao/la:Koji vise k...c ovim ljudima finale kupa , liga skoro pa osvojena i oni opet neku k...c hoce, sve me strah da Amar sve ovo opet ne dopizdi i opet ne ode.
Nek ode ako mu se ide. Zeljo ce morati igrati i bez njega, nece on cijeli zivot biti ovdje. Svi su prolazni samo mi navijaci uvijek ostajemo to dobro shvati. Danas Amar, sutra Krunic za godinu neko treci.
Drug nemoj tako,i ja sam ljut i isfrustriran,i i sam sam proglasen za pljuvaca sto kritikujem pojedine igrace,ali sto se tice Amara ja bih njemu ponudio dozivotno da bude menadzer Zelje,previse nas je zaduzio a sa ovakvim igracima neki drugi trener bi se gurko sa goskom i travnikom
Muharemovicu odlazi iz Zelje

Iggy77
Postovi: 5
Pridružen/a: 16 apr 2013, 18:34
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Iggy77 » 01 maj 2013, 10:18

RNK Split se Zebi zahvalio na saradnji

Nekadašnji fudbaler Željezničara, Zajko Zeba, neslavno je okončao svoju kratkotrajnu avanturu u hrvatskom prvoligašu Splitu.


Naime, nakon večerašnjeg poraza u Kupu Nogometnog saveza Splitsko-dalmatinske županije predsjednik Splita Slaven Žužul sazvao je sastanak s igračima i stručnim štabom i na istom se zahvalio na saradnji četvorici igrača među kojima je i Zajko Zeba.

"Uprava kluba smatra da četvorica igrača kojima se zahvalilo na saradnji svojim pristupom i igrama nisu zaslužili nositi dres Radničkog nogometnog kluba Split", navodi se na službenoj stranici kluba.

Amra je bio u pravu za Zebu

Avatar
mija
Postovi: 241
Pridružen/a: 25 jul 2012, 15:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mija » 01 maj 2013, 10:21

Iggy77 je napisao/la:RNK Split se Zebi zahvalio na saradnji

Nekadašnji fudbaler Željezničara, Zajko Zeba, neslavno je okončao svoju kratkotrajnu avanturu u hrvatskom prvoligašu Splitu.


Naime, nakon večerašnjeg poraza u Kupu Nogometnog saveza Splitsko-dalmatinske županije predsjednik Splita Slaven Žužul sazvao je sastanak s igračima i stručnim štabom i na istom se zahvalio na saradnji četvorici igrača među kojima je i Zajko Zeba.

"Uprava kluba smatra da četvorica igrača kojima se zahvalilo na saradnji svojim pristupom i igrama nisu zaslužili nositi dres Radničkog nogometnog kluba Split", navodi se na službenoj stranici kluba.

Amra je bio u pravu za Zebu
Amar je u pravu za vecinu stvari njega je najvise zajebo Zujo obecavo mu pare i dobre igrace i onda ga ko kakva ckapi ostavio na cjedilu.Ali on se ne predje fajterska je to famelija
Muharemovicu odlazi iz Zelje

Avatar
DzoleZeljo
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jul 2012, 15:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DzoleZeljo » 01 maj 2013, 10:32

Ama ista prica je bila prosle godine! (Da Zeljo ne moze uzeti duplu jer je to dogovoreno)

Ista prija je bila pretprosle godine! (Kada smo 0:0 prvu ovdje odigrali, pa se govorilo da Zeljo ne moze do kupa jer smo 2009 bili prvaci)

Ista prica je ove godine! ( DO KADA GLUPI NARODE? Za odredenu sortu, a opet imate onih koji NAMJERNO UNESE OVU PRICU. Pitari cijelu sezonu ubacuje ovakve price medu nas, cisto da nas zavede, i evo izgleda dobro im je poslo za rukom, pa VI ONDA DOBRO RAZMISLITE?

Problem kod ovoga naroda je sljedeci; 40 GODINA SE U SISTEMU ZIVJELO KADA GDJE JE SLOBODA KRETANJA BILA ZAMJENJENJA SA SLOBODOM GOVORA (Zasto bas slobodom govora? Jer svak ziv je onda pametan)

Onda 1992 SLOBODA GOVORA ZAMJENI SLOBODU KRETANJA, i evo 20 GODINA U toj SLOBODI GOVORA ZIVIMO A NISMO STANJU NISTA URADITI KAKO TREBA. I jos se pitamo zasto? E upravu tu lezi problem. Neko je cuo namjesteno, pa rezultat, a na kraju se neki fakti poklopise, i to je apsolutno dovoljno ovim UNUTRASNJIM dusmanima da iznose ovakve stvari. A gdje je ono najvaznije od svega? DOKAZ za namjestanje! Nema ga niko, ali svi zato imaju svoje teorije zavjera u koje se toliko umisle da vise ne znaju sta iznose.

Druga stvar, koja je vise postala cinjenjica, a to je da u Zelji postoji odradene frakcija ljudi koja samo ZELI STETU KLUBU, jer su tu postaljeni od STRANE VLADAJUCIH. Tako da, opet cu ponoviti, AKO CETE GLEDATI NAMJESTANJA (kako vi sami smatrate), NEMOJTE VISE NIKADA NI DOLAZITI. Imate kladionice, imat lige petice, pa igrajte i uzivajte, a **** od nas koji istinski VOLI KLUB da uzivamo.

Oxidenks
Postovi: 252
Pridružen/a: 09 apr 2013, 15:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Oxidenks » 01 maj 2013, 10:42

@avans
Kralju ja bih volio da on kupi Zelju, ali je realnost takva da ce otici kad-tad. Moramo razmisljati i u tom pravcu a ne biti ko mulci.
Dinamu ce otici Mamic, Murinjo ce otici iz Reala, a jedam je. Ferguson.

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pile87 » 01 maj 2013, 10:44

DzoleZeljo je napisao/la:Ama ista prica je bila prosle godine! (Da Zeljo ne moze uzeti duplu jer je to dogovoreno)

Ista prija je bila pretprosle godine! (Kada smo 0:0 prvu ovdje odigrali, pa se govorilo da Zeljo ne moze do kupa jer smo 2009 bili prvaci)

Ista prica je ove godine! ( DO KADA GLUPI NARODE? Za odredenu sortu, a opet imate onih koji NAMJERNO UNESE OVU PRICU. Pitari cijelu sezonu ubacuje ovakve price medu nas, cisto da nas zavede, i evo izgleda dobro im je poslo za rukom, pa VI ONDA DOBRO RAZMISLITE?

Problem kod ovoga naroda je sljedeci; 40 GODINA SE U SISTEMU ZIVJELO KADA GDJE JE SLOBODA KRETANJA BILA ZAMJENJENJA SA SLOBODOM GOVORA (Zasto bas slobodom govora? Jer svak ziv je onda pametan)

Onda 1992 SLOBODA GOVORA ZAMJENI SLOBODU KRETANJA, i evo 20 GODINA U toj SLOBODI GOVORA ZIVIMO A NISMO STANJU NISTA URADITI KAKO TREBA. I jos se pitamo zasto? E upravu tu lezi problem. Neko je cuo namjesteno, pa rezultat, a na kraju se neki fakti poklopise, i to je apsolutno dovoljno ovim UNUTRASNJIM dusmanima da iznose ovakve stvari. A gdje je ono najvaznije od svega? DOKAZ za namjestanje! Nema ga niko, ali svi zato imaju svoje teorije zavjera u koje se toliko umisle da vise ne znaju sta iznose.

Druga stvar, koja je vise postala cinjenjica, a to je da u Zelji postoji odradene frakcija ljudi koja samo ZELI STETU KLUBU, jer su tu postaljeni od STRANE VLADAJUCIH. Tako da, opet cu ponoviti, AKO CETE GLEDATI NAMJESTANJA (kako vi sami smatrate), NEMOJTE VISE NIKADA NI DOLAZITI. Imate kladionice, imat lige petice, pa igrajte i uzivajte, a **** od nas koji istinski VOLI KLUB da uzivamo.
Dodao bi : UZIMAMO KUP 100 %
Oxidenks je napisao/la:@avans
Kralju ja bih volio da on kupi Zelju, ali je realnost takva da ce otici kad-tad. Moramo razmisljati i u tom pravcu a ne biti ko mulci.
Dinamu ce otici Mamic, Murinjo ce otici iz Reala, a jedam je. Ferguson.
Amar je nas Fergi
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Avatar
fsdghdsfs
Postovi: 852
Pridružen/a: 09 apr 2013, 10:41
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la fsdghdsfs » 01 maj 2013, 10:48

Ma nije namjesten KUP ,namjestena je tekma.Odigralo se malo za kladionice i to je to . :D
i KUP je nas 100% .
p.s. kako ide ona ,nesto : " i kada zbog tebe kosa mi osjedi ,ni tada Zeljo nemoj brinuti" ,tako nesto valjda .Jaka je pravo .
Trend casual oblačenja nije izumro do danas, štaviše, popularniji je nego ikad.
Volim te Željo !

Hajde Laaaaazareee ...

Avatar
adoni
Postovi: 289
Pridružen/a: 22 okt 2010, 18:36
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la adoni » 01 maj 2013, 10:50

Ma fujjjjj ste jedno veliko svi vi koji pljujete po Amaru,igracima,Zelji..necude me ninamlo padobranci sa strane,njima ovo super dodje kako bi kolko-tolko duse napacene umirili i kako bi umanjali i ljage bacali na vise nego ociglednu dominaciju naseg Zelje zadnjih sezona..ali me cude ovi koji sebe kobajagi nazivaju navijacima Zelje :o :o
Pa jeste vi to do juce na Grbavici gledali Barcu umjesto Zelje :?: :?: pa vam onakva jucerasnja kilava igra(i to samo drugo poluvrijeme) nesto iznenadjujuca..patili smo se i sa daleko losijim ekipama nego sto je to Siroki(npr.sa Travnikom,Zrinjskim)..koliko je Adil puta poentirao iz onakve situacije i kakve ustvari golove on daje..glava i odbice zesce su njegove,gdje god je malo mastovitsoti trebalo,on je zakazao..jel nas to Jamak zadivljavao svojom leprsavosti ove polusezone,Svraka..jesu to Benjini ili neciji drugo,centarsutevi i ubacaji do juce bili milimetarski tacni i prezicni...pa nam onakav smor od igre juce u drugom poluvremenu(prvo pol.je po meni bilo prilicno OK) treba biti nesto sumnjiv :?: :?: dajte bolan urazumite se..pa anamo oni su docekali jedva ovakvo nesto da nas okaljaju i lijece svoj bolesni ego..mnogi su i lani ovde pisali kako je dogovoreno i nema sanse da uzmemo duplu,jer sve mora ici po nacionalnom kljucu..pa kad ih Amar i igraci klepise po usima,nigdje ih..po misijim rupama se posakrivali..zar je tesko samom sebi priznati da imamo osrednju ekipu,koja se samo zahvljajuci Amaru i cinjenici da ostali nemaju ni to osrednje,nalazi tu gdje se nalazi..ostali smo bez glavnih igraca,oslanjamo se na igrace koji da nije situacija kakva jeste,nebi dobijali minutazu ni sa klupe a kamoli igrali u pocetnih 11..i opet smo tu gdje jesmo :D :D a i ove godine ce Amar sve ove pljuvace razuvjeriti njihovih teorija..uzecemo duplu opet akoBogda..a tad pokazite barem mrvu dostojanstva i nikad se vise za rijec nejavljajte...vi tzv.navijaci Zelje :roll: :roll: :roll: idite bolan dizite lovu na kladionici kad vec znate sta je na stvari...ulozite lovu na Siroki u revansu..jedinstveniju priliku da se love dokopate necete zadugo imati..i opet vam Amara nevalja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Zadnja izmjena: adoni, dana/u 01 maj 2013, 10:57, ukupno mijenjano 1 put.
Jači od ratova,režima i partija...FK ŽELJEZNIČAR

Avatar
voltron30
Postovi: 3679
Pridružen/a: 06 avg 2009, 20:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la voltron30 » 01 maj 2013, 10:52

Poslije svega pročitanog, definitivno bih volio da uzmemo ovaj KUP više nego bilo šta. Bar će se tema očistiti od teoretičara, inače ako zijanimo (a nije nemoguće) mislim da ovdje neću doći do evropskih utakmica, jer izmigoljit će svaki beskičmenjak sa teorijom zavjera, prodajom...i šta sve u ne u stilu ''jesam vam rek'o''. Zamorno za bilo koji normalan mentalni sklop.

Avatar
mamaSmurf
Postovi: 378
Pridružen/a: 20 maj 2010, 18:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mamaSmurf » 01 maj 2013, 10:53

Evo prenoćilo, pa da kažem koju. Naši igrali jako loše protiv naloženog Širokog, sredina terena nikako nije štimala, pa opet, sa takvom igrom na kraju neriješeno. Ove priče o prodaji su obične budalaštine i na njih se treba samo nasmijati. Svi zaboravljaju da ima još jedna utakmica, pa ako Široki na kraju bude bolji,treba im čestitati.Mi od ovog juče ne možemo gore,bar se nadam. Juče je na sjeveru bilo ljudi koji se trebaju pogledati u ogledalo i upitati se za koga u stvari navijaju.Kakav čovjek moraš biti da Amaru i bilo kojem igraču Želje opsuješ majku ili da odvališ stolicu sa SVOG stadiona i baciš niz tribinu.Mogao je neko ostati mrtav na mjestu da ga je pogodilo.Zaštitari služe samo za ukras, a likove koji ovakve stvari rade treba doživotno izbaciti sa stadiona. Toliko. MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

P.S. Imamo mi preča posla u naredna dva kola, valja titulu osigurati na vakat.
Ispostavilo se na kraju da je Šef uvijek u pravu. Zebu šutnuli iz Splita, valjda mu odnos prema dresu u kojem igra nije jača strana.
Zadnja izmjena: mamaSmurf, dana/u 01 maj 2013, 11:02, ukupno mijenjano 1 put.
Jer stojimo,prkosimo,u srcima te našim nosimo!

Avatar
voltron30
Postovi: 3679
Pridružen/a: 06 avg 2009, 20:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la voltron30 » 01 maj 2013, 10:59

mamaSmurf je napisao/la:Evo prenoćilo, pa da kažem koju. Naši igrali jako loše protiv naloženog Širokog, sredina terena nikako nije štimala, pa opet, sa takvom igrom na kraju neriješeno. Ove priče o prodaji su obične budalaštine i na njih se treba samo nasmijati. Svi zaboravljaju da ima još jedna utakmica, pa ako Široki na kraju bude bolji,treba im čestitati.Mi od ovog juče ne možemo gore,bar se nadam. Juče je na sjeveru bilo ljudi koji se trebaju pogledati u ogledalo i upitati se za koga u stvari navijaju.Kakav čovjek moraš biti da Amaru i bilo kojem igraču Želje opsuješ majku ili da odvališ stolicu sa SVOG stadiona i baciš niz tribinu.Mogao je neko ostati mrtav na mjestu da ga je pogodilo.Zaštitari služe samo za ukras, a likove koji ovakve stvari rade treba doživotno izbaciti sa stadiona. Toliko. MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
Cccc...Ne mogu da vjerujem da takvi likovi dolaze na utakmicu. :oops: Majke mi, trebalo bi se organizovati s Manijacima da jedan dio njih dođe na sjever i da takve likove pošteno izgazi. Iako nisam pobornik nasilja, ovo kad čujem baš dobijem napad bijesa. Najbolji primjer je s onim balvanom što je skinuo dres Staniću, e takvima treba redovno davati edukativne primjere dok ne prestanu dolaziti na stadion ili će doći i ponašati se kao normalni ljudi.

Avatar
mamaSmurf
Postovi: 378
Pridružen/a: 20 maj 2010, 18:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mamaSmurf » 01 maj 2013, 11:04

voltron30 je napisao/la:
mamaSmurf je napisao/la:Evo prenoćilo, pa da kažem koju. Naši igrali jako loše protiv naloženog Širokog, sredina terena nikako nije štimala, pa opet, sa takvom igrom na kraju neriješeno. Ove priče o prodaji su obične budalaštine i na njih se treba samo nasmijati. Svi zaboravljaju da ima još jedna utakmica, pa ako Široki na kraju bude bolji,treba im čestitati.Mi od ovog juče ne možemo gore,bar se nadam. Juče je na sjeveru bilo ljudi koji se trebaju pogledati u ogledalo i upitati se za koga u stvari navijaju.Kakav čovjek moraš biti da Amaru i bilo kojem igraču Želje opsuješ majku ili da odvališ stolicu sa SVOG stadiona i baciš niz tribinu.Mogao je neko ostati mrtav na mjestu da ga je pogodilo.Zaštitari služe samo za ukras, a likove koji ovakve stvari rade treba doživotno izbaciti sa stadiona. Toliko. MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
Cccc...Ne mogu da vjerujem da takvi likovi dolaze na utakmicu. :oops: Majke mi, trebalo bi se organizovati s Manijacima da jedan dio njih dođe na sjever i da takve likove pošteno izgazi. Iako nisam pobornik nasilja, ovo kad čujem baš dobijem napad bijesa. Najbolji primjer je s onim balvanom što je skinuo dres Staniću, e takvima treba redovno davati edukativne primjere dok ne prestanu dolaziti na stadion ili će doći i ponašati se kao normalni ljudi.
Vjeruj mi, kad je Adilović ono fulio, pogodila me stolica u leđa, pa bilo to malo, već je jedan iz mog reda uzeo i bacio niz tribinu, ja mislila ubi nekog dole.
Jer stojimo,prkosimo,u srcima te našim nosimo!

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kevin » 01 maj 2013, 11:07

Devil je napisao/la:U situaciji kada se cele sezone stvara "istina" da Zeljo kupuje utakmice logicno je da je i svaka naredna koju dobije kupljena a koju kiksa prodana. Medjutim za razliku od ranijih teorija zavere koje bar za mene i nisu imale neko pokrice jer se o prodaji pricalo tek nakon zavrsetka utakmice ova i u meni stvara prostora za sumnju. Da li se radi o majstorstvu jednog lika iz Sarajeva koji je pre ratni prijatelj sa mojim caletom i godinama su u kontaktu i posecuju se i koji je "nanjusio" jedan kvalitetan x izmedju ova dva tima danas,ili se pak radi o "dojavi" (ah kako mrzim tu rec) ostace misterija. Uglavnom danas oko 16:00 uredno uplacen a kasnije i isplacen tiket. Nadam se ipak iskreno da se radi o prvoj opciji gore.

Sa druge strane voleo bih kada bi mi neko bacio linkove za download utakmice ili na YT ako ima okaceno. :D
pravi maher taj prijeratni prijatelj..sigur živi od kladionice i redovno dobiva?
šta je uplatio na x 1 KM i dobio 3?

maher nema šta, pogledaj samo rezultate Željei Širokog u posljednjih 3 god (1:0,2:1,0:0,0:1,1:0)

jesu i te bile štela ili šta?
ja opet kažem neka mi netko da valjan razlog zašto bi željo prodao širokom..odnosno, zašto bi široki davao pare (koje nema) za nešto što je već osigurao (Europa)?? samo jedan razlog!

a ako su vec stelili za kladionicu zasto nisu odigrali 2:2 pa da bude i 3+ ili 3:3?
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

megaffon
Postovi: 348
Pridružen/a: 02 dec 2012, 18:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la megaffon » 01 maj 2013, 11:09

Bagra :twisted:

Čestitke našim igračima protiv nastrojenog Širokog, ipak, finale, nije mala stvar, i da zijanimo tamo, ponosim se Željom. Jest, mogli smo bolje, ali šta je tu je, valjda ce biti bolje u Hercegovini. Duplu, majstore i sretan 1. Maj ;)

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Cautinho » 01 maj 2013, 11:10

Kakva je buducnost Zebe,imali sanse da vrati?
Keep walking.

Avatar
England
Postovi: 2001
Pridružen/a: 21 avg 2011, 11:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la England » 01 maj 2013, 11:37

Devil je napisao/la:U situaciji kada se cele sezone stvara "istina" da Zeljo kupuje utakmice logicno je da je i svaka naredna koju dobije kupljena a koju kiksa prodana. Medjutim za razliku od ranijih teorija zavere koje bar za mene i nisu imale neko pokrice jer se o prodaji pricalo tek nakon zavrsetka utakmice ova i u meni stvara prostora za sumnju. Da li se radi o majstorstvu jednog lika iz Sarajeva koji je pre ratni prijatelj sa mojim caletom i godinama su u kontaktu i posecuju se i koji je "nanjusio" jedan kvalitetan x izmedju ova dva tima danas,ili se pak radi o "dojavi" (ah kako mrzim tu rec) ostace misterija. Uglavnom danas oko 16:00 uredno uplacen a kasnije i isplacen tiket. Nadam se ipak iskreno da se radi o prvoj opciji gore.

Sa druge strane voleo bih kada bi mi neko bacio linkove za download utakmice ili na YT ako ima okaceno. :D
Veliki igrač, nema šta. Stvarno si zadojen glupostima, nemam pojma da li je to gen ili jednostavno slabije se snalaziš u tranziciji, čovjek koji za nekoga govori da ima prije ratne i poratne prijatelje graniči sa maloumnošću, al' to je krv, a nije plava, klasična kriza identiteta =

[youtube][/youtube]
Zadnja izmjena: England, dana/u 01 maj 2013, 11:51, ukupno mijenjano 1 put.
Tom Hanks je bio vatrogasac i **** nam je svima mater.

Avatar
DzoleZeljo
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jul 2012, 15:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DzoleZeljo » 01 maj 2013, 11:53

Ma sta se vise zamarate tim kockarima. Eto kao neki kockari sto su uplati i 1KM. Dajte ljudi. Pravi kockar dobije, suti i svojim putem. Nema on vremena ubjedivati se sa nekim kako i sta!!

Ovo cemo finale prozvati, DOJAVA UZ UPLATU 1KM! :lol: :lol: :lol:

Avatar
England
Postovi: 2001
Pridružen/a: 21 avg 2011, 11:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la England » 01 maj 2013, 11:54

DzoleZeljo je napisao/la:Ma sta se vise zamarate tim kockarima. Eto kao neki kockari sto su uplati i 1KM. Dajte ljudi. Pravi kockar dobije, suti i svojim putem. Nema on vremena ubjedivati se sa nekim kako i sta!!

Ovo cemo finale prozvati, DOJAVA UZ UPLATU 1KM! :lol: :lol: :lol:
Evo daje se i za 30eurocenti uplate, za devile & co. Smrdi tu neš'.
Tom Hanks je bio vatrogasac i **** nam je svima mater.

Avatar
samir_tm87
Postovi: 2621
Pridružen/a: 04 sep 2009, 14:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samir_tm87 » 01 maj 2013, 11:56

jedva cekam revans ! nadam se da cu i ja dobit tu dojavu, valjda cu imat 5Km da bacim ha ja.. lose na marku tako sigurne dojave


edit: al meni ako neko moze prelaz da kaze, hvala

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Alipasino i 22 gosta.