FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dokoljenko » 05 mar 2019, 17:48

KongrateUK je napisao/la:Pet milja za pirotehniku, a ni jedna baklja nije ubacena na teren, ili dalje od staze :puke:
Sta je sa onim sudijom/kerom iz Bijeljine sto nam tri penala nije svirao? Je li kaznjen ili jos nisu zasijedali?

Penali; igranje rukom nakon suta Anela, povlacenje Zeca kod sanse Veselinovica i udaranje sakom u glavu Krpica od strane golmana.
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
KongrateUK
Postovi: 660
Pridružen/a: 29 dec 2018, 21:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KongrateUK » 05 mar 2019, 18:00

Sta ce biti, zivi covjek svoj život, pa sad protiv Mladosti su delegirali Grbića koji nas je unakazio 2017 u KUP-u protiv Širokog, suspendirali ga do kraja sezone tada, a u Bijeljini nam sudio Paradžik koji je iste godine suspendovan na isti nacin, on nas unakazio u meču protiv Radnika te godine, i nikom ništa, vidjet ces sad "gresaka" nakon istupa Amara, ima svega da bude
17.12.2018. - Dan kada je FK Željezničar oslobođen i vraćen onima koji ga vole, i kojima pripada !

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dokoljenko » 05 mar 2019, 18:05

KongrateUK je napisao/la:Sta ce biti, zivi covjek svoj život, pa sad protiv Mladosti su delegirali Grbića koji nas je unakazio 2017 u KUP-u protiv Širokog, suspendirali ga do kraja sezone tada, a u Bijeljini nam sudio Paradžik koji je iste godine suspendovan na isti nacin, on nas unakazio u meču protiv Radnika te godine, i nikom ništa, vidjet ces sad "gresaka" nakon istupa Amara, ima svega da bude
Pa moglo bi biti svega i kada Pilav bude trcao Vilsonovim, da usput sa treningom trcanja odradi plivanje. Bas juce ga vidim oko 17.00, neka dva puta razmisle na kome ce koplja ostriti.
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

let3
Postovi: 28954
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la let3 » 05 mar 2019, 18:06

braco je napisao/la:
let3 je napisao/la:Kako ce Brko na ljeto rastjerati pola tima, jedva i on ceka. Voditelj ga pita da uporedi Želju od prije 5,6 godina i ovog sad - kakvu facu Brko složi :lol: Nemojte me to pitati Molim vas :rol:
5-6 metilja je vec nogirao, al ostalo je tu još škarta. Ne može sve odmah, morali bi igrati sa juniorima.
I meni to baš šega bi. Šta mislite ko iz ove trenutne ekipe Želje ima kvaliteta da igra u prvih 11 naredne sezone kad se bude napala titula?
Kjosevski, Ermin Zec, Ramovic, Zajmovic, Sipovic, Krpic. Od ovih mlađih Hajdarevic, Mujezinovic, mali Zubanovic. Otprilike to je to.
Ovo sad je skrpljeno da se izgura sezona, ali ce na kraju sezone biti pravi progon igraca od strane Brke :mrgreen: 10-tak ce ih nogirati sigurno.
Npr. ne znam kako je Rodin zimus "preživio", mislio sam da ce i njega nogirati u tandemu sa Bakracem, al nece ni od dugo :mrgreen:

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 05 mar 2019, 18:33

braco je napisao/la:
let3 je napisao/la:Kako ce Brko na ljeto rastjerati pola tima, jedva i on ceka. Voditelj ga pita da uporedi Želju od prije 5,6 godina i ovog sad - kakvu facu Brko složi :lol: Nemojte me to pitati Molim vas :rol:
5-6 metilja je vec nogirao, al ostalo je tu još škarta. Ne može sve odmah, morali bi igrati sa juniorima.
I meni to baš šega bi. Šta mislite ko iz ove trenutne ekipe Želje ima kvaliteta da igra u prvih 11 naredne sezone kad se bude napala titula?
Meni je bolje pitanje ko bi od ovih što su igrali prvu polusezonu,mogao igrati u prijašnjim Amarovim ekipama,2009-2013,ja ne vidim ni jednog,možda 2-3 među 18 igrača da se vrte na klupi.
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kerimatomic1921 » 05 mar 2019, 18:43

:oops:
Dokoljenko je napisao/la:
kerimatomic1921 je napisao/la:
Dokoljenko je napisao/la:Slozit cemo se da se ne slazemo. Ni blizu.

Imamo na raspolaganju momke iz 1921tv ekipe sa kojima se moze dogovoriti saradnja, da dva puta sedmicno rade mini emisije od po pet, deset minuta. Samo malo skontajte koliko je to pregleda, dijeljenja, potencijalno novih korisnika usluga kluba. A nije da nema materijala cak i za neke ozbiljnije projekte.

Ostale stvari su sat vremena posla. Poboljsavanje uslova na stadionu. Reci da je to nebitno je glupost svoje vrste.

Razmisljati o razvoju kluba samo kada si prvi i u finalu kupa. Sta tek reci na ovu genijalnost.
Prvi i osnovni razlog zasto je propala bivsa uprava je fudbal. Zeljo kao niti jedan drugi fk nije program u koji ubacis najbolje komponente koje imas na trzistu (i najskuplje) i postanes prvak. Ne prijatelju, sve krece od ekipe i rezultata. To je broj jedan. Kada si prvi i sampion pravices infrastrukturne projekte ko od sale, a ne da se zaduzujes na sve strane i na silu potenciras izgradnju - i onda dobijes da sljedeca uprava krpi tvoje rupe i promasaje. Naravno da je glupo voditi polemiku sada gdje je pozicioniran wc na tribini i zasto nema vise nescafe na tribini, bar meni je to glupost a vjerujem i nekolicini ostalih forumasa. Nije vrijeme sada razmisljati o finesama!!!!

Treba posloziti vazne stvari, izaci iz ove šupe i ovog mraka, napraviti dobru seriju rezultata tako da svaka nadogradnja kluba pocne dolaziti simfonijski, nekako sama od sebe. To je bar moje misljenje.

Ti si jucer dosao na forum i odmah se pocinjes koristiti svakakvim pogrdnim imenima prema bilo kome ko se u potpunosti ne slaze s tobom. Nisam ja balavac od 15 godina da slusam i citam tvoje pozive na utakmicu, i hajcanje atmosfere. Ja sam isao i 2006 kada je bilo gore nego danas i isao sam na svaku od ovih zadnjih 6 vezanih poraza.

Unio si zivosti na forum, to ti je svako priznao, prvi ja pa irfo pa Kongrate, ali smiri malo dozivljaj sa tim podsmjehivanjem i vrijedjanjem neistomisljenika.

Opet cemo se sloziti da se ne slazemo.

Prvo. Pricao sam o uslovima na stadionu iz ugla navijaca koji je bio na istom u prvoj utakmici iza rata i na zadnjoj. Na prvoj me bolilo uho za uslove, na zadnjoj je pored mene bilo dvoje male djece. Hocu da se odvojim malo i ne sjedim u velikoj grupi da se djeca ne bi prepala kada se navija ili da eventualno ne slusaju ceste psovke. Nema ulaza br2. Djecijih karti ima ali za odrasle ne. Na dva standa. Problem dostaviti karte prodavcima i problem sto ti navijac kaze svoje utiske?

Drugo. Hocu u toalet na poluvremenu. Ja i djeca. Moram preskakati ljude na pola tribine jer blizu mene nema toaleta a hodnikom ne mogu zbog pregrade. Problem skloniti pregradu i obezbijediti neometan prilaz toaletu svim mjestima na tribini i problem sto navijac kaze svoje utiske?

Trece. Hocu vode. Necu sok, necu kikiriki, necu ness. Hocu pismen stand sa par artikala, necu prodavce koji stoje ispred mene i ometaju me, preskacu ljude. Problem urediti ovu sitnicu i problem sto sam iznio svoje utiske?

Cetvrto. Marketing je danas Bog Allah za sve poslove. Ne mozes vise ni filma ni seriju ni muzicku emisiju na tv…u pogledati bez po sata reklama. Internet portali preplavljeni reklamama, pogledaj samo ovaj portal i probaj se sjetiti koliko si puta slucajno otvorio neku. Sportske ekipe sirom svijeta ulazu ogroman novac u pravljenje brenda, reklamiranje i svega ostalog sto im moze pomoci da zarade vise novca i prosire bazu korisnika. Problem sto sam iznio prijedlog i problem sto navijac kaze svoje misljenje?

A to sto si me ti ili neko drugi hvalio, dok sam pisao kontra lobotomaca, to me ne zanima. Vjeruj. Da ne bi diskusija otisla u nezeljenom pravcu, nemoj me vise citirati i drzati mi lekcije o bilo cemu zbog moje najbolje namjere. Posebno jer nisi u pravu. Zbog sat vremena smijesnog posla mi pokusavas ocitati lekciju o tome sta je bitno a sta su finese i kad im je vakat. Uozbilji se molim te.
Neces ti meni reci koga i kada cu ja citirati, to je pod broj jedan. Drugo, sa tim svojim prohtjevima uhvati se Old trafforda. Tek izlazimo iz govana u kojim su nas ostavili Megamix i kompanija i ti bi sada nekakve zahtjeve pisao. Trece, ako si bio protiv lobotomije, sto sada sebi pridajes toliko vaznost da bi neko trebao uvazavati tvoje misljenje? Ko si ti? I po cemu se ti razlikujes od istih lobotomaca koji su pokusavali krojiti ekipu, sastav, ko je dobrodosao na Grbavicu a ko ne. Budi realan ba.
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 05 mar 2019, 19:00

Je l' moguće da su imali trening oko pola 6, prolazim maloprije pored stadiona i vidim tamo na pomoćnom igrače i malo nekih navijača pored što prate trening.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kerimatomic1921 » 05 mar 2019, 19:40

Raonffa je napisao/la:Je l' moguće da su imali trening oko pola 6, prolazim maloprije pored stadiona i vidim tamo na pomoćnom igrače i malo nekih navijača pored što prate trening.
Ne bih ti tacno znao reci, mada sam i ja vidio dosta raje na pomocnom bas u to vrijeme. Moguce je, jer osim praktikuje da se trening koji dan odrzi u istom terminu kada je i utakmica, da se bioritam igraca podesi.

Evo citam da je Ramovic trenirao odvojeno. I to nam je opet hendikep, haj’ ga gurni na onu livadu od prve minute, moze samo pogorsati povredu znajuci kako on bezrezervno grabi kada igra. A s druge strane, ne znam ko bi ga mogao zamijeniti na toj poziciji iza spica? Ermin nije spreman, jedino mozda Mujezinovic. Dado mi jos uvijek ne djeluje da je spreman da nosi ekipu jer je to jako vazna pozicija na terenu za ekipu.

Ja bih zaima stavio na desno krilo a veselog na lijevo. Asima vise ne mogu da smislim...
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 05 mar 2019, 19:50

kerimatomic1921 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Je l' moguće da su imali trening oko pola 6, prolazim maloprije pored stadiona i vidim tamo na pomoćnom igrače i malo nekih navijača pored što prate trening.
Ne bih ti tacno znao reci, mada sam i ja vidio dosta raje na pomocnom bas u to vrijeme. Moguce je, jer osim praktikuje da se trening koji dan odrzi u istom terminu kada je i utakmica, da se bioritam igraca podesi.

Evo citam da je Ramovic trenirao odvojeno. I to nam je opet hendikep, haj’ ga gurni na onu livadu od prve minute, moze samo pogorsati povredu znajuci kako on bezrezervno grabi kada igra. A s druge strane, ne znam ko bi ga mogao zamijeniti na toj poziciji iza spica? Ermin nije spreman, jedino mozda Mujezinovic. Dado mi jos uvijek ne djeluje da je spreman da nosi ekipu jer je to jako vazna pozicija na terenu za ekipu.

Ja bih zaima stavio na desno krilo a veselog na lijevo. Asima vise ne mogu da smislim...
Ma ja sam autom proletio, da sam bio pješke stao bih svakako da vidim ko trenira :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
braco
Postovi: 8701
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 05 mar 2019, 20:11

Ljupko Petrović:
Podsjeća li vas Šabanadžović na oca Refika, bili ste mu trener...

"U nekim trenucima da, u nekima ne. Mlad je još, taktički je dobro obučen, ali primijetio sam da igra jednostavno i da ne želi baš da se upušta u neke avanture, driblinge, nego igra iz prve-druge lopte. To možda jeste dobro, no, po meni bi, trebao da nekada kada presječe loptu da je iznese, da uđe u zonu napada, napadne protivnika..."

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 05 mar 2019, 20:25

Raonffa je napisao/la:Je l' moguće da su imali trening oko pola 6, prolazim maloprije pored stadiona i vidim tamo na pomoćnom igrače i malo nekih navijača pored što prate trening.
Trening počeo oko 16.00,bio u fan shopu kad su izlazili i nema onih novih duxa,pukle sve.
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 05 mar 2019, 21:00

UBIPITAR je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Je l' moguće da su imali trening oko pola 6, prolazim maloprije pored stadiona i vidim tamo na pomoćnom igrače i malo nekih navijača pored što prate trening.
Trening počeo oko 16.00,bio u fan shopu kad su izlazili i nema onih novih duxa,pukle sve.
Onda vjerovatno jesu bili prvotimci.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15102
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 06 mar 2019, 10:44

Bujrum danas u 6 u dvoranu Grbavica da podrzimo buduci KK Zeljeznicar :kafa:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
KongrateUK
Postovi: 660
Pridružen/a: 29 dec 2018, 21:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KongrateUK » 06 mar 2019, 11:42

Evo i reprezentativci imaju svoju whats app grupu, doduše nije viber ali su opet u trendu kao i mi :urnebes:
17.12.2018. - Dan kada je FK Željezničar oslobođen i vraćen onima koji ga vole, i kojima pripada !

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kerimatomic1921 » 06 mar 2019, 11:59

KongrateUK je napisao/la:Evo i reprezentativci imaju svoju whats app grupu, doduše nije viber ali su opet u trendu kao i mi :urnebes:
Cuo sam sa je whatsapp teze hakovati :kafa:
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dokoljenko » 06 mar 2019, 19:27

Realizacija i koncentracija u zavrsnici nam je trenutno problem broj jedan. Ekipa je dokazala da moze igrati u viosokom ritmu, presing, konstatni pritisak, ali u sansama kao da je gol metar sa metar. Falio nam je Krpic puno protiv Mladosti, nadam se da ce u Tuzli pokazati ko je najbolji strijelac lige.

Turci pratili Ramovica. Pitaju koliko je para.
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 06 mar 2019, 20:57

Nema tih para :kafa:
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kerimatomic1921 » 06 mar 2019, 23:47

OFF TOPIC: Var je s**nje!
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 06 mar 2019, 23:48

kerimatomic1921 je napisao/la:OFF TOPIC: Var je s**nje!
Ne mogu da odolim... Klotzu prodaj se u Kinu :mrgreen: :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kerimatomic1921 » 06 mar 2019, 23:58

Raonffa je napisao/la:
kerimatomic1921 je napisao/la:OFF TOPIC: Var je s**nje!
Ne mogu da odolim... Klotzu prodaj se u Kinu :mrgreen: :mrgreen:
Nece ga sad niko buahaha
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.