FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 24 maj 2018, 03:13

Zeljo92 je napisao/la:Talenat fks Armin Saric, a dok je igrao u Zeljeznicaru ni "a" o njemu se nije pisalo, cudno.
Nije da nismo navikli. Nasa djeca igraju LP, a jedva jedan tekst o njima. Bitne su bebe sa Koseva od 20-21 godinu, ali svakom svacije. Njemu brz oporavak u svakom slucaju.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

ZaZelju
Postovi: 1356
Pridružen/a: 09 avg 2014, 23:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ZaZelju » 24 maj 2018, 04:08

Mislim da Asimu ne istice ugovor sad na ljeto. Bolje je zadrzati ako je ikako moguce Jovu, Voju i Graovca, nego dovesti nekoga na njihove pozicije koji su mozda i kvalitetniji od njih. Ostaviti sto siri kostur ekipe bi trebalo da bude prioritet. Fali ce nam Sinan, nadam se da ce Zeric moci igrati njegovu poziciju. Jedino Zakaric mi se cini da sigurno odlazi. Pretpostavljam da je Zec prva opcija za desno krilo.

Avatar
ackeey
Postovi: 3890
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ackeey » 24 maj 2018, 08:17

Zeljo92 je napisao/la:Talenat fks Armin Saric, a dok je igrao u Zeljeznicaru ni "a" o njemu se nije pisalo, cudno.
Strasan djecak. Otisao je samo zato sto su ukinuti stanovi i hrana.
Zelim mu brz oporavak.
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Avatar
Goosman
Postovi: 2164
Pridružen/a: 07 mar 2018, 20:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Goosman » 24 maj 2018, 09:11

aleksandar_veliki je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:
Zeljo92 je napisao/la:Talenat fks Armin Saric, a dok je igrao u Zeljeznicaru ni "a" o njemu se nije pisalo, cudno.
Nije da nismo navikli. Nasa djeca igraju LP, a jedva jedan tekst o njima. Bitne su bebe sa Koseva od 20-21 godinu, ali svakom svacije. Njemu brz oporavak u svakom slucaju.
Nedavno sam pisao. Najcitanijem sportskom portalu u regionu ne dolaze mailovi za press konferencije ako nije rijec o obracanju celnika kluba ili predstavljanju sponzora. Na pripremama ne daju se izjave, intervju sa bilo kojim igracem nije moguce uraditi jer im se ne dozvoljava. Slikati radove na stadionu takodje nije dozvoljeno. Zelim reci da nije do nas i da vase zalbe idu na pogresnu adresu. Ne bih vise o tome, no istine radi sam napisao post.
Nije to cijela istina,ali nema veze.
Recimo da ste profesionlani i objektivni oduvijek.
💩💩

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 24 maj 2018, 10:01

A mi smo svi ludi pa ne znamo sta je ovaj portal sve pisao u proslosti, pa i dan danas i zasto je takav odnos prema vama.

Nije ni vase maslo za ramazana, pod ogromnim navodnicima "profesionalni i objekitivni". Za koji mjesec ce se pokazati ta profesionalnost kada se dese određene stvari. ;)
- Zeljeznicar -

IskraB
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 apr 2018, 12:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la IskraB » 24 maj 2018, 10:10

Ma vise je bespotrebno pisati da idu losim putem. Sve manje ih raje gotivi, a tome ce doci kraj tad-tad.

Strpit se pa cemo poslije svi zajedno biti kao jedan, kao sto je uvijek bilo.
UPRAVA NAPOLJE

Ivica Osim!

Jamie Oliver jedan je od nas!

Diablo1921
Postovi: 19
Pridružen/a: 28 apr 2018, 00:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Diablo1921 » 24 maj 2018, 10:32

MocMahale444 je napisao/la:
braco je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la:https://sportsport.ba/fudbal/kraj-za-le ... nsu/277580

Vracaj Lendru.



Raspored je takav i ja sam uletio na pitarsku temu, reko sta je ovo :thumbdown: :puke:
Jučer je Lens doveo novog trenera, eh sad da li će dati šansu Lendriću ili fakat pravi čistku ostaje da vidimo. Njihovi navijači smatraju da nije dovoljno šansi dobio. Lendrić na terenu znamo ko je i šta je, ali eto imaju te priče da nije baš imao sjajan utjecaj na našu svlačionicu. A i ono što je uradio u posljednjem kolu protiv Radnika mu nije trebalo. Kako god, nešto sumnjam da će se vraćat u našu ligu.
"Meni je vise zao sto su psovali Lendri nego sto smo izgubili titulu" by Sandokan.

Mislio sam ako bi bilo mogucnosti za povratak nije los igrac ali jeste prgav.
Kako ti napisa nista od njega.


Mozda Zaima u napad, bi hljeba mi da se pitam.
I dan danas stojim iza svojih rijeci! Sta je? Sad bi ga volio opet u Zelji vidjeti??? Titulu si i ove god izgubio a zna ptica na grani ko je kriv, pa glavnog i odgovrnog opet vecina nastoji pomilovati i pruziti mu jos jednu sansu. Rat sam vodio sa vecinom a koliko se i sjecam i s tobom kad je trenutni imenovan, sve sto sam rekao doslo je na naplatu na kraju sezone. Lendricu se psovalo a Stanicu i Bekricu se jedva zvizduk izusti jer su "legende" kluba otisle u "gospodski" klub kako oni to kazu, a Zeljo ih je afirmisao i igracima napravio.

IskraB
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 apr 2018, 12:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la IskraB » 24 maj 2018, 10:43

Bekrica i Lendrica stavljati u isti kos, nemoguce. Bekrica nam donio duplu krunu i titulu. Bekric se vracao u Zelju kad nismo imali za kifle.

A prvo se treba postaviti pitanje zasto je otisao? Pa kad saznas zasto, onda davati komentare tipa tog.
UPRAVA NAPOLJE

Ivica Osim!

Jamie Oliver jedan je od nas!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 24 maj 2018, 11:16

aleksandar_veliki je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:
Zeljo92 je napisao/la:Talenat fks Armin Saric, a dok je igrao u Zeljeznicaru ni "a" o njemu se nije pisalo, cudno.
Nije da nismo navikli. Nasa djeca igraju LP, a jedva jedan tekst o njima. Bitne su bebe sa Koseva od 20-21 godinu, ali svakom svacije. Njemu brz oporavak u svakom slucaju.
Nedavno sam pisao. Najcitanijem sportskom portalu u regionu ne dolaze mailovi za press konferencije ako nije rijec o obracanju celnika kluba ili predstavljanju sponzora. Na pripremama ne daju se izjave, intervju sa bilo kojim igracem nije moguce uraditi jer im se ne dozvoljava. Slikati radove na stadionu takodje nije dozvoljeno. Zelim reci da nije do nas i da vase zalbe idu na pogresnu adresu. Ne bih vise o tome, no istine radi sam napisao post.
Sve to znamo, ali i znamo razlog zasto je to tako. Kad je u Zelji lose predstavlja se da je tri put gore, a kad je na Kosevu i u Mostaru kriza to je "kiks koji to nije". Imamo i mi talentovane djece samo ih niko nece da spomene i ne guraju se kao Hadzic, Sadiku i sl. Cist primjer su Anel i Hajdarevic. Ne bih da se "raspravljamo" na osnovu povrede Armina, njemu neka Bog pomogne da sto prije ozdravi i vrati se fudbalu vec opcenito govorim o odnosima prema klubovima, djecu itd.
Zadnja izmjena: LjoZee, dana/u 24 maj 2018, 11:24, ukupno mijenjano 1 put.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Diablo1921
Postovi: 19
Pridružen/a: 28 apr 2018, 00:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Diablo1921 » 24 maj 2018, 11:21

IskraB je napisao/la:Bekrica i Lendrica stavljati u isti kos, nemoguce. Bekrica nam donio duplu krunu i titulu. Bekric se vracao u Zelju kad nismo imali za kifle.

A prvo se treba postaviti pitanje zasto je otisao? Pa kad saznas zasto, onda davati komentare tipa tog.
Nemoj biti smijesan i naivan! Zeljo nisu Misimovic i kompanija, i ne interesuje me sta je bilo na relaciji Bekric Misimovic i Stanic takodje. Stvar je u tome da ni jedan ni drugi zbog vremena koje dolazi nisu smjeli zamisliti potez da kad se Zeljo bori za titulu predju u redove glavnog konkurenta. Odvratno, degutantno. I nije nam Bekric donio titulu ni Stanic ali jesu obojca bili clanovi sampionskih ekipa. A ako cemo gledati te stvari vise je Bekric hajrovao afirmaciom u Zelji nego Zeljo od njega. Da si upucen koliko nisi mogao si procitati izjeve Filipovica, Jakovljevica o mogucem prelasku u neki od sarajevskih klubova " NI U LUDILU" !!!

IskraB
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 apr 2018, 12:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la IskraB » 24 maj 2018, 12:52

Ko bolan cita sta se pise po portalim i to uzima za ozbiljno?
Za razliku od tebe ja sigurno znam da se vracao u Zelju kad nismo imali marke, isto tako da smo zaradili od njega, kao sto je on od nas.

Bekric i Stanic su osvojili duplu krunu i titulu s ostatkom ekipe, bili su dio tog sampionskog kolektiva i prema tome treba da se ima postovanje premea tome.

Ti imas pravo da mislis sta god zelis, ali da na ovaj nacin nameces i lazes nije uredu.

S Lendricem osvojili kurcinu jednu da izbijemo oci
UPRAVA NAPOLJE

Ivica Osim!

Jamie Oliver jedan je od nas!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61448
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 24 maj 2018, 12:55

ackeey je napisao/la:
Zeljo92 je napisao/la:Talenat fks Armin Saric, a dok je igrao u Zeljeznicaru ni "a" o njemu se nije pisalo, cudno.
Strasan djecak. Otisao je samo zato sto su ukinuti stanovi i hrana.
Zelim mu brz oporavak.
Još dugo ćemo mi ispaštati zbog ovakvih grešaka Misimovića i kompanije.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Diablo1921
Postovi: 19
Pridružen/a: 28 apr 2018, 00:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Diablo1921 » 24 maj 2018, 13:33

IskraB je napisao/la:Ko bolan cita sta se pise po portalim i to uzima za ozbiljno?
Za razliku od tebe ja sigurno znam da se vracao u Zelju kad nismo imali marke, isto tako da smo zaradili od njega, kao sto je on od nas.

Bekric i Stanic su osvojili duplu krunu i titulu s ostatkom ekipe, bili su dio tog sampionskog kolektiva i prema tome treba da se ima postovanje premea tome.

Ti imas pravo da mislis sta god zelis, ali da na ovaj nacin nameces i lazes nije uredu.

S Lendricem osvojili kurcinu jednu da izbijemo oci
Titulu s Lendricem smo izgubili na svima nama poznat nacin. Sto se tice njega kao igraca dugo ceml jos cekati da nesto slicno vidimo u plavom dresu.
A sto se tice tebe kao forumasa, taraba sj klasicna i kontre pucas svima redovno pa vidim i meni vezano za dva odbjegla sina "legende". Bekrica sam ja favorizovao jos dok ti nisi znao sta je forum a kamoli bip clan istog al kad je uradio to sto je uradio postao mi jen uz stanica najomrazeniji igrac koji je ikad igrao u Zelji. Sto se tebe licno tice ti kad ga sretnes zazvalji ga sto se mene tice, a ja, ja cu ga pljunut prvom prilikom. To vazi i za "legendu". Digli smo dva papka u nebesa i vratili su nam itekako. Vazila je i vazit ce ona " Ujest ce te pseto koje hranis"! S bekricem je bio plan isto kao i sa Zebom, da ostane i radi u klubu a sada se iskreno nadam da vise grbavicu nece ni kao navijac posjecivati. Blagojevica osporavaju svi od kako je dosao pa sam na kraju siguran da ce ostati u Zelji iako ga Zrinjski tipuje!

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 24 maj 2018, 13:58

Virtu4l je napisao/la:
ackeey je napisao/la:
Zeljo92 je napisao/la:Talenat fks Armin Saric, a dok je igrao u Zeljeznicaru ni "a" o njemu se nije pisalo, cudno.
Strasan djecak. Otisao je samo zato sto su ukinuti stanovi i hrana.
Zelim mu brz oporavak.
Još dugo ćemo mi ispaštati zbog ovakvih grešaka Misimovića i kompanije.
Zar nije doso jedan strucnjak koji je vodio omladinski pogon Maribora da uredi i poslozi nas OP :kafa:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Transfer1312
Postovi: 379
Pridružen/a: 11 sep 2015, 12:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Transfer1312 » 24 maj 2018, 14:00

Kad su došli sve u rasulu , najveći problem bio što su trener roštiljali poslije treninga iza svlačionica. Sada se sve posložilo , nema roštiljanja više to je bila rak rana ovog OP-a . :kafa:

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 24 maj 2018, 14:12

Dovoljno je samo vidjeti ko je sef OP. Ne daj Boze nikom
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Transfer1312
Postovi: 379
Pridružen/a: 11 sep 2015, 12:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Transfer1312 » 24 maj 2018, 14:24

LjoZee je napisao/la:Dovoljno je samo vidjeti ko je sef OP. Ne daj Boze nikom
Eh baš tako , frajer prije bio u OP-u za sva pitanja osim za Sportska i sad on vodi upravo taj segment.

Avatar
Jiestifo
Postovi: 232
Pridružen/a: 13 jun 2017, 23:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Jiestifo » 24 maj 2018, 14:35

"Prema pisanju Dnevnog avaza najzagrijanija za dovođenje ovog 25-godišnjaka je slovenska Olimpija, a interes su počeli pokazivati klubovi iz Holandije i Bugarske.S obzirom na to da mu ugovor ističe u januaru Uprava Željezničara neće imati izbora nego da proda svog najboljeg igrača, minimalno obeštećenje koje će rukovodstvo najtrofejnijeg bh. kluba tražiti za njegov igrači karton je 200.000 eura."


Najboljeg igraca lige prodajemo samo za 200k eura ne mogu da vjerujem stvarno dno dna

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 24 maj 2018, 14:39

Njemu je ostalo jos pola godine ugovora. Da se na vrijeme produzilo ko sa Lendricem druga bi prica bila.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Jiestifo
Postovi: 232
Pridružen/a: 13 jun 2017, 23:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Jiestifo » 24 maj 2018, 14:45

LjoZee je napisao/la:Njemu je ostalo jos pola godine ugovora. Da se na vrijeme produzilo ko sa Lendricem druga bi prica bila.
Dobro to ali da ga prodajemo samo za 200k je tuzno to je u principu bolje ista nego nista

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.