FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Blagoje
Postovi: 761
Pridružen/a: 24 dec 2013, 08:25
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Blagoje » 17 sep 2019, 12:26

Imena, gospodo!

Prekidajte saradnju s medijskim kucama preko kojih se rusi klub!

NAPRIJED ZELJO LJUBAVI MOJA!
Katastar.ba - 2174, 2175, 2176, 2177.

Nastavice se...

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 17 sep 2019, 12:29

Ovo kao da citam saopstenje prosle Uprave. Prosli put bio problem ovaj portal sad je neki drugi, neprijatelji, mi najbolje radimo, spasavamo neko nas sabotira. Isto sve bukvalno :lol:
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 17 sep 2019, 12:52

[quote="LjoZee"]Ovo kao da citam saopstenje prosle Uprave. Prosli put bio problem ovaj portal sad je neki drugi, neprijatelji, mi najbolje radimo, spasavamo neko nas sabotira. Isto sve bukvalno :lol:

Ni blizu,opet pišeš gluposti,ljude sabotiraju od prvog dana,gurnuli im skije u vidu finansijskih dugova,neuredne papirologije,tužbi koje su odnekud "iskakale" ,licenca,narušavanje atmosfere,iskonstruisano i planirano,da se klub gurne u ambis,al dzaba,tek će početi izlaziti na vidjelo,ko je šta radio i zbog čega!

A koliko me sjećanje služi ovaj portal je pisao protiv jednog čovjeka,i to je velika razlika!
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ReX » 17 sep 2019, 13:01

Realno, smijesno saopstenje. Napisali knjigu a nista nisu rekli. Hajde objavite za No1 vec jednom.
@igrajlopte 🐦

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 17 sep 2019, 13:06

Ufati se katalonije,mani se Želje.
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 17 sep 2019, 13:12

UBIPITAR je napisao/la:Ni blizu,opet pišeš gluposti,ljude sabotiraju od prvog dana,gurnuli im skije u vidu finansijskih dugova,neuredne papirologije,tužbi koje su odnekud "iskakale" ,licenca,narušavanje atmosfere,iskonstruisano i planirano,da se klub gurne u ambis,al dzaba,tek će početi izlaziti na vidjelo,ko je šta radio i zbog čega!

A koliko me sjećanje služi ovaj portal je pisao protiv jednog čovjeka,i to je velika razlika!
A zar to sve nisu navodili prethodni kao problem? To gore sto si nabrojao pa onda prozivali ljude prije njih za tuzbe, za rusenje njih, neprijatelji i sta znam sve. Poceli se vise mi sprdati sa onim “neprijatelj kluba” koliko su to ponavljali. Sad se opet isto ponavlja mislim na isto se zale i ovi. Vrte se iste stvari na koje se zale.
Ne znam koji portal je sad u pitanju jer nisam fakat primjetio nesto bas lose. Mozda je neki manje “poznat”. Ovo sto sam upratio prenijeli su da je raskinut ugovor, nista sad prelose napisano i jeste jutros **** stavio slike onih dresova od ljetos kao sa pitanjem da li su to novi dresovi.
Ako postoji nesto lose napisano, netacno naravno nek zastite klub.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 17 sep 2019, 13:18

ReX je napisao/la:Realno, smijesno saopstenje. Napisali knjigu a nista nisu rekli. Hajde objavite za No1 vec jednom.
Sta imaju objaviti za No1?
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mohikanac12 » 17 sep 2019, 13:26

Bojan Seleskovic i njegov drug @Asharak. Sto ti je interes, kako poveze ljude.
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 17 sep 2019, 13:45

Gmaz koji je odavao klupske podatke,za batina.
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mohikanac12 » 17 sep 2019, 13:47

"Prijatelj foruma".
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Avatar
Manijaci19871921
Postovi: 383
Pridružen/a: 27 maj 2019, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijaci19871921 » 17 sep 2019, 14:10

Ja glupog saopstenja, citam kontam sad ce na kraju teksta biti demantujemo da smo raskinuli saradnju sa Sportvisionom... kad gle cuda, jok. I pisu o frajeru u negativnom kontekstu, obrusavaju se na njega, a koliko vidim frajer je novinar, dosao do informacija ( sto mu je i posao) i objavio i nasa Uprava ga ruzi sto je to uradio... Komicno da ne moze vise od toga, ccc

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kerimatomic1921 » 17 sep 2019, 14:12

Manijaci19871921 je napisao/la:Ja glupog saopstenja, citam kontam sad ce na kraju teksta biti demantujemo da smo raskinuli saradnju sa Sportvisionom... kad gle cuda, jok. I pisu o frajeru u negativnom kontekstu, obrusavaju se na njega, a koliko vidim frajer je novinar, dosao do informacija ( sto mu je i posao) i objavio i nasa Uprava ga ruzi sto je to uradio... Komicno da ne moze vise od toga, ccc
Za mene on nije obicni novinar - nego pakas kojem su zatvorena vrata kluba pa se sveti na ovaj nacin. Velika je razlika.

To je moje misljenje, iako mozda nisam dovoljno upucen.
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

Avatar
Manijaci19871921
Postovi: 383
Pridružen/a: 27 maj 2019, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijaci19871921 » 17 sep 2019, 14:18

kerimatomic1921 je napisao/la:
Manijaci19871921 je napisao/la:Ja glupog saopstenja, citam kontam sad ce na kraju teksta biti demantujemo da smo raskinuli saradnju sa Sportvisionom... kad gle cuda, jok. I pisu o frajeru u negativnom kontekstu, obrusavaju se na njega, a koliko vidim frajer je novinar, dosao do informacija ( sto mu je i posao) i objavio i nasa Uprava ga ruzi sto je to uradio... Komicno da ne moze vise od toga, ccc
Za mene on nije obicni novinar - nego pakas kojem su zatvorena vrata kluba pa se sveti na ovaj nacin. Velika je razlika.

To je moje misljenje, iako mozda nisam dovoljno upucen.
Okej da je napisao nesto sto nije istina i da je uperio rukom u Klub. Ali sami su potvrdili da je istina ono sto je napisao.
A naslov njegovog clanka je koliko se sjecam bio u hipotetickom kontekstu. Ovo moze njima biti samo problem ako su htjeli ovo sve uraditi iza scene/kulisa...
Sto onda nisu prozvali i novinara klixa koji je ranije objavio da smo dobili izvodjaca radova krova na Istoku... Ne znam momka, niti sam znao ko je napisao, ali ne kontam sta je pogresno i na koji nacin je vrsio opstrukciju?
Zadnja izmjena: Manijaci19871921, dana/u 17 sep 2019, 14:19, ukupno mijenjano 1 put.

Blagoje
Postovi: 761
Pridružen/a: 24 dec 2013, 08:25
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Blagoje » 17 sep 2019, 14:18

Manijaci19871921 je napisao/la:Ja glupog saopstenja, citam kontam sad ce na kraju teksta biti demantujemo da smo raskinuli saradnju sa Sportvisionom... kad gle cuda, jok. I pisu o frajeru u negativnom kontekstu, obrusavaju se na njega, a koliko vidim frajer je novinar, dosao do informacija ( sto mu je i posao) i objavio i nasa Uprava ga ruzi sto je to uradio... Komicno da ne moze vise od toga, ccc
Bivsi uposlenik kluba manipulise informacijama koje su mu bile dostupne dok je bio u klubu? To mu posao? Da nisi ti taj?
Katastar.ba - 2174, 2175, 2176, 2177.

Nastavice se...

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 17 sep 2019, 14:22

Vala sto se tice informacija 90% stvari po saznamo na portalima pa se nakon dan-dva potvrde na zvanicnoj. Od licence, blokiranog racuna do izgleda dresa i slicnih stvari.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Manijaci19871921
Postovi: 383
Pridružen/a: 27 maj 2019, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijaci19871921 » 17 sep 2019, 14:26

Blagoje je napisao/la:
Manijaci19871921 je napisao/la:Ja glupog saopstenja, citam kontam sad ce na kraju teksta biti demantujemo da smo raskinuli saradnju sa Sportvisionom... kad gle cuda, jok. I pisu o frajeru u negativnom kontekstu, obrusavaju se na njega, a koliko vidim frajer je novinar, dosao do informacija ( sto mu je i posao) i objavio i nasa Uprava ga ruzi sto je to uradio... Komicno da ne moze vise od toga, ccc
Bivsi uposlenik kluba manipulise informacijama koje su mu bile dostupne dok je bio u klubu? To mu posao? Da nisi ti taj?
Prvo da li je manipulisao nije li ne znam, ne bih mogao tvrditi. Prvi put cujem za lika, koja mu je pozicija, kako je mogao znati da je sporazumno raskinut ugovor? Drugo trenutno mu je posao drugacije prirode i ovo sto je uradio je u opisu njegovo posla, da prikupi sve sto zna i o tome objavjesti citaoca. Nasi ako smatraju da je povrijedio na neki nacin privatnost, iskoristio svoju bivsu poziciju, odavao informacije ima advokat u sastavu UO neka odmah spreme tuzbu protiv portala i protiv novinara, jedina ispravna stvar ako u ovome svemu ima uporista. Sve drugo bi znacilo da nemaju neko uporiste u svemu tome. Znaci ako smo upravu, tuzba!
A za tvoj zadnji dio posta i pitanje mislim da bi odgovor bio suvisan, malo respekta...

Avatar
DoGroba
Postovi: 106
Pridružen/a: 13 avg 2019, 15:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DoGroba » 17 sep 2019, 14:28

Braco nek nam je sretan ovaj 98. rodendan. Ako bog da do 100. da bude gotov ovaj krov na istoku i da se uradi jug, to je što treba da bude glavni cilj, a titula će biti za to se ne sekiram :njanjanja: :njanjanja:

I pustite se vise rasprava, ova uprava ona uprava ovi ovo ovi ono, svi smo ljudi i svi grijesimo, i ovi ako budu presli granicu bice otjerani kao i svi dosad, imali su nekih gresaka, ali nisu jos da se tjeraju, moramo ih pustiti bar da se ova sezona zavrsi, dati podrsku do kraja pa na kraju ih tjerati ako naprave neko sranje

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2556
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la StrikeWarzone » 17 sep 2019, 14:45

Gledaj sponzora na zvaničnoj, jedva izlistah :kafa:
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 17 sep 2019, 14:48

Manijaci19871921 je napisao/la:
Blagoje je napisao/la:
Manijaci19871921 je napisao/la:Ja glupog saopstenja, citam kontam sad ce na kraju teksta biti demantujemo da smo raskinuli saradnju sa Sportvisionom... kad gle cuda, jok. I pisu o frajeru u negativnom kontekstu, obrusavaju se na njega, a koliko vidim frajer je novinar, dosao do informacija ( sto mu je i posao) i objavio i nasa Uprava ga ruzi sto je to uradio... Komicno da ne moze vise od toga, ccc
Bivsi uposlenik kluba manipulise informacijama koje su mu bile dostupne dok je bio u klubu? To mu posao? Da nisi ti taj?
Prvo da li je manipulisao nije li ne znam, ne bih mogao tvrditi. Prvi put cujem za lika, koja mu je pozicija, kako je mogao znati da je sporazumno raskinut ugovor? Drugo trenutno mu je posao drugacije prirode i ovo sto je uradio je u opisu njegovo posla, da prikupi sve sto zna i o tome objavjesti citaoca. Nasi ako smatraju da je povrijedio na neki nacin privatnost, iskoristio svoju bivsu poziciju, odavao informacije ima advokat u sastavu UO neka odmah spreme tuzbu protiv portala i protiv novinara, jedina ispravna stvar ako u ovome svemu ima uporista. Sve drugo bi znacilo da nemaju neko uporiste u svemu tome. Znaci ako smo upravu, tuzba!
A za tvoj zadnji dio posta i pitanje mislim da bi odgovor bio suvisan, malo respekta...
Sta pametujes kad ne znas onda? Glumis moralnu vertikalu a pojma nema ni o cemu.
Ako je iznio informaciju koju je imao dok je radio u klubu tuziti ga za to i oderati kozu. A inace sta je taj papcic radio prije Zelje i gdje radi poslije Zelje?
Kako ce demantovati kad smo raskinuli, a dobio si saopstenje uprave zasto.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mohikanac12 » 17 sep 2019, 15:04

Interesantno da je lizacima Misketovog supka ovo u redu. Ne znaju napisati "pisaci mailova" sto je raskinut ugovor sa Diadadorom i da Željo ima 100.000 duga zastupnicima Diadore. To se suti.

Kakvi ste bijednici, za kataloga. Aferim.

Posljednjih dana u medijima se pojavila informacija o statusu sponzorskog ugovora sa kompanijom SportVision. Nažalost, informacija je plasirana sa portala bivšeg uposlenika FK Željezničar, koji je nezadovoljan prekidom svoje poslovne suradnje sa Klubom, zloupotrijebio i manipulirao informacijama koje su mu bile dostupne kao uposleniku. Dodatno je indikativno da je informacija objavljena nakon zahtjeva od istog da upravo njegovoj Agenciji (koja je registrovana kao obrtnička djelatnost za djelatnost čišćenja!?) dostavimo prijedlog ponude o posredovanju i četverogodišnjem zastupanju sa pravom na 15% provizije. Želimo još jednom naglasiti da ponudu nismo ni razmatrali jer spomenuta Agencija nije registrovana za obavljanje ovih poslova niti posjeduje potrebni kredibilitet za rad u spomenutoj oblasti. Našim navijačima i sportskoj javnosti ostavljamo mogućnost da samostalno donese zaključak o uzrocima i povodima ovakvog tendencioznog pisanja.
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.