FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 07 jul 2018, 08:59

samoposmatram je napisao/la:
Ddado je napisao/la:A to mislis. Ma ne vjerujem. Isto ti je i sad kao da nije tu. Skupstina je formalnost, nista se tu niko ne pita. Dodjes ponekad, procaskas s rajom, odslusas prezentaciju, dvije i to je to. Nema ko nije u skupstini jbt, Dino Djurbuzovic ti je clan, pa i Zajko Zeba, Buki, Miso Smajlovic. Taj organ je generalno sviranje qrcu.
Svjestan si da je Skupstina najvisi organ u klubu i da zbog njenog sviranja qrcu klub moze da propadne?

Strasno je koliki je nemar i neodgovornost. Ulaganje u klub se finansira kroz posudbe. U slucaju nevracanja dugova kreditor moze preuzeti vlasnistvo nad klupskom imovinom.
Cuo sam za ovo neki dan. Dizemo kredit i dio stadiona valjda smo stavili pod hipoteku. Neke poslovne prostore. Ne znam je li to se desavalo ikada prije dolaska financijskih magova u klub. Imamo i predsjedniku duzni, ali on posudi koliko je sigurica od Evrope.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 07 jul 2018, 10:03

plavousrcu je napisao/la:
samoposmatram je napisao/la:
Ddado je napisao/la:A to mislis. Ma ne vjerujem. Isto ti je i sad kao da nije tu. Skupstina je formalnost, nista se tu niko ne pita. Dodjes ponekad, procaskas s rajom, odslusas prezentaciju, dvije i to je to. Nema ko nije u skupstini jbt, Dino Djurbuzovic ti je clan, pa i Zajko Zeba, Buki, Miso Smajlovic. Taj organ je generalno sviranje qrcu.
Svjestan si da je Skupstina najvisi organ u klubu i da zbog njenog sviranja qrcu klub moze da propadne?

Strasno je koliki je nemar i neodgovornost. Ulaganje u klub se finansira kroz posudbe. U slucaju nevracanja dugova kreditor moze preuzeti vlasnistvo nad klupskom imovinom.
Cuo sam za ovo neki dan. Dizemo kredit i dio stadiona valjda smo stavili pod hipoteku. Neke poslovne prostore. Ne znam je li to se desavalo ikada prije dolaska financijskih magova u klub. Imamo i predsjedniku duzni, ali on posudi koliko je sigurica od Evrope.
Miske u decembru poslije uplate uefe kad vrati svoju pozajmicu napusta klub na skupstini
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la marconato » 07 jul 2018, 10:32

MocMahale444 je napisao/la:
irfo je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la: Irfaga nije bas lagano. Ima tu caka i folova.
Istina jeste sporo ide ali mislim da ce biti dobar travnjak.
Interesuje me koja ce šara biti. Mozda samo plain one.
ma ima caka i folova ali nigdje se volko ne postavlja trava, svugdje se to za dan dva zavrsi ovi rastegli na deset dana, sad je pitanje hoce li nam biti do evrope spremno sve
Gledao sam neke klipove i cak 5 dana poslije postavljanja stima se i testira. Ovi jesu rastegli i neko rece da je bio problem pored sjevera u cosku pa je i to uzelo vremena.
Trava se i postavlja najmanje 10-15 dana. Prvo se skida stara, pa onda prskaju neke hemikalije na zemlju da ubiju sve nezdrave materije po buduce travu. Onda se polako uklapa busen po busen..Tako se prosle godine radilo i na Marakani..Nije to tepih, pa ga eto samo prostres... :mrgreen:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
DobojskiManijak
Postovi: 209
Pridružen/a: 23 maj 2018, 11:28
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DobojskiManijak » 07 jul 2018, 10:56

plavousrcu je napisao/la:
samoposmatram je napisao/la:
Ddado je napisao/la:A to mislis. Ma ne vjerujem. Isto ti je i sad kao da nije tu. Skupstina je formalnost, nista se tu niko ne pita. Dodjes ponekad, procaskas s rajom, odslusas prezentaciju, dvije i to je to. Nema ko nije u skupstini jbt, Dino Djurbuzovic ti je clan, pa i Zajko Zeba, Buki, Miso Smajlovic. Taj organ je generalno sviranje qrcu.
Svjestan si da je Skupstina najvisi organ u klubu i da zbog njenog sviranja qrcu klub moze da propadne?

Strasno je koliki je nemar i neodgovornost. Ulaganje u klub se finansira kroz posudbe. U slucaju nevracanja dugova kreditor moze preuzeti vlasnistvo nad klupskom imovinom.
Cuo sam za ovo neki dan. Dizemo kredit i dio stadiona valjda smo stavili pod hipoteku. Neke poslovne prostore. Ne znam je li to se desavalo ikada prije dolaska financijskih magova u klub. Imamo i predsjedniku duzni, ali on posudi koliko je sigurica od Evrope.
Ovo nije istina jer o imovini kluba odlučuje Skupština a samim time i sagasnost za hipotekarni kredit saglasnost daje Skupština. Uzmeš statut i pročitaš.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 07 jul 2018, 11:08

marconato je napisao/la:
Trava se i postavlja najmanje 10-15 dana. Prvo se skida stara, pa onda prskaju neke hemikalije na zemlju da ubiju sve nezdrave materije po buduce travu. Onda se polako uklapa busen po busen..Tako se prosle godine radilo i na Marakani..Nije to tepih, pa ga eto samo prostres... :mrgreen:
Nije to ko kod vas sto se radilo, kod nas se sve radilo od drenaze, grijaca itd. govorim o ovom zadnjem dijelu gdje se samo stavljaju buseni trave a tu su grci zeznuli za transportom i to je trebalo originalno trajati dva- tri dana, ali su zeznuli u transportu trave i sada jedan dio je postavljen prije 7-8 dana a na ovih 20% ostatka se jos uvijek ceka
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 07 jul 2018, 11:16

Trebalo je samo dogovorit sa onim talijanima sto su radili kod Rijeke teren, a ne glumit nesto sa ovim konkursima i izabrati opciju jeftiniju par hiljada
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 07 jul 2018, 13:18

Istina je istina. I o igracima bi struka trebala odlucivati. Ostalo na ovom trebala.

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19328
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 07 jul 2018, 13:34

irfo je napisao/la:
marconato je napisao/la:
Trava se i postavlja najmanje 10-15 dana. Prvo se skida stara, pa onda prskaju neke hemikalije na zemlju da ubiju sve nezdrave materije po buduce travu. Onda se polako uklapa busen po busen..Tako se prosle godine radilo i na Marakani..Nije to tepih, pa ga eto samo prostres... :mrgreen:
Nije to ko kod vas sto se radilo, kod nas se sve radilo od drenaze, grijaca itd. govorim o ovom zadnjem dijelu gdje se samo stavljaju buseni trave a tu su grci zeznuli za transportom i to je trebalo originalno trajati dva- tri dana, ali su zeznuli u transportu trave i sada jedan dio je postavljen prije 7-8 dana a na ovih 20% ostatka se jos uvijek ceka
Citam i ja sta pise, nego ja rekoh poslije postavljanja svega 5 ili vise dana se dopunjava, uklapa itd.
Oduzilo se 40 i neki dan.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
emil02in
Postovi: 3691
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la emil02in » 07 jul 2018, 15:02

Ljudi meni nikako nije jasno kako dovedoste ovoga lika na klupu?Dzelo Muharemovic je Murinjo za njega...
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 07 jul 2018, 15:11

emil02in je napisao/la:Ljudi meni nikako nije jasno kako dovedoste ovoga lika na klupu?Dzelo Muharemovic je Murinjo za njega...
Svi genijalni umovi su uvijek bili neshvaćeni. :kafa:

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19328
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 07 jul 2018, 15:17

braco je napisao/la:
emil02in je napisao/la:Ljudi meni nikako nije jasno kako dovedoste ovoga lika na klupu?Dzelo Muharemovic je Murinjo za njega...
Svi genijalni umovi su uvijek bili neshvaćeni. :kafa:
:urnebes: :rol:
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 07 jul 2018, 15:35

Nece on ni derbi docekati u 5 kolom. Cim su ga imenovali mogli su poceti traziti zamjenu. Toliko je dobar.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Ddado
Postovi: 676
Pridružen/a: 13 nov 2014, 18:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ddado » 07 jul 2018, 15:36

irfo je napisao/la:
marconato je napisao/la:
Trava se i postavlja najmanje 10-15 dana. Prvo se skida stara, pa onda prskaju neke hemikalije na zemlju da ubiju sve nezdrave materije po buduce travu. Onda se polako uklapa busen po busen..Tako se prosle godine radilo i na Marakani..Nije to tepih, pa ga eto samo prostres... :mrgreen:
Nije to ko kod vas sto se radilo, kod nas se sve radilo od drenaze, grijaca itd. govorim o ovom zadnjem dijelu gdje se samo stavljaju buseni trave a tu su grci zeznuli za transportom i to je trebalo originalno trajati dva- tri dana, ali su zeznuli u transportu trave i sada jedan dio je postavljen prije 7-8 dana a na ovih 20% ostatka se jos uvijek ceka
A ne znam brate, pa vazda se nesto izjalovi kad god nesto radis. Kad kuci nesto radis, ili kad auto servisiras, vazda bude neki zajjeb, pa se oduzi, promijene se planovi...sasvim normalno. Mene ne brine teren, zavrsice se to kako treba, ali brinu me ovi sto ce trcati po njemu i sjediti na klupi pored njega. :mrgreen:
1921

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 07 jul 2018, 15:38

Povedi nas, Slobodane!
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rokoko87 » 07 jul 2018, 15:38

In Krčmar we trust :kafa:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19328
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 07 jul 2018, 15:39

LjoZee je napisao/la:Nece on ni derbi docekati u 5 kolom. Cim su ga imenovali mogli su poceti traziti zamjenu. Toliko je dobar.
Ma gdje ces tako pisati sram te bilo, sad ce se pojaviti neki pametnjakovic da kaze kako nemamo pojma i mrzimo trenera.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 07 jul 2018, 15:51

Ove slike sto su 1921 postavili na instu izgleda zabrinjavajuce ove lokve po terenu :?
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Ddado
Postovi: 676
Pridružen/a: 13 nov 2014, 18:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ddado » 07 jul 2018, 15:59

Irfo, ja kako sam shvatio nema razloga za brigu sto se toga tice. Nisam neki ekspert, ali kako sam ja razumio to je radi zgusnutog pijeska ispod na tom mjestu. Valjda kad se trava postavi i korijenje primi, taj pijesak sto je nabijen ce se "razbit" sam od sebe, pokupiti visak vode i tako to. Vidis i na slikama da su vlaga tj. voda i lokve samo na mjestima gdje trava jos nije postavljena.
1921

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 07 jul 2018, 16:02

Ddado je napisao/la:Irfo, ja kako sam shvatio nema razloga za brigu sto se toga tice. Nisam neki ekspert, ali kako sam ja razumio to je radi zgusnutog pijeska ispod na tom mjestu. Valjda kad se trava postavi i korijenje primi, taj pijesak sto je nabijen ce se "razbit" sam od sebe, pokupiti visak vode i tako to. Vidis i na slikama da su vlaga tj. voda i lokve samo na mjestima gdje trava jos nije postavljena.
Daj Boze da je tako
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19328
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 07 jul 2018, 16:44

Insajderi sta kazu igraci za novog trenera? Jel im paše ili ne :kafa:

Sto se tice terena bice to udure aBd. LjePuškasto vopra :)
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: MoSaZeLjo1921, RatoborniMrmot i 30 gostiju.