FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 12 nov 2019, 15:50

Pametni Babo i menadžer tako odlučili :facepalm:
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
Goodman
Postovi: 903
Pridružen/a: 15 sep 2019, 08:28
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Goodman » 12 nov 2019, 15:50

Mislim da će Žižović u Zrinjskom, ako mu klub da bezrezervnu podršku onako kako naši Odi i Mulaliću nisu, napraviti razultat.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar.

Avatar
DobojskiManijak
Postovi: 209
Pridružen/a: 23 maj 2018, 11:28
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DobojskiManijak » 12 nov 2019, 15:58

irfo je napisao/la:
12 nov 2019, 15:45
Jes se zajebo ovaj Celikovic sto ode u zrinjski :lol: Jednu utakmicu odigro, ostalo presjedio na klupi, a kod nas trebo igrati u prvoj da je doso
tako mu i treba kada sluša tatu menadžera ,sad neka sjedi na klubi

Avatar
Konzerva
Postovi: 2232
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Konzerva » 12 nov 2019, 15:59

KANA je napisao/la:
12 nov 2019, 15:16
Minjore stisnuo muda :tokralju: :tokralju: mogao si sacekati pauzu pa da malo i o sportskom segmentu pisete :rol: :rol: Nego imali neko sliku kako ce izgledati kad se natkrije ISTOK daj da malo uzivamo :njanjanja: :njanjanja: Pticurino voli te brat :bih:
slika

evo ti pa nasludjuj oci :lol: :lol: :lol: :lol:
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

Avatar
braco
Postovi: 8705
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 12 nov 2019, 16:22

irfo je napisao/la:
12 nov 2019, 15:45
Jes se zajebo ovaj Celikovic sto ode u zrinjski :lol: Jednu utakmicu odigro, ostalo presjedio na klupi, a kod nas trebo igrati u prvoj da je doso
Baš mi pade na pamet to nedavno. Nego šta misliš je li mali Zuban požurio u inostranstvo, ne igra nikako u ekipi koja se bori za opstanak u drugoj danskoj ligi. Igro nešto malo u kupu u septembru i to je to, u ligi minute još nije dobio - ili je na klupi ili uopšte nije u protokolu.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 12 nov 2019, 16:24

irfo je napisao/la:
12 nov 2019, 13:26
mohikanac12 je napisao/la:
12 nov 2019, 13:22
Gradi Željo Jug. Gradi zapad. Boli te qurac. :mrgreen:

:bow:
Gradi kamp :kafa:
Ruši kamp gradi Bingo
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 12 nov 2019, 16:26



Kontam rekoh sta sam mogao, i sjetim se da nisam skoro godinu i po pravio klip nesto... A rekoh da jos pozovemo raju na Grbavicu, tako da uzivajte!
SVI NA GRBAVICU! :opaopa:
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 12 nov 2019, 16:27

braco je napisao/la:
12 nov 2019, 16:22
irfo je napisao/la:
12 nov 2019, 15:45
Jes se zajebo ovaj Celikovic sto ode u zrinjski :lol: Jednu utakmicu odigro, ostalo presjedio na klupi, a kod nas trebo igrati u prvoj da je doso
Baš mi pade na pamet to nedavno. Nego šta misliš je li mali Zuban požurio u inostranstvo, ne igra nikako u ekipi koja se bori za opstanak u drugoj danskoj ligi. Igro nešto malo u kupu u septembru i to je to, u ligi minute još nije dobio - ili je na klupi ili uopšte nije u protokolu.
Vrijeme ce pokazati, sad izgleda kao pogresna odluka, ali vidjet cemo, u skandinaviji je specificna situacija, igraci kod njih za godinu odjednom buknu i onda ostvare transfer u jacu ligu
Osim13 je napisao/la:
12 nov 2019, 16:24
irfo je napisao/la:
12 nov 2019, 13:26
mohikanac12 je napisao/la:
12 nov 2019, 13:22
Gradi Željo Jug. Gradi zapad. Boli te qurac. :mrgreen:

:bow:
Gradi kamp :kafa:
Ruši kamp gradi Bingo
ma kakve tribine i kampovi, samo im suplju pucamo da uzmemo zemljiste od pomocnog terena za bingo :cool:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 12 nov 2019, 16:28

Dzaba se gurate nema od tog vaseg biznisa zvanog Bingo nista :cool:
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mohikanac12 » 12 nov 2019, 16:32

kolezeljovac je napisao/la:
12 nov 2019, 16:26


Kontam rekoh sta sam mogao, i sjetim se da nisam skoro godinu i po pravio klip nesto... A rekoh da jos pozovemo raju na Grbavicu, tako da uzivajte!
SVI NA GRBAVICU! :opaopa:
Respect! Svaka cast. :bow:

Avatar, pozivnica navijačima za Široki. Hvala! :salut:

slika
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 12 nov 2019, 16:36

mohikanac12 je napisao/la:
12 nov 2019, 16:32
kolezeljovac je napisao/la:
12 nov 2019, 16:26


Kontam rekoh sta sam mogao, i sjetim se da nisam skoro godinu i po pravio klip nesto... A rekoh da jos pozovemo raju na Grbavicu, tako da uzivajte!
SVI NA GRBAVICU! :opaopa:
Respect! Svaka cast. :bow:

Avatar, pozivnica navijačima za Široki. Hvala! :salut:

slika
Hvala tebra...
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 12 nov 2019, 17:52

Eto raja ko ima insta, fb, i slicno neka dijeli klip... Pozivajte raju da napunimo za 10 dana Grbavicu i tako najavimo derbi!
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 12 nov 2019, 17:57

Konzerva je napisao/la:
12 nov 2019, 15:59
KANA je napisao/la:
12 nov 2019, 15:16
Minjore stisnuo muda :tokralju: :tokralju: mogao si sacekati pauzu pa da malo i o sportskom segmentu pisete :rol: :rol: Nego imali neko sliku kako ce izgledati kad se natkrije ISTOK daj da malo uzivamo :njanjanja: :njanjanja: Pticurino voli te brat :bih:
slika

evo ti pa nasludjuj oci :lol: :lol: :lol: :lol:
Hvala bruda moj,nazalost umjesto da se svi radujemo i pricamo o krovu na Istoku koji se postavlja za 13 dana :facepalm: nama su tako teske teme da bog sacuva .

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19306
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 12 nov 2019, 18:03

**** 5etare, çifute i cigane barce
Siroki je favorit :kafa:
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 12 nov 2019, 18:08

HongKong je napisao/la:
12 nov 2019, 15:43
E cuj Ivica mu platio avionsku kartu i morao mu poslije sve to vratiti :lol: :lol: :lol:
**** ti sjeme truhlo dogovori se prvo jel pokro pare ili je bio kokuz kad je otisao u Katar.
Ja sam cuo da je morao ivici vratiti 4.60km za neku pernicu koju mu je kupio u 3.osnovne :rol: :rol: :rol:
Kako su **** menadjeri koji su nam uvalili Kostica i kamion polovnjaka upalila se slovenska lopina, kome sad utaliti sve one igracine? Jedino u magacin neki :hmmmmm:
Brate ja sam ih godinu dana molio da se dogovore i da se drze jedne price ali oni lutaju bebo, ako je Amar pokrao pare za Bekrica kako je onda kokuz otisao :facepalm: najsmjesnije je bilo kad se izmedju sebe posvadjaju pa se jedan drugom pravdaju brate pa ja sam na istoj strani :rol: toliko su ofirni da to nije normalno.Sve ovo pisem zato sto znam da citaju ovaj forum i tamo ima bruku dobre raje koja zive Željezničar ali nikako da skontaju .Salle 86 nikad se nismo slagali ali momak me osvojio kad je svoje curicu odveo sa dva mjeseca na utakmicu nije vise mogao da je ne odvede :tokralju: stvarno sam ponosan na bruku njih ali eto

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 12 nov 2019, 18:38

slika

Generalni sekretar FK Željezničar u trodnevnoj posjeti Juventusu

Tokom trodnevnog boravka u Torinu imat će priliku da se sretne sa čelnicima prvaka Italije, te da se upozna sa metodama i principima rada u ovom slavnom talijanskom klubu.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 12 nov 2019, 18:42

KANA je napisao/la:
12 nov 2019, 18:08
HongKong je napisao/la:
12 nov 2019, 15:43
E cuj Ivica mu platio avionsku kartu i morao mu poslije sve to vratiti :lol: :lol: :lol:
**** ti sjeme truhlo dogovori se prvo jel pokro pare ili je bio kokuz kad je otisao u Katar.
Ja sam cuo da je morao ivici vratiti 4.60km za neku pernicu koju mu je kupio u 3.osnovne :rol: :rol: :rol:
Kako su **** menadjeri koji su nam uvalili Kostica i kamion polovnjaka upalila se slovenska lopina, kome sad utaliti sve one igracine? Jedino u magacin neki :hmmmmm:
Brate ja sam ih godinu dana molio da se dogovore i da se drze jedne price ali oni lutaju bebo, ako je Amar pokrao pare za Bekrica kako je onda kokuz otisao :facepalm: najsmjesnije je bilo kad se izmedju sebe posvadjaju pa se jedan drugom pravdaju brate pa ja sam na istoj strani :rol: toliko su ofirni da to nije normalno.Sve ovo pisem zato sto znam da citaju ovaj forum i tamo ima bruku dobre raje koja zive Željezničar ali nikako da skontaju .Salle 86 nikad se nismo slagali ali momak me osvojio kad je svoje curicu odveo sa dva mjeseca na utakmicu nije vise mogao da je ne odvede :tokralju: stvarno sam ponosan na bruku njih ali eto
Trosi Amar brzo pare, valja placat nas po forumima da ga branimo :rol:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

amarovac
Postovi: 77
Pridružen/a: 09 mar 2019, 23:42

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amarovac » 12 nov 2019, 20:17

paprika=model=danan=kazandžija=glasrazuma=qooler=asharak=storm=ostala bulumenta sa jednim, dva ili tri nicka, mediokriteti i ljudski otpad, smeće... ne treba gubiti ni vrijeme ni živce...imaju fkprekoprugeurajlovcu pa neka navijaju...

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 12 nov 2019, 20:45

amarovac je napisao/la:
12 nov 2019, 20:17
paprika=model=danan=kazandžija=glasrazuma=qooler=asharak=storm=ostala bulumenta sa jednim, dva ili tri nicka, mediokriteti i ljudski otpad, smeće... ne treba gubiti ni vrijeme ni živce...imaju fkprekoprugeurajlovcu pa neka navijaju...
Asharak i storm su dobri i nebi ih stavljao u ovaj kos, bez obzira sto me je Asharak sa Izlijom naguzio valjda su mu dali da to vodi pa igra po njihovom.Storm je ono kao namazan pa nesta kalkulise ,cim neko spomene u vezi prosle uprave tu je ,kad se po Amaru izivljavaju kao nije imao vremena da prati ali generalno nije blizu ovih ,nije stvarno vrijedjao nikad .Sarkasticni larson od januara,plavi kanarinac,el nino,danan,glas razuma,paprika,amar92,bosanac,leon,qooler,avlami ,guvo to je cisti dusmanluk i nista vise.

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 12 nov 2019, 21:37

Plavi vlak ako imalo imas mozga samo sekundu razmisli kako je moguce nakon tri godine i svih akcija i druzenja da sam odjednom imaginaran,psihopata,cak sam slagao da i dijete imam :facepalm: a to sve paprika najavi 10 dana prije toga da ja ne postojim i da sam ja ustvari gavran :rol: tri email su bila moja slao im u pp i samo mi trajne banove davali pa odakle meni ova recenica izvini mislili smo da je hrasno ,4 email dao sluzbeni od svog kolege jer mi je mrsko bilo praviti i uopste on nije kontaktirao vec su preko jednog momka na facebooku se raspitivali kao jadovi zadnji.Hajde sve to sto su uradili okey ne treba im vise jer sam neistomisljenik, vec kad je asharak napisao objasnjenje sto me nema ono je bruka i sramota nakon svega :puke: a to da pljujem raju evo ti post prije koji sam napisao (ima boga) cak ni protiv asharak nemam nista iako je prema meni jad ispao ,svaki put sam rekao kako bruku dobre raje ima i da sam kao navijac Zelje ponosan na vas.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: segasega1 i 24 gosta.