FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

IskraB
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 apr 2018, 12:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la IskraB » 25 maj 2018, 15:40

Samo da se teren zavrsi na pravi nacin i da na zimu ne bude kuku majko sta uradismo, kao s istokom.
UPRAVA NAPOLJE

Ivica Osim!

Jamie Oliver jedan je od nas!

za_zivot_cijeli
Postovi: 676
Pridružen/a: 14 jul 2010, 10:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la za_zivot_cijeli » 25 maj 2018, 15:54

admin je napisao/la:Eto nek vi ne vrijedjate moju inteligenciju pricom “Monci: mi obicni navijaci”, ili “Tan je platio da se pise o zeljinoj losoj transfer politici.”

Trebam to zvakanje mozga tri godine trpiti kad god se mora oprati neki los rezultat. Nek svako po svojoj avliji pospremi.
ne pada mi na pamet da glumim necijeg advokata, ali to sto govoris nema bas nekog smisla u kontekstu cijele price.

on je ovdje forumas i pise iza nika. na vasem forumu postoji dugo koliko i sam portal. to treba cijeniti. sta radi u zivotu i ko je, manje je vazno jer je on u slucaju portala i medijskog prostora, za sve nas, ipak ANONIMNI FORUMAS. tako se i predstavlja.
sa druge strane vi ste portal, pravno lice, sa imenom i prezimenom. novinari vam ne pisu pod pseudonimima nego pod imenom i prezimenom. dakle, ne pisu kao clanovi foruma nego uposlenici portala sportsport.ba, kao NOVINARI. takva rijec, napisana i objavljena od strane novinara ozbiljnog medijskog portala u medijskom prostoru ima neku tezinu za razliku od bilo kojeg anonimnog forumskog posta.

pa covjece onakve kvalifikacije nije ljepio Hadziomerovic Dodiku u 60 minuta a ljepio ih Adanan Senadu i ljudima iz kluba ovdje.
...Željezničar je pod “totalitarnim" vodstvom jednog čovjeka, egoizam jednog čovjeka, samodopadni “štreberi”, Misimović je kao i Mao Tse Tung, "diktatoru" Misimoviću, dojučerašnji poltroni i volonteri, a danas nižerangirani uposlenici u administraciji kluba, "menadžeri za rudarstvo i gubljenje vremena", Misimovićevih poslušnika...
o kakvoj profesionalnosti mi ovdje pricamo!?

nemoj zajebavati.
kakav ba Monci kakvi bakraci!?
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la admin » 25 maj 2018, 16:12

Ovo ono po onoj staroj "nemoj me više branit bogati".
Obrisi dok šef nije vidio, obrisaću i ja ovaj svoj post, neće niko znati.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15102
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 25 maj 2018, 16:16

Samo nastavite sa raspravom, sto vise postova da opet prestignemo pitare na ovom podforumu :kafa:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 25 maj 2018, 17:44

Admine. Da bi bili jednaki, ja sam spreman na pp tebi dati sve podatke o sebi. Jer nismo ravnopravni ja znam ko si ti, a ti (mozda) ne znas ko sam ja. I neces vjerovati da i oglasavam kod Vas, i to odavno, preko agencije naravno.
U tom slucaju mozes vidjeti da apsolutno niti jedne dodirne tacke nemam sa upravom, ili bilo kime u Zelji, osim da sam fakat samo navijac i veliki zaljubljenik plave boje pa skoro pola stoljeca.
Ako si za to, i ako dokazem da sam u pravu, jesi li spreman javno to napisati na ovom pdf-u, da jos nekim skinem sumnje da nisam clan uprave kako me smatraju, nego neko ko samo bez ikakvog interesa razmislja svojom glavom, i ima svoje misljenje.
Pozdravi i sorry sto sam otisao sa teme. Nadam se da post nece biti obrisan...

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12678
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mig_Mig » 25 maj 2018, 17:55

irfo je napisao/la:
TMovac je napisao/la:
slika
kakvo je ovo kamenje u zemlji? je li ovo ta stara drenaza?
Pa krompir najbolje radja kad ima i kamena u zemlji.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 25 maj 2018, 17:56

@admin

Banovali forumaše zato što su pozivali na bojkot i širili neistine o portalu? Bojkot i da progutam nekako (mada i tu ako je bilo više od deset forumaša yebi mi sve).

Je l' to širenje neistine o portalu kada se kaže da ste na portalu višestruko više forsirali vijesti vezane za FKS nego li vijesti vezane za FKŽ? Ako to nije istina, onda je neko u krivu, ili mi ili vi, a ti skontaj ko stvari može gledati neutralno, vlasnici i radnici portala ili desetine forumaša istog :)

Uostalom, ponavljam, jedan od vas je tih dana pisao "FKS je sada IN", tako da se odgovor valjda nameće sam po sebi.

PS: Izvinite na offu, što se mene tiče nek' se obriše post, a admin mi može odgovoriti na pp da ne trujemo džaba temu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la admin » 25 maj 2018, 18:19

monci,

Nemam nista protiv, ti dokazes da nemas nikakve veze s upravom, ja zabranim svima da te prozivaju (tj. brisem svako prozivanje) i ovdje se javno izvinim sto sam te ja prozvao. To je sasvim korektno, mada ja vise volim da nemam teret necijih licnih podataka.

A ako se oglasavas preko agencija, onda znas i kakvi su budzeti, vjerovatno znas i koliko klubovi mogu (ne)imati novca i koliko u biti nijedan klub u BiH ne moze platiti da se neko bruka i rizikuje da izgubi publiku da bi dobio neku sadaku, pa bi bio red da i ti raji objasnis koliko je to glupa i besmislena prica ako se odnosi na cijeli medij a ne na pojedinacnu osobu.

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 25 maj 2018, 18:23

Ok saljem ti pp, a ovdje pisem ono sto mislim i osjecam...

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15102
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 25 maj 2018, 18:47

Joj sto me ova slika lendrica na fbu trznu, kontam potpiso, aon samo u posjetu doso :(
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 25 maj 2018, 19:01

Zakljucajte ga negdje i nema da mrdne do prozivke. :D
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 25 maj 2018, 19:04

Nerealno je bilo ocekivati da ga mozemo vratiti, obzirom kakve uslove i platu moze da ima negdje vani.
- Zeljeznicar -

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la admin » 25 maj 2018, 19:08

Monci nije clan uprave ili povezan s upravom, bar ne koliko mi to trenutno mozemo povezati. Nemojte ga bezveze prozivati.

Ja se izvinjavam sto sam pogresno covjeka optuzio.

Isto tako, ne mogu da vjerujem da jedan ozbiljan covjek bez nekog posebnog interesa moze vjerovati u djeciju pricu o placenim kritikama transfera ili vise clanaka o jednom a manje o drugom klubu :(. Ali ocigledno moze i da se na sve stvari moze gledati iz vise uglova nego sto sam ja to mislio.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15102
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 25 maj 2018, 19:15

Kako ce biti clan uprave kad je covjek sportski direktor rome :kafa:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
braco
Postovi: 8701
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 25 maj 2018, 19:22

irfo je napisao/la:Joj sto me ova slika lendrica na fbu trznu, kontam potpiso, aon samo u posjetu doso :(
Dolazak pravog trenera s kojim bi počeli igrati fudbal bi nam više značio nego dolazak bilo kojeg igrača. :mrgreen:

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 25 maj 2018, 19:25

braco je napisao/la:
irfo je napisao/la:Joj sto me ova slika lendrica na fbu trznu, kontam potpiso, aon samo u posjetu doso :(
Dolazak pravog trenera s kojim bi počeli igrati fudbal bi nam više značio nego dolazak bilo kojeg igrača. :mrgreen:
To se, izgleda, u skorije vrijeme nece desiti.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 25 maj 2018, 19:41

admin je napisao/la:Monci nije clan uprave ili povezan s upravom, bar ne koliko mi to trenutno mozemo povezati. Nemojte ga bezveze prozivati.

Ja se izvinjavam sto sam pogresno covjeka optuzio.

Isto tako, ne mogu da vjerujem da jedan ozbiljan covjek bez nekog posebnog interesa moze vjerovati u djeciju pricu o placenim kritikama transfera ili vise clanaka o jednom a manje o drugom klubu :(. Ali ocigledno moze i da se na sve stvari moze gledati iz vise uglova nego sto sam ja to mislio.
Hvala na obavjesti. Bitno mi je zbog ostalih forumasa.
Vidi imam svoje misljenje i stavove o svemu u zivotu, pa i o desavanjima u Zelji i oko njega. Do sada sam stvarno malo losih rezona u zivotu imao, tako da imam svoj stav.
Neke stvari bi ja u i oko Zelje napravio drukcije, ali to se ne komentarise javno.
Svako dobro Vam zelim u svakom slucaju...

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19290
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 25 maj 2018, 22:45

braco je napisao/la:
irfo je napisao/la:Joj sto me ova slika lendrica na fbu trznu, kontam potpiso, aon samo u posjetu doso :(
Dolazak pravog trenera s kojim bi počeli igrati fudbal bi nam više značio nego dolazak bilo kojeg igrača. :mrgreen:
+1
Naravno pravi trener bi cuda cinio.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Bosna i Hercegovina ostaje pri tužbi za genocid i protiv crne gore bez obzira što je došlo do državnog razdvajanja sa srbijom.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61397
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 25 maj 2018, 22:49

admin je napisao/la:Monci nije clan uprave ili povezan s upravom, bar ne koliko mi to trenutno mozemo povezati. Nemojte ga bezveze prozivati.

Ja se izvinjavam sto sam pogresno covjeka optuzio.

Isto tako, ne mogu da vjerujem da jedan ozbiljan covjek bez nekog posebnog interesa moze vjerovati u djeciju pricu o placenim kritikama transfera ili vise clanaka o jednom a manje o drugom klubu :(. Ali ocigledno moze i da se na sve stvari moze gledati iz vise uglova nego sto sam ja to mislio.
Da, ali isti taj zna šta se dešavalo dok je Amar bio u klubu i da ni Amarovo maslo nije za ramazana, ono, ma dobar je Amar, ali...

Ta priča mi je veoma poznata, jer imamo još njih koji rečenicu završavaju sa ali.

To "ali" ih yebe.

Evo, pokušaću. Dobar je Misimović, ALI, već tri godine ne može da prismrdi Amarovim rezultatima.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19290
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 25 maj 2018, 22:52

Jel Miske trener??
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Bosna i Hercegovina ostaje pri tužbi za genocid i protiv crne gore bez obzira što je došlo do državnog razdvajanja sa srbijom.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.