FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19328
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 06 maj 2018, 01:51

Sigurno, imas ljudi koji znaju Amara solidno ali oni na svoj nacin vide ovu situaciju, nikako da skontaju da ne mogu oni misliti njegovom glavom.
Ne treba Amaru advokat sigurno on dovoljno zna sam za sebe da skontati. Nadam se da povratku Amar, hljebati daj se dogovori usreci vecinu.


Nece Mesa u BiH 99%
Zadnja izmjena: MocMahale444, dana/u 06 maj 2018, 01:52, ukupno mijenjano 1 put.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 06 maj 2018, 01:52

UPRAVA + AMAR = SVIJETLA BUDUCNOST

I to ce aBd i biti...
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

IskraB
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 apr 2018, 12:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la IskraB » 06 maj 2018, 01:54

Mesa posljednih par mjeseci vise u klubu nego kuci, ako cemo iskreno ...
UPRAVA NAPOLJE

Ivica Osim!

Jamie Oliver jedan je od nas!

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 06 maj 2018, 01:55

A šta je sa poslovnim prostorima na onoj tribini što je trebala koštati milion pa koštala dva? Generišu li prihode?

Gdje su platna na sjeveru, svaki cenat je li izdat?

Dokle se došlo sa kampom?

Koliko se dalo na ruke i na raskide u ove tri godine? Koliko na komisije, provizije, menagere? Je li bilo talova sa pojedinim članovima kluba i trenerima?

Koliko na plate i premije?

Koliko smo novca izgubili zapustajuci Op i gurajuci našu djecu u stranu? Koliko smo novca izgubili jer nismo izasli u evropu i jer smo gubili dvije titule?

U kojem trenutku ste pomislili da možete blatiti Zeljovce koji su godinama radili za klub i u vremenima kada za kifle yebene nismo imali? Koji su valjali klubu, imaju neke zasluge a ne samo kako vi pričate; oni prije krali, skoro se bili ugasili. Zašto lazete?

Zašto prisvajate zasluge koje vam ne pripadaju?

Gdje su navijači?

Šta je sa ugledom kluba? Je li vas stid, bar malo?
Da ne idem dalje ovako javno.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 06 maj 2018, 02:02

Neandertalac ne moze me niko ubjedit da je i jedna uprava poslije rata bolja bila od ove... Nek idu nije problem, ako mute nesto.. Ali ako se dogovore s Amarom i naprave sto mogu, a mogu mnogo toga zajedno, onda hajde da se to i uradi...
Iza njih stoje vidljivi rezultati, od sponzora, uradjenog stadiona, reflektora djeci, do konacno terena gdje se vise neces brukati kad kisa pada...
Odoh lijegati
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19328
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 06 maj 2018, 02:04

Nea je malo ljut ili pripit pa pise iz huje.

Ako imalo normalno skonta s nekom realnoscu znao bi da nema boljeg komba.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 06 maj 2018, 02:09

Pa kada su najbolji koji se qurac onda nerviramo?

Najbolji su, super. Uživajte.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19328
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 06 maj 2018, 02:14

Ko je najbolji :rol: da su najbolji zar bi imali ovu pricu u gluho doba. Daleko od najboljih da bi bili najbolji potreban im je Amar Osim.
Previse se kude svi zbog jednog covjeka koji nekom nije interesantan. Grijesite se zbog drugih koji su uradili mnogo dobrih stvari, sve ih stavljate u isti kos.
Evo sto navede Kole iznad su uradili i jos nekih stvari, sto su mogle i prijasnje uprave. Imali su sportski dio los i bas zbog toga treba Amar.
Jel imalo jasnije sad.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 06 maj 2018, 02:19

Evo za laku noc..
PODJELJENO!!! RESPECT KO GOD JE OVO SASTAVIO

Mi smo svoj zadatak obavili. Kako za danas, tako i za cijelu sezonu. Naša savjest je čista.
A vi? Kako ćete vi u oči pogledati onima koji su vam u svakom trenutku bili neizostavna podrška bilo gdje da ste igrali? Nismo mi vaši navijači. Ne navijamo mi ni za tebe Zakaricu, Vranjesu, Mehremicu i svi ostali. Ne obilazimo mi Bosnu gostovanjima zato što ste nam dragi i što vas volimo gledati. Mi smo navijači Željezničara.
Željezničara čiji grb brane ratnici. Željezničara za čiju boju moraju liti i krv na terenu ako treba. Istog Željezničara čiji dres ste vi danas skinuli. Ne igra se tako za svetinju, dragi naši. Za našu svetinju se gine i ostavlja srce na terenu do samog kraja. Ako ste došli u naš klub spašavati karijere i tražiti prekretnice za neki veći transfer, zalutali ste. Nismo mi usputna stanica i niža klasa ako nas takvim smatrate. Mi smo svetinja, definicija ljubavi, smisao mnogih stvari. Željo jje daleko više od kluba. Za Želju su ljudi živote davali, a vama teško na terenu odraditi dobar posao. Vi ćete svi proći. Neki su otišli danas, neki će ubrzo, a mi ćemo do posljednjeg dana naših života biti ondje gdje smo bili i danas. I nemojte da se žalite na prozivke "Igrajte ****". Zar mislite da ste zaslužili bolje? Ne očekujete valjda da vvas kao kakve princeze potapšemo po ramenu poslije svakog poraza? Ne volimo mi pljuvati, nismo takvi, ali ne volimo ni kada dres našeg kluba nose oni koji se šetaju terenom kao crvenim tepihom Sarajevo Film Festivala. Kada kročite na travnjak Grbavice, tada morate više od svog maksimuma da date. Vi to niste učinili. A trebali ste. Morali ste to uraditi. Željo ne smije trpiti zbog takvih. Željo ne zaslužuje neuspijehe kakve mu vi priređujete. Ali mi smo osvojili tituli na tribini. Mi smo pobijedili svaku tekmu. I onu kada nas je bilo 15 000 i 1725. Mi smo svoj zadatak
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
Neymar11
Postovi: 1172
Pridružen/a: 19 maj 2014, 14:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neymar11 » 06 maj 2018, 03:53

Cestitke Zrinji na osvojenoj tituli necu da spominjem Sudije i i stimanja njihova... Za gubitak titule smo sami krivi pocevsi remija sa Krupom Sirokim, te U Mostaru gdje vodis 3:0 nejasno se povlacis igraju ko picke ljudi za pet min tri gola dadnu, Nemamo pobjednicki Menatalitet vec Luzerski i pickasti.. Zrinjski ima sistem a mi ga nemamo i poslije evrope ce bit jos jaci dok nama Sljedi Remont... Adzem jeste nase dijete i nas vojnik, al on nije za Zelje i trebo je dobit davno nogu , jer Ado je pogubio sve konce u svlacionici koja lici na sve al ne samo na svlacionicu cirkus pravi... Ado se zamjerio sa nekolicinom igraca, Mene iskreno kup nezanima , taj pisani trofej, nit cu pogledati revans, Za gubitak Titule svi su odgovorni i krivi od Strucog staba do igraca do Uprave svi koji se igraju sa svetinjom moraju snosit posljedice svi kolekitvno podnesite ostavke, Bio sam na strani uprave al vise oni nemaju moju podrsku, neka odstupe, pun mi **** prica nemozemo gradit stadion i osvajat titule, ta prica ne pije vode, Sportski segment je 0... Dok se ne rjesi Odnos Miske i Amar mi brke jos dugo necemo vidjeti u Zelji, Nama Amar treba htjeli ovi ljudi iz uprave priznati il ne, Nikakvi sablici, Bazdarevici, Samo Amar i niko drugi.... Fuj docekasmo da Zrinjski nam bude najtrofejni klub **** sve ono glupo... Picke idite iz svetinje ne brujakte nas dosta vas je vise... Jel vas stid onih Navijaca, koji vam dodju na tekmu da vas podrze, jel vam zao nekog ko je danas zadnjih 5km izdvojio da bi bodrio i gledo svog Zelju vi to malumnici neshvatate, Podnesite ostavke muski svi redom Ako ne vratite Amara Osimaa... Amar Amar Osim Osim !!
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19328
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 06 maj 2018, 04:07

Don Žuan veli da dolazi vrlo, vrlo vrlo bitno vrijeme za Zelju.

Adzem kriv guilty, trenira strogocu, Zec out, Saban klupa, Zeric zapostavljen, Ramovic povreda pa klupa zakovan.
Igras istim igracima halo pasa jesi udure, izmjene slabe i kasno se prave.
Kasno skontao da Zaim moze pomoci. Jeste da je zavaljen na pocetku sezone i gurnuli ga u vatru.

Citam komentare na fb stranici nasoj :cry: :o :shock: :? :oops: :roll: :crazy: hoce Sliskovica, Mesu, Vahu pa do Sablje. Najvise Osima ljudi traze oko 75%
Igracima se slabo psuje nista strasno moraju trpiti. Mehremica, Projica i Vranjesa jedu.

a)
1 Graovac
2. Zakaric
3. Zaimovic
4. Veca

b)
Ubiparip
Hajdar
Ramovic
Saban
Zec (toplo-hladno)

To bi bilo to da moze nesto a ostali stvarno ispod prosjeka. Daj kup i dogovor sa Osimom.

Ko si ti da se pitas o kupu, zanimao te ili ne suti i nemoj srati, tolerisemo dugo tvoje lude postove ali smiri se. Kup je takmicenje, manje jeste ali opet je dobro.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

nide
Postovi: 467
Pridružen/a: 08 avg 2013, 15:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nide » 06 maj 2018, 08:05

Pa ljudi dozovi te se malo. Razbudite se ili sta već. Pa zar je neko uistinu vjerovao da će mo uzeti titulu ove godine. Znam da je forum mjesto gdje čovjek isprazni tu neku negativnu energiju ali uistinu moraš da razdvojimo strast i ljubav prema Želji i realnost. Dakle gledanja stvari sa strane kao posmatrač neutralac pri analizi i donošenju zaključaka. Pa da krenemo redom:

1) samim tim da je Adzem imenovan na samom početku sezone je bijo veliki hendikep i tu smo ispušili ako se ne varam oko 5 bodova dok su se igrači i on “upoznali”

2) Pravimo neki niz i vraćamo se sa onako manje nego prosječnom igrom i uz neku sreću držimo korak sa zrinjskim.

3) počinje onaj dio sezone kada nam sve od noge ide. Igrači su u onom blatu i kaljuži se bolje snašli od Sarajeva i dva puta protiv širokog i napravila se neka euforija s tim da je PAMETAN Zrinjski ispao iz kupa pošto su oni napravili jedan realan plan spram kadrom kojega su imali za razliku od nas

4) počinje igra nabijanja lopte odnosno sada na terenima gdje se već može igrati pas igra mi nastavljamo nabijanja i srljanja neka vadimo se o zna kako i onda dolazi Mostar gdje gubimo svaki mogući vid i opciju da osvojiš titulu.

5) veća nas onda izvadi protiv širokog kući. Borba ba dva fronta sa par kvalitetnih igrača u kadru i dosta solidnih partija naših omladinaca uzima danak i tu se topimo u utakmici protiv slobode gdje se igrom slučaja vadimo u gostima i prolazimo u final kupa Malte ne na guzove.

6) prva tekma solidna kući 2:0 vidjet će mo kako će završiti ova druga.

7) i ta kup utakmica ostavlja traga na ovim igračima i padamo protiv radnika hajmo reci i planirano.

8) sve u svemu pošto su gulili na dva fronta sa ekipom koja je lošija nego ona prošle godine ako osvoje kup AKO osvoje moja očekivanja biće premašena jer brat bratu mi nemamo ekipu koja može da guli na dva fronta i da može biti konkurent zrinjskom koji kostur ekipe ne mjenja zadnjih 4-5 godina a kod nas POJAČANJA dolazila ko da imamo štancu pa ih stancali. Raskidanje ugovora zbrka beka.

Sto se tiče ovih zadnjih pojačanja nekih se ni osvrnuo na to jer nemam šta da napišem u vezi toga.

Što se tiče sljedeće sezone vjeruj te da ko godbude u upravi i na trenerskoj klupi neće uzeti titulu ako budemo išli na dva fronta.

Zrinjski će se sada opaziti i dovesti ciljana pojačanja i ići će opet samo na titulu jer žele i imaju plan da nas sruše sa trona i da postanu mada sada već i jesu najjači klub u državi sa najviše titula prvaka BiH, stim što premijama nagrađuju ekipe koje igraju protiv nas kao što je kruna i radnik.

Mene da se pita ja bi kup ostavijo krupi pa neka široki Ispiši financije od europske lige jer su dali bodove zrinjskom uzdaju ću se u nas sa ćemo im mi donjeti Evropu.

Eto moje neko vidjenje sezone do sada

nide
Postovi: 467
Pridružen/a: 08 avg 2013, 15:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nide » 06 maj 2018, 08:12

Izvinjavam se na gramatici gore. :D

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 06 maj 2018, 08:20

Neandertalac je napisao/la:A šta je sa poslovnim prostorima na onoj tribini što je trebala koštati milion pa koštala dva? Generišu li prihode?

Gdje su platna na sjeveru, svaki cenat je li izdat?

Dokle se došlo sa kampom?

Koliko se dalo na ruke i na raskide u ove tri godine? Koliko na komisije, provizije, menagere? Je li bilo talova sa pojedinim članovima kluba i trenerima?

Koliko na plate i premije?

Koliko smo novca izgubili zapustajuci Op i gurajuci našu djecu u stranu? Koliko smo novca izgubili jer nismo izasli u evropu i jer smo gubili dvije titule?

U kojem trenutku ste pomislili da možete blatiti Zeljovce koji su godinama radili za klub i u vremenima kada za kifle yebene nismo imali? Koji su valjali klubu, imaju neke zasluge a ne samo kako vi pričate; oni prije krali, skoro se bili ugasili. Zašto lazete?

Zašto prisvajate zasluge koje vam ne pripadaju?

Gdje su navijači?

Šta je sa ugledom kluba? Je li vas stid, bar malo?
Da ne idem dalje ovako javno.
Dobro jutro!
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 06 maj 2018, 08:46

Gdje onaj tokmak da nam napravi jedan bot sda motivacijski video. Hajde tokmak, zaradi godišnju i druženje sa preCednikom.

Jeste li skontali zašto je posjeta grozna, očajna? Kako to da klub napreduje a navijača sve manje?
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Konzerva
Postovi: 2234
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Konzerva » 06 maj 2018, 09:24

Sta misli te da bazdarevic preuzme Zelju, ja mislim da bi to bio pun pogodak
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

Avatar
lisander
Postovi: 3091
Pridružen/a: 25 feb 2009, 19:43
Lokacija: velika zabacenost
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lisander » 06 maj 2018, 09:56

Neandertalac je napisao/la:Gdje onaj tokmak da nam napravi jedan bot sda motivacijski video. Hajde tokmak, zaradi godišnju i druženje sa preCednikom.

Jeste li skontali zašto je posjeta grozna, očajna? Kako to da klub napreduje a navijača sve manje?
Treba Žuju, Nijaza i Telibećira vratiti, kao prvo treba Adžema nogirati, vratiti u omladinski pogon i dati mu da vodi druge juniore i nek zabrinute intelektualne face negdje drugo pravi, ne bi bilo loše ni Papca nabiti s noge na nogu ionako nema funkciju. Otjerati ove polovnjake počevši od Kajkuta, Sindikalca, Osmankovica, Mehremica.

I najvažnije dovesti trenera koji ce biti sposoban formirati stručni štab bez Karića, te dovesti normalne igrače

Hvala Bogu ako se sa ovakvim idiotima na klupi i u terenu osvoji kup

Avatar
Goosman
Postovi: 2164
Pridružen/a: 07 mar 2018, 20:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Goosman » 06 maj 2018, 10:32

Dajte ostavke.
💩💩

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 06 maj 2018, 10:37

Gdje nam je Monci nestao kad nam najvise treba. Da nam kaze sta se desava u UO, ima li kakvih novosti, provjerenih informacija?

IskraB
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 apr 2018, 12:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la IskraB » 06 maj 2018, 10:47

lisander je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Gdje onaj tokmak da nam napravi jedan bot sda motivacijski video. Hajde tokmak, zaradi godišnju i druženje sa preCednikom.

Jeste li skontali zašto je posjeta grozna, očajna? Kako to da klub napreduje a navijača sve manje?
Treba Žuju, Nijaza i Telibećira vratiti, kao prvo treba Adžema nogirati, vratiti u omladinski pogon i dati mu da vodi druge juniore i nek zabrinute intelektualne face negdje drugo pravi, ne bi bilo loše ni Papca nabiti s noge na nogu ionako nema funkciju. Otjerati ove polovnjake počevši od Kajkuta, Sindikalca, Osmankovica, Mehremica.

I najvažnije dovesti trenera koji ce biti sposoban formirati stručni štab bez Karića, te dovesti normalne igrače

Hvala Bogu ako se sa ovakvim idiotima na klupi i u terenu osvoji kup
Uprava napolje.

Cuj dovesti nove igrace, pa sta rade 3 godine? Skupljaju maglu?
UPRAVA NAPOLJE

Ivica Osim!

Jamie Oliver jedan je od nas!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: AjkulaCekicarka, Hahahahaha, Paromlinac, TMovac, Toxin i 34 gosta.