FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19314
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 01 jun 2020, 15:38

LjoZee je napisao/la:
01 jun 2020, 15:32
MojaMalenkost je napisao/la:
01 jun 2020, 15:27
Da, da.. Cestitanje je najveci problem o kojem treba polemisati..
Ja sam se samo nadovezao na tu pricu da su navijaci trebali dici glas. Eto, i da je Zrinjski gore nebitno kako se moze nekom cestitati i sve full zasluzeno, a znas kako je tvoj klub prosao ovakvom odlukom.
Nek slavi ko sta hoce tu nisam rekao nista.
Ljozee sta se ba pravdas levatima i ulizicama.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19314
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 01 jun 2020, 15:41

Vico Zeljković: Žao nam je, vjerovatno se ovo smatralo najrealnijim i moramo to prihvatiti.

Cetnik :thumbdown: prihvatim mu najmilije jedno po jedno.
5etari uz pomoc cetnika uzese titulu. Isti su **** im radovan pleme.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61427
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 01 jun 2020, 15:44

Rooney88 je napisao/la:
01 jun 2020, 15:37
Ma koji ce nam qrc reakcija sada? Realno da se ovakva odluka sprema znali smo prije mjesec i kusur. Pa opet iz naseg kluba nije izvrsen nijedan jaci pritisak. Sutili smo kao sto su pitari sutili, sto je bilo stvarno neshvatljivo jer su oni ti kojima titula ide ukoliko se sezona zavrsi ranije.
Ovdje ti nikakva reakcija ne pomaže, ovo je još davno odlučeno, a protiv politike se ne može.
Evribadi sej Željo
Željoooo

MojaMalenkost
Postovi: 2280
Pridružen/a: 22 feb 2020, 19:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MojaMalenkost » 01 jun 2020, 15:45

HongKong je napisao/la:
01 jun 2020, 15:36
Oglasite se pic.ke...bolje igrat samo prijateljske utakmice ionako gledamo amatere uz ponekog fudbalera. Beus begic vico liga
Ne smiju se oglasiti.. A i da smiju ne znaju sta da napisu.. Ovo se ne rjesava saopcenjima vec konkretnim djelovanjem prema savezu.. Ko da djeluje? Da u klubu ima muda, koliko nema vec bi na svim portalima visio clanak da su za reprezentaciju zatvorena vrata Grbavice.. Klub jednostavno nema snage ni znanja, a nemaju ni navijaci.. Da su imali snage i resursa zvali bi uefu, probali iskoristiti uticajnije Zeljovce, pokusavali urgirati na sve moguce nacine.. Ali jednostavno nema ko..
Zadnja izmjena: MojaMalenkost, dana/u 01 jun 2020, 15:45, ukupno mijenjano 1 put.
Pročepit će negdje.

Avatar
delinjo
Postovi: 24119
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 01 jun 2020, 15:45

Ali se moze Dzubur ulizivati Begicu ..
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

MojaMalenkost
Postovi: 2280
Pridružen/a: 22 feb 2020, 19:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MojaMalenkost » 01 jun 2020, 15:46

delinjo je napisao/la:
01 jun 2020, 15:45
Ali se moze Dzubur ulizivati Begicu ..
Pa kada nemas drugih kapaciteta moras se cmariti..
Pročepit će negdje.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 01 jun 2020, 15:46

Uprava bi trebala iz moralnih razloga staviti mandate na raspolaganje sad kad bude Skupstina. Ne krivim ih skroz jer veca je ovo sila, ali da su trebali jace jesu. Nek Skupstina onda odluci sta i kako.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rooney88 » 01 jun 2020, 15:47

Virtu4l je napisao/la:
01 jun 2020, 15:44
Rooney88 je napisao/la:
01 jun 2020, 15:37
Ma koji ce nam qrc reakcija sada? Realno da se ovakva odluka sprema znali smo prije mjesec i kusur. Pa opet iz naseg kluba nije izvrsen nijedan jaci pritisak. Sutili smo kao sto su pitari sutili, sto je bilo stvarno neshvatljivo jer su oni ti kojima titula ide ukoliko se sezona zavrsi ranije.
Ovdje ti nikakva reakcija ne pomaže, ovo je još davno odlučeno, a protiv politike se ne može.
Sve razumijem, najjaci su u savezu uz Zrinju ali nasi ba nisu ni probali. Nismo vise bitni kao nekada, to je tuzna istina. Sve mi vuce na to da su nasi znali za odluku, kao sto realno svi i jesmo, ali da su odabrali sutnju kao znak odobravanja jer nam garantuje Evropu.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BosniaBoston » 01 jun 2020, 15:47

Ne sekiram se ja. Kad se Babuka naljuti ovim smradovima ne gine -15 svake godine do 2025. najmanje. Nisu svjesni kakvo ih prcanje čeka. Nek imaju ovu titulu, mi uzmemo naredne 3 i svi sretni
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kerimatomic1921 » 01 jun 2020, 15:49

prosle godine sam cestitao, ove godine im, za ovo lizanje sa cetnicima, negatorima drzave i kriminalcima, mogu samo karnu ispruziti.
Mi smo ga popusili, ali pravo smo ga popusili. NE znam vise ni cijom krivicom najvise. Mada tesko je boriti se sa ovom situacijom, ako cemo posteno. Pola saveza su pitari, elvedin begic najveci kriminalac u historiji bh fudbala i ujedno izdajnik bosnjackog naroda - prodo nas je gdje je god i kome god je mogao, i ustasama dole i ove godine cetnicima. I jos javno govorio kako zeljo nece biti prvak dok je on u savezu. Onda opet dolazi do izrazaja ovaj apsurd od uredjenja drzave gdje ti ovi traktoristi mogu staviti veto na bilo koju odluku. Nemam rijeci kakve su ovo nepravde i lopovluci. Lakse ce nam biti sa cetnicima jer sa njima si uvijek nacisto, problem je uvijek bio u vlastitim izdajnicima.

Ovdje ima toliko materijala za pravosudje, i domace i evropsko, samo je pitanje da li ikome odgovara da se ovdje otkrije sav ovaj lopovluk. Pola pisljive uefe je korumpirano, a ne neki mali savez ovdje. Jedini nacin plivanja u ovim mutnim vodama je da imas ljude na pozicijama da se brinu za tvoje interese. i to je to.

Previse smo kikseva imali kuci i ove sezone. 70 sutevau 4 utakmice gdje smo kiksali, a dali smo jedan ili 2 gola. I to me boli.
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bistrikboy » 01 jun 2020, 15:51

Tako je kako je nazalost!

Ekipi svaka cast na dobroj igri i da nije bilo lose forme kuci uzeli bi je mi ali nismo. Juniorima cestitam na tituli i puno srece u omladinskoj ligi prvaka ako je bude!

2020/21 Titula ili razlaz!
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19314
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 01 jun 2020, 15:51

Uprava pusi kùràc i miruje pustaju cetnike i govñà s lavora da vode kolo.

Repka izgubila svaku tekmu aBd inshAllah.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
delinjo
Postovi: 24119
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 01 jun 2020, 15:52

Ma kakva titula ,jedino Amar u klbuu radi bjezi bgt
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 01 jun 2020, 15:53

Ja igracima kao igracima i trenerima nemam sta pretjerano zamjeriti. Sad kad sagledas cijelu sezonu to uopste nije bilo lose od pocetka do kraja. Bilo je tu i lijepe igre, golova, a Boga mi i promasaja (Veseli :mrgreen:). Da je bilo sudjeno valjda bi uletila jedna. Izborili su i Kup svojim igrama pa mogu reci slobodno neko im je oteo sansu i zgazio trud.
Generalno njima hvala pogotovo onima koji su ostali ovdje proslo ljeto nakon onog sa licencom, a znali su da to nece financijski nece biti sigurno ko prije i slicno.
Zadnja izmjena: LjoZee, dana/u 01 jun 2020, 15:54, ukupno mijenjano 1 put.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

MojaMalenkost
Postovi: 2280
Pridružen/a: 22 feb 2020, 19:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MojaMalenkost » 01 jun 2020, 15:54

Zamjeram im samo sramotu protiv Veleza koja nas je i kostala titule.. Ostalo je bilo koliko para, toliko muzike..
Pročepit će negdje.

ZaZelju
Postovi: 1356
Pridružen/a: 09 avg 2014, 23:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ZaZelju » 01 jun 2020, 15:55

Oni koji bi slavili da su na mjestu pitara, neka to govore u svoje ime, a ne i mi bismo da smo na njihovom mjestu. Nismo svi isti. Meni je ova njihova titula sprdnja obicna, cirkus, kao sto bi bila i nasa da smo na mjestu pitara. Ali da nam zabrane da igramo kup i da tu probamo cisto osvojiti trofej, a nasi da sute, ne mogu da vjerujem. To je sve radi Borca i oni su bukvalno sve ovo skrojili. Zamisli u kakvoj drzavi zivimo. Za nas su Kosovo i Crna Gora zapad. U Belgiji koja je isto prekinula prvenstvo igrace se kup.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 01 jun 2020, 15:56

Ma nije to kuci protiv Veleza bilo uopste lose. Gore smo odigrali u Mostaru od njih. Popusis foru protiv Sirokog i Veleza istu kuci tj. ne mozes iskoristiti sanse i to sto si bolji sto se igre tice. Realizacija jbg.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

MojaMalenkost
Postovi: 2280
Pridružen/a: 22 feb 2020, 19:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MojaMalenkost » 01 jun 2020, 15:59

Mora se na sve moguce nacine urgirati da se kup nastavi i odigra.. To je ljudima u klubu trenutno jedini adut da preokrenu situaciju.. Neka zovu, podmicuju, neka rade sta god znaju i umiju.. Nema niti jedan razlog da se ne igra kup.. Onda fino dati Sirokom pa neka Vico kmeci..
Pročepit će negdje.

Avatar
delinjo
Postovi: 24119
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 01 jun 2020, 15:59

Osim Jaska sve primadone koje se kriju iza Amara,ekipi nemam sta zamjeriti ,ubjedljivo najbolji fudbal igrali sa najboljim trenerom u drzavi,malo srece falilo ali i kvaliteta (Veselinovic) ...
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

MoSaZeLjo1921
Postovi: 245
Pridružen/a: 08 dec 2019, 21:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MoSaZeLjo1921 » 01 jun 2020, 16:01

Ma sami sebi smo krivi,ima li smo utakmica kod kuće kojih nismo smjeli kiksati,a bili dominantniji od protivnika,kao što je slučaj protiv Borca u prvom kolu,Slobode i Širokog,tu od mogućih 9 bod mi uzimamo 2,to nas je i koštalo najviše i krpili su te kikseve na drugim utakmicama,prije svega na derbiju,ali eto šta je tu je.
Zato se trebaju sad svi u klubu dignut i napravit ekipu,pokorit sljedeću sezonu,i začepit svima usta.
ŽELJO MI TE VOLIMO,KAKO GOD ZAVRŠIO-pozz iz Kaknja

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.